94802
  • tutika14
    #38957
    ÉN nem tudom hogy van aprocim ... intel E7500 core 2 duo 3.0ghz :D minden és 1280×1024-ben high-on fut :) ilyen 60 fps körül szaladgál és szerintem nem hevül túl. Bár ezek a laptopok szoktak melegedni... nem játékra valók... elég sok rájuk a hűtő panasz túl kicsi bennük állítólag
  • JuhaAasz
    #38956
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    annyit találtam róla, hogy max operating temperature? 85 fok. (minimum nem tudom mennyi, nem írták) a lényeg, hogy a minimum és maximum között minden fasza, a maximum feletti használattal sérülhet a proci, míg ha sokáig fut a maximális környékén(alatta 1-2-3 fokkal gondolom), az rendszer instabiliztáshoz, és proci élettartam csökkenéshez vezet. tehát nem gáz, tolhatom nyugodtan a worldöt, cask kibírja a proci így is a 3-4 évet, azután úgyis laptopcsere lesz :DDD

  • mrredbull18
    #38955
    eszeveszett őrült xD
  • Tarpi
    #38954
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    laptophoz nem tudok hozzá szólni :)
  • chris1997
    #38953
  • JuhaAasz
    #38952
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    minek sütsz rajta szalonnát ?


  • chris1997
    #38951
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem High-on megy, 1680 X 1050-en és 2 óránkét poroltóval oltom el a füstöt :P
  • mrredbull18
    #38950
    75++++ höfok 1 kicsit sok.... tegyél oda 1 kicsit nagyobb hütést.... vagy majd idövel bajok lesznek
  • JuhaAasz
    #38949
    a kellett volna kapnod nem feltétlenül igaz. régi akció volt. olvastátok valahol, hogy él-e ez még?
  • trakk
    #38948
    Ha a másik szerveren már megkaptad egyszer, akkor az újon nem fogod.
  • Fecooo18
    #38947
    Én is csináltam egy új drivert az új szerveren de nem kaptam meg a 600 boostot.... Valami ötlet, hogy miért nem? Pedig kellett volna kapnom mert ez a 2. driverem
  • Freeman16
    #38946
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én 1024x768-on játszok és mediumon ez a max amit megbír a gépem de nem megy 50 fok fölé.
  • JuhaAasz
    #38945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ja, kihagytam, hogy az új laptopomról van szó: laptopom
    és ő van alatta:
    hűtő

  • Tarpi
    #38944
    A proci adatbázisában megvan, hogy mennyi lehet a max hőfok. Cserélj bordát, vagy lehet hogy régi a hűtőpaszta a procin.
  • trakk
    #38943
    [spoiler]Semennyire.[/off]
  • JuhaAasz
    #38942
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    kis off (azért ide írom, mert érzem, hogy perceken belül választ kapok :D) szóval...hosszútávon mennyire gáz, ha míg worldozok (1366x768-high) akkor a processzorom 67-78 fok között ingázik?
    (1280x720-low-on ez lemegy olyan 62-67-re)

  • mrredbull18
    #38941
    kössz .... megint nem nyertem xD fasz ki van
  • chris1997
    #38940
    Congratulations to last week’s Tweet it Up winner! We’ll send out their prizes shortly:
    __Trail__, _CertifiedPlaya, Andika_Yulianto, AndreaaGaldames, annehayy, christopherb_98, daisydayz25, JohnBlythe11794, JoshOConnor2, JumpKelby, KarimOrient, klopp, lioloil, luvdabeach33, MasChe_tfs, massivelygamer, mortis_ht, PraS_8826, robvaivodiss, shdwstar2417, VaniaPopovic, VMSheleg, Weirdo9494, YervanYang, Zaacks

    Marc’s Winners:
    angelshe_12, AryadhikaDP, el_broko, LahiruG, Miihu, NBiyyu, NFSHT96, nHiRanZ, OzqarB, quattrogecko, RacerBest, RajeSaurabh, Sofiaa_1039, sp33dy_keval, TahjVinceDavis
  • kowavega
    #38939
    kurva nehéz... world.needforspeed.com
  • chris1997
    #38938
    Chris123, TCMCHRIS, ChrisHUNGARY, és még van pár Chris :DDD
  • mrredbull18
    #38937
    valaki a twitteres nyerteseket letudja irni ? :D
  • zsomboor
    #38936
    Tényleg bannulnak rendesen, egyes pályákon egyre előrébb kerülök ahogy frissítgetem a stat oldalt..most konkrétan a Chinatown tram és York road amin tudom hogy hol voltam eddig és most előrébb vagyok kb. 10-15 hellyel mindkettőn
  • kanyesz07
    #38935
    2órácskára elment a gép elől xddd 102 új hozászólás érkezett! xddd
  • Quqa
    #38934
    Én csak a lovetta (boost) miatt mentem, minek mennék a szomszédba ha itthon is játszhatok. Nem is értem mit gondolt az EA, inkább az új szervereket a meglévőek bővítésére használták volna, hátha stabilabb lenne minden. Értem én hogy + kp. szeretnének keresni, de inkább az érdeklődés fokozásával új városrész, új versenyek, új játékmódok bevezetésével tennék ezt.
  • JuhaAasz
    #38933
    vágom :D nekem is ilyen marhaságot írt az elején, hogy örülönk hogy csatlakoztál, aktiváltad a starter packod blabla:D

    amúgy ha akartok felvehettek, nickem: magyartermek :D
  • kowavega
    #38932
    HA van extra autód (mint nekem a speedhunters corolla, vagy year 2 alatt a camaro, akkor csak azt lehet elsőre megvenni
  • zsomboor
    #38931
    Nekem csak a starter packos corollámat hagyta..legalább az ingyen volt
  • JuhaAasz
    #38930
    csak a narancs mazda 3-at lehet megvenni? wtf?
  • smokes
    #38929
    pedig az lesz a vege , hogy az is olyan lesz mint az apex server:-)
  • Freeman16
    #38928
    Nálatok megy a weboldal?
  • JuhaAasz
    #38927
    baszki 4 perce filózok a nicken :D
  • nfsmw4ever
    #38926
    Miért lenne vicc??? A szeró megy - van élet. A kínai negyedben 1 perces ácsorgásra két barátkérő. A construction route sprinten scion TE-vel adtam szűk öt másodpercet az MR2 fekete-pirosnak, én pu nélkül ő nitróval.
  • Tarpi
    #38925
    Majd ha lankad az érdeklődés, és kevés lesz a játékos, úgy is összeolvasszák.
  • tutuhawer #38924
    én maradok itt, jól megismert arcok vannak. Na meg a barátlista is...
  • Tarpi
    #38923
    Én elkezdtem a másik szerót. Only igc profil lesz.
  • chris1997
    #38922
    Sztem nem
  • smokes
    #38921
    © nfsmw4ever

    Van élet az APEX-en túl. Sok a friend kérés. Scionnal lehet verni mr2-őt. Meg ilyesmik.

    Sztem ezt viccnek szanta
  • smokes
    #38920
    1. en is Nvidia parti vagyok latni is lehet:-)
    a masik hogy a twitteres jatekra en is jeloltem magamamat.
    jah meg ez a uj server csatorna dolog semmivel se kulonbb mint az apex, mind a ketto bugos, ha most nem de kesobb igen.-)
  • kruger445
    #38919
    Amúgy csak én érzem azt, hogy a Corvette-ek rámenősebbek lettek szóló versenyen?
  • nfsmw4ever
    #38918
    De, de, deeeee. Mondom. Kb húsz perces élettapasztalat mondatja velem