94802
  • KRTuning
    #38835
    Ha nem ír senki akkor valszeg nincs ötletük se. Nekem se semmi pontos de megkérdem, tűzfalon engedélyezve van?
  • BDGO94
    #38834
    bmw 7 napos :) te nem tudod mi leheta baj???
  • smokes
    #38833
    7YQB-798W-KDJK-DVXS
    nalam mar ez a kod nem mukszik, szal nem egyszer nem ketszer hasznaltam mar fel:-)
    na ezt rakjakbe a world-be
  • BDGO94
    #38832
    lécives vki vmi tanács ??
  • BDGO94
    #38831
    csum mindenkinek segítcségeteket kérném :S leszedte egyik spanoma wordot. egy hálózaton vagyunk és azt írja neki amit nekünk szokot amikor nincs szerver, addig oké ,de nekem meg megya játék beléptem nekem van szerver??? LOL mi leheta baj??
  • SUNNY84HUN
    #38830
    de ha replika az autó nem biztos hogy az ajtó is úgy nyílik mint az eredetinél :)
  • SUNNY84HUN
    #38828
    már csak ezek hiányoznak ide :))

  • noblem1983
    #38827
    Így van az SLS ajtóit sirályszárnyas mechanizmusnak nevezik a Lamborghinin meg LSD stílusú ajtó van (Lamborghini Style Doors)
  • noblem1983
    #38826
    Nekem az X2-esnél nem voltak fent kiírva, hogy hány versenyt mentem, átlag helyezés stb.. Az a részleg eltűnt. Az elsőnél jó viszont vagy 100 embert lenulláztak előttem vagy mind átmentek az új szerverre ezt meg törölték. Ha átmentek, nem kevés pénzükbe fog kerülni újra felépíteni egy karriert, telerakni szép autókkal stb.
  • kruger445
    #38825
    Plusz: a Lamborghini ajtók felfelé ÉS előre nyílnak, nem mint az SLS AMG-nél.
  • SUNNY84HUN
    #38824
    nem rossz bár a ram duplája lehetne de egyenlőre ha nincs zsé akkor megfelel 1 db ig , a táp amitől nem dobok hátast bár baráti az ára és halk , de gyenge minőségű csatlakozók jellemzik , sata kábelből lehetne kettő db mert a vinyóhoz és dvd hez így elég rövid , az összes kábel lehetne harisnyázott esztétika és a helyfoglalás miatt , kábelköteg kivezetése lehetne passzosabb mert eléggé lötyögnek így..
    :))
  • zsomboor
    #38823
    Hát én most a tegnap esti kb. 1300 környéke helyett 935. vagyok....
  • B13A6
    #38822
    Olyannyira helyrejött a stat,hogy sorba kezdi visszarakni a hekkereket is ,akiket utóbbi pár napban th hackért nulláztak :D
  • Freeman16
    #38821
    Nem rossz RAM lehetne nagyobb.
  • chris1997
    #38820
    de 2 lesz belőle..
  • kaoszgolyo
    #38819
    2 GB RAM nem annyi mint 4 GB.
  • chris1997
    #38818
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    véleményt kérhetnék erről a gép konfig-ról?!
    CPU: INTEL Core i5-2320 3.00GHz
    Alaplap: Gigabyte GA-H61M-S1
    VGA: SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 VAPOR-X PCIE
    CPU hűtő: COOLER ALPENFÖHN Triglav - 120mm
    RAM: Kingston DDR3 PC12800 1600MHz 2GB CL11
    Táp: FSP HEXA 500W
  • B13A6
    #38817
    First viewed 2012-08-09 -kb mindenkinél ez van írva most akinek délelőtt nem ment :D

    Tegnap volt egy név multiban akivel mindig összefutottam folyamatosan elvertem szegényke a közelembe se tudott érni..máma látom a képét a th hackerek közt,és ott virít a 12. helyen a ranglistán....Nah most ezt is hogyan?!?!Singleben hirtelen megtáltosodik?...
  • zsomboor
    #38815
    na nekem meggyógyult a profilom...csak itt még nem látszik
  • mrredbull18
    #38814
    na jolvan ... ledobott a halál megy megint vissza xD majd késöbb re most megyek
  • pmarky
    #38813
    köszi a válaszokat
  • pmarky
    #38812
    áhh bakker :(( na sebaj xDD
  • zsomboor
    #38811
    Ha már egyszer kaptál a régi szerveren akkor nem is fogsz
  • trakk
    #38810
    Ha már korábban megkaptad, akkor az új szerveren nem fogod.
    Ez is azt bizonyítja, hogy ugyanaz az adatbázis.
  • pmarky
    #38809
    lol lvl 4 vagyok az új szerón de semmi 600 sb-ot nem kaptam..hogy van ez akk ??
  • KRTuning
    #38808
    Üzletileg jól jön nekik akkor mindenképp.
  • Dealcsy
    #38807
    A szívbaj kerülgetett. Újratelepítettem és minden oké, a töltés elindult. Huh...
  • tutika14
    #38806
    Nálam tökéletesen megy! (Win7 64 bit)
  • trakk
    #38805
    Abból, hogy az új szerveren nem lehet ugyanolyan nevű sofőrt kreálni, nekem az jött le, hogy ugyanazt az adatbázist használják. Magyarul megoldható lenne, hogy ugyanazt a sofőrt használják minden szerveren.
    De neeeeem, fizessen csak a hülyéje az új profilokra.
  • Dealcsy
    #38804
    Egy "jó" pont az EA-nak: frissítés után nem Win32 alkalmazás...
    F@sza
    Csak nekem írja ki ezt?
  • zsomboor
    #38803
    Én pl. elolvastam, az volt az első (amellett hogy közben leírtam a véleményem erről ide)
  • B13A6
    #38802
    Ahelyett,hogy baromságokat írkáltok és pánikoltok ,fél perc alatt rámentem az oldal fórumára,és elolvastam,hogy több ezer játékos egyszerűen eltűnt a speedapiból,nem törlődtek,csak eltűntek,nem tudnak vele mit csinálni,csak várni,hogy majd jó lesz..
  • mrredbull18
    #38801
    szerintem a rendszer nem állt helyre :D vagy behoztak 1 ujitást a stat oldalra ( aki használt TH hacket azt letörölték a stat oldalról ... szo szerint) de bár ha igy marad akkor grat nektek :D föleg tutunak
  • Quqa
    #38800
    Itt valami marha nagy tisztogatás lehetett vagy még nem állt fel a rendszer mert az egyik profilban 84. lettem és jóval 400 körül voltam csak, nem mintha érdekelne, de érdekes. Tutu meg 9.!! az jó.
  • trakk
    #38799
    Nekem még mindig fel vagy véve a barátlistára.
  • mrredbull18
    #38798
    ui. most eltünt a 2. is xD
  • Quqa
    #38797
    Utána néztem ez a három név (Zsombor Bmegnfs Gempahun) tényleg nincs benne, de a többi ott van (TCMPatesz, Tibeohun, Brian66, Blackfoxhun), csak nem láttam őket még a Corollás találka alatt sem és Szabi is benne van, de őt sem látom sose. Akinek van helye visszavehetne vagy ha nem lehet törlöm és újra felveszem.
  • mrredbull18
    #38796
    azta kuuuuuuuuuuuuuuuuuuu megnéztem nagy képüen a saját driverem a world stat oldalon háát mit látok ott vagyok.... végig nézem az össze driverem ( a maradék 2öt azon az accon) és mire az utolsót nézem háááát mit látok eltünt a djredbullom xDDDD besza behuuuuuuu xDDDDD jo reggelt mindenkinek
  • KRTuning
    #38795
    My bad, de még nem tiltották le a hivatalosról, pedig spammel. Azért rányomtam, jó tudni ha jön valami cucc.
  • chris1997
    #38794
    ez nem az...