94802
  • janihunk
    #21493
    IP ban biztos nem lesz, az a nem ingyenes játékoknál van csak.
  • Ryder159
    #21492
    Sziasztok. Egy kérésem lenne. Ezen az oldalon kéne lájkolni EZT a verdát. Természetesen előszőr az oldalt, aztán az autót. (104. kép). Mindenki segítségét előre is köszönjük.
  • RYAN012 #21491
    ha IP ban-t kapnak akkor nem biztos de azért nem ilyen szigorúak
  • illesgergely
    #21490
    Ez mind szép és jó (lesz remélem), de inkább azt oldják meg, hogy ne lehessen olyan könnyen csalni. Mert a sok kis nyomi akiket bannolnak, gondolom regisztrál vissza egyből, egy kis google a hackhez és ugyanott vagyunk, mint előtte...
  • janihunk
    #21489
    Na ugyan elb@sszák-e ezt is és a nem csalókat is kibannolják? Az útólsó update óta össze vissza fagy a játék, én ezekről már bármit elképzelek.
  • chris1997
    #21487


    Ban Hammer jeemann :)
  • adamatts
    #21486
    hoppá De Vellis kolléga mit írt ki

    Beware the Ban Hammer!

    NFSW currently has 11M registered users and continues to grow every week. To ensure that the overall game experience remains fun and more importantly, fair, we have been banning hackers on a regular basis. Read More: http://bit.ly/NFSW_Ban_Hammer

    P.S - Special Thanks to Chris B. from our NFSW team for creating this image

    várjuk a fejleményeket
  • chris1997
    #21485
    Sejtelmem sincs
  • Racing824
    #21484
    sziasztok

    Tud valaki valamit mikor kerülnek vissza a gold packok?
  • mrredbull18
    #21483
    hát igen, de én kiirtam a 18-ast tehát nem az én felelöségem azon tul
  • RYAN012 #21482
    oké köszi
  • chris1997
    #21481
    csak a kép linkje kellet, kép beszúrása és kész.
    Nem kell semmilyen spéci URL csak simán ez kellett: http://noob.hu/2012/02/22/nfsw000.jpg
    Ez pedig a Kép Beszúrásához ment
  • RYAN012 #21480
    Petersburg Dam-on vagyok multin és ott fogtam le
  • RYAN012 #21479
    köszi chris, melyikkel szurtad be így a képet?
  • nfsmw4ever
    #21478
    Szia! Ez melyik pálya amúgy? Mission Street környékére tippelek.
  • chris1997
    #21477
  • RYAN012 #21476
    Sziasztok!

    Na ezt az időt döntse meg valaki, a csávó azt mondta hogy hack nélkül ment de éj reportoltam
    [IMG]
    [/IMG]
  • janihunk
    #21475
    Hát pedig igen csak jöhetne már.
  • chris1997
    #21474
    Láttam... sztem felvilágosító cucc ez! :P
    Amúgy kis gyerekek elé ne vidd
  • mrredbull18
    #21473
    xD az jo dolog.... láttad már a sexy porschem? xD tegnap befejeztem, tekert csak vissza és lesd meg, véleményt is kérek :D
  • chris1997
    #21472
    de.. a Camino Versenyre is jó(jobban lehet vele rammolni a ruszkikat X) )
  • mrredbull18
    #21471
    egyszoval azon kivül szart se ér?
  • chris1997
    #21470
    Nagyobb a Ram képessége
  • mrredbull18
    #21469
    mivel másabb a TE auto a normálnál? nem ééértem és megveszek ettöl
  • SUNNY84HUN
    #21467
    én 6 kocsiról tudok ami sorba kezd érkezni Renault Clio Sport V6 , Lamborghini Miura SV , Ford GT40 , BMW M3 GTS , Mazda RX-8 , Lexus IS350 utóbbi 3 már meg van .. + kiegészült a juggos el caminoval
  • chris1997
    #21465
    Legegyszerübb Te kocsi??
    Akkor mi a GTO Juggernaut?
  • SUNNY84HUN
    #21464
    hát nem is tudom nekem marhára nem tetszik ez a dög


    ez viszont bejön :)



  • B13A6
    #21463
    Pedig tényleg az van odaírva...csak az a 6 event lesz elérhető két tejes napig..biztos azért csinálják,hogy megmutassák most nem sok a csíter ahhoz képest amennyi lehetne..
  • JuhaAasz
    #21462
    Szabi! Doncsi szövegéből kiemelném, hogy,

    All other events will be temporarily disabled and removed from the map.

    Na én emiatt hittem ezt
  • RoboKutya78
    #21461
    ahm bosszant is két hete vettem az rtr-x et:)
  • SUNNY84HUN
    #21460
    még jó hogy rendes áron megvettem őket
  • RoboKutya78
    #21459
    igen az, ha meglesed a storban mindegyiknek levitték az árát mielőtt eltűnnének.
  • SUNNY84HUN
    #21458
    lehet láma leszek :) de a Lotus Exige (Art Director) melyik az adrenalinos lenne ?
  • IDFMAXIMUS
    #21457
    sziasztok szep napot ! mijen szerintetek az El Camino SS meg eri meg veni ?
  • RoboKutya78
    #21456
    ennek aztán volna értelme nem március 1 től véletlen kemény egy hét szabit kapnának ?
  • janihunk
    #21453
    Csak nem jön az új városrész? Ez egy komolyabb átalakítás lesz akkor szerintem. Nagyon remélem hogy legalább a kanyon jön majd.
  • doncsi1
    #21452
    Road Gripping Performance!
    By: NFSLing | 02-21-2012

    Originally sold under the Altezza nameplate (in its home market of Japan), the IS line of cars is Lexus’ entry-level luxury sportscar that wants to run down the competition here at NFS World!

    Boasting a V6 developing 350 horsepower, the IS model range provides a sporty handling, rear wheel drive sedan for the refined palette. The chassis has been campaigned in the Japanese Super GT race series (GT300 class).

    Lexus had to design a sedan with expanded performance and quality to combat the ever dominant competition.

    A tall order, but we think Lexus may have pulled it off. Get yours today at the Car Dealer!
  • JuhaAasz
    #21451
    ez most azt akarja jelenti, hogy 2 napig csak ez a 6 verseny lesz elérhető ? :O
  • doncsi1
    #21450
    It's A Track Meet!
    By: NFSLing | 02-21-2012

    For two days only, from Wednesday 5pm PST – Friday 4pm PST, a total of 6 events will be available to all Drivers who are Level 2 and above. The events are:

    - Eagle Drive (Sprint)

    - Garden Boulevard (Circuit)

    - Rockport Resistance (Pursuit Outrun)

    - All In (Team Escape – Tier 1)

    - Compromised (Team Escape – Tier 2)

    - Most Wanted (Team Escape – Tier 3)

    All other events will be temporarily disabled and removed from the map. Tier restrictions (i.e you need a car which matches the event Tier in order to join) will still be applicable, but otherwise you are completely free to try out any event you desire.

    Rewards for these two days will be based on your current Driver Level, so you don’t have to be concerned about losing Rep & Cash or power leveling your Driver. The “Race Now” feature will be disabled during this event, so you can make your event selections via the World Map or by driving up to the event icon in Free Roam.

    Get ready to race!
  • SylarHun
    #21449
    Elkészítettem a kettes számú M3 GTS végleges festését és azonnal háttérképeket is kreáltam.