94802
  • smokes
    #20482
    EA customer support oldalan hogy a picsamba lehet elesbe chaten irni vagy beszelni veluk ?
  • adamatts
    #20481
    redbull majd holnap azt is felrakom mellé még válassz egy járgányt amire kíváncsi vagy
  • SUNNY84HUN
    #20480
    az a vicces az elsőbbségi bejelentkezésben hogy aki már vett 10 startert annak is ki írta már hogy fullon van a szeró és vegyen startert hogy soron kívül beengedje a free játékosok előtt ..
  • HS2k
    #20479
    A vip-et szerintem az elsőbbségi bejelentkezesére érti ami annyit tesz, hogy ha esetleg dugig lenne a szerver (amivel nem találkoztunk eddig és soha nem is fogunk) és nem enged fel, Te akkor is be tudsz lépni, és tudsz játszani.
  • mrredbull18
    #20478
    Király, de én megnézném a sárga ablaküveggel is :P

    Chris > Milyen az a VIP belépés a szerora?
  • JuhaAasz
    #20477
    3 db A betüvel van :)
  • tutika14
    #20476
    sztem worldön csak 2 a betűvel van. vagy tévedek?
  • JuhaAasz
    #20475
    ja és ha lehet énis kérnék szépen egy fejlécet :D worldös nevem ugyanez :D
  • JuhaAasz
    #20474
    http://www.wheelsofitaly.com/wiki/index.php/Lamborghini_Cala

    ez mekkora kedvencem volt anno az nfs 2!!!-ben :D elfogadnám a worldbe :P
  • SylarHun
    #20473
    Dögös!
    Grat!
  • Powerups OFF
    #20472
    Szevasztok! Laci83HUN vagyok a World-ből,és hadd kérjelek meg Szabi arra hogy csináld meg a fejlécemet!Előre is köszi!
  • adamatts
    #20471
    a véglegesített szörnyetegem :D de már kapott egy sárga üveget is (: vélemény?
  • chris1997
    #20470
    áááá semmi olyan potya cucc nincs hozzá
  • nfsmw4ever
    #20469
    Köszi Chris! Ez okés eddig. Én valami extrára gondoltam, mint a hot pursuitnál a matricák a wörldbe. Imádom az ingyé plusz cuccokat. Nincs jobb mint egy kis potya, ugye... :-D
  • RED BULL F
    #20468
    OFF: Regelnék be PayPal accountot, de nem tudom, hogy adjam-e meg az eredeti mobilszámomat? Nem fognak levonni róla pénzt?
  • chris1997
    #20467
    Ha a Dobozos WOrld-öt vetted meg akkor ha folytatod a karriered, akkor kell hogy kapj ingyen 3 autót(Porsche Cayman S, Toyota Supra, BMW Z4 M Coupe) természetesen ingyen garázshely is jár ezek mellé.
    Plusz még 8000 Speedboost is jár, meg VIP belépés a Szerverbe.
    További részletet a banner alatt a "Dobozos Játék Leírása" részben találsz
  • nfsmw4ever
    #20466
    Szia Mindenki! Egy kis segítség vagy info kellene. Anno megvásároltam a Need For Speed The Run limited editiont és a Worldöt egy pakkban. Nem jár ezek mellé az nfsworldben véletlenül valami grátisz? Autó vagy matrica esetleg. Illetve ha jár, akkor azt hogy lehet érvényesíteni? Előre is köszi!
  • janihunk
    #20465
    Köszi és bocs 3 hsz ért.
  • Netburger
    #20464
    brian ez egyértelmű: CSERÉLD!
  • illesgergely
    #20463
    Itt egy videó róla:

  • janihunk
    #20462
    Kép1 kép2
  • janihunk
    #20461
    Nem jön be. Ez van benne: KÉP1 Ere lecserélhetem?: kép2
  • janihunk
    #20460
    Heló mindenki. Ez a motor jó az MR2 be?:

    Most ez van benne:

  • High end PC #20459
    Jöhetnének már a T4 verdák meg az Undercover térképe is.
  • doncsi1
    #20458
    valaki info az Alfa Romeo c8-rol?? 959 hez hasonlo jobb roszabb...:??
  • bboyatty
    #20457
    Olcsó SB vásárlás, banner alatt leírás.

    Tibeohun: Nem hinném, szerintem valamit elpiszkált és úgy hozta össze, megfigyeltem és nem hinném, hogy EA csinálta volna, ha megfigyeled a mekijét azon is olyan a hátsó szárny. (Szerintem valami hack vagy ilyesmi.)
  • tutika14
    #20456
    ez a body sztem drift fíling. Lehet a Driftel együtt jönne be?
  • tutika14
    #20455
    felmentem megnéztem a profilját. Nekem tetszik az a body amúgy
  • xxGAbenxx
    #20454
    vki segitsen már pls mer vki mondta h 800ft-ér lehet venni 50k boosto? :O és h hogyan?
  • bboyatty
    #20453
    Nincs sajnos, szerintem brutál szar....de ahogy gondolod.
  • tutika14
    #20452
    több kép nincs? :D
  • tutika14
    #20451
    Azt a qr...... de jó! Brutál tetszik! Ha lesz ilyen biztos veszek akármibe kerül
  • Doozer
    #20450
    Ma megkaptam én is a szokásos Cheater adagomat, de a legszebb az Team Escape-en volt All In-on, 1:37 alatt beért a csávó.... többiekkel persze hogy nem értünk be....
  • bboyatty
    #20449
    Vannak ilyen furcsaságok a játékban, ezt pl tegnap kaptam le.


  • chris1997
    #20448
    Elkezdtem újra taposni a multikat. És találtam 1-2 huncut emberkét.
    Az 1. fogásomba nem vok biztos...


    a 2. meg már biztos használt valami speedet.


    És amit ezután pofázott nekem....

  • illesgergely
    #20447
    Tök jó, hogy ilyen bodyt nem is lehet kapni jelenleg. Bár ha lehetne akkor se raknám rá, az tuti:



    Imádom ezt a kocsit, nem értem miért mondja mindenki, hogy nem jó. Pedig piszok jól lehet vele menni ha megszokja az ember.
  • Bullitmustang
    #20446
    össze kerültem vele: ERSTEG,nem volt egy szép menet,keményen lealázott aztán megnéztem a stat oldalt és mint kiderült ő a listavezeő6 PAFFFF
  • nfsmw4ever
    #20445
    Köszönöm! A fórum teljesen rendben van. Rengeteg hasznos info, plusz jó kis (nagy) közösség. Én kérek elnézést amiért ide jöttem fel sírni! Lesz majd jobb is remélem.
    Nektek is minden jót!!!

    A csillagos eredmények azok talán vagy gyanúsan jók, vagy nincsenek megerősítve. Kell a single és a multi is vagy többszöri menet azokon a pályákon. Legalábbis ilyesmit olvastam valahol.
  • FishNoRba
    #20444
    Üdv a fórumon!

    Remek hangulatot hozál. :D
  • mongoose789
    #20443
    Érdekes. Tudjátok h nem csítelek, de csillagos időm nekem is van bár nem tom mit jelent. Én nem szólok erre a csíteres dologra semmit, pofáztam már eleget. Akinek van ahhoz pofája hogy más gamerek játékélményét tönkre tegye, az az életben sem lehet vmi egyenes ember.
    Overkiller
    Szerintem ha cheat nélkül játszol az a szórakozás. Ha cheatelsz akkor a saját élvezkedésed érdekében csinálod és az ilyen embereket mi felénk szarházinak becézik.