94802
  • kowavega
    #38748
    Chrysler 300c és challenger mappában
  • tutuhawer #38747
    változott a garázsomban a DODGE logója. zsííííííír
  • tutuhawer #38746
    TCMCHRIS nevű sincsen sehol, azaz gondolom az nfs-s.com frissíti magát, meg a speedapi küld adatokat újar vagy valami ilyesmi...
  • tutuhawer #38745
    jó, azért nagy gáz nincs, a játékban ott van... az a fő
  • tutuhawer #38744
    a 002-es kicsit is elszállt...
  • tutuhawer #38743
    hopp, eltűnt a 003-as profilom a semmibe
  • kaoszgolyo
    #38742
    Már megint egy Mercedes
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem mintha unnánk a dolgot, hiszen a németek autóit mindig szeretjük. Kivéve a szép napokat látott Wartburgot. De hát az más kategória. – A Trabantot szeretjük? Barkast, IFA-t, Multicart, Roburt? Csak a Wartburgot nem?

    Már önmagában attól a ténytől az egyik legkirályabb autóvá válik, hogy az ajtajai nem a szokványos módon nyílnak, hanem kicsit nyúlva a már német tulajdonban álló Lamborghinitől, felfelé. – Mi a fene?! Lamborghini? SL300. Az ötvenes évekből.
  • Undertaker189
    #38741
    Nem meglepő
  • RYAN012 #38740
    nézd meg a géped időzonáját és meglátod miért nem GMT-ben írják ki. Nekem UTC +01:00 időzonán vagyok :D
  • noxwill
    #38739
    Na az arcok hozzák a formájukat:

    Please be aware that the @NFSWorld maintenance has been extended by 2 hrs. Servers should be back online at 7pm PDT – 10pm EDT – 2am UTC
  • Nomish
    #38738
    Srácok,pontosan meddig is tart a szerver leállás? Nem értem miért nem írják már ki GMT-ben...-.-
  • mrredbull18
    #38737
    jolvan mááár xD LoLozok közbe xD
  • JuhaAasz
    #38736
    Én is erősen gondolkodok...mivel alig akad időm játszani már, és itt van a 17es másodprofilom...így nem igazán lenne értelme elkezdeni egy újat...de azért lehet belebuherálom a nevem az új szeróba :DD

    amúgy aki eddig a world főnöke akart lenni, az húzzon bele, mert lassan 10 helyen kell főnöknek lennie
  • Lycanon
    #38735
    Én a saját részemről maradok az APEX-EU-n... remélem nem fogom megbánni, és a cheaterek átmennek az új szeróra, vagy mégjobb lenne, ha végleg kihalnának MINEGYIK szerverről.
  • Quqa
    #38734
    Mi az hogy mindenki átspriccel az új szeróra nem arról ment a száltépés hogy a magyarok maradnak az Apex EU-n. És annyit irtok ebédelni sem volt idom.

    Más: TCMPatesz, Tibeohun, Brian66, Blaxfoxhun, Gempahun, Bmegnfs, Zsombor, azt hiszem mind benne van a haver listámban (lehet nem mind), de valószínű törölve lettem a túloldalról! Miért?
  • noxwill
    #38733
    jelöljémávissza :DDD
  • mrredbull18
    #38732
    oks csá :D az a haverod nem tanit unalomból? xD
  • tutuhawer #38731
    mondtam, illetve írtam, hogy megkérem egy ismerősömet, hogy csinálja meg. Én se értek hozzá, most pedig dolgozom is kicsit... Csá
  • mrredbull18
    #38730
    akkor látom érted a célzásom :D ám ha tudod használni az art money akkor megtanithatsz :D mert 1 jo kis body jol nézne ki a cuccos cayman s-emen xD
  • Dealcsy
    #38729
    Megjegyzem, az IS 300-nak a SportCross verzióját is bedobhatnák.
  • Dealcsy
    #38728
    Eddig is volt Lexus IS 300 a World-ben?!
    Megmagyarázza valaki?
  • tutuhawer #38727
    az konkrétan soha. Ugyanis nem lesz T4. Nem ilyen néven, az tény
  • mrredbull18
    #38726
    hááát szerintem ilyen bodyk akkor se lesznek mikor már t4es verdák lesznek mindenhol a játékban :D
  • tutuhawer #38725
    jaja, hackkel és akkor lenulláznak, megvetnek meg minden. Erősen gondolkodom most, de még változhat, mert a küszöbön a fejlesztés. A küszöbön a fejlesztés???
  • tutuhawer #38724
    elvileg az én WRC imprezámnál is van pontosabb, jobb bodykit, azt még cserélném. Az a külső már akkor megéri, ha legalább látszik, nem úgy, mint a mostani külsőm, mert az eltűnik :(
  • chris1997
    #38723
    Forza3ban kib.szott jó festéseket lehet.. vinyl limit nincs... vannak szponzorok és alap tuning autók. Ott egy AMS logó se nagy cucc(ha lsuta vagy, akkor letöltöd az aukciós házbol egy vinylt..)
  • mrredbull18
    #38722
    most a hackre gondolsz? :D hogy igy megcsin... a mitsut? :D
  • JuhaAasz
    #38721
    ó ha ilyeneket lehetne a játékba csinálni (legálisan!) totál függő lennék :DD
  • tutuhawer #38720
    szeptemberig várok, mi lesz, és talán megkérem az egyik barátomat, hogy csináljon meg nekem pár autót.
    skyline-t tudom, hogy lehet, de ez pl egy kihívás lenne:
  • Dealcsy
    #38719
    ÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BERAKTÁK ÁLMAIM KOCSIJÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    155 póni az európai változat és IS 200-as alatt fut, 2006-ban a Lexusnál generációváltással be is fejezték a gyártását, viszont egy jó darab, ami szervizelt és az utolsók között van, 2,5 milkót dukál. Illesztései kikezdhetetlenek, híresen jók, tehát meglátszik, ha egy szakszerűtlen javítással hozták helyre a kasztnit. 1997-ban kezdték meg a gyártását, elsőnek Toyota Altezza név alatt ment, majd 2000-től Amerikában IS 300 név alatt, Európában IS 200 név alatt hozták piacra. A két szám között 50-100 lóerő a különbség (tehát az európai változat gyengébb). Az egyetlen gyenge pontja a CD-tár, ami tönkremehet, de azt egy egyszerű cserével orvosolni lehet. A legkisebb Lexus, de megy mint az állat. 2011-től ugyan elkezdték újra gyártani, de a már megszokott Lexus-arccal és csak dizelben, ami szívfájó nekem, mert egy dizeles az (bocs, tudom egyeseket meg fogok vele sérteni) szakadékba hajtásra jó.
    A Need For Speed Most Wanted-nak köszönhetően szerettem belé, és egy ilyet fogok nyüstölni majd.
    Egy igazi rajongó hódziher beszerzi ezt a szekérvasat, amit meg is fogok tenni, csak előtte még el teszem magam holnapra.

    1. #38714: Nekem alapból tudnak 290-et menni a t1-eseim. Erről ennyit.
    2. A másik: Megköszönném, ha nem kéne kihámozni a logikátlan betűírogatásokból a lényeget. A szóköz legyen szóköz, az ú betű ú betű, a vessző, vessző.
    Nem akartam én senkit se megsérteni, de egyesek helyesírása csapni való.
  • mrredbull18
    #38718
    soha :D...... ezt art moneynak hivják (hack program) nehéz megtanulni de szép látványt nyujt :D
  • CortezK2
    #38717
    Akkor nem csak én szarakodok ilyenekkel
  • tutuhawer #38716
    jó helyen van a Corolla, nem semmi. Szabi se véletlenül nyomja azt a kék csodát... Amúgy hova tűnt a banner fentről? Jó volt a váltogatós banner, nekem tetszett. (főleg a kék corolla )
  • peeter014
    #38715
    http://www.facebook.com/events/212873908805027/

    Félig -meddig OFF! de akit érdekel annak: IV. Kazincbarcikai Tuning találkozó 2012.08.11 (szombat)
  • kanyesz07
    #38714
    én az összes kocsimat leteszteltem xdd a déli hidnál van aza vas vonal, ahonnan csak úgy szoknak versenyezni. Na a másik vonalig ami rövid út.. . Na úgy hát ezek az eredmények lettek :D

    10. BMW z4 Coupe = 228km/h
    9. Lexus IS350 = 230km/h
    8.Porsche Cayman S = 237km/h
    7.Camaro ZL1 = 245km/h
    6.El Camino SS = 252km/h
    5.Lamborghini Countach 5000 quatrovalvole = 256km/h
    4.Toyota Corolla GT = 258km/h
    3.Ford GT=278km/h
    2.BMW M1 procar = 288km/h
    1.Pagani Zonda F =290km/h
  • tutuhawer #38713
    amúgy tök béna a dolog, most melyik TutuHawer futotta a melyik szerveren a hány perces időt? A világranlista nem is az, hanem a másik, a nem tudom milyen nevű? Ki az a TutuHawer, aki nem is Szabi, hanem a másik ember a nem tudom, hogy honnan? A név kérdése érdekel az első perctől kezdve... Az vajon foglalt vagy tényleg mennem kell foglalni. Stipi stopi lefoglalom A TutuHawer nevet
  • kanyesz07
    #38712
    ja de, kevesebb az irányíthatósági lehetőség :P
    Mondjuk azt csiripelik hogy a GTA IV alatt lessz. mondjuk az NPC emberek miattnem hiszem el, mert azok nem semmik, és csak azért lehet bejárni LS-t a CHilliadig [SA-ból mondva] .. Mert IRL re alapul, és IRL miket lehet csinálni azt sose fogják egy játékba bele tenni.De ha próbálkoznak is, vanak másemberk is több millio.. úgy hogy én 40GB ra számítok
  • gyurka666
    #38711
    hát azt hogy azért képesek csalni hogy a statjuk megfelelő legyen meg hogy az higgyék magukról hogy ők az utak hol ott sehol sincsenek...:)
  • gyurka666
    #38710
    nekem ilyen gondom nincs én xbox tulajdonos vagyok ott nem kell nézni a gépigényt:)
  • JuhaAasz
    #38708
    level 17es itt a másodprofilom...nem tudom kezdjek e új shardon egy újat.......időm nem nagyon van rengeteg gamelni....