94802
  • Dannyspeed9601
    #20131
    Őszintén,ez miez?
  • SylarHun
    #20130
    A probléma az email címeddel van. Nálam ugyan ez volt a baj. Változtasd meg az EA profilodban az email címed. Ugyan ezt használod a world belépésnél is. Tehát valós működő emailre változtass.
  • HS2k
    #20129
    Nem tudok boostot vásárolni, próbáltam másik számítógépről, de úgy se engedi, a hibaüzenetet leírtam lejjebb, tudna valaki segíteni?
  • Overburner
    #20127
    Tess Szabi :D

  • chris1997
    #20126
    Szevasz Doncsi Üdv az SG-n :)
  • doncsi1
    #20125
    Koszi . De aszem ezt hagyom mert mostanaban ugyis mind errol vagyok fent
  • bboyatty
    #20124
    Szívesen amúgy. Nem a bétás accod adod meg?
  • doncsi1
    #20123
    A jatekbeli nickem : doncsi002
  • bboyatty
    #20122
    Üdvözlet, add meg a játékbeli nicked, hogy Szabi beállíthassa a fejléced.
  • doncsi1
    #20121
    elnezest a sok "vagyok"-ert de jo hogy itt vagyok:)) koszonet bbbatynak a segitsegert.
  • doncsi1
    #20120
    Hello mindenkinek Doncsi vagyok , uj vagyok nehanyan ismerhetek TCM-rol .
  • HS2k
    #20119
    Sziasztok!
    Engem boost vásárlásnál ez az üzenet fogadott: At this time, we are unable to process your request. Please return to EA Swiss Sarl and try another option.
    Valaki tud ajánlani valamit?
  • RoboKutya78
    #20118

    nem az Ea tehet az olcsó boostról hanem a lengyel gazdaság ennyit ér náluk az euró :)
  • SUNNY84HUN
    #20116
    látom te sem kíméled :) , én is vettem már párat ... , most pihi van 3-4 napig aztán re lengyel cumó újra
  • chris1997
    #20115
    hát passz. azt biztos hogy még mindig k***a olcsó :)
  • SUNNY84HUN
    #20114
    meddig lesz még akciós ki tudja ? .. mert fizukor veszek 10 x tuti , komolyan beszarás hogy lehet ilyen olcsó ...
  • SylarHun
    #20113
    Nem értem mi a jó az EA-nak ebben az olcsó boost-ban.
    Persze nekünk nagyon jó, és ez a lényeg.
    De akkor is!

    Azt megértem ha féláron adják, de ez töredék ár. Ez annyira minimál, hogy ki sem tudom számolni.
    62.500 SB = 819,-HUF
  • peeter014
    #20112
    köszönöm magamnak, a lengyeleknek, a leírás készítőjének a zondámat és a porschemat :)
  • SACONEX
    #20111
    lenne egy kérdésem: hol lehet a privát üzeneteket megnézni?
  • chris1997
    #20110
    Egyébként én se utaltam. Ahogy Mongoose mondta, kell egy kártya és kész!
  • SACONEX
    #20109
    MONGOOSE789 küldtem egy privát üzit majd nézd meg kérlek :D
  • Racing824
    #20108
    jóóó neked van kártyád
    nekem nincs
    franc se gondolta hogy most meg majd jól jönne
    jövőhét elején fizu igy szánnék egy két packra ezért kérdeztem lehet e utalni
    max 1-2 autót akarok a többiből inkább alkatrészt
  • mongoose789
    #20107
    gyerekek mèr utaltok? én csak beírtam a kártyám adatait és msár vettem is a boostot kb 1 perc alatt. elég ha szinkronizáljátok a kártyát a paypalal és nem kell tölteni a pp számlát
  • peeter014
    #20106
    Én pénteken utaltam, de még semmi! :( Kezdem magam behúzva érezni :(
  • mrhawkins
    #20105
    Leht utalni , Szerintem bármelyiktől. Én szerdán utaltam, pénteken már rajta volt a paypal-on . :)
  • Racing824
    #20104
    sziasztok

    Kérdezni szeretnék egy olyat hogy paypal számlára lehet e utalni valamilyen bankból is ha igen melyikből és mennyi idő elvileg mire átér és jóváirják?

  • Doozer
    #20103
    Na a 3. restart után már jó....
  • Doozer
    #20102
    Én meg nem tudok multizni, ugyanis közvetlenül a verseny indulása előtt kidob, és a következő feliratot kapom : NETERROR_OPPONENT_HANDSHAKE_DATA
  • Sp3cn4zHUN
    #20101
    Engem most beengedett...közel negyed óra elteltével...:S
  • Bullitmustang
    #20100
    igen,határozottan, már azt hittem nálam van a hiba konkrétan egy 10 perce kifagytam :S
  • Sp3cn4zHUN
    #20099
    Sziasztok!
    Másnak is vannak olyan problémái, hogy a launcher egyszerűen alig tölt be, a játék alig akar elindulni? :S
  • Bullitmustang
    #20098
    Na faszául leállt megint minden....istenem de szeretem a hétfőt
  • Netburger
    #20096
    Nem lehet tudni h jövőhéten melyik országban lesz az akció?
  • tutuhawer #20095
    a beachfrontot elnéztem :D
    ami szemet szúr mindenképpen, hogy olyan szinten hagytál állva szinte mindig a porschéddal, ami instabil és felborul, hogy gyanakvó vagyok, na... Nem veled, mindenkit igyekszem nézegetni, mert munkaidőben ráérek. Mindenesetre érdekel, hogy nulláztak le. A porsche is érdekel nagyon, mert nem panasztkodnak elrepülésre a játékosok, csak csúszkálásra. Én se borultam fel annyiszor, mondom. Szóval mintha valami nem lett volna OK arrafelé, és erre jött a lenullázás. kommentáld, légyszi
  • tutuhawer #20094
    Cső, razor! minden bizonnyal jó a porsche, hallottam is róla. A többi autód is biztosan jól mehet, ha lenulláztak. Látom, ügyesen mentél beachfronton a kis Z4-gyel. Én annyit fűznék hozzá, hogy aki 1:38-at is megy a porschéval hwy99 and state-en, a többi pályán meg nem is jegyzik, az alapból furcsa. Ezen kívül megkérdeztem szakértőt. hogy a porsche gt3 rs felborul-e gyakran, és a válasz az, hogy nem. A válasz az is, hogy bizony nem megy privát futam közben, velem együtt groupban 429-et a porsche. Érdekesség még továbbá, hogy emlékeszel, egyszer mentem groupban veled meg pár sofőrrel... Egész kibaszott nfs world pályafutásom alatt nem álltam fejtetőre annyiszor, mint abban a pár futamban. Pedig mentem már pár versenyt, ütköztem eleget, köszönöm. Szerintem valami trükköt nyomtál, de ebben a fórumban kommentálhatod a helyzetet, a nullázást, a 429 Km/h-t. Kíváncsi vagyok, mi a helyzet.
  • SACONEX
    #20093
    hátt ilyen nincs...20 FT kéne 10.000SB hez, de nem tudok honnan szerezni -.-" Megkérhetnék valakit, hogy 20Ft-ot átutaljon nekem?
  • SACONEX
    #20092
    jaa...köszi a segitséget :D
  • SylarHun
    #20091
    A válasz 1xű. A 4400SB-t nem lehet Lengyelek-nél vásárolni. Csak a nagyobb csomagokat.
  • SACONEX
    #20090
    ezután continue-t nyomok, de nem vált a 4400SB-re, hanem marad a 62500....és mindig azt csinálja
  • SACONEX
    #20089
    nem vontak le semmit, csak nem tudok SB-t venni...mindig kiteszi ezt, akármit is csinálok:

    Már manage accounts-ban kitöröltem a mentett paypal címet, másik paypal számláról is próbáltam, 2 accounton is megnéztem, de mindig ezt teszi ki...