94802
  • varazslo1
    #18094
    Jó lenne,ha a nfs Carbonból az Autosculpe funkciót bevezetnék a Worldbe is
  • chris1997
    #18093
    After part esett/esik/esni is fog!
    Tehát ez már bennmadar FIX-en
  • Sp3cn4zHUN
    #18092
    Aftermarket part esik még, ma is nyitottam 3 haszontalan rendszámot... :)
  • tutika14
    #18091
    Szabi: nekem elvileg mind a 3 nap jó. még nem tudok semmit lehetnek váratlan elfoglaltságok :D
    És azt szeretném kérdezni hogy esike még az After_?
  • FishNoRba
    #18090
    Ingyenesen, nem igazán van választás. Viszont kicsit szokva a színeket, nem annyira taszítják egymást.
  • norby9201
    #18089
    Ettől még nem muszály rátenni valamelyik kocsira. Nekem is esne egy lila akkor nem tenném rá egy piros-fekete kocsira pl.
  • csizihungary
    #18087
    Az a zöld neon nem igazán illik oda.
  • FishNoRba
    #18086
    Ha már festésbörze, belinkelem a már a "krúzon" is látható kezdetleges 959 -em.









    Azt tudni kell, hogy a 959, az egyik legfesthetetlenebb autó a wörld -ben. A spoiler, és a hátsó üveg között rész, hihetetlen bugos. Bár nem látszik, az oldalsó fehér csík lekanyarodása a középső fehér részre, kb 4-5 matricából áll, 1 helyett, és legalább 30 perc szenvedés volt kihozni ezt belőle.
  • Sp3cn4zHUN
    #18085
    Már egy ideje figyelem ezt a Skyline r-34 mániát, de nem látom értelmét, erre szokják mondani, "Sz*rból nem lehet várat építeni..."

  • Hurkans
    #18084
    Egy kérdés: látom, milyen szépek az általatok csinált autó matricák, hogy tudok hasonlót csinálni?
    Néztem az oldalakat , de nem találtam leírást sehol, hogy mivel és hogy?
    Előre is köszönöm
  • tutuhawer #18083
    Én is betolok egy Fila táskát, de ez kicsit jobb, mint a többi

    10 hónapja építem ezt a gépet, és bármi legyorsul még így is. De hamarosan elkenem vele mindenki száját. Elég, ha a nitró/gyorsulás/kanyarsebesség hármasból csak egyet erősítenek nekem. Addig ezzel száguldozok, de így is nagy élmény. A leggyorsabb napfénytetős Skyline a világon
  • Gam3r
    #18082
    Akkor is enyém a top one:D
  • norby9201
    #18081
    Hiába csináltad meg jobban,engem már megőrít a most wanted stlye
    Ez a fajta festés olyan mint a fila táska.
  • Gam3r
    #18080
    De FUJJ de ocsmányan csinálják azok meg , mi ez a kicsinyített stílus meg fehér lila stílus is egyszerűen undorító , + a felni , áh ... PFF , szerintem az elég undorító , én nekem az a style tetszik amit ÉN csináltam meg , elől ,hátul nincsen kihagyás , mert nem tetszik , pont olyan vastan amilyennek kellene lennie , olyan hosszú , itt a kép az enyémről(másik oldalon NOS felirat is van):


  • norby9201
    #18079
    Egy régebbi kép,de szinte naponta látok ilyen pillanatokat...

  • tutuhawer #18078
    Nyugi, láttam, hogy küzdesz, de nem tudsz írni.
  • spank309
    #18077
    Még nincs kész egy csomó kocsim, csak most megmutattam a kis gyüjteményem =)
  • Racing824
    #18076
    Tutuhawer :nem bunkóságból nem válaszolok,csakhát nem tudok irni senkinek már megint.
    Már irtam az ea-nak a válasz annyi volt dolgoznak a hiba kijavitásán
  • Ryanxx18
    #18075
    A Lexus nagyon jó lett, tetszik :D gratulálok..
  • spank309
    #18074
    ahogy mondod mindenki ezt mondja hogy pro azt nagy arcade játék, meg hogy mindent észrevesznek a teljesítményen ha valami más alkatrész van benne. Én is játszottam több évet az LFS-el és merem állítani a legjobb szimulátor PC-n, és a GTR 2 tényleg el bújhat mellette, az LFS-nek nincs akkora hírneve azért nem kapott semmit, pedig ha belépnél hidd el... nekem fél évembe tellett hogy megtanuljak benne driftelni, hogy miért? mert tényleg igazi vérbeli simulátor érezned kell az autót. Xbox-on meg Forza visz mindent, de az tarolja az összes autós játékot. Hogy ne legyek annyira off =D pár kép...

























  • bboyatty
    #18071
    Annak örömére, hogy újra tudok festeni na meg annak is, hogy tegnap megkaptam az első 3as ültetésem.



  • Gam3r
    #18070
    Engem egyáltalán nem zavar hogy minden ötödik , vagy hatodik BMWn ez van , mert ne mondjad már hogy minden második , nap mint nap csomóval találkoztam régebben és közülük 1ik autóján láttam ilyen festést:)
  • norby9201
    #18069
    Nah ez a fajta festés amit legutolsóként tennék egy m3-asra. Minden második bmw-n ilyet látni.
  • janihunk
    #18068
    Dik egy nem jó

    Ha megint nem jönne be!!
  • janihunk
    #18067
    Végre megvettem:

    [IMG]http://www.kephost.com/images4/2012/1/5/e1vwa5ou5htplpef30aa.bmp[/IMG
    ]
    Hogy tetszik?
  • mongoose789
    #18066
    ma nagyon cuki volt a rendszer :D

  • csabesz198705
    #18065
    héé szabii o.O csináld már vissza a nfs-es prof nevem,KÖSZÖNÖM.
  • csabesz198705
    #18064
    bakker én ide honnan tudnék képet felrakni? pl.a saját nfs worldös képeimet akarom fölrakni és sehogy se engedi -.- próbáltam kepfeltoltes.hu lines oldalról beszúrni meg gépről is de ááá vki segítsen pls.KÖSZÖNÖM.CSÁsztok
  • FSZ01
    #18062
    Sziasztok,udvozlok mindenkit.Ez a profilnevem a masodlagos nevem az NFSWorldben.
    Attila te azt mondod hogy a GTR2 az nem szimulator es azt,hogy az igazi szimulator program
    a Live For Speed?Aki neha neha nez a TV-ben technikai sportmusort,annak gondolom nem kell bemutatni a WTCC sorozatot,ahol van egy Magyar versenyzo,nev szerint:MICHELISZ NORBERT
    Nem art tudni rola azt hogy a GTR2 jatekban figyeltek fel Norbi tehetsegere (ami szerinted nem szimulator program),es onnan a GTR2-bol indult Norbi karriere.En nem szolok le egy szimulator programot sem,sot orulni kell az osszesnek ugy gondolom,mert a leheto legnehezebben elkeszitheto program mindig a szimulator program,es ezekre sokkal kevesebben tartanak igenyt mint az ARCADE jatekokra.Nem mindenkinek van tehetsege es ideje napokat-honapokat tesztelni egy beallitast,hogy hol lehetne nyerni koronkent 1-2 tizedmasodpercet egy koron,de ez egy mas tema.
    Visszaterve a GTR2-re szerintem az nem egyszeruen egy jo,hanem a legjobb szimulator programok egyike,ami 2006.09.01-jen jelent meg,nemzetkozi szinten elnyert minden dijat es az ev szimulator programja lett.A palyak es az autok valosagosak.A palyakat muhold segitsegevel modelleztek le,az utolso buckaig,utjavitasig es fuszalig megegyezik az adott ev palyaival(2003-2004).....
    Roviden ennyit (a "szted nem jo szimulator") programrol.






    pro soforok,kik azok???
  • Ryder159
    #18061
    Nekem nem marad a szám, szóval nálad a probléma
  • Kicsizoli
    #18060
    Gyönyörű autó. Adnék érte 600000 ha nem boostért volna...
  • Kicsizoli
    #18059
    ugyanez.mint itt
  • Kicsizoli
    #18057
    A Pro race tuned motor megszerzése után egy figyelmere méltó skalp egy RTR-X volt:) meg lesetem a székről ugy nevettem..8 szintu drivere volt...
  • RoboKutya78
    #18056
    van egy bug ami kiverte a szememet nagyon
    afterben az invertori ahol a nyert cuccaidat gyűjtöd
    Nem nullázza le a telítettség számlálót a játék.
    Beraksz egy alkatrész marad a szám.
    Egy idő után nem lehet majd berakni a nyert vizuál elemeket
  • varazslo1
    #18055
    Nekem akkor még volt,amikor BMEGNFS rakta fel képeit..Azelőtt léptem be,mielőtt kivették s nálam azért volt,de délután,mikor újracsatlakoztam,már nem volt :S

    ÚGy lett volna az igazi,hogy mikulástól karácsonyig havas golfpálya,kari-újév közt havas NFSWORLD,
    szal az egész játék havas,mentek volna a hókotrók :D,újév után meg pl egy hétig ismét havas golfpálya :)
    De talán majd jövőre :)
  • lorci
    #18054
    Nekem sem volt hó mától.
  • SUNNY84HUN
    #18053
    sajnos kivették amúgy inkább a csalókat ami tök mindegy milyen nemzetiségű , + a bugokat vennék ki rohadjanak meg
  • smokes
    #18052
    mikor a worldot betolti es a garzsba a vinyl nincs rajta a verdan akkor a teendo, kimeni az utcara es vissza safehouse-ba es ahol valasztodki a sajt autodat arra az autora katt-ra es vinyled van es vissza ki az utcara es ott is lesz onnantol kezdve vinyiled ennyi az egesz, amugy ez is valami fjta bud de majd helyre hozzak
  • bboyatty
    #18051
    Pontosan, lényeg, hogy sikerült és megnyugodtam, hogy nem blokkolták a vinyl shopom a NOS-os vagy ehhez hasonló festéseimért.
  • tutuhawer #18050
    Azt hittem, ezen már túl vagy, és úgy nem OK. A lényeg, hogy sikerült, és jó a dolog.