94802
  • Racing824
    #17996
    Kicsit jobban huzott a silviája mint az én rtrxem csak ennyi
  • Gam3r
    #17995
    Így se jó , na m1 kérdés letudva.
  • Gam3r
    #17994
    Mit vétettél , hogy D0nhalilit reportoltad?


    Így megfelel?
  • Racing824
    #17993
    Keress rá stat oldalon már nincs ilyen felhasználó!!
  • Racing824
    #17992
    Már kezded? figyelj oda jobban mielőtt hülyeségeket beszélsz!!

    To van az üzenet előtt tehát én irtam neki nem forditva
  • Gam3r
    #17991
    Mit vétettél , hogy D0nhalil reportolt?
  • Racing824
    #17990



    Ez a rtrx már vagy kéthónapja megvan és még sehogysem sikerült értelmes jó partot szerválnom bele,még a th is csak powerupokat dobál már jópár napja
  • barack1997
    #17986
    #17971-nél linkelt videóban :D
  • barack1997
    #17985
    2:29 -nél ott vagyok :DD
  • Zsolti89
    #17984
    Nagyon jó lett Krúzos videó. Kár h nem lehettem ott :S talán majd legközelebb :)
  • chris1997
    #17983


    Hamár nosztalgikus videót rakott fel unstoppable, akkor had rakjak én is fel egyet!
    Jééé Kis Tmobilos Mazda 3 Fekete kombináciőval :)

    Nosztalgikus(megint)
  • Gam3r
    #17982
    Igen néztem is azt , bár már láttam régebben versenyben olyat , de első látásra se csodálkoztam , hiszen ez az NFSW , minden megtörténhet:)
  • tutuhawer #17981
    bizony jó, és már akkor eltűnős volt a subaru bodykit. Egy éve használhatatlan az Impreza így...
  • chris1997
    #17980
    dejóóó nosztalgia :)
  • Gam3r
    #17979
    De így kéne kezdeni , és lenne sorrend , ahányadikként jelentkeztél , úgy indulnál , 1esével , persze a TCM-esek és vezetők elől lennének:)

    Szerintem nagyon frankón össze lehetne hangolni a csapatot pár dologgal:)
  • csizihungary
    #17978
    Én most is írtam a chaten még az elején, hogy álljatok sorba, de nem igazán sikerült. XD
  • Gam3r
    #17977
    Csizi: Kéne olyan szakasz is a cruise-ba hogy mindenki megáll egymást mellett 8as sorokban , és te a sorok között elmész , az szerintem jó is , és mindenki látszódna.
  • csizihungary
    #17976
    Majd hamarosan lesz normális netem, akkor hosszabb videókat is tudok csinálni, és többet fogtok benne látszani.
  • Gam3r
    #17975
    Itt még szabi kis huszár volt:D


  • Gam3r
    #17974
    Köszi a köszit , jó lett többször is benne vagyok , de sose olyan hú de jó láthatóan , de legalább szereplek benne:)


    1:39 Ott az a zöld autó(959)
    3:05 Ott a BMW M3 E46 átalakított MW style-al:D
  • tutika14
    #17973
    Király lett :D Én csak ott láttam magam mikor ugrajtottam és hátra menetre érkeztem le. Ez nálam perfectül nézett ki másoknál meg egy nagy forgatag halom lagg :D
  • bboyatty
    #17972
    Csak nekem szar a szeró?
  • csizihungary
    #17971
    TCM KRÚZ 2011 DECEMBER

  • bboyatty
    #17970
    lol. 100 olvasatlan hsz, érdemes elolvasni?
  • Gam3r
    #17969
    Van pozitívuma is ennek , de nem is csodálkozok , hogy ilyenkor megy fel , ilyenkor mindenki inkább lazul , pihen nem fórumozgat:D
  • csizihungary
    #17968
    Mindjárt :D
  • janihunk
    #17967
    Mikor fog működni? Gyémántokat még meg kell keresni.
  • birkuszd600e
    #17966
    Fotózásra nekem bármelyik nap bármikor jó :)
  • SACONEX
    #17965
    az azért már nem semmi :D
  • tutika14
    #17963
    -Fotózás:
    Nekem most is jó a fotózás.
    Jövőhétvégén bármikor jó nekem.

    A krúzos videók mikor lesznek megtekinthetőek? :D
  • VNORBIKA13
    #17962
    engem is :D
  • SACONEX
    #17961
    3perc után ki is dobott -.-"
  • VNORBIKA13
    #17960
    Nekem is most nehezen indult de most jóh :D
  • SACONEX
    #17959
    most már a játék elindult :D nagy nehezen...
  • SACONEX
    #17958
    Amúgy nektek megy most a játék? nekem nem indul el...csak addig jut el hogy ellenőrzni a szerver állapotot, kb 5percig úgyhagytam,de semmi :S Ja, és még a weboldal sem megy.
  • VNORBIKA13
    #17957
    Szabi legyen 8 kor kb a fotőzás addigra kész lesz a hires silviám ami nagyot röhögtetek régen szerintem már sokan nem ismerik xD
  • SACONEX
    #17956
    Ja és mielőtt mondanátok hogy kiállok mellette, most mondom hogy nem ismerem kergemarhát, csak ez igy eléggé rossz, hogy az üzenetek nagyrésze csak erről szól.
  • varazslo1
    #17955
    xDDDDD

    Az év első napján ilyenekkel foglalkozni..ez csaló,ez nem,ez sem,emez megint igen...civakodás,egymás mardolása..más sem megy..Hát igen,már csak ilyen az élet :S:S

    Inkább szórakoznátok,elvégre csak egy játékról van szó vagy ettől függ az életedből hátralévő idő??
    Max annyi komolyság van benne,hogy valódi énz is elmegy olykor-olykor erre a játékra,már aki költ rá,egyébbként meg ingyenes szórakozás :)

  • SACONEX
    #17954
    Hát szerintem ebből az ügyből nem lesz semmi, nem fog kiderülni, hogy csaló e vagy sem. Hiába mondjátok sokan hogy így meg úgy csaló, mert a videóin egyértelműen nem látszik, hogy csaló lenne...és ha csak ő maga be nem vallja, addig csak a vita fog itt menni...szerintem ennek igy semmi értelme.
  • tutuhawer #17953
    Te nem tudod? De igen ,te is tudod, pontosan tudod, mind tudjátok, miért fontos ez: meglátod a ruszkit, sírva lépsz ki a lobbiból. Ha hagyod csalni a magyart, mitöbb, kiálllsz mellette, akkor mi is benne leszünk ebben a kategóriában. Ezért kell minden kétséget kizáróan döntést hozni. Sokan szart se tudtok abból , hogy baromira kilépnek ellenünk pár lobbiban már a név láttán is. route 55-n talicskával kell indulnom néha, hogy legyen futamom. nem lehet köztünk csaló, és most ezért tisztázni kell az ügyet. Amíg sokan a TE vagy "partoljunk" c burkoban játszanak, én pl nem vérre mennék, de szeretnék versenyezni, ami nekem a játékkot jelenti. És ha zselefn meg barátai betolják a csalást 1000-rel, akkor nekem az nem üzlet, ti meg a homokba dugjátok a fejeteket. Mondom, nincs csalás, nem lehet csalni, és valamiért most hallatja magát az a pár sofőr, akik itt kezdenek megjelenni a fórumban. Kiborult a bili, gondolom.