94802
  • KRTuning
    #38793
    Ez ahogy nézem hivatalos oldal. https://www.facebook.com/nfsw0rld
  • chris1997
    #38792
    jól odanyomtam amit kellet fósbúúkra :D
  • KRTuning
    #38791
    Nekem már 2. karakteren nem adott, gondolom már rájöttek hogy törlés/újra miatt nem éri meg, szal 1 acc 1x600sb még ha másik szeró is ahogy látom.

    FBról
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Taeyeon Kim
    TOO BAD "CHICANE" HAS NO FREE 600 BOOST!! -,-
    what do you meen??
    Because you can get free 600 SB in your account only once!
  • zsomboor
    #38790
    Megnéztem, én biztos nem töröltelek a barátlistámról, de nem is vagy rajta nem tudom hogyha én a tieden rajta vagyok az hogy van
  • Quqa
    #38789
    Ha másért nem az ingyen 600 boost-ért érdemes átugrani az új szeróra (a többihez hozzáírva) pedig nincs semmi ünnep. A neveimet lefoglaltam legalább, de játszani itt fogok a régin.
  • zsomboor
    #38788
    Neem, az meg van a játékban, pont ezért gondolom hogy le se fogják sz@rni, kb. azzal az indokkal hogy játszani tudok? tudok. akkor meg?...
  • KRTuning
    #38787
    Úgyérted hogy nem csak a statod nincs meg hanem maga a karaktered se?
  • gyurka666
    #38786
    Hát igen csak még nem nyíltak rá lehetőségek hogy válogassak:P
  • zsomboor
    #38785
    Hát de még ha minden eltűnt volna akkor rendben van, majd visszacsinálják mert úgy nem lehet, de most csak néhány profil veszett el a semmibe, és nekem kétséges hogy így vajon fogja e egyáltalán érdekelni őket ....
  • KRTuning
    #38784
    Szerintem ez várható volt, vagy legalábbis hogy valami ideiglenesen megváltozik, mert biztosan nem végleges, nem tudom mit háborogtok...
  • Freeman16
    #38783
    Jó lett de valami más felnivel lehet még jobb lenne.
  • zsomboor
    #38782
    Na most komolyan, ezek mi a szart csináltak már megint? Minden profilom, mindegyik megvan stat oldalon, kivéve azt ami érdekel is... A játékba működik azzal nincs baj (fúú ha nem lenne ott se )
  • gyurka666
    #38781

    Az unalom és a lehetőségek szerint csináltam egy verdát :) Remélem itt nem szólnak le azért mert képet merek tenni :P Amúgy ezt ma a Magyarok aranyérmé-ért adományozom:)
    Köszi szépen a kódot még nekem pont jókor jött:))
  • RYAN012 #38780
    http://nfs-s.com/nfsw/RYAN012#ev14
    Nem csak tivagytok kidova a stat oldalról de még én is, pedig semmit nem csináltam. Szétrugok valakit:D
  • veszettróka
    #38779
    Arra vezet a egyik kedvenc pályám, de valahogy ma mikor átmentem alatta, megcsapott a "ezmif**volt?" Aztán meg jött egy ilyen kósza gondolat hogy a dragpályák érkezése előtt bele-belepiszkálgatnak már a pályákba. Meghogy tán valamelyik szorgalmas kis tálentum akinek a shoe-tossing a megemlékezés egyik formája berakta ezt Stacy Cakax emlékére.
    De hülyeség, akkor nem csak 100 megás lett volna az update, amúgy azóta néztem egy fél éves videjón is ott van...szóval nincsittsemmihaladjunktovábbkérem :)
  • kaoszgolyo
    #38778
    Sok helyen van tornacipő. Hogy konkrétan ott volt-e eddig, nem tudom. Gondolom, volt.
  • patrikhun97
    #38777
    Komolyan mondom szánalmas a Sponsorpay supportja -.- Kiderült, hogy 0 ID bann-t kaptam amiatt mert elkezdtem reklamálni azért, mert nem fizetnek... Szánalom
  • KRTuning
    #38776
    BMW M3 GTR E46 7 napos bérlőkód, kb egy hónapos, de még van akinek megy. Kisebeknek jól jön.
  • janihunk
    #38775
    De mi ez?
  • CortezK2
    #38774
    Nekem működik. Gondolom vmi régebbi cucc, és te akkor beváltottad.
  • janihunk
    #38773
    Ez mi? Be se lehet váltani:S
  • CortezK2
    #38772
    7YQB-798W-KDJK-DVXS De nem nagyon megy szegény, ahogy nézem full üres...azt hittem legalább gromlen lesz benne. Na nem baj, legalább jól néz ki
  • veszettróka
    #38771
    jóreggelt, mondjátok, ez a pár tornacipő eddig is ott lógott?

  • Undertaker189
    #38770
    Nálam GTR2 a király, és az is marad:D
  • Fecooo18
    #38769
    Melyik kód volt az?:D
  • CortezK2
    #38768
    Ááááá, és tényleg müxik a BMW kód :D Kisebb driveremben még 1 szint kell a bömbihez, addig kiváltom :P Kösz!!!! :D
  • KRTuning
    #38767
    Pedig jó volt a link
  • B13A6
    #38765
    Én má örültem,hogy valami nagy csítermentesítés mikor megláttalak 15.-nek :D
  • chris1997
    #38763
    mi? akkor lehet nem lesz meg...
  • tutika14
    #38762
    minek? olyan árkád az egész... az 1-ben sem használtam soha..
  • kowavega
    #38760
    Toca3 nálam veri :)

    más: Ma/holnap (amcsi időket nem vágom) infok jönnek a classokról
  • noxwill
    #38759
    Bocs az offért de ezt muszáj megosztani.
    Az 1 világ legjobb versenyzős játéka ezt nyugodt szívvel kimerem jelenteni. Játszottam a Forzával, a GranTurismoval, a TestDrive Unlimiteddel meg a 2 Shiftel de egyikkel sem szórakoztam olyan jól mint ennek az első részével. És most jön a folytatás. Ez a game MUST HAVE lesz!!

  • chris1997
    #38757

  • noxwill
    #38756
    mission failed
  • tutuhawer #38755
    én a kamu neveket is foglaltnak kaptam, pedig az aztán 6 milliárd emberből plusz a marslakókból is csak nekem jutna eszembe
  • kowavega
    #38754
    nem olyan tré az (mostmár)
  • chris1997
    #38753
    és te még az én nevemben akartál trollkodni :PP
  • noxwill
    #38752
    Reméltem hogy amilyen tré autó egyszer csak beteszik IGCért.


    Más.
    Trükkösek a srácok mert az eddig használt nickeket nem engedi használni az új szerón. De mindenesetre oda csak bohóckodni megyek.
  • Ryder159
    #38751
    Visszajött az E92? Javítottak rajta megint? Mert pár hete már megtanították kanyarodni, de a gyorsulása csapnivaló volt...
  • patrikhun97
    #38749
    A sima TCMPateszt már nem nagyon használom, de megnézem a Patesz2-nél hogy fenn vagy-e :D Ha még nem azonnal cselekszem:D