94802
  • barack1997
    #18410
    sunny képén egy 2008-as boss302 van, am szeretem a mustangokat, valahol a 30 kedvenc japán autóm után :D a gt500 ss-ben más a blokk az orrész, a motorháztető és egy kicsit a kasztni is :D
  • danifiu
    #18409
    Amekkora idióták azon sem csodálkoznék, ha azért nem írnak semmit sehova, mert még nem is vették észre a gebaszt.

    Amúgy bocs, hogy szétszórtan fogalmazok kissé alább, csak fárasztó volt a 12 óra főleg amiatt, hogy előtte 4-et aludtam csak.
  • mongoose789
    #18407
    Én egyiken se vagyok rajta hiába rimánkodtam ott hogy segítsetek már mert nem látok senki...... szokásos.
  • mongoose789
    #18405
    Ezt úgy utálom.... szarakodik a szeró az ember meg csak vár les hogy mi van még egészen véletlenül se írnák ki face-re hogy mi van vagy akármi......
  • danifiu
    #18404
    Még mindig ott vannak a spiccen az EA-s srácok hekker és csaló téren.... Hazajövök a melóból, mondom megyek 1-2 kanyart, erre... A nem tervezett leállások, meg a balfaszságaik miatt igazán dobhatnának egy ezrest a kellemetlenségek miatt.

    Amúgy jól látom, hogy minden betöltésnél más a fejléc csoportkép? Jó ötletnek tartom amúgy, tetszik, szép, jó. Na persze főleg mert egyiken rajta vagyok. :)
  • tutuhawer #18403
    AKKOR OLVASSÁTOK, VFERI ÉS RACING825 IS OVASSA, hogy mi is olvashassuk , nagyon kíváncsi vagyok, addig lelépek, szevasztok
  • Racing824
    #18402
    Én is szintén ezeket kapom pont privátoltunk amikor elkezdte,vagy + 3 perc kellet hogy nagynehezen beérjünk a célba és most ki is léptem

    (nem olvastam sehol)
  • Overburner
    #18401


    Rem 1x ezt berakják :D
  • csiliboy
    #18400
    Én nem olvastam azt sehol, viszont folyton ezt kapom kb 10 másodpercenként, bárhol vagyok:



    Több mint bosszantó :(
  • tutuhawer #18399
    De vajon hol olvashatom én is, hogy támadás van? Ti hol láttátok?
  • Racing824
    #18398
    Remélem jól szórakozik bárki is csinálja..De vajon mit élvezhet ebbe,mi értelme az egésznek nem értem
  • chris1997
    #18397
    T3 ban van sokféle változata(Boss 302, GT500 Supersnake)
  • Ryder159
    #18396
    Na a szervernek megint vége, kis hekker biztos jól érzi magát
  • SUNNY84HUN
    #18395
    hát ja nem HONDA így hát nem is jó autó , de viszont marha jó hátérkép full hd -ban , amúgy ez van benne a worldban t3 as kategóriában ?
  • tutuhawer #18394
    Most én jövök...
    Ha eladod a Mustang RTR-X-et és Nissan 350Z-t veszel helyette, elfogadom ezt a válaszodat. hajrá!
  • chris1997
    #18393
    oojeee
    Egy ilyet elfogadnék a játékban :)
  • Overburner
    #18392
    Cube te folyton káronkodsz gz hozzá xD normálisan is lehet beszélni.
  • barack1997
    #18391
    jjúj ez nem honda sem mitshubishi, sem nissan az én nyelvemen szar benzintemető..
  • janihunk
    #18390
    Komoly.
  • SUNNY84HUN
    #18389
  • Racing824
    #18388
    miért is? mert irónikus volt egy bizonyos válaszom? nem szoltam semmi rosszat ugy érzem
  • barack1997
    #18387
    Látom nem érted. Magyarok közt is vannak gerinctelen emberek ( te nem vagy az mert te legalább nem tagadod), nem az számit hogy magyar ellen mentél vagy sem, a külföldinek is ugyanugy fáj, hogy tönkreteszed a játékát.. de mostmár mind1, KÉRJ BOCSÁNATOT TARPI KOLLÉGÁTÓL ! ne nekem kelljen kérjem, majd a bűntudat megszólal..
  • Racing824
    #18386
    hmm használtam én elismertem és nem is tagadtam mint mások,3-4 napig kb aztán az accommal együtt töröltem. Tegyem hozzá magyarok ellen sose mentem igy.
    Az első nap után nullázták annak a regisztrációnak a stat oldalát igy nem is köröztem le senkit sem.

  • barack1997
    #18385
    Használtál, nekem ennyi elég. Valakivel jól kibaszhattál a világon, megutáltattad egy csomó emberrel az nfs-t. Tagadhatod, de akkor is bunkó vagy, én a helyedben bocsánatot kérnék, amúgy is rosszul áll a szénád, és szerintem nem csak én látom így
  • Racing824
    #18384
    Nem csalok!!

    volt egy accom ahol használtam,de az már nincs meg töröltem és nem használom azt a szart
  • Overburner
    #18383
    Mi ez a feszültség?:D
  • barack1997
    #18382
    Én nagyon kussba lennék a helyedben, nem elég,hogy csalsz, meg még bunkó is vagy! Megáll az esze az embernek, az ilyen gerinctelen alakok teszik tönkre a más normális emberek játékát..
  • Tarpi
    #18380

    és ezt csak egyszer lehet venni?
  • Racing824
    #18379
    na ne mond tényleg?


    ....vettem már startert igy van az rtrx meg a 911 én is nagyon jól tudom.

  • Tarpi
    #18378
    SMS-nél 1boost kb 1FT. CD galaxis NFSW 3600Ft, és kapsz 8000boost + 3 autót
  • Racing824
    #18377
    Végülis nekem 8 ha közbe megszerzem ami kéne akkor baszhatják..miért is nem lep meg hogy mindig van vmi hiba
  • Overburner
    #18376
    Jó lenne mert 1x akartam venni boostot és ezzel elcseszték a forgalmukat xD
  • Racing824
    #18375
    Nem tudja valaki várhatólag mikor állitják helyre hogy sms-ből boostot lehessen venni?

    egyszer elszánom magam hogy költök egy kis boostra hát akkor persze hogy nem müködik ..
  • bboyatty
    #18374
    Akkor ettől jobb grafikát ne várj.
  • janihunk
    #18373
    Ja az megvan.
  • bboyatty
    #18372
    Login screen tetején ahol kiválasztod a nyelvet meg a világrészt mellette van Download sizem azt tedd maxra.
  • janihunk
    #18371
    Buta kérdés: Hol?
  • janihunk
    #18369
    Ehhez van link?
  • Ryder159
    #18368
    Közben 820 ljk kell a 100.000-hez a facebook oldalon, őgyhogy szóljatok anyunak, apunak, meg mindenkinek, hátha kapunk egy ezrest. (Kell a 135i)
  • Ryder159
    #18367
    Graf mod-ról nem tudok de ha még nem tetted volna meg, ott a Maximum dovnload size. Azzal még részletesebb a grafika és a törés.
    Másról én sem tudok...