94802
  • Szabi1991
    #17565
    indamail.hu-s címmel kaptam pontot

    viszont mint ahogy fent is ki van írva...

    "Az ingyen SB-s kérdések törlésre kerülnek ebből a topikból!
    Erre a célra van az off/freeSB topik.. ott leírást is találtok.. "
  • varazslo1
    #17564
    wördös mail címem .hu ra végződik.Számít ez valamit? Mert az éjjel hallottam egy havertól,hogy neki is pont .hu ra végződik s Ő azért nem tudjah csinálni az ingyen boostokat :S
  • Szabi1991
    #17563
    jajdejó, rendszám



    pfú de randa vagy.. na és mit jelentesz ? vagy kivagy ? :D


    omg, van egy pár autója STAKDEK
  • tutuhawer #17562
    most megyek dolgozni, mire kiérek, a hangjáról írj nekem valamit, légyszi. Hadd tudjuk meg, hogy hasonlít-e valamire, jó lett-e stb. Köszönöm. Az ajándékodat majd küldöm egy kód formájában.
  • RYAN012 #17561
    ROBOKUTYA köszi a segítséget
  • RoboKutya78
    #17560
    ott van az csak az autók listájában van betéve ö boostért

    na ezzel a proxi boost vadászattal sikerült végre egy ingyen autót összeharácsolnom lesz egy audi qatrom:)
    remélem megéri a pénzét és nem dobnak ki valami új köntösbe dobott verziót.
    vagy még krafotpgatok a zondára egy kicsit hátha bejön ha másként nem minden nap meglesem a videokat a proxikon:)

  • RYAN012 #17559
    Aktiváltam a starter packom kódját de csak a 8000 boost-ot adta meg a gifts nincs:(
  • SUNNY84HUN
    #17558
    azt ki mondta hogy a part napfüggő , tanuld meg értelmezni amit írnak...
    én csak arra akartam utalni hogy random vannak mélypontok is , ennyi.....
  • Gam3r
    #17557
    LOL , és még ő írta ki hogy admin , vagy lehet nem az , de nagyon úgy tűnik ...:D
  • RYO21
    #17556
    ok
  • Szabi1991
    #17555
    az utolsó kanyarba másodikként érkeztem meg, a szilvás meg 4.volt.. felborított.. majd 382vel továbbment -.-
  • VNORBIKA13
    #17554
    fent vagyok játékba meg tudc keresni nézd meg egyszrü :) xd
  • Gam3r
    #17553
    Akkor nem csak nálam van ez a hiba...
  • Medzsix
    #17552
    engem ma egyfolytaban kidob a game hulye a szerver vagy mi van?
  • RYO21
    #17551
    Az a baj, hogy képhost.net-re van feltöltve. Az pedig blokkolja a külföldi IP-ket szal én nembirom megnézni.
  • Gam3r
    #17550
    Oh , szóval ezért , fuck ...
  • janihunk
    #17549
    959 be ér valamit a 2-es leültetés?
  • VNORBIKA13
    #17548
    Várjatok én várok kb 1-2percet oszt van kapcsolat :)))
  • VNORBIKA13
    #17547
    nem tom mié :S kirakom öket urlbe :http://kephost.net/images/c7p7eb20kmg76hp93ck.jpg
    http://kephost.net/images/lcgyy8sycj0ciy3qw.jpg
    http://kephost.net/images/pk9xv64b2q2xk6i5.jpg
    it vannak :)
    TIBEHUN köcc :))
  • tutika14
    #17546
    A két kedvencem :)

  • Racing824
    #17545
    Neke a játékot se adja be, be se tudok lépni problem?
  • RYO21
    #17544
    Nekem nemtölti be a képeket.
  • Racing824
    #17543
    Akkor neked nincs szerencséd Biztos én nyulom le előled
  • Gam3r
    #17542
    Akkor én leszek az ellenzék , mivel én is elég sok versenyt tolok mostanság és mi van ? Hopp nincs part ma sem , pedig egy 100at én is le megyek:)
  • Racing824
    #17541
    Tutuhawer-al egyetértek,mióta csak a versenyeket tolom napi 180-200,azóta kapok csak napi 2-3 partot
    Előtte meg volt hogy 1 hónapig semmi,szal sztem igaza van :)
  • tutuhawer #17540
    Én azt tudom, hogy a véletlenszerű is egy program, valamivel tudnunk kell növelni az eélsyünket. Én a verseny darabszámra gondolok elsőre még mindig. Ez most csak spekuláció, jobb nem jut az eszembe
  • Gam3r
    #17539
    Ti még mindig azt hiszitek hogy a part az napfüggő???

    Nekem olyan 2-3-4 naponta adogatja , és teljesen véletlenszerűen , nem naphoz kötötten , hogy na most ez day 42 azt biztos ad , mert nekem nem adott, mivel nem az jött ki "szerencsekerékben":D
  • tutika14
    #17538
    az enyémet is megmutatnám ha betöltene a launcher de a server statust nem írja ki hogy mivan :(
  • tutika14
    #17537
    Izom autóhoz illő. Szép nekem tetszik.
  • nzotya1
    #17536
    A szerver nálam megy.Csak az oldal nem elérhető.
  • VNORBIKA13
    #17535
    Kész az uj verda :))


  • Gergo731114
    #17534
    Sziasztok!
    Nálatok megy a szerver?
  • SUNNY84HUN
    #17533
    nekem 42 napnál megtört a jég t3 medion imp 0-0-8 pro fék , t3 ventura pro 4-4-12 gumi , t2 veloci pro imp 3-6-6 gumi , 3-6 t3 turbo vent. pro imp. .. ez a mai termés az összes nickemben gyémántozásból ..

    nálam is volt mélypont 25 től 33 napig power up utána 36től 42 ig megint ..
  • nzotya1
    #17532
    Köszi,
    megprobálom.
  • Ryder159
    #17531
    Látom mindenkinek van valami problémája, ezért leírom mit kellene csinálnotok:
    1. www.help.ea.com
    2. A játék borítók alatt beírod: Need for speed World
    3. Kiválasztod: platform alatt a PC,, More alatt pedig az account (ha nem tudsz venni SB-t akkor szerintem a Billing-et válaszd).
    4. Kattints a legelső linkre (INFORMATION ABOUT BANNED OR SUSPENDED ACCOUNTS)
    5.Kattints a Talk to a Game Advisor-ra.
    6. Most be kell jelentkezned abba az accountba, ahol a hiba van.
    7. Megint beírod a játék teljes nevét: Need for speed World
    8. Fogod a Google fordítót és leírod angolul mi a problémád
    9. Alatta a Category-nál választ az Account/Registration, Subcategory-nál meg az Other-t.

    Aztán amint tudnak válaszolnak.

    Ha válaszoltak, és a problémád megoldották, ezt vissza kell nekik jelezni.
    Bejelentkezel a help.ea.com oldalon, jobboldalt lesz olyan hogy My Cases, ott kattintasz a jelentés-re, majd kiválasztod a Closed-ot, esetleg írsz nekik valami szépet.
  • RYAN012 #17530
    A BMW M3 Sport Evolution van a gond
  • RYAN012 #17529
    Sziasztok!

    Más is találkozott ezzel a hibávan vagy még nem jelentette senki. A jobb oldalon a kipufogóból nem jön a nitró. Rex-es Body kit van az autón.
  • SUNNY84HUN
    #17528
    az all in : t2 rac imp, sport , tuned cuccokat ad ezek a legjobbak ott + mostanában neon , rendszám , üveg

    a most wanted : t1 pro imp, sport , tuned ezek a legjobbak ott .. + mostanában neon , rendszám , üveg
    amúgy itt a legnagyobb az esély a jó cuccokra ..
  • nzotya1
    #17526
    Sziasztok!Az oldalra való bejelentkezéses problémámat nem tudtam megoldani.Hova kell írnom segítségért?A help.ea.com-nál bedobja hogy zsákutca,tiszta hülye.Valaki irjon ha volt hasonló gondja router vagy más miatt,vagy tud megoldást.- már régebben irtam.Tényleg senkinek se volt ilyen gondja?
  • Gam3r
    #17525
    Azért all-in mivel az a legrövidebb , és szerintem ugyanúgy perkálja a zsetont / repet , mint a többi TE:)