94802
  • norby9201
    #17524
    Én all in-t támogatom...mindig összejövünk 4-en és privátba megyünk :D
  • RYO21
    #17523
    Sima üldözésre gondoltam. Melyik Team Escape event tejel a legjobban?
  • Gam3r
    #17522
    Azaz teamescape?
    Szerintem igen.
  • RYO21
    #17521
    Még mindíg a pursuit a legjobb REP farmolási módszer?
  • varazslo1
    #17520
    Van 2 oldal..egyik angol,másik német..egyiket alkatrészekkel kapcsolatban van valami cucc,hogy milyet kell milyen tuningokat kell felrakni,másik meg valami partolással kapcsolatos cucc.Még nem kaptam el a címüket,de rajta vagyok.

    Jah s szép jó reggelt :)
  • peeter014
    #17519
    üdv
  • nzotya1
    #17518
    Sziasztok!Az oldalra való bejelentkezéses problémámat nem tudtam megoldani.Hova kell írnom segítségért?A help.ea.com-nál bedobja hogy zsákutca,tiszta hülye.Valaki irjon ha volt hasonló gondja router vagy más miatt,vagy tud megoldást.
  • koriii0012
    #17517
    miert irja nekem ezt ki? ---> An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. eddig meg nem nagyon jottem ra h kell boostot szerezni... remelem sikerul majd :)
  • kpadi
    #17516
    Sziasztok,látom itt-ott volt szó az alkatrészek szinének kérdéséről,az lemnne a kérdésem hogy erre van valami sablon hogy mit mivel vagy csak tapasztalati uton derül ki mi a jó az adott kocsinak.Konkrétan az M3-asomat hónapokig építgettem és nagyon jól ment,utána meg úgy elszaródott mintha egy 2 tonnás futót húznék,pedig mind pro-tuned alkatrészek vannak rajta.
  • thomson002
    #17515
    Audi Quattro 20v :

  • Ryder159
    #17514
    Elég gyorsan válaszoltak és a probléma megoldódott.
  • Ryder159
    #17513
    Valaki megmondaná GYIKMEN-nek, hogy nincs semmi baj csak megint nem tudok írni senkinek....
    Köszi...
  • High end PC #17512
    ti tudtok SB-t venni? nekem karácsony óta nem enged, még most sem :(((
  • Ryder159
    #17511
    Egy ilyet bedobhatnának. Szép az új Impreza WRX...
  • Gam3r
    #17510
    Vagy esetleg próbálkozzak meg mással , más féle stílussal , mert ezek nem jók???
  • Gam3r
    #17509
    Véleményeket kérnék hogy nézne ki jobban a skylinom?

    (Az első módra/képre csinálnám át ha az jobb.) ( Természetesen ha a második jobb lenne, vissza festeném a kerekeket fekete/kékre , és a spoilert is kékre.)



  • SylarHun
    #17508
    Nálam is ez a helyzet. Én asszem, ha ma is csak power up-ot kapok, akkor kihagyok 1 napot és kezdem elölről.
  • chris1997
    #17507
    Jól látom hogy most nem fognak újabb autókat kiszedni???
  • Gam3r
    #17506
    Köszi , már meg is tettem:)
  • tutuhawer #17505
    töröld ki a másik 2 sofőrprofilt. Én is kivettem a 004-est, hátha a futott Mp futamok befolyásolnak valamit, és így nem oszlik annyi felé.
    @Unstoppable: A TCM szervezi, és jelentkezni kell, hogy tudjanak számolni a szervezők, ki merre, mennyi stb. Szóval regisztrálsz 2 percben a TCM-en és a megfelelő helyen szólsz, hogy te jönnél.
    @Sunny: ha nem is videós, de pár versenyt mindenképpen futunk, remélem. Jóval nagyobb élmény a skyline így. A következő tétel egy újabb 2100-as bodykit lenne a Toyota Suprára vagy egy méregdrága felni a skyline-ra... A suprával utána a Skyline elllen is kiállnék, de így nem elég fasza.
  • thomson002
    #17504
    Megvettem az Audi Quattro 20v-t.
    Pár verseny után a véleményem :
    -A kanyarodása remek.
    -Jól gyorsul.
    -A végsebessége tűrhető.
    Már meg is kaptam az első "csaló" nevet a kedves cirill betűs kollégától
  • barack1997
    #17503
    Nekem a Treasure Hunt 14 napja csak powerup-ot dob. Mite tegyek ?
  • Gam3r
    #17502
    Hát szerintem akkor is az a top1 és tűrhetően ronda ...
  • SUNNY84HUN
    #17501
    összehozunk r34 talit :D és bemutatjuk mi a tuti ..


    apropó megvettem a copos zsigulit a 002 es profilomba marha jó dög az is főleg hogy minden cucc benne gromlen race tuned + bele esett egy medion pro tuned t1 es gumi 4-7-9 es
    ,, csak 1 a baj a kocsival mocsok csúnya .. de levillogok mindenkit , még 1 duda kéne bele és istenkirály volna
  • Gam3r
    #17500
    Mikor lesz , ez a bizonyos összejövetel , és ez magyarok , vagy sg fórumosok között lesz?
  • tutuhawer #17499
    megvettem én is a chevelle-t pár napja, és brutálisan jó gép, de én nem ezt kérem. Izomautót szeretnék, ami így gyorsul , de csússzon jobban kicsit, mert ennek túl jó a tapadása, azaz a játélmény 0. Most mentem az R34-gyel délután, amíg otthon voltam, és marha nagy élmény volt az új bodykit. Már csak egy pénteki world-összejövetelhez illő festés kéne hozzá... Gondolkodom, guglizok ezerrel...
  • SUNNY84HUN
    #17498
    ebbe garázst vettem + a chevy ss-t én is f@sz@ dög..
  • Gam3r
    #17497
    Nem tudom , nekem valahogy tényleg nem akarja nagyon adni , na de nem siránkozok szabi meg is írta törölni fogják ha erről beszélek:)
  • illesgergely
    #17496
    Nekem az nem tetszik, olyan kis seggdugasz kinézete van, lehet akármilyen gyors, nekem nem kell :)

    Még csak két garázst vettem, egyikbe vettem igc Chevelle-t, ennyi, azóta csak gyűjtök.
  • SUNNY84HUN
    #17495
    igen , 3 verdát már is vettem különböző nickjeimben ..
  • SUNNY84HUN
    #17494
    csak még ott van az a fránya über bunny golf1 pics@ tudja mi legyen
  • illesgergely
    #17492
    Én is ezen filózok, hogy vegyem vagy ne vegyem. :) Végülis van rajta ültetés, felni, ablakszínezés, body, matrica, kis tuning és még villog is.
  • Gam3r
    #17491
    Mi-mi-mi-milyen felárat??? Csak nem leértékelték , lejjebb vitték az árát?
  • SUNNY84HUN
    #17490
    ingyen sb -ből megint lett persze nem abban a nickben ahova jobban kell ..
    kérdés az lenne a rendőrös ( 2000gtr ) zsiguli megéri a felárat ?
  • chris1997
    #17489
    aha
  • barack1997
    #17488
    kaptál egy gt440-t chris ?
  • chris1997
    #17487
    De benn van az Audi Quattro 20V normál áron!
    Az egyik kedvencem :)
  • Gam3r
    #17486
    Na ne már , hogy a BMW , meg a porshe ennyire hátul lesz a listán , mert ők gondolnak egyet és 2x jobbakat kihoznak jó borsos árért...
  • csizihungary
    #17485
    A stat manapság semmit nem ér.
  • RYO21
    #17484
    10K boost és még a statjai is szarok!