94802
  • RoboKutya78
    #18324
    Jaa értem akkor itt a következő amit szintén elküldhetek:)
    AUDI

    LÓTUSZ!

    Ravaen

    Felismered aston coop edisön

    Ja és volna még egy pár amit a felismerhetőség határáig alakítgattam úgy hogy a régi matricák 80-90% a rajtuk maradt:)
  • chris1997
    #18323
    navajon?? amit Ők festettek meg, most te átalakítottad egy kicsit!
    FB-re nem muszály feltenni( :D ) De lingnek és marcnak elküldeném hogy mit is csináltál abból az autóbol amit ők festettek meg
  • RoboKutya78
    #18322
    LOOOL
    A csoki nem csak a szádban olvad:)
  • RoboKutya78
    #18321
    mért is??
  • varazslo1
    #18320
    LOL privát versenyre menve is lehet írni friendsbe úgy,hogy egyedül vok bent :O
    ezt nem is tudtam,ált.ban multira mék s onnét írok,aztán vagy vagy se leavelek :D
  • chris1997
    #18319
    A TH-s festést tedd fel az Official NFS world FB oldalára és küld el Marc de vellisnem meg a többi kutyának
  • spank309
    #18318
    aa de régi fejléc =D itt kb. ennyien játszottunk a worldel =D még a snowflakes porsheval nyomtam ott jobboldalon.
  • RoboKutya78
    #18317
    Javítottam egy kicsit a régi caymanon meg beujjítottam egy gyémánt vadászt is:)
    kapott az arany festésre egy arany lámpát meg zöld ablakot pont passzol hozzá



    Ez a kocsi meg indulhat az év legrosszabb festése címért:)

  • SACONEX
    #18315
    Norbi9201 igazad van, csak megtetszett a tiéd, és ugyanazt raktam rá, csak más szinekkel :D amúgy jó régi festés már, ideje átfújni úgy is :P
  • tutuhawer #18314
    futam után? futam előtt a menő, nem pedig utána ELŐTTE A LOBBIBAN.
  • zoji
    #18313
    Az a jó ha eltűnik, majd a szöveg beírása, és az enter lenyomása után lesz barna az elküldött szöveg
  • RoboKutya78
    #18312
    na igen ezt kaptam megoldásnak, de amikor a /f után szóközt nyomok akkor a /f eltűnik az nem gond?
    Mert az zavar hogy normál színű üzenet lesz a bevitt szövegből, ha jól emlékszem.

  • zoji
    #18311
    Ezen én is átestem. 6 hétig nem volt csetem. Írtam nekik 1 pár levelet, de mindig csak hitegettek.
    Ezt megelégeltem, és kb. 1 hete egy elég durva levelet küldtem nekik. És láss csodát 2 nap mulva visszakaptam a csetemet. Úgyhogy csak keményen. Hajrá.
  • tutuhawer #18310
    a térképről indul.
    Egy eseményre indítasz egy privát futamot, open friend list gombra klikkelsz, és belépsz egyedül a lobbiba. Aztán a cset ablakába ott kell írni, hogy /f "szóköz" és már mehet is a szöveg. Elküldöd, és bebarnul majd. Így megy. szólj a haveroknak is
  • RoboKutya78
    #18309
    skacok egy videót dobjatok már be nekem hogy is mükszik mostanság a barátokkal való diskurálás mert nem biztos hogy jól értelemezem a menetét amit leírtak nékem.
    tudtok e valamit hogy lesz e javítva ez a csetrendszer vagy békéljünk meg egy újabb hibás alkotással.
  • Ryder159
    #18308
    Én ezt nem értem. Ha én ezzel a módszerrel írok nekik, fél órán belül megoldják a problémát. Szóval Te mégse ezt a leírást követted...

    NE A MAGYAROKNAK ÍRJ!!!!
  • lorci
    #18306


    Teli van buggal a játék a sok cheater miatt szerintem legtöbb játékosnak 4ookm/h fölött van a végsebessége mert a csalók összezavarják a statokat is vagy ha rosszul beszélek akkor bocsánat.
  • RYO21
    #18305
    Multkor belémjött hátulról egy csiter Waterfrontont, és egy kicsit előrelökött. Most valami 500+ km/h top speedem van.
  • lorci
    #18304
    Te nem vagy normális irtam hogy 2 speed hack-es van a versenyen ValeryCool meg az utolsó aki DNF
  • Racing824
    #18302
    remélem sikerül beszúrni a képet. a 2ik (vidia)egy magyar csaló :(
  • koriii0012
    #18300
    koszonom szepen Szabi,hogy megcsinaltad! :D
  • tutuhawer #18298
    A kókusz tetszik, a platós viszont nem, ez az én hibám, nincs vita. A lexus viszont kimondottan tetszik, az AUDIO betűtípusába tudok belekötni,valami "egyforma szerű" legyen minden betű, ha van rá mód. Ha nincs több réteg, akkor én törlöm a félkész festést mindig. A Castrol nem készült el soha, meg a Warner Brothers-címer még ilyen.
  • norby9201
    #18297
    Saconex azért egy kicsit egyedibbé tehetted volna a focusod





    Másik, még több próbálkozásom


    És végül a mai TH...véégre ideje volt már vagy 2 hete nem esett semmi.

  • tutuhawer #18296
    van, de inkább fordítózz, és ezt leírom, mert hú de bátor vagyok, a többit majd lebeszélm groupban a játékban, és majd sűrűn elnézést kérek...
  • janihunk
    #18295
    Gondolom hungary nyelven nincs, úgy hogy majd fordítózom. Köszi.
  • tutuhawer #18294
    van, a world-garage.comon írnak erről. Én felhoztam jóideje ezt az oldalt, de nem azért, mert az autók tuningolása olyan jó nekik, hanem mert egy-egy alkatrészről írnak okos dolgokat, amiket aztán érzek én is, vagy sejtettem korábban. Sokan túlmisztifikálják az egész tuningolást a world-garage-on, ami jó, mert lehet okoskodni, de én hiszem, hogy mindenki a saját feje után kell, hogy menjen. Beküldeném pár t1-2-3 specifikus pályára a WG embereit, meg kiváncsi lennék, hogyan mennek a skyline-nal kék rugó-fehér gumi összeállítással. Ez nagyon érdekes nekem, mert én egy medion tuned kereket dobtam ki a ventura tuned miatt és jól tettem. Szóval érdekes a dolog, kicsit téves is. Valós dolgokkal is indokolnak egyes színösszeállításokat. Én kérek elnézést tőlük, ha a Skyline R34 GT-R Vspec tulajdonságait (értsd: nincs erőssége) is megindokolják nekem.
  • janihunk
    #18293
    Sziasztok van valami oldal ahová le van írva hogy melyik autóba milyen tuning kell?
  • Ryder159
    #18292



    Az a hely maga a mennyország?
  • RED BULL F
    #18291
    Köszönöm az asszisztálást, de ezt a lépést már megtettem. Égető problémámra kaptam egy olyan választ, hogy forduljak a fejlesztőkhöz, majd ők kisegítenek. Jah, nem mellesleg kaptam egy 20% kedvezményt nyújtó Origin kódot :\ (Kössz EA, ez tényleg megoldotta a problémámat) Szóval kisírtuk a lelkünket vagy 50-en már a hivatalos fórumban és várunk, míg történik valami :( Nem túl bíztató.
  • Ryder159
    #18290
    Van néha mindenkinek, megoldás: itt

    Közben hogy ezt megtaláljam olvasgattam vissza a hozzászólásokat, és láttam Szabi kereste a STAKDEK rendszám jelentését. STAKDEK= Stacked Deck
  • RED BULL F
    #18289
    Olyan problémája itt a Magyar közösségen belül van még valakinek rajtam kívül, hogy hiába ír be a chatbe, azt senki nem látja?
  • mrredbull18
    #18288
    ha copy - paste lehetne én is örülnék de sajnos nem és az egész délután ezzel küszködtem mert 1x ujra kellet kezdjem mert elment az áram ...
  • koriii0012
    #18287
    Szabi ha megkerhetlek h nekem is megcsinald h irj a nevem hanyas lvl vok meg stb.... nevem a jatekban: kori0012
  • chris1997
    #18285
    Dodó kacsa mintha copy-paste lenne(legalábbgis úgy látom) :)
  • mrredbull18
    #18284
    1:
    2:
    3:
  • Overburner
    #18283
    Ford Focus RS szerintetek jó kocsi?:D
  • tutuhawer #18282
    emlékszem , hogy kérdezte valakitől facebookon VNorbert, hogy ki az a Skyline-os ember, mer' nem látom a nevét :D
  • mrredbull18
    #18281
    wuuuhuuu :D kész vagyok a gallardom festésével ( még csak teszt mert most probálom tanulni majd lehetséges hogy lecserélem de addig is nekem bejön) mindj. mutizom :D
  • SUNNY84HUN
    #18280
    nagyon hazafi :)
  • RYO21
    #18278
    Nekem csak olyanom van, amin corollád van. Az kell?