94802
  • mrredbull18
    #38546
    ki bannolhatják a hackereket de ugyis vissza fognak jönni... hogy miért? mert ök is játszanak... igaz másképp mint mi de játszanak.... és hogy be is bizonyitsam elmondok 1 játék fajtát az övékből. a multhétvégén volt 1 "verseny" a lényeg az volt hogy csitelj videozd le töltsd fel és nyerhetsz..... mit? - 2 boostos verdát T1 T2 + 5e boost + presztizs .... ennyi böven elég hogy minnél több csiter legyen.... és nem is kevés nyereményt lehetett nyerni... ilyent viszont nem csinálnak devellisék még 1 twitteres csütörtök vagy fun friday után se.... tehát miröl beszélünk? :D kibannolják azt csá ... jönnek vissza és zuznak tovább... és ahogy olvastam elég gyakran vannak ilyen csiteres játékok..... most mennem kell majd még besz.... szép napot
  • noblem1983
    #38545
    8000 boostból próbálj meg 2 autót venni(T2 és T3ban 1-1-et).A T3-asokról akkor írok. A Super snake-t csak akkor vedd ha majd lesz újra a car dealerben és nem sajnálod egy szép de nem elég versenyképes autóra költeni. A többi felsorolt autóval egyetértek-GT3 RS, RTR-X, M1 Procar, Carrera S, BMW M3 GTS és a Boss is elég jó bár most az sem kapható . Vannak még személyes kedvencek T3-ban ami kapható is az Aston Martin DBS vagy Lexus LFA sőt a Lamborghini Gallardo Valentino Ballboni verziót is mondhatnám. A Koenigsegg CCX (sima) és a LAmborghini Sesto Elemento viszont az ára miatt nem a legjobb választás. Persze ezek a dolgok csak akkor mérvadóak ha nem akarsz többet költeni a játékra.
  • Quqa
    #38544
    A fene tudja a tapadás közel valósnak tűnik a gyorsulás, hát az már kérdéses nem emlékszem tudott e így menni a 911. A lényeg, azért tettem fel a két videót, mert ezek az átállás előtti top idők voltak és nehogy má megint jöjjön valaki arcosodni hogy nitro nélkül (vagy kevéssel) megy ennyit vagy hasonlót. Pláne ilyen gyíkarcú 1-2 napja játszadozó emberkék!
    Más kérdés hogy Route 55-on jobb a jelenlegi rekord ami lehetetlen, és a másik pályán is csak 1s-el maradnak el tőle.

    #38541 Igen de a bolti pl. a nitro erőnél 5%-os, de ha nyersz van belőle 10%-os is. Gyémántnál szórja azért a 3*-ost persze nem a fontosakat. Talán ha ki patch-elik a TH hack-elöket jobban dobál majd, mert régebben az ultra is csak úgy potyogott a 20. naptól kezdve.
  • tutuhawer #38543
    a stat oldal admin megnézi a treasure huntot. Nullázza a treasure témát, és a szerb emberem írta, hogy elvielg végleges ban is jár, azt mondják a felsőbb körök, elvégre pénzt vettél ki az EA zsebéből. Majd meglátjuk.
    Amúgy a világranglistán levő időket nem csak úgy felteszik. Tehát ha valaki a semmiből érkezik, soha senki nem látta, csak Single playeres, attól joggal kér videót és joggal nézi meg a statisztikáját is. Engem is ellenőriztek és minde top200-ban levő versenyzőt. A brazil emberemet ugrasztanom kéne, van egy ilyen csalókat gyűjtő oldala, hogy tegyen már fel képeket ő is, mert a brazilok szeretik a trükköket.
  • mrredbull18
    #38542
    akkor nem szoltam xD bááár ha belegondolunk akkor a mostani rendszer durvább..... hogy miért? jön 1 th hacker... felnyom 1 uj accot 10 perc alatt ... vesz 1 murcit ez csak pl. felnyomja a THs cuccokbol tehát full utra állat lesz.... akkor még ott vannak a skillek felnyomja azokat is 2 3*os nitro 2 3*os nitro hosszabito 1 perfect start na és persze vesz 1 rakás nitrot mysteryböl ahogy én is szoktam :D és akkor mehet a lap record ..... ezek után mit akarunk elvárni? és persze hogy közbe közbe szinglin becsuszik 1-1 tank / ghost mode hogy a trafficoc se legyenek akadájok a csucs időhöz ....
  • KRTuning
    #38541
    arra hamar rájöttem (első nap) hogy az 1*-os dolgokat meg tudom venni shopban, de jobbakat csak droppolhatok. mondjuk nem sűrűn esnek olyanok amiket már most fel szeretnék használni, majd T3as kocsiban. de egyben már van 50% azaz max TH pénz skill, és így is van még 3 fölösleges ugyanilyen.
  • B13A6
    #38540
    ez még a régi skillrendszerben történt....
  • mrredbull18
    #38539
    hmmm.. elgondolkodtató.... mert ahogy elnézem a mostani állás szerint akkor kell legyen benne 2 3*os nitro idötartam 2 3*os nitro erössitő és 1 perfect start.... tehát akkor hol az early dolog?..... vagy csit... vagy valamit elszámoltam volna ami nem nagyon hihetö mivel hogy elég sokáig tart a nitroja és elég erös is....
  • KRTuning
    #38538
    gondolom Early powerup skill. ma kaptam egy 3mp-eset, de csak 2 csillag ha jól láttam.
  • chris1997
    #38537
    Régi skillek azonnal engedélyezték a powereket...(most is csak nins senki aki engedélyezné ezt..)
  • kaoszgolyo
    #38536
    Van olyan skill.
  • B13A6
    #38535
    Megnyomta a 3-ast
  • mrredbull18
    #38534
    én mostmár csak 1dolgot nem értek .... hogy tud slingshottolni a starton? jo reggelt mindenkinek
  • gyurka666
    #38533
    hát hogy nem a verseny eredményei számítanak csak hogy olyan verdád van..:)
  • kaoszgolyo
    #38532
    Mi az a menőzés?
  • gyurka666
    #38531
    Rendben köszi szépen hogy megírtad akkor még szerencse hogy nem vettem meg pedig ha ennyi pénzt kérnek érte azt hittem hogy tud is valamit....de akkor másra nem jó csak menözni.S
  • Ryder159
    #38530
    + a T3-as Boss 302. Imádom. 300 felett mint ha jégen mennék vele. az egy kihívás. multokor egy versenyben a reptérnél olyan szépet drifteltem vele. kár hogy nem örökítettem meg. A Boss-al csalás nélkül is lehet driftelni.
  • smokes
    #38529
    azert elnefelejtsuk hogy a super snake, mp4-ek is elegge brutal versenykepesek
  • CortezK2
    #38528
    Ugyan, bármikor számíthatsz rám! __)__

    Nnna de látod, te nem is kérted, de már be is van állítva
  • EDI28
    #38527
    GT3 RS,M1,RTR-X ++++ Sesto Elemento,911 Carrera
  • Ryder159
    #38526
    A Viper ebben a játékban az egyik legroszabb autó. Ha tetszik vedd meg de nyerni nem sokat fogsz vele. Legjobb még mindíg a 911 GT3 RS, M1, RTR-X
  • trakk
    #38524
    Hm... na asszem nekem is rá kéne feküdnöm a fejlődésre A7-ben. :D
  • gyurka666
    #38523
    És akkor már ha it tartunk érdemes megvenni a Dodge viper -t?mert én arra a masinára gondoltam?:)
  • trakk
    #38521
    Az mennyire viszi simán?
  • Fecooo18
    #38520
    :)
  • Fecooo18
    #38518
    SGS3?:D
  • Fecooo18
    #38516
    Szabi, én játszok asphalt 7-el:D ki is játszottam már a careert, megvan a sesto, aventedor a nagyobbak közül.. 53-as szintű vagyok, amúgy milyen platformond tolatod?:D
  • tutika14
    #38515
    Van Pc-re is? XD
  • Gyuszopapa
    #38513
    Vásárlás előtt kérdezd meg itt a topikban hogy mit ajánlanak.Mert nem mindegy hogy menőzni akarsz a verdával vagy versenyeket is nyerni.
  • gyurka666
    #38512
    Rendben köszöntem szépen a gyors választ:)
  • Lycanon
    #38511
    Szia!
    Ha olyan a kocsit nem RENT-ként kéred akkor megmarad, mert azt MEGVESZED. (BUY SPEEDBOOST)
    Azoknál nincs kirakva zöld óra jel, és nem 100-500 SB, hanem 1000-től vannak.... általában ilyen 4400 BOOST, stb. :)
  • gyurka666
    #38510
    Sziasztok !bocsika a buta kérdésért de kezdő játékos vagyok és volna egy kérdésem hozzájutottam egy "cd-és változathoz amihez kaptam 8000 speedbost pontot nos a kérdésem az hogy ha én abból a pontból vásárlok kocsit akkor az végleg megmarad " mert nekem jelenleg egy porsche gépem van és számol vissza az óra....S Előre is köszönöm a választ és bocsi a buta kérdésért:)
  • trakk
    #38509
    Most így ezzel elgondolkoztattál... azért remélem, eddig nem mennek el... bár a fene se tudja...
  • B13A6
    #38508
    Ezeknél sem látszik,hogy benne van-e a csít vagy nincs...szerintem ott van,leírom mert nem számít úgyse semmit,nagy játékos,ígyis úgyis az marad....
  • Quqa
    #38507
    Ez nagyon jó volt így éhgyomorra.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2 gyilkos pálya egy kicsit sem gyenge játékostól.

    Miért nincs ilyen zene ebben a játékban? Le se halkítanám mint most, verseny közben sem.

    És hát fogy a nitro bőségesen ugyi Varga tesók.(már ha a név is nem csak kamu volt mint a jó idők)
  • B13A6
    #38506
    Ezaz,ha eddig nem lett volna kivel versenyezni,most elintézik....fele átmegy az újra,újak eleve oda mennek és akkor már eagle drivera is alig fog ellenfelet adni..és akkor a hírben az első kérdésre pofátlanul leírjak,hogy az apexes driveremre nincs hatása....
    Aztán a következő már az lesz,hogy mikor lesz elég shard elkezdenek velük játszani mint az autókkal...ezt most kivesszük 3 hónapra és hoppá nincs apex szeró addig....(így kötelezve az apexeseket,hogy más szeróba is befektessenek)
  • Wildrim
    #38505
    Kössz a tippet Cortez, rohhadjmeg! _)_

  • kaoszgolyo
    #38504
    Létezik könyveletlen nitró? Sokszor láttam már verseny alatt, hogy valaki nitrózik, de a verseny végén nem volt a neve mellett nitró (de még juggernaut sem, amivel esetleg össze lehetne téveszteni, ha csak egy pillanatra néz hátra az ember).
  • trakk
    #38503
    A holnapi patch-el egy új shard kerül a játékba, Chicane néven.
  • mrredbull18
    #38502
    joféle