94802
  • Novin
    #21405
    sztem csak akkor rugnak ki hogy ha kiemelkedő eredményeid vannak..
  • mrredbull18
    #21404
    tetszik a mitsu, de a bmw-n ami van az se rossz csak nem tudom hogy mit ábrázol xD
  • mrredbull18
    #21403
    És igen bevallom csiter voltam és most is az vok, DE nem a worldben a worldben már fél éve kb. hogy nem csitelek, de máshol igen ( NFSPS NFSU NFSC NFSMW NFSHP 1 - 2 , DE csak szinglibe, multiba nem csitelek már seholse mindenütt már megvan ez 1 jo ideje, hogy nem csitelek ( fél év, 1év , sööt van olyan is amibe már 5 éve nem csitelek vagy több )
  • eQnLiEe
    #21402
    ez csak 2 a sokból de most ennyire futotta :D majd még nyomok pár képet az eclipsről és a supráról is :b hamarosan jön a többi is ;)


  • mrredbull18
    #21401
    Hopp na most beszartam, xD mert mikor kezdtem a játékot már elég rég volt de akkor én keményen nyomtam ezt a camera hacket és a car changert mert jol lesett hogy a "selejt" ingyenes T-mobiles mazdámbol hirtelen egy atom jo lambo vagy valami lett meg szeretem nézegetni a szép tájakat amik a játék 1-1 helyein vannak. na és persze ne is beszéljek arrol hogy én eddig minden NFS játékban csiteltem xD még az NFS 1ben is.... tehát ebben is kikellet probáljam de miután rájöttem hogy nem egyedül jáccom hanem neten igy már le is álltam mert rájöttem hogy elég szar másnak az ha valaki csitel, mostmár sokszor érzem is hogy milyen szar mert elég sokan csitelnek és nem car changer szarokkal hanem speed hack, wall hack és ilyenek.... elsö példám erre - Csabamagyar... nem rég meséltem rola... ----------- és ahoz már hozzá se tudok szolni amit viktorrol irtál....
  • tutuhawer #21400
    az ask marc 62-ben mondta MdV, hogy hamarosan letiltogatnak. bárkit, boostos és ingyenest is. car changer, camera hack, trainer, midnen.
    Remélem, engem nem fognak, mert 2010 november közepén, amikor minenemet elveszítettem, megpróbáltam játékpénzt trükközni. Nem jött össze, és akkor csináltam egy 002-est profilt... Azt is belevéve kb 3500-szor nem én nyertem a multiplayer futamot, amiben mentem, és a fejemhez vágta vik, hogy nem tudok veszíteni. 3500... veszítettem párszor, amikor 36-os szinten a boost ellen ingyen vodafone mazdával mentem... Mindegyik autómmal van már vereségen, gyakoroltam az ezüst és bronzkátryákra való kattintást
  • mrredbull18
    #21399
    wow, szép a gyémánt napod ( 91) grat :D
  • mrredbull18
    #21398
    hát ez elég gáz, hogy leszemetezett azért mert 1 kicsit is leszoltad, de vannak ilyenek, én sem hiszem hogy viktor tiszta lenne de majd meglátjuk a tesztekböl :D ám milyen nagy letiltást emlitettél elöbb mert nem értem :p
  • tutuhawer #21397
    akkor menj akármivel, nem bánom. Nézd meg magad, nézd a világranglistát, nézd a képeket, nézz egy szerinted jó sofőrt, és írj egy véleményt. Ne egy szóból álljon, de a vége legyen egy szó: a véleményed.
    Aki itt nem ír véleményt , akár a többiek véleménye alapján is, az soha többet nem tudja majd nyugodtan nyomkodni a report gombot se. először magunk közt kell rendet tenni. Itt a lehetőség mindenkinek
  • Netburger
    #21396
    Ez a gyerek bátor!

  • JuhaAasz
    #21395
    én se vagyok közel se jó sofőr, de legkésőbb szombatig (szombatom csontüres) megpróbálom begyakorolgatni a pályákat, hogy vajon mit tudok kihozni belőle
    (mondjuk, pont hogy porschem nincs )
  • tutuhawer #21394
    ott vannak a kocsi akkori adatai, az közel sem kész porsche. Lengyel boost sehol, gyakorlás sehol, ram skill nincsen, powerup nincsen. És még én kértem elnézést azóta többször is.
    Segítsen mindenki, ítéljük meg együtt, ne legyek én a szemét, ahogy Viktor írta nekem. Tessék bizonyítani, hogy hülye vagyok, vagy tessék mellém állni:
    Ha valaha is bántott az orosz csaló...
    Ha valaha a csetben szidtad a dél-amerikaiakat...
    Ha valaha kiléptél, és meguntad a multit...
    Ha valaha hitted, hogy a report gombbal segítesz...
    Segíts most. vagy nyerünk egy kiváló pilótát, akit azóta több roppant csúnya idő miatt le van nullázva, vagy kiderül, hogy az egész magyar közösség nem törődött eddig az üggyel, és a homokba dugta a fejét mindenki. Most nyomkodjuk de ne a report gombot... A nyilakat jó ügyesen! Tessék menni, az idők ott vannak
  • mrredbull18
    #21393
    hát én ezt akartam hallani, érteni az egészböl tehát leirtad ami engem érdekelt ezért kössz
  • B13A6
    #21392
    Helló nép
    Nincs worldom hétközben ,időt igy nem lenne esélyem megcsinálni :D ...de a top speedhez annyit hogy ha emlékeim nem csalnak nekem ursa cuccal csinál a porsche 364-365 körüli értéket nitró nélkül....ugyhogy kíváncsi lennék azért mi van benne :)
    (+gondolom staton is utolsó lépés a profil 0-ázása...de sose tudni)

  • tutuhawer #21391
    Szasz, dobj egy üzenetet, megdumáljuk. gyakorolj, fotózz magadnak printscreennel sokat, és nézegess pár jó időt magadhoz képest. Aztán a képeket is vesd össze a világranglistával, a segítségedre itt a ranglista a pályákhoz:
    link
    az én profilom is nyilvános, meg bárki másé is:
    link
    minél többen mondjatok véleményt, a napokban szorgalmazni fogom. A nagy letiltások előtt még szeretnék eredményt hirdetni a "versenyben"
  • janihunk
    #21390
    Mikor jön javítás? Unom hogy minden 6. verseny elején kidob.
  • nfsmw4ever
    #21389
    Szia Tutuhawer! "Érdekes" képeket linkeltél. Holnap nekifekszem ezeknek a pályáknak és lövöm a képeket. Nem vagyok jó sofőr, csak lelkes. Nincsenek eget-rengető eredményeim. Porschém viszont van. Tehát megy a teszt holnap és estefelé jelentkezem a képekkel. Neked pedig köszönöm - sokak nevében is talán - a tiszteletet érdemlő hozzáállásod és munkád! Ha gondolod priviben lenne egy ajánlatom a részedre teszt ügyben.
  • tutuhawer #21388
    szevasztok! Sokat tettem a magyar közösségért, én úgy érzem. Aki kérdezett, válaszoltam, aki behívott akár TE-be is ismeretlenül, mindig elindultam. az esetek 90%-ában tisztelettudoán írtam, a vicceim se voltak sértőek. Lefordítottam a kézikönyvet annak idején, a qwqw-n fontos szerepet töltöttem be, amíg LANDA81 dolgozott. Munkaidőben is mind3 oldalon készséggel válaszoltam a kezdő és haladó kérdésekre is a legjobb tudásom szerint.
    Arra kérem azokat, akik sírva lépnek ki a lobbiból, hogy nézzék meg a képeket. Aztán arra kérem, aki akár csak egy pályán is tud menni, gyakorolja, miegymás, hogy hitellel, képpel a háta mögött foglaljon állást. Nem titok: szentül hiszem, hogy a képen látható időeredmények nem valóságosak. ha mégis azok, akkor ti itt bármely autótokkal mehettek és megcsinálhatjátok. Ha nem megy, akkor nem repotr gombot kell nyomnotok, hanem leírni, amit gondoltok. Elvárom, hogy megtegyétek, hogy leírjátok, mert én is mindig leírom a véleményem.
    -park boundary (első futam, azóta se ment ott, előtte se ment ott:
    park boundary
    -stadium and hwy1 (az volt az első mért ideje ott, csak begurultunk egyet. Azóta groupban mondta, hogy igeeeeen??? megy egy jobbat is.
    stadium and hwy1
    -north bellezza (Akinek van pro tuned porschéja, az ahol akarja, nyomja ki a végsebességét a kocsinak, és az idő is legyen meg ;kiváncsian várom)
    north bellezza
    -route 55 (nem titok, hogy a prohardveren népszerű ez a pálya, többen több autóval, sok gyakorlással kicsit meg tudták közelíteni. Vikkel begurultunk csak, és mondta, hogy nem elég jó az első kör, azonnal megyek egy jobbat: ez akkoriban 16. lett a világranglistán)
    route 55
    Ha van köztetek, aki azt mondja, ezek valós időeredmények, rendben van mind, az itt írja le, és mutasson képet is. Akinek van itt kedvenc pályája, és úgy érzi, azt kommentálná, most tegye meg. Azt a választ kaptam, hogy ezek akkor nem csalással futott idők voltak - nyilván akkor tiszták. Majd ti igazoljátok. megkérlek titeket , hogy pár kört fussatok, és írjátok le ide, mit gondoltok. Nekem ez roppant fontos. Többen is - ügyesek és kevésbé ügyesek is mondták, hogy ajjjjjj-haaaa. Mindig egyértelműen állította Viktor, hogy tiszta. én lennék a legboldogabb, ha így lenne, de mivel nincs Porschém, majd ti megmondjátok, mi a tuti. Eddig még senki nem igazolta a képen látható időket.
  • Gam3r
    #21387
    Mióta vannak márka matricák?? Fizetősek , vagy lehet nyerni is , vagy venni?
  • nfsmw4ever
    #21386
    Hogy helyes-e az nem biztos, de talán a lényeget kifejezi. :-) És szívesen máskor is.
  • mrredbull18
    #21385
    kössz szépen a konkrét helyes válaszod ;)
  • ADAM483
    #21384
    ugyan az ami itt is a nevem
  • chris1997
    #21383
    Itt az SG-n akarod??
    Akkor megkéred Szabi-t hogy rakjon ki neked egy ilyet.
    De Elötte Add Meg a Nickneved!
  • ADAM483
    #21382
    Köszönöm szépen az üdvözlést , nektek is üdv . Ha lehet elkezdelek bombázni titeket a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel de sajnos kezdő vok kicsit hogyan lehet beállítani a profilomat hogy mutassa a játékos adatokat milyen színtű vagyok ilyesmiket?
  • chris1997
    #21381
    Hali.
    Üdv az SG-n És az NFS World Fórumban/világában!
  • ADAM483
    #21380
    sziasztok tegnap regeztem az oldalra , ismerkedem a játékkal
  • SylarHun
    #21379
    Klanyó.
  • Overburner
    #21378
    Nem rosz :D
  • JuhaAasz
    #21377
    durván jó az a motorháztető, szép munka
  • SUNNY84HUN
    #21376
    enyém így néz ki nem variáltam még vele , de ami késik nem múlik

  • IDFMAXIMUS
    #21375
    Szemej szerint nekem is igy tetszik nekem is a legtobb autom nincs feloltoztetve mint a karacsonyfa hanem egyszeru es nagyszeru !!!

    GRAT JOL NEZZ KI
  • Overburner
    #21374
    Köszi Sunny :)
  • Tripla
    #21373
    Eddig is olvasgattam de csak megérkeztem. Megyek worldbe pill és leszek.
  • SUNNY84HUN
    #21372
    Hello , megkésve idetévedtél
  • Tripla
    #21371
    Sziasztok szombat este regeltem ide is és csak most engedett írni ide. Szabi majd ha esetleg csinálnál nekem is egy kis bannert azt megköszönném. És még ha kell valamit kitöltenem vagy valami ilyesmit csinálni akkor csak szólj és kitöltöm. Ja és worldben megtalálsz Tripla néven.
  • SUNNY84HUN
    #21370
    így is jól nézz ki a dög
  • Overburner
    #21369
    Nekem így nagyon tetszik tudom h szinte semmi nincs rajta de valahogy letisztultan tetszik nekem a legjobban :) Vélemény?:D
  • IDFMAXIMUS
    #21367
    es melyik varhato ?
  • IDFMAXIMUS
    #21365
    ma jon uj auto ?
  • eQnLiEe
    #21364
    szép szép. :) majd én is mutogatok párat az enyémeim közül :)