94802
  • B13A6
    #38917
    Tényleg azt a gondolatmenetet követik,hogy ami nem működik szedjük ki...nem ment a chat kiszedték,nem mentek a sokjátékos versenyek ,"kiszedték" a játékosokat.....
  • Quqa
    #38916
    Nincs, nem, nem!
  • JuhaAasz
    #38915
    naaa...lehet megpróbálok ezzel a tré nettel beruházni egy uj driverre :)
  • nfsmw4ever
    #38914
    Van élet az APEX-en túl. Sok a friend kérés. Scionnal lehet verni mr2-őt. Meg ilyesmik.
  • nfsmw4ever
    #38913
    Ezt annyival egészíteném ki, hogy annyival lassul a szerver is. :-D Bár ezzel meg fordítottan exponencionálisan növekszik a bugok száma....
  • JuhaAasz
    #38912
    egyébként ki nyomul a chicane-en? van sok playa? van élet?
  • JuhaAasz
    #38911
    ezzel egyetértek ja :D picit túl van értékelve. azért is írtam, hogy akinek van már 100-120k-ja , akkor annak csak van még 20-30k-ja :D

    eygébként én is első teljesen saját pénzből vett telefonom alapos nézelődés után egy sonyericsson w705 volt. olyannyira odáig voltam érte, hogy valami hihetetlen. aztán kezdtem kacsintgatni a qwerty billenytű felé, és mikor egy csajismim előrántotta az E71-esét mondtam neki hogy lökd csak ide, hadd nézze meg apu is :D rögtön tudtam, hogy hetek kérdése és telefoncsere lesz :) semmi pénzért nem válnék meg tőle. ha lenne felesleges 120 ezrem, vennék egy iphonet. amúgy veszek egy másik E71-est :D röviden azért, mert robosztus, strapabíró, 3.2-es kamera megfelel céljaimnak, 8 gig-ra a fél életem rápakolom, szaros s60v3 rendszeren is van mindenre alkalmazás és qwerty billenytűs. nekem ezek az alap szempontjaim :D
  • Ryder159
    #38910
    Ez a mondat nagyon illik a World-re is.
    Ahogy "fejlődik" a World, úgy lassulnak a régi modellek(autók)
  • JuhaAasz
    #38909
    ahogy érzed :) olyan ez a téma is egyébként, mint a milyen kocsit vegyek ...

    igazából mindenkinek más jön be, mindenkinek más jó. picit drágább a sesto elemento de mégis egy picit jobb a gt3rs.
    így van ez itt is. kicsit drágább a 4S, de talán ici-picit jobb egy-két funkcióba a galaxy S3. lehet ez rossz példa de na :D
  • trakk
    #38908
    Az, igen. Egyébként magával a tÁjfunnal sincs problémám, formára nem rossz, kényelmesnek tűnik a használata is, csak szerintem eléggé túl van értékelve. Meg én megszállottan az ár-érték arányt lesem minden ilyesminél.
  • nfsmw4ever
    #38907
    A 3GS amit érdemes. A 3G már lassúcska kissé. Ahogy fejlődik az iOS, úgy lustulnak a régebbi modellek.
  • JuhaAasz
    #38905
    most azt mondom jól tetted, mert gondolom neked az tetszett és ennyi :)
  • trakk
    #38904
    Spórolgattam sokáig, volt annyim, amit telefonra is szántam, így beruháztam. Sonyba.
  • kowavega
    #38903
    iphone 3on gondolkozom amugy
  • JuhaAasz
    #38902
    pont, hogy akkor mindenkinek az lenne, még a csövesnek is két nap nem iszik borocskát :D
  • JuhaAasz
    #38901
    persze, lehet telefont is venni :D én igazából arra értem az egészet, hogy aki már kiad telefonra 100.000+t, akkor csak van még egy 20-30k-ja, ami nem arra kell, hogy lakbért rezsit fizessen, akkor áldozza azt is be és iphone-ra ruházzon be
  • Ryder159
    #38900
    Semmivel sem jobb, mint az android vagy bármi más, csak a neve miatt kerül 3x annyiba. Ha 2000Ft-ért adnák, senkinek sem kéne.
  • kowavega
    #38899
    Iphone? annyiból simán veszek telefont is.. (a két kedvenc szerelmem az e52 és az e75) de túl magasnak gondolom az 50 körüli árukat
  • JuhaAasz
    #38898
    kibe kötöttem bele?

    ha most belekötnék valakibe, az te lennél, mégpedig úgy, hogy a lakcímed kérném el, mert szeretnék postázni egy magyar mondatértelmező enciklopédiát

    de nem teszem, ez csak zárójelbe van megjegyezve :D
  • JuhaAasz
    #38897
    rohadjon meg ez a lopott wifi, hogy körülbelül 5-10 kB/s-al éli életét (network meter kiírása szerint), és, hogyó egy szimpla oldalt alig bír betölteni :( pedig csak kéne egy új karaktert csinálni chicane-en :D
  • trakk
    #38896
    Pont ez az amit, Noxwill mondott, hogy nem azt kell nézni, mi a márkája.
    Persze mondom ezt én, aki nem bízik az LG-ben, a Samsung-ban, az Apple-ben (és már a Nokiában sem).
  • KRTuning
    #38895
    jó vitát mindenkinek. megyek sörözök egy-két hetet balcsin. juhaaasz te meg ne köss már bele állandóan valakibe. szevasztok.
  • chris1997
    #38894
    hm.. akkor csak hírek halltán találtam ilyennek...
  • nfsmw4ever
    #38893
    Ott a piros pont!
  • nfsmw4ever
    #38892
    Igen telefon. Mindenki azt vegye, ami neki jó, használható, szerethető és pénze is van rá. Nem kell követni semmilyen irányzatot. Szerintem.
  • Csabesz001
    #38891
    Már miért is? Am. kössz a jelzőt. :)
    Chris: A 3. szifonom van most nálam, semmi baja nincs, pedig nem mai csirke már. :)
    Blackfox: Alcatelt nem nagyon vennék, de lehet hogy jobb.
  • JuhaAasz
    #38890
    ezzel felkeltetted az érdeklődésem :) pár mondatba leírnád, hogy mennyire kell érteni hozzá, meg mihez?
  • nfsmw4ever
    #38889
    Na most lol... Érdekes vélemény. Nekem, mint apple terméket kedvelő emberkének határozott véleményem kezd kialakulni.... rólad. Nem hiszem hogy a kétévente vásárolt ájfon fényében növeszteném a divatbuzi egomat. De legyen igazad. Nekem csak azért kell, mert megbízható, kényelmes, strapabíró, időtálló stb... Nekem ez jön be. Ettől függetlenül te is ehetnél tehénszart, mert másfél milliárd légy nem tévedhet.
    Én kérek elnézést ha esetleg sértőnek találnád a kommentemet! Nem az volt a szándék.
  • KRTuning
    #38888
    SGS2 de mindennapi dolgokra Nokia 2730
    Jajj könyörgöm ha beindul az android vs alma vita NE ITT!

    Már így is katasztrófális a kisiklás.
  • JuhaAasz
    #38887
    tudom most meg fogtok kövezni, nem is kicsit nagyon, de soha semmilyen körülmény között semmilyen androidos telefont nem vennék. ha nyernék egyet valami sorsoláson áron alul is megválnék tőle.
    jelenleg nokia E71-el futok, nekem ez maga a tökély. ha ennél valaha is lesz jobb telefonom, akkor az iphone. viszont, ha nem lesz rá keret, és elromlik a mostani E71, eskü veszek egy másikat

    igaz htc-vel alcateles cumóval, jobbfajta andros lg-kel se volt dolgom sose, viszont miután haverom iphone 3G-jét, majd galaxy S2-jét nyomogattam sokáig, ezután pedig a 4S-ét, elég indok számomra ahhoz, amit fentebb írtam.

    persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy az android egy okádék, meg, hogy csődbe megy, meg igy szar ugy szar, de soha nem veszek.

    egyébként most ha félreteszünk minden berögzült ellenszenvet, hogy iphonet soha, andro-t soha, meg stb.stb.stb, akkor én azt mondom, ha van plusz 20-30 akár 40 ezred, ami NEM arra kell, hogy megéld a hónapot, vagy hogy elköltsd SB-re, akkor jobban megéri iphone-t venni
  • Ryder159
    #38886
    Az Iphone-t csak a divatbuzik veszik. Aki kicsit is ért az informatikához, soha nem vesz semmit az Apple-től.
  • trakk
    #38885
    Bitch please...

    Összehasonlítás... ugyanannyiért...
  • chris1997
    #38884
    Lószar az iPhone.. drága, talán gyors és szétesik.. soha
  • Csabesz001
    #38883
    Állítólag nem rossz, de WP7 telókhoz képest lassú. Amúgy iPhone 3GS-t ajánlanék. Tud annyit, mint a konkurens Androidos telók, sőt sokszor gyorsabb is. :)
  • trakk
    #38882
    És lesz is még a héten.
  • trakk
    #38881
    Egyébként csekkoljátok a stat oldalt, volt egy baromi nagy bannolás nemrég.
  • trakk
    #38880
    WP7 van rajta, ennyi elég nekem, hogy ne akarjak többet tudni róla.
  • kowavega
    #38879
    és a nokia lumia 610et ismeri valaki?
  • kowavega
    #38878
    olyan nincs aki előfizus, és hosszabbítana és tudna venni olcsóbbért telefont, ami nem kell neki?:D
  • trakk
    #38877
    Hülye kérdés volt, elismerem
    T-Mobilnál van annyiért.