94802
  • tutuhawer #17605
    ITT A KÉP, HOGYAN KELL A FREE ROAM SZŰRŐT BEKAPCSOLNI, HOGY CSAK A 3-AS CSATORNA LÁTSZÓDJON, VAGY HA GROUPBAN VAGY, AKKOR CSAK AZ:
  • Szabi1991
    #17604
    be kell hozzá legyél jelentkezve.. de ha már írtál ide akkor be tudsz lépni oda is.. :D
  • varazslo1
    #17603
    Nálam megy az ingyen SB topik.
  • varazslo1
    #17602
    Levettem a kért mottót TUTUHAWER.

    S bocsánat, hogy egyik hozzászólásban "v" vel írtam neved!! :((
  • varazslo1
    #17601
    Egy bolond százat csinál..úgy vannak vele,hogy ha neked szabad,akkor nekem is..nehogy már ezért ne nyerjek versenyt,mert te használod,én meg nem.

    "én", "te" értsd általánosságban.
  • eQnLiEe
    #17600
    nem működik nekem az off topik sb-s rész !! ezért is ezer bocs h ide írok de mi van most az earn boostos résszel nekem azt írja ki h álltalános hiba és cső annyi. pls help!!
  • chris1997
    #17599
    pontosan
    Nekem azzal semmi bajom HA vki botok ellen, single-ben nyomja.
    Ha vki Free roamba használja no prob...
    DE ha vki Multi-ban benyomja, akkor ezerrel nyomom a Print Screent meg 3 report is megy utána
  • varazslo1
    #17598
    OKés,leveszem :)) Megértem felháborodásod.Igazad is van.Verseny s szórakozás közt azért nem kicsi különbség van.Sajnos nem csak külföldön,idehaza is akadnak,kik verseny céljából használnak segítséget :S
  • chris1997
    #17597
    Nekem a csalókkal 1 nagy problémám van!
    Miért is jó ez?? minek ez??? ennyire bal**sz hogy ilyen szar kell??
    és még annyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatban....
  • tutuhawer #17596
    ok ha nyomod, sose érdekelt, leszarom, de akkor a közösség érdekében vedd már le légyszi a mottóból, hogy HUNGARY, mert a sok becsületes meglátja, hogy HUN, akkor hoppá, ez biztosan csaló -gondolják. ZselefN ki sem írja, jár érte neki a piros pont, és a 0 pont a sttat oldalon. lenulláztatta magát, mert hogy nem én kértem, az biztos, valaki más nyomta fel.
  • tutuhawer #17595
    Bemondod, hogy használod, mert bohóckodás van vagy kipróbálod, azt mondom, hogy OK. De én bemondom, hogy verseny van, erre a pofámba tolja a buziságát, mintha nem látnám. Versenyzésre szerződtünk le groupban, A silvia is csúnya volt, meg ahogy a Porschével ment, az is. Ekkora szemétésget merészel, és hülyének nézi a magyar barátját. Mert habár nem volt fenn a listámban, attól még magyar, azaz mindenki barátja. Ez után simán az arcunkba hazudja még egyszer meg még egyszer. Semmi kedvem vele menni, és nem véletlenül nem vettem fel barátnak se. Láttam a tapadásos trükköt, meg a gyorsulálsost is. A tankot megítélni nem tudtam rendesen, mert akkora egetverő módon balfasz, hogy alig voltunk egy képernyőn. VIKTORHUNGARY meg beszólt, hogy menjek a picsába, mert Zselémaci nem is csaló, és leblokkolt, később visszavette a blokkot, hogy láthassa, mit írok a chatben - gondolom. Nyilván Viktort nem hagyta le, mert ő az Isten, sőt...! Ezek után gondolja meg mindenki, hogy köcsög oroszok, meg csaló románok stb. Az arcomba hazudta a szarságát, majd kérte, hogy jelöljem be ismerősenek, de mindenképpen. Kihagyom, köszönöm
  • varazslo1
    #17594
    Jah s nyugodtan meg lehet nézni a statomat :P max 1-2 single versenyen volt némi trainer..nem kockáztatok,hogy bannoljanak xD..privát meg tudtommal nem számít bele :P Amúgy is jól fejlődök :)
    Hála a jó magyar gárdáknak..fejlődis+szórakozás együtt jelen van :)
  • varazslo1
    #17593
    Onnét,hogy win7 64bit alatt nem megy.Nekem is segített a használatában..pl,hogy melyik kocsinak melyik a kódjah..tán nem azudik aban,hogy nem megy neki aa speed. Itt egy kép...Nézd meg a kocsim s a sebességét és a festést..aztán nézd meg,hogy ez a festét tök ugyanaz,mint a szilviámé s nézd meg a profilom,hogy nincs is lamboginim,de a képet meg az van..s a kocsi tulajdonságait is átvettem.
    Nah ő is ezt csinálta :D

  • chris1997
    #17592
    navárj Most az 1szer végigolvastam 1 szöveget :D
    akkor vagy speedhackelt vagy vmi más okosságot használt
  • chris1997
    #17591
    Honnan tod hogy nem használt speedhacket??
    357 gyenge statú silvivel k***a gyanús
    az én 359-es végsebb statú silvia is max nitróval 320-at meg(anélkül 289)
  • varazslo1
    #17590
    Én az éjjel red neont kaptam..az első neonom :P

    Tutuhaver levelére reagálás,miszerint zselefn speedhacket használt,amikor privátban mentek s a gyenge pontszámú szilviával 357 km/h-t ment...

    zselefn nem használt speedhacket..nála se működik,ahogy egyik másik kölöknél sem..fura mód,nálam meg megy a turbó. speedhack helyet használt handlingit vagy mit,jobb kormányozhatóság,tankmódot,szilvia helyet más kocsival ment.Te szilviát láttál,de a tulajdonos más kocsit..trainerben van ilyen..tudom..nekem is az a trainerem van..AZZAL A KÜLÖNBSÉGGEL,hogy én max privátban használom,de csak akkor,amikor olyan csoportba kerülök s hülyülünk,ökörködünk.Legalább nem kerül bele a statba.Rendes partoláskor nem használok semmit sem.Jah,meg a régi accommal ökörködök egy kicsit,az már másra nem való.Legalább is egyenlőre.
  • SUNNY84HUN
    #17589
    aranyra arany neon dukál :D , én 1ik profilomba multiba sorra nyertem és okádta a neon , felnit , rendszámot :S
  • Szabi1991
    #17588
    planet.. ehh -.-"

    amúgy ma egyik versenybe arany neont kaptam
  • bboyatty
    #17587
    Nagyon érdemes volt ezek szerint megvenni.
  • csizihungary
    #17586
    Aki kíváncsi hogy miket rejthet az aftermarket pack:
  • VNORBIKA13
    #17585
    ak én is ösze dobom rá vhogy vagy tovább gyüjtök és rtr-x :)) az tutomal jobb is mint a másik 2 együt :)
  • SUNNY84HUN
    #17584
    t1 cop zsiguli is fajin jó vele menni és levillogok mindenkit , de szvsz a t2 es boss zsírab , majd arra is összeszedem ma- holnap
  • chris1997
    #17583
    hát igen...
  • VNORBIKA13
    #17582
    de ahhoz még dupla anyit kéne szedni me most 1363 boostom van :S gyüjteni kel még :)
  • chris1997
    #17581
    T2 Boss jobb
  • VNORBIKA13
    #17580
    Szerintetek meik éri meg jobban a t2 es ford boss vagy t1 es skyline 2000 cop editon???:O
  • RED BULL F
    #17579
    ebből inkább a Rally editiont tessék várni! :)
  • SUNNY84HUN
    #17578
    biztos okádék szép lesz mint a többi copos villogós marhaság
  • norby9201
    #17577


    Én már várom hogy kijöjjön a quattro cop edition..aztán villog az összes lámpa
  • tutuhawer #17576
    "bootshoz ne legyen többet közöm" - sajnálom
  • RoboKutya78
    #17575
  • RoboKutya78
    #17574
    ja kraftolt sb ből van:) mielőtt még valaki azt mondaná megszegtem ismét a fogadalmam.
  • tutuhawer #17573
    Köszönjük!
  • RoboKutya78
    #17572
    Audi Qatrot megvettem és eddig nekem tetszik skyline avenuenen sorba vertem 20 as szinten az rx 7 eket
    A gép megy alapon 1 nitróval 300 körül semmi tuningal. Gyorsulása tűrhető.
    A pályán mentem vele egy 1.03 as top kört is.
    Bár a kaszi nem valami megnyerő azokkal a lámpákkal.
    A festése. Van rajta 4 matrica az audi jel nem festhető más színre van hátul egy valamilyen díszítő csík azt kifújt
  • tutuhawer #17571
    Szép a BMW, gratulálok hozzá. A rendszámot remélem, cseréled majd. Ismerek pár sofőrt, akiknek az autóján éppen jól mutatna.
  • thomson002
    #17570
    Végre LVL 40 ! :D


    #17563 : Nekem jobb jutott !
    A nyeremény, a gépen .
  • norby9201
    #17569
    Azért azt hittem hogy a quattro lesz olyan jó mint egy e30 ha nem jobb... mert ahogy a videókon láttam,nos hát chevelle-em jobban gyorsul,és a nitró is jobban húzza.
  • Gam3r
    #17568
    Máskor 2x is átolvasom
  • SUNNY84HUN
    #17567
    hagyjuk , ilyen kár morgolódni , de de ha veszekedni akarsz akkor ..
  • Gam3r
    #17566
    Én értelmezem félre? Ja már látom azt az aprócska "nekem"-et , mivel napokat soroltál fel , épp ezért hittem azt hogy napfüggő-nek mondod te...