94802
  • norby9201
    #20625
    Aztaqrva a renault és az rx8 bodykitek valami undorítóak. Már meg se próbálnak jól kinéző bodykiteket?
  • JuhaAasz
    #20624
    amúgy nemtudom mekkora erőfeszítés lett volna ha a safehouseba a jobb alsó sarokba lévő egér + nyíl kisábrát leveszik és átrakják oda a kocsiállapojelző ábrát, javítógombot meg insurance get it-elő gombot (N)
  • JuhaAasz
    #20623
    rendben. rajta leszek ;) köszi
  • bboyatty
    #20622
    Nekem működik, most is azon vagyok...próbáld még, esetleg indítsd újra a játékot.
  • High end PC #20621
    ezz...olyan gyönyörűséges
  • JuhaAasz
    #20620
    ööö lehet hülyeséget kérdezek, de elvileg a szememmel nincs gond és nincs GN3 channel...meg úgy egyáltalán nem is tudok channelt váltani...mit basztak már vele?????? :s
  • bboyatty
    #20619
    Alkottam.



  • RoboKutya78
    #20617
    De szeretem az ilyen beszólásokat
    A kisujjunkból szívjuk a hibakódodat?
    Ennyi erőből indítsd újra a gépedet.
    kicsit bővebben írd körül a problémádat.
  • mongoose789
    #20616
    légyszi segítsetek. nem enged sbt venni, pedig már új emailra raktam az accomat. mi lehet a gond?
  • RoboKutya78
    #20615
    ezt a kitolást akkor most nem is lesz olyan csomag mint tavaj volt vagy idén helovenkor?
  • High end PC #20612
    de, le van rontva, az eredeti png kép mérete 6x ekkora.
  • RYO21
    #20611
    Valahogy olyan homályosnak tűnik az egész kép. Anno nekem is ilyen volt, aztán sikerült valahogy megoldanom. Gondolom a kép minősége nincs lerontva külső programmal.
  • tutuhawer #20610
  • High end PC #20608
  • High end PC #20606
    Nesztek, Miura SV, Valentín napi card packs-al:
  • High end PC #20605
    hát ez tényleg elég nagy fail, az egyetlen igazi újítás, még azt is elbasszák, Black Box... -.-
  • High end PC #20602
    amit vettem card packst pontosan hol is találom?
  • tutuhawer #20601
    kösz Don, gondolkoztam, mi ez az M3 GTS... így kicsit tisztul a fejem: beteszik játékpénzért a mostani BMw E92-t, ez meg lesz a boostos változata, ami "sportosabb" - gondolom.
  • doncsi1
    #20600
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/7818020.page -uj autok
  • SylarHun
    #20599
    Asszem számomra ez a kettő kötelező darab.

  • norby9201
    #20598
    Szép lett,kicsit hasonlít az enyémre,főleg színeket nézve,de nekem úgyis nemsokára módosítva lesz.
    Valentín-es matricák lesznek megint? Elég sokszor kellene 1-1 logó
  • SylarHun
    #20597
    Módosítottam az MP4-12C képeket.
    Igy már háttérképnek is alkalmazhatók.



    Többi kép!
  • SylarHun
    #20596
    Köszönöm a segítséget mester!
  • tutuhawer #20595
    a kulcsszó a nyugodtabban , de inkább a vezethető. Örülök, ha segítettem, és jól megy. Az enyém sem biztosan a hú de legjobb, de az biztos, hogy nekem a 3 velocicom alkatrésszel egyszerűen nem ment, pedig erőltettem, igyekeztem. A mostani konfiggal rendben van a gép, ezt az összeállítást biztosan szívesen vezetném én is. A cuccaim már elfogytak, főleg a medion motor és a turbó miatt irigyellek. Az a motor erősebb, mint a ventura, biztosan jobban száguld a gép az autópályán, az nagy előny azért. Éppen várom, hogy frissítsen a stat oldalam, az ocean view multiplayer időm érdekelne, azt piros motorral nyomtam, pár nitróval, pár hibával.
  • SylarHun
    #20594
    Megvettem és tuningoltam a második MP4-em.
    Bizonyos szinten Tutu tanácsai alapján, de mivel jó sok kártya után sem adott olyan alkatrészeket amik kellettek volna így eltértem a sémától . Egészen jó lett a gép. Nagyából ugyan azokat az időket futom vele mint az egyes MP4-el csak ez sokkal nyugottabban vezethető. Nincsenek hirtelen rántások.



  • Zsolti89
    #20593
    Ebben a pillanatban vettem volna meg Ford Shelby-t
  • janihunk
    #20592
    Valentine Aftermarket Card Pack az mennyi boostér lesz?
  • tutuhawer #20590
    én is reggel tesztelem ezt az új szart. Egyébként nem kellene bejelenteniük, hogy X vagy Y autóhoz is hozzányúlnak. Akár megjavíthatják Specnaz kedvenc autóját is, ki tudja...
  • bboyatty
    #20589
    Holnap reggel majd kiderül, tuti nem várom meg.
  • tutuhawer #20587
    remélem, jó nehezek lesznek a team escape-ek. Sokan nem tudnak majd kis szinten bohóckodni, és muszáj lesz bemenni a versenyekre. Ha jól működik a kereső, akkor normális ellenfeleke talál, és nem lesz gondjuk. de ha szar... akkor sok verességük lesz az új játékosoknak, és elmegy a kedvük.
  • bboyatty
    #20586
    Amint az várható volt, semmi nagy dolog a chat-en kívül, ami nagyon jó ötlet, szerintem. TE-be is belepiszkálnak, remélem csak jobb lesz és amit nagyon remélek, hogy visszaáll a drop a normális kerékvágásba.
  • janihunk
    #20585
    Köszi hogy ki lett téve a bannerba a leállás. Jó lenne ha ez mindig így lenne most már. Javításoknak meg nagyon örülök. Legalább csinálnak is valamit.
  • JuhaAasz
    #20584
    legalább 2 új TE-n el lehet lenni egy kis ideig :D
  • doncsi1
    #20583
    ahozz lepest h mit osszekamuztak h miket raknak be , ez a valantin szarsag..... lehangolo.
  • adamatts
    #20582
    oké bro
  • High end PC #20580
    szólj, legközelebb kigurulok a rózsaszín neonos ISF-el
  • adamatts
    #20579
    de ennyi erővel lehetne az R32-s golfot is xD és még lehetne sorolni :D
  • adamatts
    #20577
    én még megmondjam őszintén nem versenyeztem lexus ellen xD de még free roam-ba sem láttam csak az LF-At de az ISF-t nem xD
  • bboyatty
    #20576
    Nem is bánom, hogy nem alázzák a skylinet ilyen rózsaszín cuccokal.
  • tutika14
    #20575
    a Lexus kelendőbb mint mondjuk a 9 es Evo és ezért szarnak bele az olyanba mint a 9 es evo meg a skyline
    , Subaru sorolhatnám...