94802
  • tutuhawer #39086
    én ide adom a piros pontot, pont ezt akartam írni, és még annyit, hogy persze, hogy rossz látni, ha csal a honfitársunk, de hogy még a pofája is jár... Dredd Bull mintegy írja teljes nyugalommal, hogy tesék csak csalni, de mértékkel, mert az jajj de jó. Simán elpusztítanám a hsz-t meg egy 48 órás pihit adnék. Senki se írhatja be a csalás gondolatát se, főleg nem igazolhatja, hogy ez igen, rendben van, illetve úgyse tesznek semmit.
  • mrredbull18
    #39085
    de egyértelműen látszik is :D csak szinliben van olyan jo ideje multiba meg nem megy nehogy észrevegyék hogy speedel és reportpolják és báj báj rank 1....... ezt nevezik beszariknak xD nem meri felvállalni hogy csaló és ha megkérded hogy csalással csináltad? áááá dehogy hogy mersz te ilyent mondani rá..... megsértetted ezzel a hirnevét és a halál fog kisérni mindenhol ezért szánalmas az EA ilyenkor hogy a banhammerrel menőzik és semmit sem tesz azokkal akik épp hogy de leplezik a csiter mivoltukat és arra az időre inkább el is tünnek a játékból..... mert ahogy látod a rank 1 amigó most vakációzik... elvileg.... vagy csak hirtelen hogy nehogy belecsapjon a "banhammer gömb villámja" és lecsapja a játékból igy meghuzza magát .....
  • SUNNY84HUN
    #39084
    biztos is ,, wpl en a szart is kinyomom az rtr x emből és 1:12 es időm van mp ben max 1:11 re vagy 10 re le lehet vinni ... de hogy 1:6 ot fusson az vár
  • mrredbull18
    #39083
    gyenge a felfogásod..... dolgozz kicsit többet pénzzel és üzletelj ugy mint az EA 1 kis időt és rájössz hogy nem a levegőbe beszélek.. és nem magam akarom védeni.....
  • mrredbull18
    #39082
    végig futottam a statját hát elég durwa hogy a legtöbb versenyen csak és kizárólag SP van ..... MPröl még hir sincs.... teljes joggal csaló ...
  • B13A6
    #39081
    Ez most amit leírtál inkább arra utal,hogy bevagy szarva ettől és félsz,hogy kitehetnek miatta....próbálod úgy leírni az egészet,hogy te ne tartozzá bele a csoportba,tereled a figyelmed..próbálod nyugtatni magad..Tudod mit?...legyél csak beszarva független attól,hogy igaz-e vagy nem
  • mrredbull18
    #39080
    nem a nap a lényeg na jo az is de még mindig nem egészen arról szol az egész....

    ui. a rank 1 is busztos :D tehát ezért nincs még bannon na meg persze jol leplezi :D
  • Wawox
    #39079
    hát igen...volt vagy 1100 napom :D...de telibe szarom....mert az a profil nem érdekel :D...csak kíváncsi voltam h mi is ez :DD
  • mrredbull18
    #39078
    simán :D multiba jo nincs DNF gondolom ott leplezte de szingliben ennyi DNFet ..... 1 468
  • Fecooo18
    #39077
    szerintem egy 4x 1500-as pack elég lesz:D
  • SUNNY84HUN
    #39076
    aki a top1 sztem az a legnagyobb csaló PERFECT10N
  • mrredbull18
    #39075
    már mondtam mindent mértékkel ha részletesen elolvasod akkor ott van :D ha túlzásba viszed a THt 1értelmű hogy "megütöd a bokád" ....
  • patrikhun97
    #39074
    300Ft 1500 boostért Még a hülyének is megéri
  • SUNNY84HUN
    #39073
    igen és 289 ft vont le 1ért ami 1500sb + bmw-s matricák
  • Fecooo18
    #39072
    az zsír:D köszi a választ
  • mrredbull18
    #39071
    nyál csorgatni való gép
  • CortezK2
    #39070
    Jófajta!
  • chris1997
    #39069
    aha
  • Fecooo18
    #39068
    a spanyol boostbol lehet venni több 1500-as packot?
  • chris1997
    #39067
    TH Hacker.. ennyi elég.
  • SUNNY84HUN
    #39066
    a nokedliverkli profilomban megvettem ezt a lónyálat


    nem rossz dög
  • Wawox
    #39065
    Már nem azért, de én csináltam egy másik profilt (új email cím meg minden) szét TH hacceltem...és tegnap óta ez fogad, hogy: "Login Failed - please try again" (és nem csak nekem..haverom is megcsinálta és őt is kirakták....szóval van rá sansz h ez a hír most nem kamu :P
  • mrredbull18
    #39064
    ahoz komolyabb ok is kell hogy bant kapjanak nem csak annyi hogy huh 50 lvl full cash és full ultra inventory..... mivel hogy azok is buszt vásárlók ... ha nem is nagy mértékben de azok... ha engem kérdel akkor csak abban az esetben osztják azoknak is a bannt mikor már a top 100ban vagy valami életretöröbb dolgon vannak.... pl. elveri a rank 1et.... vagy tudom is én :D sokféle dolog van
  • mrredbull18
    #39063
    pimasz leszek és offolok 1 - 2 sort xD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szükségem lenne 1 profibb weboldalszerkesztő személy segitségére

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és 1 kis worldhoz való kis háttérzene hogy ne legyen nagyon unalmas a megszokott ( ami uj lett nem rég az is már megszokott lett legalábbis nekem)

  • chris1997
    #39062
    Szerintem nem.. minden TH hackest akit bannolnak, azon röhögni fogok csúnyán..
  • mrredbull18
    #39061
    nem gondolod hogy ez csak az álomban tud megtörténni ? :D :D


    #39059 ui.: ne irjátok le nekem kérlek hogy akkor nem kell elolvasni mert nincs értelme mert kiváncsi vagyok és ugyis elolvasom csak mikor 10 perc alatt 50hsz lesz akkor kicsit hosszu a visszaolvasás xD és a fele dupla poszt szerüség mivel hogy nem mindenki olvas rendesen vissza
  • chris1997
    #39060
    Remélem, hogy igaz(tuti nem de a remény döglik meg utoljára..) és akkor az összes Speed/TH Hacker megy a kukába... szép lenne.
  • mrredbull18
    #39059
    megint a banhammer xD megint mindenki meg van ijedve ez akkora kamu hogy az már fájdalom .... mivel hogy már nem olyan rég elmondtam hogy a profibb hackereket akik próbálnak csittel a rank listre kerülni azokat megcsócsálják ..... tehát kibasszák ilyenkor.... de az ilyen szaros TH hackereket csak le 0-ázzák azt csá..... és hogy miért irták ki hogy ban hammer áááh most minden csitert kibasz wááá .... na persze ezek szerint még 4 hónap és világvége .... nonsense.... ez is csak 1 kis ijesztés mert nem akarják hogy valaki beperelje öket mivel hogy nem tesznek semmit a csalók ellen.... és persze kell 1 kis "nagyobb felhajtás" mivel hogy kell a szinészet mert hanem sehova sem fognak jutni csak azt fogják észre venni hogy fizetnek mert beperelték.... igy megijesztenek 1 kis szarsággal és majd megint kussolnak 1 darabig... persze amint mondtam csak a pro csiterek kapnak ilyenkor bant akik valahol az elsö 100ba feltornászták magukat a csittel.... a többi max csak 0ázást kap... vagy azt se.... ez is csak 1 sima átverés / ijesztés..... de kell 1 kis ilyen is.... ám mindent csak a pénzért csinálnak ... mivel hogy a csiterek is vesznek busztot igy azokból is jön nekik a zsé..... és igy muszáj a gyengébbeket elnézni de mivel hogy vannak ezek a nagyobb felhajtások ilyenkor viszont 1-2 profibb aki már tulzásba vitte az megszivja de a többi áááá .... remélem értitek... főleg azoknak szolt ez a kis felvilágositás szerüség aki bedölt ennek a banhammer hülyeségnek ezt nem csiter védelemböl mondom de ez az igazság... és nem kell minden nap ezzel a szarral megtölteni a forumot szerintem hogy jaj ma banhammer juj holnap devellis felmegy a szerora és csitert vadász és jéééj holnap után drew csinálja ezt .... stb....
  • SUNNY84HUN
    #39058
    aki nincs meg esetleg a listámon a 2 öreg accomban ( de nem is nagyon tudna mert fullos a 2 ) : SUNNY84HUN és a SUNNY84HUN003 ban az a NOKEDLIVERKLI profilomban felveszem vagy küldjön felkérést ..
  • mrredbull18
    #39057
    jo reggelt mindenkinek, xDDDDD mekkora lol a gyerek xDDDDDDDDD szarrá szopattam az agyát anno és erre most ott a drivere " REDBULLFIU" xDDDDDDDDDDDD ááááh besirok xDDDDDDD
  • SUNNY84HUN
    #39056
    most nagyobb felbontású képet raktam be az asztalra mit amire az van beállítva és valamiért ilyen lesz :D
  • SUNNY84HUN
    #39054
    bocsi rossz méretet raktam be pótlom :



    előzőt létszi Szabi töröld köszi előre is :))
  • kaoszgolyo
    #39053
    Nem fogadja el a bankkártyát.

    Marad a játékpénz. :)
  • kaoszgolyo
    #39052
    Köszönöm.
  • SUNNY84HUN
    #39050
    eddig még citromos sört , mert ma pihi napos vagyok , + már nem vezetek sehova
  • veszettróka
    #39049
    Lényeg hogy a Paypal spanyolul szóljon hozzád mikor odakerülsz. Kamu spanyol címmel tuti azt teszi.
  • kaoszgolyo
    #39048
    #39035?

    Mit iszol?
  • SUNNY84HUN
    #39047
    a mastercardnak semmi baja most vettem boostot
  • JuhaAasz
    #39046
    (bocs)
  • kruger445
    #39045
    A gond az, hogy ilyennel nem is találkoztam még eme cím alatt.