94802
  • High end PC #18277
    Gallardo LP570-et vagy Murciélago LP670-et igazán betehetnék már... vagy az új Aventadort.
  • SACONEX
    #18276
    hát aki megteheti...én mondjuk még 17éves vagyok csak...eddig egy startert vettem meg SMS-ben toltam kb 5000-et és ennyi volt :D
  • SACONEX
    #18275
    az úgy korrekt megoldás :P
  • High end PC #18273
    Nem tudom, minden héten veszek új boostos autót, sajnos nem bírok leállni, valószínűleg ez már betegség -.-
  • SACONEX
    #18272
    Vorosadam megkérdezhetem hogy mennyit költöttél kb eddig ezekre? :D nem muszály válaszolnod csak érdekel mert ez marha sok kocsi :O
  • High end PC #18270
    Hm, furcsa így összesítve látni a kocsilistám :D
  • High end PC #18268
    Én eddig észre se vettem, hogy meg tudom nézni innen az SG-ről a profilom, meg látható milyen kocsijaim vannak :D

    A Cars részben csak a jelenleg is meglévő kocsik vannak feltüntetve, vagy a valaha megvett (és azóta akár eladott) kocsik is?
  • mrredbull18
    #18267
    király, köszi :D ö segitenél majd az off topicban leirtam hozzászolásomban kérlek? :D
  • mrredbull18
    #18265
    szabi nem lehetne hogy a gallardom legyen a mazda helyett? :D és már 32es vagyok :P
  • csiliboy
    #18263
    Üdv!

    Ha már festegetés...
    Nekem ez a kedvenc autóm:
  • mrredbull18
    #18262
    ööö várj még én se tudom aszem xD ám remélem az h - DJREDBULL18 de ha nem akkor szolj :Pmost épp festek nem tudom megnéznide ugyemlékszem hogy ez :D
  • mrredbull18
    #18260
    szabi tudnál nekem is olyan prof status valamit csin..? :D mint neked is? hogy irja a neved szinted kocsid és ezeket :D
  • RYO21
    #18259
    Ennek a képnek olyan NFSHP2 feelingje van. :D
  • chris1997
    #18257
    nekem a specialba asszem 5 van nekem(Top gear, History Channel, Fogaskerék, Béta matrica, NFS logo)
    azokat még régebben lehetett beszerválni
  • mrredbull18
    #18256
    am láttam 1-1 képen és vidin hogy van olyan akinek a SPECIALba nem csak az az 1 van azt meg hogy?
  • mrredbull18
    #18254
    :/
  • SACONEX
    #18253
    jahh ilyet nem lehet sajnos
  • mrredbull18
    #18252
    azt tudom, nekem is volt olyanom, de nekem azt mutatta volt hogy az egész 1 olyan nagy matrica, és azthittem hogy lehet olyant h bemásolok vmit a játékba és akkor a "SPECIAL" vinyleim között megtalálom és ráhuzom a kocsimra :D
  • SACONEX
    #18251
    Igen azt is így lehet kirakni :D Még amikor béta volt a játék, akkor még mindenki kapott kezdésnél egy T-mobile-os Mazda3-at. Azon alapból olyan matricák voltak :D de mostmár csak kirakosgatni tudod
  • mrredbull18
    #18250
    az jo :D köszi, azt de az ilyen T-mobiles és ezek ugyan ugy készülnek?
  • SACONEX
    #18249
    kérd meg szabit, hogy állítsa be :D ird le neki a játékbeli neved és ennyi :P Vinyleket pedig a garázsban tudsz készíteni. Customization/Vinyl Shop, és itt vannak a matricák :D Dodó kacsát pedig rengeteg kis matricából tudod kirakni (pontosan nem tudom, azt Tutuhawer tudná elmondani, de gondolom a Shapes matricák pl)
  • mrredbull18
    #18248
    ja jut eszembe, hogy tudom én is a profilom ugy beállitani mint pl. neked is SCAONEX02, hogy irja a kocsid meg ezeket :D?
  • mrredbull18
    #18247
    Hogyan kell SAJÁT vinylt késziteni??? o.O pl: dodo kacsást?
  • koriii0012
    #18246
    o jeee nem kicsit vagyok bena hozza :D
  • SACONEX
    #18245
    Megnyitja, csak be kell hozzá jelentkezned :D
  • koriii0012
    #18244
    meg jo h nem nyitja meg off topik ("ingyen SB") -t
  • Hurkans
    #18243
    Erre valaki?
  • tutuhawer #18242
    A videó is oktatófilm azoknak, akik a pályán szeretnének hasítani. Mindenképpen ajánlom megnézni!!!
  • FishNoRba
    #18241
    Én meg félreolvastam
  • Dannyspeed9601
    #18240
    Köszi, de ez az MMORPG
    Azóta rájöttem, hogy Ez Massively Multiplayer Online Racing Game XD
  • FishNoRba
    #18239
    Massively Multiplayer Online Role-Playing Game
  • Dannyspeed9601
    #18238
    Egy gyors kérdés, az MMORG rövidités mit is takar?
  • chris1997
    #18237
    hát ja :)
  • Alien69
    #18236
    No meg a legfontosabb, sűrűn menteni!!!
  • csiliboy
    #18235
    A vinyl shopban max 31 matrica áll rendelkezésre amit a kocsira rakhatsz.
    A szintek emelkedésével egyre több matricát kapsz.

    És mindenki látja.

    A lejjebb látható képeken lehet követni, hogy hogyan épül fel az adott logó, vagy rajz :)
  • mrredbull18
    #18234
    Hogyan lehet ilyen mintákat , rajzokat a kocsira feltenni? és más is látja vagy csak te? és mivel kell csinálni?
  • chris1997
    #18233
    a kézügyesség semmi
    Türelem is kell ahogy látom
  • High end PC #18232
    jah, #18228 alapján látom...hááát, nem kis türelmet meg kézügyességet igényelhet :D
  • High end PC #18231
    Hogyan kell a kocsikra tetszőleges dolgokat felfesteni? Hogy csináljátok ezeket a dodókacsa ábrákat, meg olyan mintákat és rajzokat, amiket csak akartok? :S
  • tutuhawer #18230
    A google is a barátom:

    Először segédtéglalapok kellenek, amik jól elütő színűek. azok méretét faszán be lehet lőni, párhuzamos merőleges, azonos dőlészög stb. Hoppá, elbasztam, nem fér ki, ekkor mindent kicsinyítenem kell, és újra nézek mindent. Aztán lassanként mennek fel a betűk is...