94802
  • Kicsizoli
    #17865
    Én hajnalban aratam összejött vagy 20e:) meg egy csomó skalp is:) Z4M, Rx7, Evo, IX A, hiresneves Überbunny....

    rá kell jönnöm hogy nem rossz gép ez a S13:)
  • Kicsizoli
    #17863
    Utólag BUÉK...
  • chris1997
    #17862
    Ma este legyen új fotózás ? pl. este 8kor szintén a golfpályán ?
    a véleményed írd meg kommentben!!

    Teljesen jó! lehet elöbb is ha akarjátok, de 8-nál késöbb ne legyen!
  • Kicsizoli
    #17861
    Merre voltatok mert én is fent volta majdnem 4 ig, két magyarral találkoztam..
  • varazslo1
    #17859
    Mindenki alszik?? :D
  • danifiu
    #17858
    Srácok... Először is B.U.É.K. mindenkinek!

    És köszönöm, hogy szerepelhetek a fejléces fotón; igazán megtisztelő. Valamint köszönöm az itteni TCM-eseken keresztül, hogy részt vehettem a krúzoláson is, jó móka volt.

    Legyen cheater mentes, partokban gazdag az új évetek!
  • chris1997
    #17857
    BUÉK mindenkinek
  • birkuszd600e
    #17856
    B.U.É.K. az SG csapatnak! :)
  • Bullitmustang
    #17855
    Ja és köszi a TCM brigádnak a tegnapi banzájért.thx TCMBULLIT,TCMCHRIS,NEO és a többiek
  • Bullitmustang
    #17854
    Eredményekben,partokban és egyéb sz*rokban gazdag boldog új évet kívánok ;)
  • metasoft
    #17852
    na akkor eddig tartottam ezen a szaron majd a Tutuval megbeszélünk vmi életképesebb oldalt és ott folytatom
  • nzotya1
    #17850
    addig csak linkelni lehet a képeket?
  • metasoft
    #17849
    ja nem is leszek
  • nzotya1
    #17847
    Ha nem vagy VIP tag akkor csak 20 kb képet enged feltölteni.
  • norby9201
    #17846
  • metasoft
    #17844
    apropo ha már megy az unalmas sárdobálás mi van a kergemarha nickeddel miért 0 rank? de emlékeztetnélek hogy a te videoidról beszélgettünk ha holnap délután ráérsz részletesen megbeszélhetjük a "tiszta" köreidet..
  • metasoft
    #17843
    marha már féléve is benne voltam a top 50be a spaden még soha senki nem csalózott le a spaden pl Poseidon ilyesmik de pakolok akkor neked pár fotót Poseidonnal plusz csiterekkel és egy fotót a top időről is.. nagyon szivesen szaladok veled vmikor a spaden ha Poseidont megtudtam ütni talán neked is tudok ujjat mutatni...mondjuk elég beteg ez a forum a fotok szempontjából.. adsz egy email cimet küldők neked párszáz csiter fotót..
  • kergemarha92
    #17842
    A képbeillesztés meg a címzés valamiért nem megy nekem. Természetesen Metasoftnak ment az előző üzenet. Direkt link: http://i97.photobucket.com/albums/l231/viferi/nfsw2011-12-1015-56-20-61.jpg
  • kergemarha92
    #17841
    Mivel a videó minősége valóban nem a legjobb, ezért mellékelek egy képet is:


    Erről tisztán leolvasható az akkori tuning: 665/658/629. A videó megjegyzésében 665/658/630-as tuningról írtam, ezt (ha emlékeim nem csalnak) a statos oldalról másoltam. Fogalmam sincs, mi lehet az eltérés oka az utolsó számjegyben, de nem is igazán érdekes.
    Itt pedig a részletes tuning, ahogy annak idején is bemásoltam már neked:
    6/12/0 Velocicom Pro Sport motor
    6/6/0 Medion Pro Improved turbó
    6/3/6 Ventura Pro Improved váltó
    3/3/8 Medion Pro Improved felfüggesztés
    0/09 Ventura Pro Improved fék
    3/4/4 Kestrel Race Tuned kerék

    Emiatt pedig ne tedd félre a családot, nem ér annyit. Ma már többet nem leszek, ha bármi kérdésed lenne még, később majd válaszolok.

    Ami pedig téged illett, könnyedén átsiklottál a hozzászólásom nagy részén. :) Engem nem is érdekel annyira, hogy milyen eszközöket bevetve mentél top időket különböző pályákon. Ami igazán zavar, hogy ellenem privát futamon használtad a trainert. Ebben 100%-ig biztos vagyok (minimum az első futam). Ezt elismered legalább vagy csak hallucináltam?
    Ahogy észrevettem, viszonylag kevés próbálkozásból mentél abszolút első időt a Spade Streeten. Biztos sokan kíváncsian lennének, hogy egy rengeteg multit megélt, világelső sofőrökkel versenyző játékos hogy megy. Én legalábbis biztosan. A kedvemért nem töltenél fel te is legalább egy videót?
  • SUNNY84HUN
    #17840
    buék mindenkinek , aztán jót ne halljak
  • varazslo1
    #17839
    haladunk,2 családi pizza megjött hmm,már csak a többi hiányzik :)
  • ShifTime
    #17837
    Kicsit se hack gyanús. : D
  • RYO21
    #17836
    RACING825?
  • norby9201
    #17835
    Úúúúgy áám
  • varazslo1
    #17834
    kaja,pi a,pc..s BÚÉK:))
  • Sp3cn4zHUN
    #17833
    Amatőröknek rossz kocsi, profik pedig alapból nem azt választják! :)

    Norby ..I.. Menjünk csak partolni....
  • norby9201
    #17832
    Csak nem SP3CN4ZHUN volt? xD
  • SACONEX
    #17831
    szerintem az az igazi kocka, aki még szilveszterkor is a gép előtt ül :D hoppá én is it ülök XD (este 6ig utána megyek kifelé :D)
  • norby9201
    #17829
    Hát te nagyon ügyes vagy...keményen 1 db-ot? pfúúhha én is vertem már el chevelle-el e30-as bömöst..és? Ettől még nemlesz jó gép a 350z
  • crosspapo
    #17828
    Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! Ma már nem leszek gépelőt szóval le tudom most! :) Akik nem mennek sehová azoknak pedig sok partot kívánok!
  • thomson002
    #17827
    Utolsó festés ebben az évben.


    B.Ú.É.K.
  • SylarHun
    #17826
  • dawe22
    #17825
    nekem 370z-m van és megéri az árát szerintem mert nincs rá panasz
    de azért egy lotus csak jobb...:DD
  • metasoft
    #17824
    Kmarha jó hírem van félreraktuk a kalácsot a családot és neki ugrottunk a témának.. légyszíves segíts nekünk, hogy a mellékelt autók közül melyikkel futottad a Skyline aveneun az 1:47-es tiszta? powerek nélküli körödet. 665:658:630 vagy 659:653:629 az egyik ami a videon látszik FULL RACE amit aláirtál az totál más 1 pro sport 3 pro improved 2 race zavaros a téma...

    multizni kell hozzá sokat pro tuned autóval, tisztán kiállni világ elsőkkel.. 4 nitro+ 2jugger+ 1 ready+ 2 pajzs..
  • Kicsizoli
    #17823
    Értem, nagy Nissan rajongó vagyok (mivel Opel nincs a játékban)

    370Z ról ugyan ez a vélemény irányithatoságban bár kétszeres árat kell érte fizetni?

    Boostom meg nincs

    megjegyzéskét én még nem találkoztam játékban olyannal akinek lett volna
  • Gam3r
    #17821
    Szabi , mikor is lesz az új fényképezkedés , jönnék rá.
  • kergemarha92
    #17820
    A #16731-es hozzászólás volt, amire tudtommal még nem válaszoltál. Azóta, ha jól látom, mentél egy abszolút első időt is Spade Streeten Single Playerben. Nem semmi idő, gratulálok...

    Elhiszem, hogy régóta játszol és rengeteg mindent tudsz is a játékról. A hozzáértésedet egy pillanatig sem vontam kétségbe. Ami miatt nem érdekel mégsem túlzottan a te véleményed, az az első találkozásunk a Worldben. Miután NYX0 barátod lecsalózott engem, mentünk pár tesztmeccset privátban. Te teszteltél engem csalás vádjával, de 100%-ig biztos vagyok, hogy a futam közben a trainert bekapcsoltad. Bizony, nem én, hanem te! Egyik eredményed sem érdekelne, ha nem a saját két szép szememmel láttam volna, hogy csaltál. (Az első futamot nem vettem még fel a szuperszonikus rajtodtól kezdve a kétszeres fejreállásodig.) Közben magadból kikelve ordítottad, hogy én vagyok a csaló. Ezek után megbocsáss, de a véleményed számomra nem mérvadó. Ezek után voltam akkora "szemét", hogy a második futamot felvettem már videóra. Nem miattad, csakis miattam! Egyébként az a bizonyos videó nem véletlenül nem listázott, nem lejárató céllal készült. Ráadásul ha a nem túl szalonképes véleményedet vállaltad négyszemközt, nagyközönség előtt is vállalhatnád. Ennyit a mutyizásról...

    Mindazonáltal érdekelne a magasröptű elemzésed akár az összes körömről. Egyetértünk, remekül látszik a videókon minden, amit használok: WASD billentyűk. Én az összes jobb időmet felvettem videóra, te is mutathatnál párat. Abszolút legjobb időt még nem láttam, egy Spade Streetes futamot szívesen látnék tőled. (Viccet félretéve tényleg érdekelne, hogy lehet olyan remek időt futni csalás nélkül.)
  • SACONEX
    #17819
    vagy igy újévre betehetnének driftet a játékba :D az mindent vinne..
  • SACONEX
    #17818
    amúgy jó lenne ha lennének eventek, mint minden normálisabb MMO-ban...sokat dobna a játékélményen :D Pl karácsonykor betehettek volna ilyen ajándékdobozt, amit verseny végén kaphatsz, és lehetne benne egy alkatrész vagy külső tuning cucc :D
  • barack1997
    #17817
    Garázsdísznek ?? tanulj meg vezetni.. Az amatőröknek lehet az, én a régi profilomban elkalapáltam vele lotust is :D