94802
  • bboyatty
    #18049
    Probléma megoldva, köszönet persze nem az EA-t illeti. Köszönöm Csiliboynak és Doncsinak a segítséget.
    Ha esetleg még valakinek jelentkezne ez a bug, mert az volt és nem büntetés, akkor a következő képen kell eljárni: Tetszőleges verdáról egy darab vinylt törölni, majd save aztán kilépni a játékból, gép újraindít és vissza a játékba. Elméletileg mennie kell.
  • smokes
    #18048
    ha valahogy meglehetne oldani hogy olyan hangja legyen mint a mostwantedbe a bmw m3 akkor tuti megvennem en is:D
  • Racing824
    #18046
    már válaszoltak is hogy elnézést a kellemetlenségért meg stb+ plus 20%os kupon oszt azzal mit csináljak mire jó az?

    de továbbra sem tudok irni :(
  • Racing824
    #18045
    de jó megint nem tudok irni,mindig elcsesznek vmit
  • chris1997
    #18044
    Jött ma Cash verda??
  • illesgergely
    #18043
    Már is kivették a havat?





    De akkor mi a fenén ugrándoznak ők??????
  • Ryder159
    #18042
    Gondoltam egyszerűen kiszedem a hangot a Carbon-ból, vagy a Most Wanted-ből, de sajnos a motor hangok nem az autók szerint vannak elnevezve, hanem "sorszámozva", szóval lövésem sincs, melyik lehet az.
  • norby9201
    #18041
    Brutális ez a hang Keeelll
  • axemane
    #18040
    hhat en ezert a hangert megvennem :P
  • Ryder159
    #18039


    Hogy lehetne ilyenné tenni a bmw hangját?
  • bboyatty
    #18034
    Ezek b@sznak megcsinálni a vinyl shop-om.
    Írtak, hogy rajta vannak és hogy hamarosan kapom a választ és semmi.
  • mrredbull18
    #18027
    hellosztok, szerintem szombat - vasárnap legyen az uj fotozás, de csak akkor ha mindenkinek jo az az időpont és meg is felel. :D na meg szeretném tudni, hogy h tudom én is ugy beállitani hogy nekem is mutassa nektek és másoknak a nevem a logom és a szintem az NFSWböl na meg a többi részletet mint nektek.. :D
  • RoboKutya78
    #18026
    és a hangja sem elhanyagolható, megvan az a kis csilingelő hang a váltásoknál :)
  • RoboKutya78
    #18025
    Nékem van audim és tud meglepetést okozni egy kisebb tuning után:)
  • illesgergely
    #18024
    Kis szintű, az egyik legrosszabb autóval kiáll egy 50-es ellen, ez nagyon gyanús. A legtöbb ilyen csaló szokott lenni, ilyenkor le se nyomom a ready-t.
  • bboyatty
    #18023
    Na most írtam a supportnak a vinyl blokkommal kapcsolatba. Remélem megoldják.
  • tutuhawer #18022
    az egyik illetékes (csiles) offline módban van. A másik tesztelő kolléga NFSHUNCHARLES2 pedig nem a nagy fórumozgató típus. De attól még van jópár magyar pilóta, aki megvette, kapsz választ quattro-ügyben a mai napon.
  • Medzsix
    #18020
    az ujj audi quattrot hova soroljatok az autovalasztasos listan? lassan osszegyujtok bosstot es vennek valami jo gepet ami meg is eri
  • tutuProba
    #18019
    Most lássuk a biztonsági 90 sec után a beágyazott videó hogyan megy:

    Simán
  • tutuProba
    #18018
    Szevasztok, ez egy teszt, hogy friss reggel is tudok-e képet beszúrni
  • norby9201
    #18017
    Hát a k*rva annyát megb*ssza ez a treasure..napok óta zsinórban dobálja a team emergency evade x5 powerupot
  • bboyatty
    #18016
    Restart után is ugyan ez a helyzet. Nem hiszem el, honnan jönnek ezek a bugok?
  • RYO21
    #18015
    nemoldja meg. Nekem is ez van a GT3RS-el.
  • norby9201
    #18014
    Így járt ma Sp3cn4z is...egy resi megoldja. Elvileg
  • bboyatty
    #18013
    Ez most vatafakk? Belépek, hogy fessek valamit és nem megy a vinyl shop.

  • norby9201
    #18012
    Ejjha mennyi nitród van xD
  • metasoft
    #18010
    ja még annyi jutott eszemba hogy mindent olyan gondosan dokumentálsz ezekről a gyakori tuned RTR-X -ekről nem készítettél videot vagy esetleg nem bizonyitó erejü fotót? (én mareggel futottam(willpetruccival CCX lion's challenge kettőt, elsőt nyerte másodikat én és mindkettőről kattintottam párat) csak párezer multim van top T3 pályákon de én nem futok velük össze.. téged hol dob össze velük? mert engem sehol.. tudod a tiszta zöld is tuned csak enm feltétlen a legjobb... már szinte szégyenkezve irom le a közhelyes max statot
    mert ezt mindenki tudja
    pro kék tuned
    pro kék tuned
    pro zöld tuned
    pro piros tuned
    pro piros tuned
    pro piros vagy fehér tuned = 680 (ez persze eltérő auto statoknál váltzahat)

    JA ÉS ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL AKIT MÁR NAGYON FÁRASZT EZ A MARHA ÜGY, PRÓBÁLOM RÖVIDRE FOGNI.. IGÉREM MÁR NEM TART SOKÁ ÉS AZTÁN MEGINT ELTÜNÖK..
  • Nyx0
    #18009
    Kedves marha, kérlek ne mondj olyanokat hogy nem hagy faképnél a pro tuningolt rtr a te minimum tuningolt kocsidat , mert ez ugy szar ahogy van. Apro tuninug abban más minden más tuninghoz képest 1, hogy pro tuned azaz 100%, 2, mindegy hogy milyen a soför az első 0-100 méterig neked el kell tünnöd a térképről. A csalozásról annyit hogy eddig csak én meg racer824 csalózótt le ebből racer csiter és tudja mit beszél én meg csak egy senki vagyok...
  • Gam3r
    #18008
    Valamelyik fél már igazán abba hagyhatná ezt a gyerekes vitát.
  • metasoft
    #18007
    kerge marha? azért szól ez az egész ügy rólad mert te pakolod fel a csoda köreidet mindenhova delhitől SGig rólam itt senki nem hallott mert szarom le ki mit gondol...
    tehát NEM trainereztem -zek (ragozd ahogy akarod)
    ha kicsit értenél a tunninghoz és jobban utána olvasnál esetleg lehet rájönnél hogy a sok velo alkatrész ( a középső érték a statban ) odabasz a gyorsulásnak
    DE nyomhatunk pár gyorsulást T1 T2 T3 a hídon ha gondold, az egész tiszta dolog lenne holnap esetleg ha ráérsz a rengeteg vizsga és fórum és tisztakörtöl?

    ja PRO sofőr soha nem irtam asszem ilyet, kik azok?
  • metasoft
    #18006
    Marha csak igy gyorsan csalónak tart Nyx0 Racing824 metasoft ez igy asszem 3 lehet hogy rosszul számolok majd te megmondod
    És a Másik Háromból valóban az egyik sofőr Szina (ez igy 4) talán? és a másik 2 sofőr még csak privátim ecsetelte hosszan hogy miért vagy csaló..(tutuhawer semleges tehát ő nincs ebben a lobbyban) de még majd holnapig valahogy újra összeszámolom hátha tévedtem..
    egyszómintszáz ha lassan mindenkit beregisztrálunk az SGre, pont úgy ahogy te irtad végigmegyünk az ütközéseken és gyorsulásaidon (amiket qrvára irigylek), a fordulatszámadion és a remek topspeedeiden...

  • axemane
    #18005
    na erdekes egy hozzaszolas, ertelek is meg nem is. Szoval beszelsz vilagrol, sajnos ma nem egy olyan vilagot elunk ahol donto lenne az igazsagerzet, vagy szamitana a becsuletesseg. En nem vadoltam meg kerget, sot...
    Hja es mind1 milyen jatek szimulator nem szimulator, jatek ahol szamit az hogy valaki feer legyen ugy mint kiskorunkban ahogy olyan hamar megszoltuk a masikat hogy : "hee ez nem fer, vagy nem aja". Szoval jatek ahol szamit hogy hogy jatszassz.. Ahol egyaltalan nem kellene legyen csalas...
    Szoval tisztelem azokat akik jol jatszanak, es valodi elvezet olyanokkal jatszani akik valoban jol ertik hasznalni azt a 4-5 gombot. De ruhellem azokat akik csalnak, amiert csalnak.
    Kerge nem iteltelek meg... csak jatszodjunk mar egy jot...
    Hja es amikor valaki jol kezd vezetni es pro sofor probal lenni ahogy te mondtad nem henceg a tudasaval, csupan azt veszed eszre hogy varatlan helyekrol eloz meg...
    En azt ondom jatek, jatszodjunk...
  • Gam3r
    #18004
  • audi s8
    #18003
    Ez katasztrófa, amit műveltek! Kerge, semmit sem kell bizonyítanod, miért nem fogod fel?! Lecsalóznak? Tegyék! A "Top100"" as sofőrök 90% is egy nyamvadt csaló! Méghogy pro sofőrök..ja arcade játékban pro sofőr..nevetséges..Pro sofőr csak a való életben létezik, meg valódi szimulátorban, nem gtr2ben, meg nfsben. Ja igen, valódi szimulátor, mi is az?! Hát ez: Live for Speed. Aki itt top 100, az tényleg top 100. Túl sokan, túl sokat képzelnek itt magukról az emberek. Sárral dobálóztok, ahelyett, hogy elfelejtenétek az alt+f4-et ,mert jaj, romlik a statom, meg megszakad a 2000 egyhuzamban nyert versenyem. Semmivel sem vagyunk jobbak, mint az oroszok, franciák, brazilok, portugálok vagy bármelyik más nemzet!Sőt..
    Na, szóval a lényeg. Kerge, szarj rá, ki mit ír! Ha nem tetszik nekik, játszanak mással. Ha meg csalsz?! Szíved rajta, saját felelősséged. Senki nem bíráskodhat a másikon, szabad világban élünk, ahol a bíróság hozhat döntést, de itt nem létezik olyan.
  • axemane
    #18002
    Kergemarha92 - en csak annyit mondanek hogy folosleges annyit bizonygatni, latszolag ugy tuhet hogy csalo vagy merthogy igen jol megy az autod.
    DE, tapasztalom hogy egy rakasan csak azert mert megverted oket mert jol vezetsz le cheatereznek. Nekem is mar egy rakasan mondtak hogy reportolnak meg hogy cheater vagyok. Pedig en aztan foleg nem szoktam csalni.
    Talan azzal bizonyithatnad, hogy : ird le mik vannak az autodban reszletesen. Mi is megprobaljuk azt osszeepiteni es ha a tied jobban megy vagyis legyorsulod (olyan helyen ahol nem a kezugyeseg szamit) akkor buzlessz mint a hetes sz@r. Ha meg nem akkor tiszta vagy.
    Hja es szeretnek egyet versenyezni veled, lehetoleg egyforma kepesegu autokkal ahol a vezetes szamit
  • Gam3r
    #18001


    Nzotya1 kapta le a lesipuskát.
  • kergemarha92
    #18000
    Egy nagy üzenet mindenkinek:

    @Metasoft: Lehet egy tippem arra a három személyre, aki csalónak tart? Metasoft, Nyx0, a harmadik meg gondolom Szina. Ti hárman voltatok abban a groupban, ami kb. 5 másodperc alatt megállapította, hogy csaló vagyok. Óriási szakértők vagytok, hogy mindezt ennyi idő alatt bizonyítottátok. Egyetlen egy helytálló bizonyítékot sem tudtatok azóta sem felmutatni, pedig az összes videót feltöltöttem nektek.

    A válaszod továbbra sem kielégítő számomra. Egy egyszerű kérdést tettem fel: használtad-e ellenem a privát futamok bármelyikén a trainert? Igen vagy nem? Valóban nincsen full pro tuned RTR-X-em, de versenyeztem már pár ellen, és eddig egyikőjük sem hagyott faképnél ennyire a rajtnál. A 3. privát futamunkon sem rajtoltalak le téged, az volt az egyetlen tiszta rajt. Ha emlékezetem nem csal, az első kanyarban előztelek meg, amikor kisodródtál. Lehet éppen a legendás kézifékes rajtodat gyakoroltad?
    A győzelmi szériádat sem ecsetelted, hogyan lehetséges.

    Skyline Avenue: nitró nélkül kb. 345-346 a max végsebesség nekem ezen a pályán. Ha plusz egy kört rátesznek, akkor talán a 350-et is elérem. Neked mennyi a max végsebesség itt, amit (szerinted) senki nem tud túllépni csalás nélkül?

    Brooks Street: megnéztem újra a videót, de nem találtam olyan tereptárgyat, ami felgyorsított volna. :) Amint régebben már említettem, ez a videó Camtasia Studioval készült, ami a tálcát is mutatja (most már tudom, hogy ez semmit sem bizonyít...), viszont nem igazán játékok felvételére tervezték. Maximum 10 FPS-t tudtam beállítani anélkül, hogy szaggatna a játék. A kép tehát nem túl folyamatos, de ez az óramutatónál látszik a legjobban.
    Ezzel együtt még mindig kivehetők a tereptárgyas ütközéseim, ha nem is a legtisztábban. Végignéztem újra a videót:
    0:33 Lámpa leütése: kb. 185 km/h -> 165 km/h
    1:18 Rövidítés előtt: 218 km/h -> 199 km/h
    1:28 Kerítés: 217 km/h -> 212 km/h (szinte semmit sem lassít, nyugodtan tesztelheted)
    1:57 Oldalfallal koccanás: 262 km/h -> 232 km/h
    2:27 Fa: 247 km/h -> 222 km/h
    Ezután néhány koccanás:
    2:28 Fal: 219 km/h -> 198 km/h
    2:38 Fal: 270 km/h -> 242 km/h
    2:40 Fal: 233 km/h -> 217 km/h
    2:49 Fal: 229 km/h -> 201 km/h
    2:52 Autó súrolása: 175 km/h -> 168 km/h
    3:01 Traffic hátbaütése: 218 km/h -> 143 km/h (Ez egyértelmű bizonyíték önmagában is, hogy nincs itt semmiféle tank mód)

    Egy szó mint száz, megint a levegőbe beszéltetek, a videó tisztán bizonyítja, hogy semmiféle tank módot nem használtam.

    Spade Street: A multiban Slingshotot használtam a 7. helyről, amivel nyertem pár másodpercet + pár nitrót is ellőttem.. Ezért nem értem, hogy lehet létrehozni Top1 időt Slingshot nélkül. Csalás nélkül számomra lehetetlennek tűnik, mivel vannak még néhányan fullos autóval, akik biztosan használják. Őket hogyan előzted meg?

    Nem tudom, mit szeretnél képekkel bizonyítani, mivel azok tényleg nem bizonyítanak semmit. Mindenesetre nem muszáj képként beilleszteni ide, elég egy linket elhelyezni, egy-két kattintást szerintem mindenki kibír.

    @Tutuhawer: Ellentmondás? NYX0 azt kérdezte, milyen pályákon talál meg engem mostanában. (Jelenleg sehol, mert vizsgákra készülök.) Akkoriban valóban nem mentem még sokat sem a Route 55-ön, sem a Gray Pointon. Sőt, ha emlékezetem nem csal, nem is volt még meg akkoriban az E30-as BMW-m. Azóta viszont rendszeresen megfordulok arra (több magyarral, pl. veled is találkoztam már MP-ben ott), ezért is írtam fel a listára. Azóta került fel a listára egyébként a Chinatown Tram és a Union & Hollis is. Amint több időm lesz a játékra, ezeken a pályákon fordulok meg a leggyakrabban.
  • Racing824
    #17999
    Mindenkinél megy elég sok magyar fent van most is,ugyhiszem nálad van csak valami hiba
  • norby9201
    #17998
    Ejjha :P
  • maksoo
    #17997
    There has been an error starting the application. Please contact Customer Support if the problem persists.
    nem toom elindítani: / már újratelepítettem, de ugyanezt írja...