94802
  • kowavega
    #38460
    bocs, de ma nem jön össze -részemről-
  • kowavega
    #38459
    mr2, m3 e30, gts, procar, rtr-x, 911
  • kowavega
    #38458
    csak a skyline
  • KRTuning
    #38457
    Azt hiszem Camaronál népszerűbbet "népautóbbat" nehéz lenne mondani.
  • Quqa
    #38456
    Én ezt már rég tudtam, sőt meg is osztottam egy igen nagyrabecsült éllovassal is (a név nem számit) egy Campus Interchange vagy egy Country Club 3 NOS-al nem lesz sose top idős (egy Waterfront Roadra kell annyi). És marha egyszerű csak rá kell nézni a listára aki RTR-X-el ott van az élmezőnyben annál a shift gomb sűrű használatban van és ezt úgy mondom hogy az egyik kedvencem, de hát sajnos nem annyira stabil mint a 911.
  • SUNNY84HUN
    #38455

    én is egyetértek ezzel , aki csal az bukjon , aki sumákolt vagy sumákol az féljen .. de ne csak az alkatrész szerzők
  • nfsmw4ever
    #38454
    Szerintem nem (CSAK) ezért nem kell hepajkodni. Sőt tovább megyek. Úgy gondolom jogosan nullázták a top száz pilóták nagy részét. Ami nem tetszik, hogy csak az alkatrészszerzéssel visszaélőket veszik elő... Engem jobban irritál, mikor üres porschéval (rosszabb esetben El Caminoval) legyorsulják a jól megépített Procaromat (GT3 RSem vagy RTR-X-em). És itt a pillanatnyi gyorsulásról, meg a fejreállás utáni hirtelen elért nagy sebességről beszélek. Nézegettem többek eredményeit és nekiestem én is. Sikerült jó időket mennem. DE, eskü alatt is vallom, hogy van sok olyan idő-pilóta-autó kombó, amit nem lehet teljesíteni tisztán. Ezek közé sorolom a 300 nitrós megnyilvánulást is....
    A mostani tisztogatással nagyon is a helyére kerülnek bizonyos emberkék. Ha sáros vagyok, akkor én is. És ez így is van rendjén. Igenis legyen kockázata, a döntéseinknek eredménye és felelőssége, a csalóknak büntetése. Remélem hogy hamarosan realizálódik a nemzetközi tabella és nagy pontossággal tudni fogja mindenki, hogy hol is áll rajta.
  • SUNNY84HUN
    #38453
    inkább majd silvia talit vagy olyan autót kell kiválasztani ami sok embernél megtalálható a garázs mélyén
    :))
  • chris1997
    #38452
    Hozom lee tábornokot majd :)
  • SUNNY84HUN
    #38451
    én azt mondom lehet hepajkodni lázongani SACHSENPOWER oldalán , de ő hazai pályán van úgy is neki lesz igaza .. pl Hitmanhun mit ért el hogy veszekedett vele semmit , 0 ázták + jót nevettek rajta ... , nyugodtság békesség mert neki jobban el van eresztve a keze
  • smokes
    #38450
    ha lesz dodge charger talalkozo, akkor abba en is benne vagyok:-)
  • noxwill
    #38449
    Én benne vagyok a Chargeremmel
  • illesgergely
    #38448
    Ha lesz, én is megyek.
  • Quqa
    #38447
    No ezt pedig már kitárgyaltuk, az MR2 jobban megy, bár kanyarban az RX néhol stabilabb lehet. Lényeg a lényeg hagytam már ezzel azt és fordítva és elég komoly ultrás gépeket is ráadásul még bénán is megyek.

    Más: éjszaka jól megkaptam az világranglista VOLT! 50.-étől, lehet erőt veszek magamon és dobok fel pár videót hogy is megy egy ilyen kaliberű játékos.
  • Tripla
    #38446
    oké köszi
  • chris1997
    #38445
    Szevasz hármas :D
    Semmi nincs egyéb a szülinap óta.
  • Tripla
    #38444
    Szevasztok újra fogok majd játszani csak most jöttem vissza a vakációból szóval nem hagytam abba a játékot. Majd ha kipihentem magam leszek. Egyébként van valami újdonság a szülinap óta?
  • Freeman16
    #38443
    Lehet még átgondolom MR2-ból elég sok van.
  • chris1997
    #38442
    Hát az a 3 tetszett meg neki, akkor nem hozom közbe a GXP-t. Ha valaki befossa, hogy mi a legjobb, akkor tuti GXP-t mondok :P Mert akkor neki oly mindegy mit vesz..
  • chris1997
    #38441
    Szénsavmentes "Szentkirályi" ásványvizet iszok... de mostmár nem tudom pontosan mit, mert az MR2-t felajánlottam, akkor nem vagyok jól :D
    ű
  • noxwill
    #38440
    Ez csak egy burkolt üzenet volt Chrisnek. Állandóan a GXPt monjda de most valahogy nem mondta
  • Freeman16
    #38439
    Ha alcohol az nem rossz.
  • chris1997
    #38438
    Mert az italomban valami rossz dolog van :D
  • Freeman16
    #38437
    Az nem tetszik inkább a skyline és az mr2 között vacillálok de lehet még kicsit earn speedbosotozok és majd veszek egy t3-st. 2nap alatt 2000sb azért nem rossz.
  • noxwill
    #38436
    Hogyhogy nem mondtad a Solstice-t?
  • chris1997
    #38435
    MR2 és RX8 meg Skyline 2000 :D
    De amúgymeg, RX8 jobb ezek közül, MR2-nek csak a töke(nitrója) nagy.. Szóval MR2 :/ Hihetetlen hogy megint ilyesmit mondtam, meglesem mi van a piámban..
  • Freeman16
    #38434
    Nissan Skyline 2000GT-R (C10), Toyota MR2 vagy Mazda RX-8?
  • noxwill
    #38433
  • mrredbull18
    #38432
  • kanyesz07
    #38431
    de egy weboldalon se? xdd kár
  • mrredbull18
    #38430
    nem lehet nem érted? HA lehetne akkor szerintem mindenkinek annyi verdája lenne hogy nem birna megtalálni belöle 1et amit nagyon keres....
  • chris1997
    #38429
    Nem lehet sehogy.
  • kanyesz07
    #38428
    biztos lehetvalahogy :S .. Origines nem?
  • mrredbull18
    #38427
    ha lehetne eddig 50 kocsim lenne xD minden accomról 1-2öt áthuztam volna
  • chris1997
    #38426
    Mert nincs Free Roam Chat
  • Kevmonster
    #38425
    Mért nem tudok joint váltani? már nem így kell? /join 10 pl.
  • chris1997
    #38424
    Nem lehet.
  • kanyesz07
    #38423
    Kocsit tudok adni valakinek? Pld haveromnak akarnák adni 3 kcosit.. lehetséges? :S
  • kanyesz07
    #38422
    volt resi
  • chris1997
    #38421
    Addig én is mutatok néhány fotót...