94802
  • Kicsizoli
    #17952
    Világért se akarok beleszolni de ez csak Játék, vagy ti vérre játszátok mert az más...megegyszer bocs...
  • Gam3r
    #17951
    Szabi , igazi politikus vagy :D

    Akkor meg lesz tartva 8kor a fényképezkedés?
  • SACONEX
    #17950
    És ha esetleg csalt, akkor mi van? Ha valaki esetleg nagyon nem bírja ezt, akkor nem versenyzik vele...és ennyi...nem tudom miért kell ezt túlkoplikálni.
  • tutuhawer #17948
    Azzal hitelt mindenképpen érdemel a szava. olavshattad, hogy Metasoft írta, hogy Poseidon is rányomott ellene, ide-oda győzelem és vereségek, és nulla reklamálás. Hát ez szerintem nem kutyafasza. Érkezik majd még egy sofőr, akinek GTR2-ben vannak világranglista top10 eredményei - nem rossz sfőr maradjunk ennyiben. Találkoztak már csalókkal, nem vitás. Tehát nem a kispista vádolja Marhát, szögezzük le. Én épp ezért nem vádolhatko senkit nyíltan, csak furcsaságokra híhatom fel a figyelmet. De ők megtehetik , meg is teszik.
  • Gam3r
    #17947
    Na mindegy , én így is eléggé belefolytam , tartózkodó formát felvettem.
  • tutuhawer #17946
    majd leszünk, elvileg képet linkelni tudni kéne,, le is írom, hogyan:
    1. fel kell tölteni egy képmegosztó oldalra, regisztáció nélkül is akár pl: noob.hu vagy picturepush.com
    2. itt kattintani a kép beszúrása gombra
    3. link beillesztése és kész.
    Van videó és kép és szöveg, és nem hiszem el, hogy nem lehet betenni ide okos dolgokat még.
    2 részre szakad, igen, mégpedig akik kérdeznek, és akik válaszolnak. Ha 1 kérdésre nem érkezik kielégítő válasz, akkor azonnal jár a fekete pont ide, ha minden válasz helyes, én megadom a fekete pontot amoda.
  • Gam3r
    #17945
    A másik oldala , hogy nem azt mondtam nem mondhatjátok el , csak kérdeztem valamit amire kissé érdekesen reagáltál.

    Meg miért csak a top 100as fejthetné ki véleményét , azzal hogy a játékban tud vezetni , azzal valami prémiumot érdemel , vagy nem értem.
  • Gam3r
    #17944
    Mielőtt átgondoltam előző HSZ-em , azelőtt azt akartam kérdezni , mivan két pártra fog szakadni a fórum kerge ellen , és vele ??


    Szabi legalább inteligensen áll hozzá.
  • tutuhawer #17942
    Mi van itt, hogy nem fejtheti ki a véleményét az ide érkező top100-as sofőr? meg a másik top100-as? meg a harmadik? Meg a negyedik? Hányan érkezzenek még? Én kérem, hogy aki úgy érzi, most szólaljon meg. Meta céloz arra, hogy nincs ő egyedül NYXO-val, és még csak nem is ketten tartják Kergemarhát csalónak. Akinek határozott álláspontha van, és hitele is van a szavának, most hangot adhat. Tessék.
  • Gam3r
    #17940
    Mi van itt , hogy már régen a kommentek 50%a az egymás vádolásával megy?
  • tutuhawer #17939
    A 16272-es hozzászólástól kezdődik a téma igazán, és van pár pálya, ahol nem mentél olyan gyakran. Nem is voltak jó időeredményeid a route 55 és gray point pályákon, nyilván nem is írtad őket akkor, itt ellentmondást látok videóbíró nélkül is. jó nagyot, mert amennyire emlékszem, megnéztem akkoriban és nem voltak még csak jó időid se a gray és route 55 pályákon.
  • metasoft
    #17938
    ja igen Marha csak még annyit, tudok három nem akármilyen sofőrt aki szintén egyértelműen csalónak tart.. nem árulok el nagy titkot egy közülük a napokban ha SG istenei is engedik jelentkezik..
  • nzotya1
    #17937
    Kérdezősködtem itt is mit tehetnék,de végül az ea helpre irtam levelet már csak a választ vagy visszajelzést várom hogy javitották a hibát.
  • nzotya1
    #17936
    Cseszekszik az accountom ezért irtam is ea helpre.Nem irja a statom és nem world.needforspeed.com-on se bejelentkezni de a játék megy.
  • Gam3r
    #17935
    Itt vannak a képek a csíterekről nzotya1 küldte .



  • Gam3r
    #17934
    Jó igaz ,és azokra is emlékszek , de nem tudtam összekötni őket.

    Áh most nézem ALI G kampányátxD

    Szevasz durva srác , számíthatok a szavazatára?
    Semmiképpen se!
    Oké , de ha már itt vagyok nem érdekli egy g a legjobb marokkói feketéből?Tuti cucc
    (rácsukja az ajtót)
    Dawe!Most te szarsz be a levélnyílásonxDxDxD
  • nzotya1
    #17931
    Unstoppablehun:Rendben,de mondjuk remélem hogy nem sok cheaterrel fogok találkozni mostanában.
  • metasoft
    #17930
    MARHA a Skylinom gyorsulásra van építve ezzel csaptam meg párszor Poseidont a spaden 355:454:410
    Velo tuned motor
    Velo tuned turbo
    Velo tuned válto
    Ventura sport rugo
    Ventura tuned fék
    Medion tuned gumi
    nagyon érdekelne nézve a te időidet a tiédbe mi lehet...
  • Gam3r
    #17929
    Vagy max küldj privi üzit , vagy ide írj , azt majd a szövegeddel én kiteszem , ha így megfelel , mert a linket nem mindenki másolja be .
  • nzotya1
    #17928
    Mindegy,láttátok a szép képeket ez a lényeg.
  • Gam3r
    #17927
    nzotya1: Nem tudom , nekem nem csinálta ezt , azt hittem a képfeltöltésre mondod:S
  • Gam3r
    #17926
    Szabi: Akkor tudom már honnan vetted a neont , meg a kamuflázst!xD ALI G

    Olyan 10 óra múltán csak leesett ...:D
  • nzotya1
    #17925
    Ingyen volt a neon. :-( nem boostozok.ez van ezt kell szeretni.
  • tutika14
    #17924
    Akkor végülis lesz fotózás 8-kor? :DDD
  • nzotya1
    #17923
    Biztonsági okból a regisztrációtól számítva 30 napig nem szúrhatsz weblapcímet a hozzászólásodba!-ezt irja
  • tutika14
    #17922
    Cuki rózsaszin neonod van do.ob
  • nzotya1
    #17920
    http://noob.hu/2012/01/01/nfsw001.jpg Sajnos másképp nem tudom megoldani.Mert friss regisztrált vagyok.
  • nzotya1
    #17919
    http://noob.hu/2012/01/01/nfsw000.jpg
  • nzotya1
    #17918
    Ok,már qrvára idegesitő hogy egy szakadt Sylviával 587 mennek meg ilyenek.
  • Gam3r
    #17917
    Feltölteni nem tudsz , de beszúrni igen , képfeltöltő oldalra feltöltöd a képet , és beszúrod , probléma megoldva , itt egy engedélyezett feltöltőoldal : noob.hu
  • Gam3r
    #17916
    Helló!
    Szerintem a reportokat nem nagyon figyelik , de a képes bejelentéseket annál inkább , és első lépés a stat oldalról való bannolás , szóval "visszaesőt" bannolnak , de őt se tudom , lehet őt se.
  • nzotya1
    #17915
    Sziasztok!Hány report kell ahhoz hogy valakit bannoljanak?
  • metasoft
    #17914
    Marha téged egyenlőre konkrétan hárman tartunk csalónak .. esetleg ha igy rámásztál a statomra görgess már lejjebb nézegesd meg a verdák statját is amivel a top időket futom... közel full pro tuned autok, neked van ilyen esetleg? neked mondjuk szivárvány motorod van. az elises körödben érdekes kb 10 olyan tereptárgyas ütközésed van ahol nem hogy lassulsz van ahol konkrétan gyorsulsz. ne felejtsd el hagy az összes verdád jobb tunningal vagy közel hasonloval álll a garázsomban. mindig emlegeted a privis futamainket volt már 679 overalal fordod és probáltál már vele kézifékes rajtot majd ha lesz szólj.. DE a 3. privis friss szerveres futamot elfelejtted ahol lerajtoltál a velo sport motorral ventura improved váltóval medion improved turboval medion imp rugo a féked talán ventura improved a gumi valami race csoda.. nekem csak egy szar velo tuned motrom van velo tuned turboval ursa tuned válto ventura tuned rugo ventura sport fék medion tuned gumi.. de nagyon gondolkozom rajta hogy átépitem olyanra minta tiéd mert én nem tudok 350 fölé menni a skylineon ezzel a gagyi tunningal.. JA ÉS MIVEL MÉG 30 NAPIG NEM TUDOK FOTOT ILL SEMMIT FELTÖLTENI EZT A BESZÉLGETÉST VAGY JEGELNÜNK KELL VAGY MÁSHOL FOLYTATJUK...
  • janihunk
    #17913
    Ígérték hogy az idén:d bejelenthetnék már a dátumot.
  • chris1997
    #17912
    Várost?? haha
    tod mikor raknak be várost??!! :S
  • janihunk
    #17911
    Meddig van még karbantartás? Am kapunk már valami új várost?
  • VNORBIKA13
    #17910
    franc elkel mennem oszt nem biztos haza érek 8 ra szóval szabi várható és nem várható vok fotózásra ://
  • Nyx0
    #17909
    Én elhiszem neked hogy a kergemarha nem te nicked. Legyen így . Még mindig az tartom, és ebben rendithetettlen vagyok hogy az időd nem fer és igen CSALÓ vagy nem titkolom és biztos vagyok benne egyszer bebuksz, mert akár mennyire is jól kanyarodik az elise nincsen olyan gyorsulása és ramja ami lehetővé teszik hogy épphogy vagy egyáltalán ne lassulj be a tereptárgyak ramolás következtében. A vége számomra az hogy keresni foglak ezeken a pályákon, kivéve az50 szintünél mert csak 39 vagyok ...
  • spank309
    #17908
    nem, nem neki kell vagyisnemtudom ide kell:
    [email protected]
  • RYO21
    #17907
    Na mind1 már elköldtem :D