94802
  • RYO21
    #17906
    A TCM magazinba a hét autója képet gabetunenak kell küldeni?
  • Gam3r
    #17905
    Jah , elolvastam az utasítást , mit kell kiszedni a linkből:D
  • RoboKutya78
    #17904
    látom sikerült:)
  • Gam3r
    #17903
    Robo , mivel tudsz beilleszteni videót?? a zöld videó beszúrása gombbal nem nagyon megy , vagy igen , próba 1,2:D

    BUÉK



  • Kicsizoli
    #17902
    Ha gondolod mehetünk:) fent vagyok
  • kergemarha92
    #17901
    Ahogy említettem már, irónia volt! :) Két hónap után inaktivitás miatt automatikusan 0 pontot kap mindenki a stat oldalon, ha nem versenyez közben. Mihelyst megy legalább egy SP futamot, újra aktív lesz a profilja. Ezek tények. Mint ahogy említettem, az nem az én nicknevem. Sőt, 99%-os valószínűséggel nem is kibannolt, csak inaktív. Amíg ilyen "megdönthetetlen bizonyítékokat" sorakoztattok fel, tényleg felesleges vitáznunk.

    "Sajnos van a kezemben videó." Igen, ez nagy probléma, így hasraütésszerűen nem tudsz elítélni mondvacsinált indokokkal. Igazán szemétnek is érzem magam miatta. Hogy tudtam annyit menni a Skyline Avenue-n? Ott a videó, nézd meg. :) Ha szerinted nem lehetséges, indokold meg, hogy hol, miért nem. Ha nem vagy képes megindokolni, ok nélkül csalóztál le.
    Régebben írtam még itt Tutuhawernak, hogy hol mentem a legtöbb multit. A teljesség igénye nélkül: Skyline Avenue, Brooks Street, Dover & Lepus, Beachfront, Chinatown Tram, Route 55, Gray Point, Union & Hollis, York Road, Spade Street, stb. Európai szerveren játszom. Soha nem állítottam, hogy jó sofőr lennék. Elhiszem, hogy régóta játszol és sok futamot nyertél már. Ezzel együtt vagy annyira gőgös, hogy amikor legyőztelek egy 100%-osan tiszta futamon (hozzáteszem, óriási szintbeli és kocsielőnnyel az én javamra), rögtön lecsalóztál. A tévedésedet azóta sem vagy képes beismerni, reménytelenül kötöd az ebet a karóhoz.
  • RoboKutya78
    #17900
    Boldog Új Évet Mindenkinek!!!


  • Gam3r
    #17899
    Kerge csak ugyanazzal példálozott mint te , ha nem vetted volna észre:)

    Én nem tartom csíternek kergét , és nem értem , egyesek miért ellenkezőjét állítják.
  • spank309
    #17898
    benne vagyok akár most azonnal! bárhol vegyél fel a játékban Spank309
  • illesgergely
    #17897
    Ma este 8? Sajna nem jó, 9 után érek haza.
  • nikopeti
    #17896
    Nálam 250 játékpénzt ír,ha akarok venni. ha 10-et akarnék venni mind 250 játékpénzbe kerül?? Vagy a második már drágább lesz? Köszi a választ.
  • chris1997
    #17895
    3 DB
  • RYO21
    #17894
    Fotózás?? Bennevagyok! :D
  • nikopeti
    #17893
    Sziasztok. Ha nem költök a játékra akkor hány garázshelyem lehet összesen?
  • krisz0702
    #17892
    semmi mostmár megy
  • krisz0702
    #17891
    Nálatok megy a szerver? Nálam nem de a weboldal sem érhető el
  • Nyx0
    #17890
    Na, MARHA csak h én tisztázzam magam, a NYXO nick nem lehetett az én nevemen mert akkoriban egy másik nick alatt futottam amit viszonylag sokan ismertek és tudták hogy egyáltalán nem vagyok csiter. A másik Marha, az hogy most már tényleg tele van a puttonyom a videoiddal, mert folyton azzal jössz hogy video video, hidd ell mások ezt megeszik én és egyesek nem. És hogy nem emlékszel a futamra :) Akkor mégis nekimentél a falnak. Nem nemismerek sajnos olyan progit ami megbuktatna, de.... nem nekem van kibbanolt nick nevem.INAKTIVITÁS háááát ez jó, akkor szolj a statoldal moderátorának hogy azzonnal bannolják a poseidont kb 2 hete meg se mozdult. Marha, annyit kérek mond meg hol szoktál multizni és megyek oda szivesen megy olyan ellenfél ellen aki jó ha kikapok ha nem.Sajnos van a kezedben video ami kicsit megneheziti a dolgot, de kérdezek én valamit hogy a francba tuttál a skylineon 1:47es időt menni azzal az rtrel ha a SZINA a pro tuned autojával is csak 46-45 ös tudott menni.
    részletezni nem fogom a köreidet mert tudom hogy nem tiszták sajnálom hogy van a kezedben egy ilyen adu:( de mindenkit ellér a sors és te is ugyan ugy be fogsz dölni mint a kergemarha :)
    Hidd el több 50 es szintü jo soföröket vertem meg mint amennyivel te eddig mentél, tudom miről beszélek ne álltassuk magunkat Marha, itt én most befejeztem és várom a privát üzidet a helyeről ahol menni szoktál.
  • Kicsizoli
    #17889
    No de majd a R34 ha meglesz...csak gyözzem összedeni rá a pénzt...:(
  • Kicsizoli
    #17888
    :)

    No nem is a T3 autóknak, de a Silvia-d ellen mennék egy kört mondjuk a North Roadon:)
  • FishNoRba
    #17887
    Este 8, ott leszek.
  • spank309
    #17886
    Kicsizoli: ezzel nem igazán lehet nehéz pillanatot okozni... még... majd a 300 felett lesznek a mutatók.
  • spank309
    #17885
    ezzel nem igazán lehet nehéz pillanatot okozni... még... majd a 300 felett lesznek a mutatók.

    Nagyot csalodtam az S14-ben...de azért szép.



  • SylarHun
    #17884
    Fotózás nekem okés 8-kor.
  • kergemarha92
    #17883
    Üdv!

    Igen, az egész ügy kettőnk MP futamán kezdődött. Én lvl50-en Mustang RTR-X-szel versenyeztem, míg te 25-ös szinten a Sport Evoval. A Mustangom tuningja kb. hasonló lehetett, mint amivel a videós kört mentem. Ebből is látszik a verseny egyenlőtlensége. Nem emlékszem a pontos versenyre, lehetséges, hogy valóban elkaptam a falat és/vagy trafficot néhányszor. Az 1:54-es köridő is erre enged következtetni, mivel ez kb. 7(!) másodperccel lassabb, mint a videón látható köridő. Ebbe bőven belefér néhány falazás, nem túl optimális kanyarbevétel.

    Igen, az Elise-nek valóban elég kicsit a ramja, épp ezért kellett annyiszor próbálkoznom, míg összejött egy tiszta kör a Brooks Streeten. A videóban te hány ütközést látsz? A fordulatszámom azért stabil viszonylag hosszú ideig, mert padlógázon mentem. Bizony, azokat a kanyarokat a Lotus könnyedén beveszi teljes gázzal, vagy minimális lassítással. Tank mód? Ez új, eddig ezzel senki nem vádolt még. :) A Route 55-ön trafficot is kaptam el, és tank móddal bizony nem lassított volna le annyira... A tereptárgyak szintén mindkét kocsit lassították, a videókból tisztán kivehető. Ha nem, kérlek linkeld azokat a bizonyos eseteket!
    Racing824 már írta nemrég, hogy a trainer kikapcsolása után is aktív marad. Hidd el, ennek korántsem örülök. Viszont ha tudsz bármilyen beállítást, amivel kimutatható a trainer, akkor ne habozz tudatni velem. Garantálom, hogy ha megoldható, úgy is készítek videófelvételeket!
    A KERGEMARHA felhasználóról már kifejtettem Metasoftnak a véleményemet. Egy szóval: hülyeség. A kedvedért kerestem én is egy felhasználót: http://nfs-s.com/nfsw/NYXO. Ez te vagy, lelepleztelek! Vajon milyen butaságot követtél el, hogy bannoltak? Remélem érzed az iróniát az írásomban. :) Mellesleg egy bizonyos idejű inaktivitás után is 0 statja lesz az embernek, nem kell hozzá semmiféle ban.
    Ki az a magyar cheater, akiről beszélsz? Bárkinek szívesen válaszolok, függetlenül attól, hány "lóerő szorult belé".

    BUÉK
  • Kicsizoli
    #17882
    Battle machine:)) (saját)

    201-158-209 :)



    Okoztam már vele egy két nehéz pillantatot.
  • VNORBIKA13
    #17881
    Szabi Tőlem lehet fotózás ha ébren leszek megyek :"D am buék mindenkinek rem nem szondáztatnak majd meg :'DDD
  • kergemarha92
    #17880
    Jó, felteszem harmadszor is a kérdést, biztos megint átsiklottál felette: bekapcsoltad ellenem a trainert a privát futamokon vagy nem? Én tudom a választ, de továbbra is érdekelne a te véleményed.

    Már írtam többször is, nem érdekelnének a futamaid, ha nem a saját két szememmel láttalak volna versenyezni. Kettőnk közül akárhogy is nézzük, nem én vagyok a gyanús. Rengeteg pályán van top50-es időd csak MP versennyel. Egyetlen egy videót sem vagy hajlandó feltölteni, míg én az összes releváns futamomat feltöltöttem. A képek semmit sem bizonyítanak, ezt te is tudod jól. Jelenleg 337-es győzelmi szériád van multiban, a rekordod 539. Számomra ez kissé hihetetlennek tűnik. Lehet csak én vagyok a peches, de max. 30-40 verseny után rendre belebotlok egy csalóba. Könnyű belátni, hogy őket csalás nélkül nem nagyon tudod megverni. Az Alt F4 használatával szintén a statisztikádat manipulálod, aminek következménye az eredményeid nullázása a stat oldal szabályai szerint. Szabályos keretek között hogy hoztad létre ezt a sorozatot? Lehetne folytatni még a sort, rengeteg a gyanús körülmény.

    Rólam: Már a legelején elkönyvelted, hogy csalok, ezért hülyébbnél hülyébb "érvek" sokaságát próbálod felsorakoztatni vélt igazad mellett. Vegyek fel videókat Carbon és Most Wanted versenyekről, az RTR-X-em adatait a videó megjegyzésében átírom, stb. A legújabb gyöngyszem: egy bizonyos KERGEMARHA profil. Elárulom, a jelenlegi KERGEMARHA92 az első és egyetlen profilom a játékban. Egyébként megnéztem ezt a rettentő gyanús profilt is. Mindössze kettes szintig jutott, összesen játszott 2 SP futamot, miután valószínűleg abbahagyta a játékot. Bitófára vele!
    Ha tényleg csalással vádolsz, ideje lenne igazi bizonyítékokat is felmutatni, mert a sárdobálást én is kezdem unni. Vannak videóim, leírtam az autó pontos összeállítását. Bizonyítsd be, hogy ez az autó képtelen így gyorsulni, kanyarodni, bármi mást csinálni. Természetesen videóval, hogy én is ellenőrizhessem, hogy nem csak légből kaptad az adatokat.
    Ma nem érek rá igazán, az ünnepek végeztével újra nekiláttam tanulni a vizsgáimra. Emiatt mostanában csak gyémántokat szedni járok fel, de a fórumot továbbra is nézem rendszeresen. Itt továbbra is megtalálsz engem.
  • Gam3r
    #17879
    Piros , fehér , zöld a kiírás , jó kis magyar zászló:)
  • Racing824
    #17878
    na csezd meg betoltam két képet csak ezt nem tette be.de miértt?
  • Racing824
    #17877




    vhogy neki nem volt sietős.eztán még 3szor összefutottunk ugyanott station fisheren
  • Racing824
    #17876
    Na kb erre célóztam én is multkor hogy attól hogy vki csal nem kell 500al se menni,nem kell handling elég egy kis acceleration+
    Ez is csak annak tünik fel aki régebben játszik.
    Ezzela stattal a birka nem is tudna annyit menni csak nitróval
  • Gam3r
    #17875
    Az nagyon jóóó film , láttam vagy 3x , amúgy jó reggelt , én időt tudok szorítani a 8nak , ha más is:)
  • tutika14
    #17873
    Szerintem is legyen új :DDD fotózás---
  • mormotax2
    #17872
    sziasztok egésségben és sikerekben gazdag boldog uj évet kivánok mindenkinek
  • BALINT98X
    #17871
    Mindenféleképpen
  • Racing824
    #17870
    Mivel én az előzőről lemaradtam,most szivesen csatlakoznék én is.Mai időpont az még megfelelő lenne.
    Holnaptól viszont meló van igy max este vagyok 1 félórát-órát
  • birkuszd600e
    #17869
    Én szívesen mennék a fotózásra, viszont csak a mai időpont nem jó nekem, mert csak holnap leszek gépközelben.
  • RoboKutya78
    #17868
    B.U.E.K mindenkinek
    Srácok adhatok egy tanácsot?
    Ha legközelebb ilyen kruzt szerveztek ne úgy hajtsatok végig a pályán mint az eszelős vasárnapi vezető 250 nel mert a kívülálló szinte semmit nem vesz észre belőle max csak annyit ..valami elment mellette.
    Tanácsom
    Legközelebb próbáljátok meg úgy hogy hosszú libasorban max 50 es tempó mellett nyomulni végig a szakaszon. Higgyétek el látványosabb, nem szakad le senki a másiktól, nem kell azon filóznia az embernek hogy mért nem jöhet T1 es járgánnyal, és még meg is tudják bámulni a kocsijaitokat.
    Én tegnap mint kívül álló ezt vontam le a tegnapi bulitokból. Akárhányszor teleportáltam rá valamelyik ötökre nem láttam a buliból szinte semmit csak hogy elhúz egy két autó mellettem.
    Szóval legközelebb kisebb tempóval tömött sorban látványosabb a dolog:)
  • Nyx0
    #17867
    Boldog új évet mindenkinek... És be is mutatkoznék.. A nick nevem NYX0 ezen kívűl rendihetettlen barátság fűz METASOFT-hoz. A kergemarhás dologról szerintem nekem kell nyilatkoznom mert ugyanis én ültettem a bogarat meta fülébe.

    Ott kezdődött az egész hogy egyik nap amikor 25szintű voltam 3 napig le se száltam a skyline ave.ról, higgyétek el a pálya minden centiéát kiismertem ennyi idő alatt. Erre inditok egy joint és megkapom marhát. Egy rtr-x el aminek a statja igen csak gyatra volt szinte talán 2-5 race sport meg esetleg 1-2 pro improved. Nekem akkoriban az m3 evo statja 520-515-505 volt ha jól emlékszem. A startnál tudtam hogy elfog menni de beaktiváltam a juggert slinget és readyt, erre ő olyan hihetetlen nyugodsággal ment el hogy az már szégyenitő volt, néztem a kis térképen és láttam ahogyan falat fog a rövidést követöen, de ő nagy meglepetésre sec-perc alat ott sem volt.. mondom aha ok szerencséje volt, már nitro és jugger és sling is bent volt lefele a lejtőn de ő mintha nitroval süvitene. Inenntől fogva nem nyomtam neki. Vége a futamnak és lám ment egy 1:54.430, null powerrel és volt egy 55.xx es köre annyi falazással és ütközéssel lehetettlen megcsinálni, hiába MARHA ügyes soför az illető.
    Én ezt elmeséltem metának és megnéztük a lurkot. Lám csodák csodája volt nem sok csak 2-3 olyan ideje ami kicsit se mondhato OKnak.De mégis a legjobban a broockos idő és a routt55. Akkor csak röviden...

    Marha olyan pilótákat utasitott maga mögé az ő hihetettlen eliséável ( apropo elise mondja már meg nekem valaki melyik autonak van a legrosszam ram skillje 50 es szintem 5 rammal? igen a az elisenek)
    mint nfshuncharles, dialog, ersteg és 987s.. Megnéztem a körödet, és kezdő srácoknak nem tünik fel olyan mint nekem vagy metanak. A fordulatszámod piszkosul stabil átlag sebbesség 280 és semmi féle komolyabb lassulás nem következik be a tereptárgyak lerammolása után.Ez az ami megbuktat téged előre lefogadom hogy okos srác vagy de a kicsiket meg tudod etettni de minket nem. TANK mod+nagyon enyhe gyorsulás amivel szinte nem is veszitesz sebességett.
    routt 55... ez már annyira szégyen h csak nah.. ne hari de a kocsid egyátalán nincsen azon a szinten h te akár 50 es időt is mennyél az 50 es szintedre ne hivatkoz. Itt is igen csak jó soföröket elöztél meg akik rtrel és porschékkal nyomulnak. Ugyan azok a hihetetlen apro de égbe kiáltó hibák, falazás nem ideális iv tereptárgyak null lassulással.
    Továbbá... leszarom hogyan tudod befolyásolni az olyan kis versenyzőket akik 50sek de nincsen 500 multia. Ja igen ezen uton szerwetnélek megkérni hogy ird le hogy melyik szerveren és hol szoktál versenyezni multiban mert szivesen mennék egy ilyen fenomén ellen.
    Nah videoidról csak annyit hogy ha utána olvasol a trainer miután beaktiváltad utána akár az ujra iditásig bekapcsolva marad a trainer kikapcsolása után is.
    Metasoft ideje a spaden: Kedves MARHA vedd elő a kalkulátort és nézd meg mi van a meta autojában,2 nézd meg mien autoi és mien idejei vannak. Elárulod hol mész és hidd el meglátogatunk téged multiban:)
    A legszebb az egészben az MARHA, van egy 0rankos nikked, amit valszeg a butaságodnak köszönheted.És van egy versenyző akit mélységessen megvetek mert csiter és magyar ráadásul. De azt tisztelem benne hogy bevalta, és mindemellett higadtan állítja hogy te is csitesz, az minden elárul.
    Innentől kezdve kedves MARHA ha bár mi problémád lenne nekem irj és ne a METASOFTNAK vagy a TUTUHAWERNAK mert beléjük több loerő szorul mint a te összes autodba együtt.
    Boldog uj évet mindenkinek
  • Kicsizoli
    #17866
    Ja volt pár Chevelle S is:)))