94802
  • mrredbull18
    #38501
    na az ilyen kretén csitereket én se birom.. hogy veszit csittel és még neki áll feljebb ... pofátlan szarházija ....
  • Quqa
    #38500
    Kentem végre egy igazi verseny E30-at.
  • CortezK2
    #38499
    Szabi mester beállítja neked, amint elárulod neki, hogy a játékban is Wildrim a neved
  • Wildrim
    #38497
    Csá all!
    Na most már itt is itt vagyok, de hol van a profilom??
    Vki help pls!
  • kruger445
    #38496
    Most tértem vissza 1 hét Balaton után, és lusta vagyok visszapörgetni. Mi történt 1 hét alatt (azon kívül, hogy hivatalosan is tervezési fázisba került a gyorsulásos játékmód?)
  • nfsmw4ever
    #38495
    Abszolút helyesen látod. Nekem is az "árnyalt" vagy profi csíterekkel van problémám. Illetve az eredményeikkel. Nem látszik csak érezni lehet, mikor vele küzdesz. Van kb minden autóm. Vegyes tuning is akad. És tudom, mert tapasztaltam mire képesek a verdák. Azt is tudom, hogy igenis vannak iszonyat jó sofőrök. Csak sokszor marhára nem lehet eldönteni melyik-ki... Ez pedig főleg az aszinkronitásnak köszönhető. Itthon két gépen nyomjuk egymás mellett, szóval szerintem nincs olyan szinkronhiba amit ne láttam volna. És én ezért vagyok nagyon óvatos a vádaskodással. Ritkán szoktam vádaskodni, de akkor tudom, hogy 99%-ig igazam van... És akkor megy a send report + block. Ha nálam megbukott, akkor többet inkább nem osztozom vele az élményben.
    U.i.: Az hatalmas érzés, mikor a szemtelenül nyilvánvalóan csítelő sofőr engem kurváz le, ha véletlen elverem :-D
  • noblem1983
    #38494
    Tudom, hogy nem illegális de az nem az én stílusom. Ha meg tudom előzni szépen legalábbis ahogy az én képernyőmön látszik akkor megteszem, ha nem akkor mögötte érek be ennyi az egész.
  • kowavega
    #38493
    annyiból igaza van, hogy a rammolás és fánkdöntés nem illegális.. lerammolt? rád lökte a pályát? ez van, te is lerammohatod..
  • noblem1983
    #38492
    Én is találkoztam vele pont a Dover Streetne jött az ultra Murcielagójával a Koenigsegg-em ellen. Én is azt láttam, hogy nem túl profi és akkor tudott a majomja lerázni mikor lerammolt utána meg a 2. körben a fánkot kidöntötte én meg pont telibe vágtam. Ellőtt pár pu-t mert szüksége volt rá de a végén én szóltam be neki, hogy könnyű lerammolni az embert utána meg az útblokádot elérakni. És erre csak annyi volt a válasza, hogy "loser"
  • B13A6
    #38491
    Persze,hogy csak a th-sokat "veszik elő",őket lehet könnyen leleplezni,ezt lehet könnyen bizonyítani...a top 10-20-30 (nem tom meddig) sosem lesz tiszta,egyszerűen lehetetlen bizonyítani ha csak nem áll ott mellette az admin mikor véghezviszi az időt....Csinál róla videót,hidegvérrel felveszi a csítelt menetet...elég ha egy picivel jobban kanyarodik,elég ha az ő porscheja 320-ig jut el míg a tied 300-ig ugyanazon az úton...senki sem fogja észrevenni,a videón nem....kicsit tud vezetni ezt már megtudja csinálni
    Aztán vannak akik nem tudnak vezetni,de odacsítelnék magukat ezek akik már túlságosan sokat csítelnek,észrevehető,de nem járkál mindenki kamerával a futamokra(mert ugyebár ha van esze nem lépi át a hihető top speedet,tehát fénykép édeskevés)...

    Most találkoztam egy ilyen kettő közt lévövel: XDATOQARTVELAX -van szép helyezése,de vezetni nemtud...helyszín dover street 1v1,elnyomtam 2 nitrót 0.09 előnnyel nyertem...ő 7 nitrót és 5 juggert,nyilván ettől van 2700 győzelme és 293 veresége,gondolom th hack-kel nem nehéz ennyit nyomni(de ez csak spekuláció)...Egyik kanyar után jön nitróval (látom minimapon),hátranézek mi a szitu,na hoppá nem is nitrózik(2. kör nagyon levan maradva nyilván veszélyesnek látta a helyzetet :D)aztán persze így nem volt nehéz utolérnie,kanyarban juggernauttal(!!!!) megis előzött...célegyenesben végül nagyon jól jött a 2x3* nitró hosszabbító+erősítő kombó így befutottam előtte...és a csattanó:
    "from XDATOQARTVELAX:fack you cheter"
    Ha a 2.kör felénél nem borul el az agya,szememben nem csíterként távozik....és nincs ellene semmi döntőm,pedig nem volt láthatatlan a csítje és akik ennél jobban csinálják (mert lehet),azokat sose fogják észrevenni...
    remélem senkinek se hoz ez kedvet a csítelésre
    további szép estét...
  • Quqa
    #38490
    És má mé ne verhetne, elvileg az új BMW 3,0 CSL..GTWFTSRGTi-vel megegyező a stat-ja csak utóbbi undorító a SUV meg baba.
  • chris1997
    #38489
    Ki mondta, hogy egy SUV-al vert el egy GTS-t?! :D
  • kowavega
    #38488
    Need for Speed World ‏@NFSworld
    @JEUX1994 Tomorrow's patch will be significant. We'll post about it later today and tomorrow.
  • mrredbull18
    #38487
    ezt nem joda tanitotta xD ezt dárkvéder tanitotta xD és azthiszem kitünő tanitványa lehetett xD
  • nfsmw4ever
    #38486
    Ezt az illetőt már többen linkelték a p-stats fórumán :-) Szép képek. Remélem oda kerül ahova való...
  • chris1997
    #38485
    Nem hiszem.. bár MR2-t ajánlottam valakinek, valami gyanús van akkor a vizemben..
  • kowavega
    #38484
    mondta tutu, hogy be vagy baszva...
  • chris1997
    #38483
    Ja tényleg holnap lesz, na mindegy, végig kéne olvasnom amit írnak XP
  • smokes
    #38482
    hs-en azert jo neha menni 4 kulcsos part miatt, mostwanteden all in penzgyujtes celjabol meg nyugottabb ott a legkor:)
  • kowavega
    #38481
    nem minden héten:) és nem mindig kedden, (99%ban azért igen, de na..)
  • chris1997
    #38480
    Berúgva? he? :D
  • kowavega
    #38479
    high stakes nem, de all in, most wanted az még mindig élvezetes
  • tutuhawer #38478
    ma egész nap a magas pályákon mentem, aki akarja , meg is számolhtja, hány futam összesen, és mindössze 1 rossz emberrel találkoztam. 1X azért szájbavágtam, többet nem jött a Fisherre. Szóval multizni kell, nem TE. Minek TE-zel? Élvezet ez a HighStakes? na neeeeeeee
  • smokes
    #38477
    a legszebb lotus evoral indult, de ugy hogy startnal nem lattam csak egy fenyt, azt csa mar szamlalt is, ez valami fenysebbesegel indulhatottell mint a csillagok haboruja filmbol ,biztos onan tanitotta joda mester
  • smokes
    #38476
    most harmadszora fogtamki az ilyen illetot, hat nem imadni valok.
  • smokes
    #38475
    High stakes-en beadott egy ilyent, a masik 2 kulcsot lehagyta rola azt kiszurta a szememet ilyenel:)
  • tutuhawer #38474
    kösz az infót, K. Chrisnek nem hiszek, mindig be van rúgva. Neked meg jár a piros pont
  • EDI28
    #38473
    minden héten kedd éjszaka van
  • kowavega
    #38472
    ottani időt nem vágom
  • kowavega
    #38471
    5 perce írták, hogy holnap lesz maintenance
  • tutuhawer #38470
    különben is ki vagy te?
  • tutuhawer #38469
    milyen apropóból?
  • noxwill
    #38468
    mikor?
  • chris1997
    #38467
    Lesz ma leállás....
  • RED BULL F
    #38466
    Neked meg írtam privát üzenetet, légyszi majd jelezz vissza
  • KRTuning
    #38465
    *voltán
  • KRTuning
    #38464
    csak abból indulva ki hogy ugye ingyenesség lévén mindenkinek van.
  • RED BULL F
    #38463
    Valamely okos, jövőbe látó emberke nem tudná megmondani, neme lesz véletlenül ma maintance?
  • nfsmw4ever
    #38462
    Pontosan. Nekem is ez a tapasztalatom, csak nem feszengek ilyen vizeken. Látok itt-ott dolgokat, de nem feszegetem. Csak néha szakad el pohár és akkor kirohanok pár mondatra. Nitró kell jó sok és legyen frankó tuning is. Akkor lehet rekordozgatni. És még akkor is kell szerencsefaktor a hibátlan menethez. Ami - valljuk be - a mostani civil viselkedés mellett nem elhanyagolható. De nyomom tovább és feszegetem a határaimat. És szorgalmasan gyűjtögetem a block (nem a Ken) listám tagjait...
  • chris1997
    #38461
    Nem baj, én tuti nem értem volna rá most.