94802
  • Martin0802
    #20806
    Köszönöm robokutya a fordítást, Sokat segítettél.
  • RYAN012 #20805
    egy kis térkép hiba

  • mrredbull18
    #20804
    mig - mit*
  • mrredbull18
    #20803
    a bugnak most mig látsz ebben? a street engine-t?
  • Netburger
    #20802
    Na találtam egy jó bugot:



    Csak motor van a kocsimban :D más alakban
  • RoboKutya78
    #20801
    ennél egyszerűbben nem megy már.:)
    google lefordítja
  • mrredbull18
    #20800
    ezt nekem is leirnád kérlek privibe? :D de olyan "mezei" nyelven ugy értem hogy szórol szóra, linkröl linkre :D kössz
  • RoboKutya78
    #20799
    elvileg ha jól emlékszem annyi a dolgod hogy készítesz egy valentin napi autó festést és ha van kedved feldobhatod photoshoppal és kuld el erre a címer ezzel a fejléccel.
    [email protected]
    Valentine’s Day Customization Contest
    http://world.needforspeed.com/news/article/41032
  • smokes
    #20798
    na en ezert toroltem vegleg a paypayl regizesemet
  • RoboKutya78
    #20797
    privi ment :)
  • rav3n319
    #20796
    A paypalnak van egy erős biztonsági rendszere. Mikor elutaztam és másik országból próbáltam vásárolni, egy scannelt dokumentumot kért, amivel igazlni tudom magam. Ip cím alapján figyelheti a helyet ahol vagy. Ha "valaki" jelszavat vált azt vissza lehet állítani a hozzárendelt email címről. Kétlem hogy a biztonsági kérdésedre tudta volna a választ, amit ráadásul semmilyen tranzakciónál nem kérdez, csak és kizárólag jelszóváltoztatásnál. Erős virusírtást beüzemelnék keyloggerek, trojaiak ellen...
  • Powerups OFF
    #20795
    Szabi! Köszi egyébként hogy megcsináltad a fejlécem!
  • Martin0802
    #20794
    Hello mindenki. Ugye van most ez a valentin napi verseny és szeretnék jelentkezni de nem tudom hogy hogy kell. Valaki legyen olyan kedves és írja le nekem légyszi hogy hogy kell. Előre is köszi.
  • chris1997
    #20793
    Gmail meg a Hotmail a jó Az ilyen magyar Email-ek(citromail, freemail stb.)-nek a biztonsága egyenlő a 0 val :S
  • Powerups OFF
    #20792
    és hogy nem lendült bele jobban,és nem vette orrba-szájba!Most gondoljatok bele: nincs fent az ember állandóan,nem nézegeti percenként a levelezős oldalát ahova kapja a vásárlásokról szóló értesítőt!Belendült volna ez a barom,és levásárolja a fizetésemet!
  • Powerups OFF
    #20791
    Még azt csodálom hogy a profilom nem lopta el
  • Powerups OFF
    #20790
    freemail-es vagyok,de tegnap áthúztam gmail-re a profilom is!
  • chris1997
    #20789
    az email címed mire végződik??? (xxxxxxx@gmail/hotmail/freemail stb.hu/com)
  • Powerups OFF
    #20787
    Szevasztok aszfaltbetyárok!Nem akarok senkit sem lebeszélni a Paypal-os lehetőségről, de azért elmesélném hogy mi is történt velem,mint élő példa! Nem vagyok boost vásárló,egyszer vettem egy Startert,illetve múlt hónapban vettem a lengyel "akciót" kihasználva 2*50000 boostot Lanciával! Eddig nem s lett volna semmi gond,de akkor is már 3-at vont le a számlámról!Azt hittem valami hiba volt,sebaj majd megkérem az EA-t hogy korigálja!De 2.-ai dátummal ismét kaptam egy e-mailt egy vásárlási tranzakcióról,illetve tegnap este is! Mint kiderült egy "jó" ember hozzájutott a Paypal-omhoz és vásárolgatott!De a rohadék ráadásul megváltoztatta a belépési kódomat így le sem tudom törölni magam a Paypal-ról!Most mehetek majd be a bankba és ott tudom csak letiltatni azt a gerinctelen fasszopot! Remélem csak én voltam ilyen szerencsétlen,figyeljetek oda!!!
  • mrredbull18
    #20786
    okés, elöre kössz. :D

    robokutya > 1 közelibb képet a mazdád tetejéröl kérhetek? :D a masniról :p az nagyon bejön , na meg a motorháztetön az a szives dolog, az oldalán kicsit sok a dolog ezért kicsit nem jön az annyira be de a többi nagyon király :D bár, megnézném ugyan ezeket a mintákat csak fekete kocsi festéssel és nem kékkel akkor lehet hogy az oldalán a festés is bejönne :D
  • SylarHun
    #20785
    A CCX-em!

  • High end PC #20784
    Nem jöttek új kocsik péntek-szombat.
  • arpiii
    #20783
    igen
  • arpiii
    #20781
    én nemtudom, hogy hogykell azt kiíratni, nemvagyok nagy fórumos :D
  • RoboKutya78
    #20780
    mivel csak nem ismerem a szintedet :)
  • arpiii
    #20779


    vélemény?
  • RoboKutya78
    #20778
    Hi hi nekem már megvan az üdvlapom
  • RoboKutya78
    #20777
    Na elkészültem valentínre csak valami pofás kártyát kéne belőle kreálni ami csekély photoshop tudásommal nehezen fog menni


  • Ryanxx18
    #20776
    Igen ahogy én is mondtam a 350z jó lett, a Corolla annyira nekem se jön be, ez két féle kék színárnyalata nem annyira jó, főleg inkább a világosabb nem tetszik. De amugy jók lettek.:)
  • Ryanxx18
    #20775
    Oké, arrol még nincs fotom, de majd csinálok. Türelmedet kérem..
  • tutuhawer #20774
    közben előkerült szuperdod 2.0 is az ősrégi agresszív bodykittel:

  • tutuhawer #20773
    a toyota nagyon tetszik, de a TNT nagyon nem. Szerintem nem szép a logód, robokutya logója se tetszett, ezért megscináltam a magamét. hazahúz a szívem, de szerintem az enyém sokkal jobb, ezt nem tudom máshogyan írni:

    a TOYO felirat pedig csak a hab a tortán, az valami csoda, hogy felfestettem régen, ma már nem menne.
  • mrredbull18
    #20772
    a 350z nagyon király :D , a toyota háááát a tuning menö, a festés is, de a szinséma háááát nekem az valahogy nem jön be pedig szeretem a kéket :D de ez valahogy nem fogta meg az izlésem :p
  • thomson002
    #20771
    Üdv !
    Rég jártam erre.
    A 2 új festésem:


    Vélemény jöhet !
  • Gam3r
    #20770
    Akkor bocs , én is egy oldalon találtam meg , de talán most olyan is látja , aki eddig nem.
  • Gam3r
    #20768
    Spoiler autókhoz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Orosz fejlesztő csapat bemutatja a járgányokat , mielőtt bármi hír is lenne róluk , amint látjátok az rx8as bemutató videó se ma került fel... http://www.youtube.com/user/wotvid?feature=g-all-s
  • janihunk
    #20767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A producerek elmondták, hogy hosszú távon szóba jöhet az Underground 2-ben megismert Bayview és az Undercover-ben megtalálható Tri-City átvarázsolása a Need for Speed: World-be, ám jelen pillanatban a Carbon kanyonvidékének megvalósításán munkálkodnak a fejlesztők. Egy Tier 3-as autóval akár 7 perc alatt körbejárható területen nem kizárt, hogy könnyen a mélyben találhatjuk majd magunkat, így ez a vidék is izgalmas versenyeket hozhat a jövőben.
    Ez egy 2010 es hír. Mi van már még egy trailer sem lesz??
  • mrredbull18
    #20766
    nekem bejön, de hadd lopjam :D belinkelnél pár "hogyan fesd" képet, arról ahogyan csin..? :D kiprobálnám a nissan silviámon :D
  • adamatts
    #20765
    a corvetteről tudna szolgálni vki vmilyen információt hogy mennyivel javult a járgány??
  • Ryanxx18
    #20764
    Hellosztok, feltennék ide én is néhány képet a Corvettemről. Kicsit kísérleteztem, ötleteztem. Mi a véleményetek? köszi:)