94802
  • Ryder159
    #18366
    Január elejére ígérték az új versenyeket, szóval akkor talán esetleg lehetséges, hogy...

    (Bár azt nem mondták melyik január...)
  • Overburner
    #18365
    Valamit biztos szenvednek :/
  • mrredbull18
    #18364
    én most se birok belépni valamiért.. nálatok megy?
  • janihunk
    #18363
    Hát bekaphatják, játszani se lehet. Nem igaz hogy nem tudják rendben tartani a szervereket.
  • bboyatty
    #18362
    Hát azon agyaltunk az egyik haverral, hogy a ma esti patch valami nagy dolgot kell tartalmazzon. Mivel elfogytak az autók is és remélhetőleg kapunk valami igc-t is. Bizakodva várom az estét.

    Remélem nem okoznak csalódást.
  • norby9201
    #18361
    Nálam megy,de nem lehet menteni se
  • palacsinta1987
    #18359
    Nekm megint nem jó a szerver. Nálatok megy?
  • El Brujo
    #18358
    Nekem most először. A két utolsót nem is tudtam felszedni azonnal ahogy alájuk álltam. Közben ezt írták az oldalon:"We are currently experiencing technical difficulties. Thank you for your patience."
  • koriii0012
    #18357
    nekem is volt mar ilyen...hogy osszeszedem a gyemantokat,odaeerek a 15.hez es kesz kidob.... de 3x legalabb :@
  • SylarHun
    #18355
    Nagyon jól néznek ki!
    Főleg a Raven és a CUP.
    Grat.
  • mongoose789
    #18354
    Én ilyenkor olyan szánalmasnak tartom a bandát hogy azt el se tudjátok hinni..... abból a sok pénzből amit a játékra költünk nem futja kielégítő rendszerre és megfelelő szakemberekre?
  • norby9201
    #18353
    Fúúú de kibaszott ideges leszek! Mi a faszt basztatják a servert??? pont egy vinyl végén voltam erre bumm kilép. Hát a kurva annyát
  • mongoose789
    #18352
    Én már megint nem tok bejutni... a hiba az én készülékembe van?
  • El Brujo
    #18351
    Pár perce összeszedtem a köveket, nem kaptam semmit. Se powerup, se alkatrész, se pont, se pénz. Hova lehet írni nekik?
  • illesgergely
    #18350
    Hála az égnek, mégsem veszett el. Enyhén szívbajt kaptam amikor felnéztem nfs-s.com-ra.
  • janihunk
    #18349
    Nincs valami graf mod a játékhoz?
  • zoji
    #18348
    Van szero
  • tutuhawer #18347
    hopp, ez baj. Én azonnal léptem ki, sejtettem, hogy nem a DIGInél van a szar, hanem NFS oldalon. Nekem meg nem kell a balhé, azonnal exit és majd ha stabil, akkor belépek. Remélem, nincs gond a profiloddal, csak átmeneti bénázás van
  • mongoose789
    #18346
    Fészbukra kiírták hogy karbantartás van és hogy fél óra mulva jelentkeznek.... Ez amugy azoknak cumi akik utolsó pillanatra hagyják a th-t
  • illesgergely
    #18345
    Basszus, NFS stat oldalról eltűnt a profilom. Csak a két másik látszik. Pont én is játszottam amikor levágott.
  • mrredbull18
    #18344
    a f***át rakja bele pont mikor már megvettem az uj verdám és festegetnék akkor baszakszik -.- na mindegy viszlát skacok jo8 én ma már nem hiszem hogy megvárom mig visszateszik a szervert....
  • zoji
    #18343
    Máris intézkedem :D
  • mongoose789
    #18342
    valakinek valami info hogy lesz-e még ma játék?
  • janihunk
    #18341
    :d majd az előbb félbemaradt partot egyszer még letoljuk.
  • tutuhawer #18340
    ugyanez itt is... nem tudok csatlakozni normálisan, pedig pont nyerem volna valamit
  • janihunk
    #18339
    Most karbantartás lesz/van? Szétkapcsolgat barátlistán nem látszik semmi......
  • tutika14
    #18338
    Szerintem nem olyan rossz a banner :D Tűrhetően néz ki :D Főleg mert már látható vagyok én is :D
  • mrredbull18
    #18337
    1000 kössz tutu :D
  • mrredbull18
    #18336
    a lényeg hogy a mottoja tényleg röhejes xD
  • tutuhawer #18335
    Dredd Bull kérésére felpattintom. Hogyan készült? Tic Tac BMW M3:
    a kép linkje
  • FishNoRba
    #18334
    Stat oldala is enyhén aberált, nem hiába kapta a nullázást!
  • FishNoRba
    #18333
    Ami az érdekes, hogy én kb 2-3 hónappal (!) ezelőtt mentem vele egy kört. Valami, nagyon nincs rendben ott nála agyilag, kétszer is lenyomtam a gyenge lotus elise- vel...

    Ráakadtam, és próbáltam kommunikációt kezdeményezni, de valahol elakadtam, és magyarság ide-oda, jelentettem. Azóta, az ég világon, senki nem zavarta meg játékát, az EA- részéről. Valamit, tenni kéne, ha magyar, ha nem.
  • bboyatty
    #18332
    De mikor akarják már kizárni végleg a csítereket a játékból?
    Valamelyik este 5 multiból, 3-an volt csíter. Ez azért már rossz arány, szerintem.
  • chris1997
    #18331
    a mottón szakadtam
    csak gratulálni tok neki
  • SUNNY84HUN
    #18330
    multi volt .. de akkor is magyar ellen miért használ ilyen fost .. meg a mottója így már igen röhejes
  • chris1997
    #18329
    én 1szer mentem vele, akkor még nem csítelt!
    ejj hová jutunk! legalább mi ne csaljunk!
    Csítelés=gyökérség=seggfej=(olyan mondat hogy bann jár érte )
  • bboyatty
    #18328
    Én is találkoztam vele, legalább privátba kikapcsolhatná a csítet.
    Senkiházi paraszt.
  • SUNNY84HUN
    #18327
    elég volt .. valamit tehetnének a csalók ellen ,, és mi még a ruszkikat szidjuk
    hallottam már hírét de még saját szememmel nem láttam őt ...
  • chris1997
    #18326
    Ezeket már ne küld el!
    Ezek már megjelenésre alkalmasak
    Jók lettek, mindegyiket felismertem :)
  • RoboKutya78
    #18325
    Elküldhetném de semmi értelme mert még egy kommenttel sem dicsérnék meg őket .
    Ti legalább itt egy szmájlival jutalmazzuk egymás műveit.