94802
  • chris1997
    #21448
    Van ám, tán sok is
  • mrredbull18
    #21447
    KÉREK VÉLEMÉNYT!!!!

    Befejeztem a remekmüvem, a sexy porschem :D


    Most csak low grafon rakom a képeket, mivel a játékban sötét volt és még sötétebb lett a max graffal és ezen jobban is látszik :D...
  • kisyoe97
    #21446
    hali!
    régen sokat játszottam a játékkal,most eszembe jutott, hogy mi lenne ha elővenném újra..
    mennyire éri meg? van még élet a játékban ? :D
  • eQnLiEe
    #21445
    az eclipse oldalról ahogy megígértem :)

    a supra :)


    a nissan gt-r r35 :)


    az audi s5 :)


    a kis corolla :)

    és a bmw m3 :)
  • danza
    #21444
    Sziasztok! Viszonylag régóta játszogatok az NFS World-el, és egy ideje erre a fórumra is rábukkantam, úgyhogy csatlakoznék a magyar sofőrök társaságához. Ha nem gond akkor kérnék egy fejlécet.
    Játékbeli nevem TEQUILARS
  • chris1997
    #21443
    Ma igen jönnk

    Te kocsik és állítólag új topup(annyitt sejtek hogy vadiúj autóként a Ford GT40 lesz!), de ez lehet Te kocsi is meg új verda is
  • IDFMAXIMUS
    #21442
    ma jonek uj gepek nem lehet tudni hany ora fele ?
  • csiliboy
    #21441
    Üdv!
    Nos!Én személy szerint csak North Belezza-t próbálgattam.A Porsche-m eléggé ki van gyúrva, és igaz egy 0,5-1 másodperc bennmaradt (nem 7 sec) de kb ezt tudom én.Nekem valahogy nem sikerül kihozni a végsebességet az autóból, pedig próbáltam bőszen :)



    Nem vagyopk pro sofőr, igy lehet hülyeséget beszélek, de szerintem 1:23 power up nélkül több mint gyanús.

    Uff, én beszéltem
  • mrredbull18
    #21440
    Hogy is kezdjem, elöször is felmentem kicsit és akartunk partolni mikor elkezdtük volna ezt az errort dobta ki és a partolo társam le is lépett... (kilépett) , na és persze igy nézett ki még akkor a szépséges porschem :D, de ilyen lett, megmutatom low grafon, mivel többnyire azon szoktam jáccani mivel sokszor zavar a sok effect a játékban, de megmutatom maxon is, hogy azért látszodjon a kinézet szebben is :D low:

    max:




    DE még nincs teljesen kész csak most van egy kis dolgom de majd utánna megint nekiesek és befejezem, nagyon király lesz majd ha kész lesz remélem :D, tehát kérek véleményeket mindenkitöl aki csak megnézi, de azért nem kell megilyedni hogy csak ennyi?, mert még sokkal több is lesz még ott nemsokára...
  • chris1997
    #21439
    Silvia kiváló autó késöbbi időkre is :)
  • nfsmw4ever
    #21438
    Maradj meg a jó öreg és hűséges silviánál. Építgesd és még jó néhány szintig hűséges marad. (dodge és subaru abszolót vesztes autó, kivéve ha rengeteget gyakorolsz velük)
  • alfa20
    #21437
    sziasztok, én nemrég kezdtem a játékot, Silvia-val, most elértem a 10es szintet és egy kicsit tanácstalan vagyok. Szerintetek érdemes ezen a szinten lecserélni az autót egy Dodge-ra vagy egy Lancer-re, vagy inkább 15ös Subaru jobb választás lenne?
  • SylarHun
    #21436
    Építettem egy második BMW M3 GTS-t.
    Egészen pontosan 4 mp-el mentem jobbat vele mint az egyessel.

    Waterfront road-on teszteltem.




  • nfsmw4ever
    #21435
    Akkor egy kis reklám: Tudom miről beszélsz :-) De tényleg. Ezért is mentem inkább privátban. A legjobb időm ott, Lotus Evorával 1.28.573. Azóta sem sikerült megismételnem sajna.
  • JuhaAasz
    #21434
    engem az ideg már már megbaszott mire az 1:29:171-et mentem mp4-el singlebe :D semmi koccanás traficcal, igaz kellett a 2 shield 1 ready, falhoz surlódtam egyszer :)
  • nfsmw4ever
    #21433
    Szia Tutuhawer és Mindenki!
    Ahogy ígértem nekifeküdtem a kérdéses pályáknak. Az autó Porsche 911 GT3RS, kétféle tuninggal. Egyik a klasszikusra van belőve (owerall 680), másik a top speed-re van hegyezve. A pályákat ismerem, de nem a kedvenceim. A civil forgalom, ma elég magas. (szinte minden körben akadt 8-10 kocsis "konvoj" és a server is eléggé alattomos helyekre verte be őket a kanyarokban) ennek ellenére volt egykoccanásos kör is. Minden versenyről készítettem képet és a legjobbtól a legrosszabbig válogattam be ide. Akkor a képek és eredmények:
    Route 55

    Park boundary

    Stadium & HW1

    North Beleza


    Szerintem:
    Tutu által mutatott idők teljesíthetőnek tűnnek azzal a feltétellel, hogy humott szemmel ismeri a pályát, pontosan ismeri és tudja a tökéletes kanyaríveket és féktávokat, valamint kevéske Jedi erővel képes érezni, hogy a server hová rakja a beláthatatlan részeken a civileket és tökéletesen tuningolt verdával küzdi végig a versenyt. Végezetül pedig kötelető hozzá a több ezres versenytapasztalat.
    Véleményem: A kérdéses sofőr a körülmények ismeretében, nem képes ezeket az időket teljesíteni segédeszköz nélkül, a képen látható verdával. A látott időhöz fűzött mondata is bizarr, pláne ha nem is ismeri jól a pályát: Megyek egy jobbat. !!!!! Nna ez nem semmi. Ha fele ennyi tehetségem volna, akkor nem hat hónap alatt kerülök az összesített ezerbe. Mivel a hackről nincs tapasztalatom, ezért csak találgatok. Ha eltüntette a civileket és ütközés nélkül lenyomta a köröket, akkor el tudom képzelni azokat az időket. Vagy esetleg ez lenne a tank mode???? Meg nem árt az autója statja mellé valami gyorsulás piszkálás vagy sebesség fixálás. Összegezve, szerintem egy cheater az illető sofőr.

    Végezetül szeretném megköszönni kedves feleségemnek a segítséget! Single-ben használhatatlan eredményeket produkáltam a rengeteg mágnes miatt, így ő volt az áldozat a privát versenyekhez. :-)
  • JuhaAasz
    #21432
    Tutuhawer!
    Egyenlőre csak a North Belezzan furikáztam, a képednél láttam 959-cel voltál, vettem egyet (sajna semmi tuningot nem tudtam bele rakni), és azzal mentem azt hiszem 1:34-et, ezenkívűl a két legjobbammal, az rtr-x-el és az mp4-el mentem (megjegyzem egyik se full pro tuningos, elég hiányosak, de sebaj). rtr-x-el 1:29:60-70-et mentem valahogy (bocsi, ennek a képét nem mentettem, de ha a statoldal mutatja akkor berakom), az mp4-el sikerült a legjobbat menni, 1:29:171-el, ez egy világranglista 648.dik hely
    ez az mp4-em
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=c9o3jsobvk7o03gmrt9t.jpg
    ez pedig a futott kör
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=unlog8x3a0wttmbv6f4r.jpg

    Próbálkoztam nitróval is menni, hogy mennyit tudok rajta javítani, de vagy nem jöttem még rá, hol kell elnyomni vagy szimplán béna vagyok, de nitróval nem bírtam megverni a nitrótlan időmet.
    Sose vezettem gt3 rs-t, de elég nehezen tudom elképzelni, hogy ennyivel (bő 6 másodperc) jobb legyen...(én úgy érzem elég jó kört mentem, semmi üközés, falnak is egyszer surlódtam, lehet a kanyarfékezések kicsit erősek voltak).

  • mrredbull18
    #21430
    az APnél van uj felhasználom, de nem értem még mindig :D
  • mrredbull18
    #21428
    azt hogy érted?
  • mrredbull18
    #21426
    én nem veszem, hanem earnelem azt az izét :D és azzal lehet :D 5000 olyan valami 17k boost hello mindenkinek :P
  • Novin
    #21425
    aeria games-en h lehet boostot venni? nekem nem jön össze... :/
  • ADAM483
    #21424
    értem azért köszönöm a válaszokat szerintem a Galardonál maradok
  • Ryder159
    #21423
    Szerintem a Corvete is jó lenne...
  • chris1997
    #21422
    Amelyik tetszik.
  • bboyatty
    #21421
    Igazából egyik sem top autó, épp ezért akármelyiket veheted.
  • ADAM483
    #21420
    sziasztok olyan kérdésem lenne hogy 600.000-es kategóriából az audi R8 ,nissan gtr,lamborgini galardot vegyem meg melyiket érdemes?
  • lorci
    #21419
    Kollégák
    Amugy én ezzel tépetem:


    Még lelehet győzni M3 GTS-t vele legalábbis ha nem cheater...
  • SUNNY84HUN
    #21418
    hát ja (:

    -----------------------------

    ez is érdekes vagy ritka pont 1 forma rx8 as egymást lesi :D

  • chris1997
    #21417
    Hat... nem tom hogy nevesek e vagy sem :D
  • SUNNY84HUN
    #21416
    1 kis off :
  • eQnLiEe
    #21415
    hát ezt sajnálattal hallom :s :D am meg annak nehezebb is megcsinálni a jelét :P
  • chris1997
    #21414
    Hat nem egeszen csak felismertem
    inkabb barca
  • eQnLiEe
    #21413
    am a mai nap még dobok fel pár képet remélem azok is tetszenek majd :P :D
  • eQnLiEe
    #21412
    chris csak nem te is Real drukker vagy ? :)
  • chris1997
    #21411
    Real Madrid
  • mrredbull18
    #21410
    ööö Chris mit ábrázol a bmw motorháztetején az az izé?
  • 91sty
    #21409
    Szép munka mindkettő Eqnliee :)grat.

    Aaaaa Redbull...kérdeud meg TcmChrist, Ő majd elmondja mit ábrázol
  • mrredbull18
    #21408
    HUHUHUHUHUHUUHUHU behalok de jo ha kicsit öl az unalom itt nézegettem hogy mik azok a topic-ok és megtaláltam valami Aeria-t hát ebbe lehet valami izét szerezni és lehet vele boostot venni :D vagyis kapni és igeeeen ez megy nekem is jeee nem ugy mint az az earneles izé az off topic-bol :D ááááá aszem ez nagyon feldobta a hetem xD még a végén hétvégére "ferrarim" is lesz xD
  • mrredbull18
    #21407
    hát igen
  • Hurkans
    #21406
    Mindenki felnő egyszer :D