94802
  • varazslo1
    #22200
    Highway Racer Setup -> gondolom az Eliset akkor erre kellene, mivel alapból jól kanyarodik.
  • eQnLiEe
    #22199
    a 2 napot nem tom h kell számolni mert szombaton dobtam rá (ami alap munkaszünet náluk vasárnapot nem is mondom :D)tegnap 7fő volt ma kedd nálam ez a 2. munkanap akárhogy számolom bár szám szerint igaz h nem telt el a 48 óra. na most az a kérdés h a 48 órát nézik v a munkanapokat??? o.O?
  • eQnLiEe
    #22198
    Road Runner Setup -> itt a kanyarodáson van a hangsúly (kanyargós pályákra alkalmas beállítás)
    Highway Racer Setup -> ez a sebességre megy (vagyis olyan beállítás ahol nem a legjobb a kanyarodás)
    Balanced Setup -> ez gondolom a 2 közti állapot
  • varazslo1
    #22197
    Balanced Setup--------kiegyensúlyozott...

    Highway Racer Setup-------??

    Road Runner Setup-------??

    valaki lefordítaná?? hülye a google :S

    Bones tuning útmutatóról van.
  • SUNNY84HUN
    #22196
    a paypalra 2 munkanap míg megérkezik a zsé , szerintem holnapra f@sza lesz már és rajta lesz
  • eQnLiEe
    #22195
    na ez az h én is szombaton küldtem meg a 2k-t a pp-ra de még a mai napig nincs semmi csak az a mardadék 27ft ami még az előzőből maradt meg. az meg nagy kibaszás lenne ha ezek lenyúlják a zsét és basszák feltölteni az 1enleged -.-. akk tuti kettétépne az ideg
  • varazslo1
    #22194
    Azt tudom. Jah s a lényeg meg lemaradt :D Csak azért nem lettem utolsó, mert a gyerek kicsit bénázott a pályán :D amúgy meg gyorsabb volt nálam. 2. helyen 3 traffic esett yeah.
    Kiwi voltam,hogy mit tud üressen a kocsi.
  • SUNNY84HUN
    #22193
    de azt is vedd figyelembe lvl36 on a skillek visznek téged , ellenfeleid pedig 6os és 7es szintűek voltak
  • varazslo1
    #22192
    Welcome to palmont pálya, 7-es v 9-es fék van az mx5ben, semmi más

  • varazslo1
    #22191
    Reméljük megjavul, mert hétfőn akarok vetetni legyen SB-t
  • SUNNY84HUN
    #22190
    volt ilyen máskor is helyreáll ha minden igaz majd 1x .. :S
  • nfsmw4ever
    #22189
    Hát érdekes a paypal jelenleg. Folyamatosan errorozik mikor az EA oldalról átdob oda a tranzakcióhoz. Beütöm a jelszavam és error, valamint közli, hogy jelenleg valamilyen hiba miatt nem lehet befejezni a vásárlást. Térjek vissza az EA-hoz és próbálkozzak másik megoldással. :-( Aham. Persze. Esetleg csúzlival lövöldözzek ötvenesekkel a serverükbe.... Később még próbálkozom.
  • B13A6
    #22188
    Tudtommal paypal hétvégén nem dolgozik
  • RED BULL F
    #22187
    Ez engem is érdekelne, mert szombaton löktem 2 K-t a PayPal-omra és még mindig 0 az egyenlegem :\
  • Ryder159
    #22186
    Már a mercedes is eltűnős bodykit-et gyárt?
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZIGzpi9lCck

    (Nem teszi be a videót, azért linkelek.)
  • SUNNY84HUN
    #22185
    rohadt banda az egész csapat aki a worldal foglalkozik

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    de addig nincs baj amíg ez a világon van




    lehet mit a lábamra is tetoválni
  • palacsinta1987
    #22184
    Én már jó rég óta játszom a játékkal (másfél éve) habár sosem cseteltem sem forumoztam, végre elérték Ea -ék hogy teljesen kiábránduljak..

    Tényleg komolyan mondom ilyen nem törődömséget amit tanusítanak a játékosok felé, én még egyetlen egy játéknál sem tapasztaltam. Még ha egyszer kétszer megtörtémik, hogy leáll a szerver, feltörik a csetet, spammelnek azt megértem, de hogy már vagy 10. alkalommal több napon keresztül....ááá
    Bízom benne hogy előbb utóbb megint "élvezhető" lesz a játék, és legalább olyan dolgokra odafigyelnek, hogy legalább a Boost-os tartalmak ne legyenek bugosak.
  • illesgergely
    #22183
    Csináld tovább a lépéseket. Ha mindent úgy csinálsz, ahogy fent le van írva, akkor a dollárból először lengyel zlotyi lesz, azután forint. És semmiképpen sem 110 dollárt von le a végén.

    Havernak töltenék fel még egy kis boostot, de ez a hiba fogad tegnap délután óta:



    3 böngészővel próbálom, böngésző előzményeket töröltem, paypal dolgokat is kitöröltem, de így sem jó.
  • bboyatty
    #22182
    Nem tudom, de a banner alatt ott van az "Olcsó Sb vásárlás trükközés leírása" ha elolvasod lehet megtalálod benne a választ.
  • vacko
    #22181
    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy a Speedboost vásárlásnál nekem miért dollárt ír/110 $ nagyon soknak tartom és ráadásul száz eurót van a leírásban, most akkor hogyan tovább? Hogy lesz ebből 2,68 euro?
    Előre is köszönöm a választ.
    Üdv.:vackó


  • bboyatty
    #22180
    Egyet értek és szeretnék gratulálni a gyereknek aki ezt csinálja. Nagyon is megérdemli az EA, mert amit művelnek az botrány és ahogy Werewolf is írta jobban járnánk ha 1-2 hónapra leállna az egész és rendbekapnák a játékot, hogy aztán egy új és mindenféle hack, cheat meg bug mentes "nfs világ" várna bennünket. (Persze ez csak egy álom.)
  • Lupous
    #22179
    Hát nemtom :D...szerintem nem kis teljesítmény megbabrálni így egy EA játékot (azé van ezen asszem védelem, talán punkbuster vagy nemtom) természetesen "bűncselekmény" de talán nem véletlenül csinálja. Mivel ez egy eszméletlenül szar játék. (Lehetne jó, de nem az, ezzel kb mindenki egyetért.)
    Ha annyira nyomorékok hogy nem tudnak ilyen "kis" hibát orvosolni mint egy (sorozatos) hacker támadás kivédése nagyon tudom "sajnálni" őket, de rohadtul megérdemlik. Megy a nagy parasztvakítás a csillivilli weblappal meg az ilyenolyan videókkal (a lenyalt hajú pöcsfejjel akin látszik h szarik az egészre) sajtófelhajtással (Pl a beépített ts..eszméletlenül szükség volt rá.....) holott nincs mögötte tartalom. (Ez tipikus amerikai megközelítés.)

    (Matricázgatni ellehet vele, de ettől ez még szar.)
  • eQnLiEe
    #22178
    na mivan minden 1-1,5 órában jön 1 .exe hiba??? qrva idegesítő már -.- meg a hackerek is -.-*
  • SylarHun
    #22177
    Véleményem szerint amit ez a hacker csinál, az már komoly bűncselekmény. Jól le kellene sittelni a nyomorék tizenéves ki pöcsöt.
  • eQnLiEe
    #22176
    Üdv! lenne 1 kérdésem, mégpedig azzal kapcsolatban h a pp-ra h érkezik meg a pénz /én úgy tudom 1-2 nap és megvan az első töltésemnél így volt/ mert nem igazán tudom h most kezdjek el aggódni v még nemkell. ugyanis én szombaton dobtam rá a cash-t amit ha szünetnek veszek akk nem számít hanem 7főtől számolva megvan a 2 nap éppen ma. de ha a 7végét is belevesszük akk már viszont 4. napja h nem érkezett meg az utalás. szal akinek volt ilyen az írja már le pls h ilyenkor mi is a teendő. előre is thx
  • Lupous
    #22175
    Szerintem jól nyomja :)...a sok nyomorék meg megérdemli :)
  • SylarHun
    #22174
    Lassacskán eljutunk odáig, hogy jobban járnak az EA-nál, ha lekapcsolják a szervereket és szépen nekiállnak a játék védelmi rendszerének a megírásához.
    És eddig amíg nincs kész a bombabiztos, hacker és cheater elleni védelem, addig be sem indítják a játékot. Valahogy csak kibírnánk 1-2-3 hónapot mire megint menne a game, de már teljesen védetten.
  • bboyatty
    #22173
    Ez de tetszik. Nem bírnak mit kezdeni a gyerekkel, balfasz népség.
    Csak így tovább öregem, lassan de biztosan tönkreteszed a játékot.

  • Ryder159
    #22172
    ArtMoney-val átírta a nevét, ennyi...
  • varazslo1
    #22171
    Vélemány??
  • Cortinaar
    #22170
    Gyerekek, mi történik a szerveren?
    5 versenyből 4 nem normális. Van, amikor az ellenfelem beteleportál. hú de jó. Van, amikor pedig egész egyszerűen nem látom az ellenfelemet, s simán első leszek. Ez mi?
    Ki a franc élvezi úgy a játékot, hogy beteleportál s úgy nyeri meg a versenyt? Milyen ember az?
    Pluszban ott van a whisperes haverunk, és a groupba hívós, nem hiszem el, hogy ezeket nem tudják kiiktatni!
  • tutika14
    #22169
    az ajtóknál színre fújt volt a dísz léc. én nikkel hatásúra csináltam. Bejövős ez valakinek?
  • tutika14
    #22168
    Alkottam megint. Vélemény? :D


  • DAVYHICON
    #22167
    mikor lesz free SB tudjátok amikor kódokat kell beírni
  • lorci
    #22166
    Carrera S nagyon jó autó személyes tapasztalat szinte minden porcikája tunned és nagyon megy!
  • DAVYHICON
    #22165
    szóval

    sima 911 vagy Snowflake
  • FishNoRba
    #22164
    A logikus lépés az lenne, ha beraknának egy T2 no.1 járgányt, minimálisan rosszabb képességekkel, mint amivel a kocka bömbit áldották meg. Majd ha bevásárolt a jó nép, visszarakják a bömbit, és rá egy hétre, egy juggeres változatot is kapnánk.

    De, az EA kiszámíthatatlan...
  • DAVYHICON
    #22163
    amugy van valami a Snowflake-ben is mert van rajta body kit efféle érdekességek

    amugy nem tervezik vissza rakni a BMW M3 E30 -at úgy mint a 911 GT3 RS -el is tették
  • RYAN012 #22162
    Amit feltettem képet az arról szól, hogy free roam-ban NFSDEVELLIS látható, de miután rámentem a "view driver profil"-ra akkor máris ASKOLD007 nevezetű játékos jelent meg ugyanazzal a 911 GT3 RS-el mint amivel NFSDEVELLIS (EVLILEG)
  • DAVYHICON
    #22161
    kösz a tanácsot
    azért gondolkodtam a mezei Carrera S-en mert egyedi autót szeretnék amúgy csak 3670 SB van nekem