94802
  • JuhaAasz
    #39044
    ha már megkaptad abba a mail-címbe akkor igen
  • kruger445
    #39043
    Egy amatőr kérdés: indítottam az új szerveren is egy karaktert, de nem kaptam meg a 600 boostot. Ott lehet a gond, hogy ugyanazzal a mailcímmel csináltam?
  • BDGO94
    #39042
    kössz szépen:)
  • JuhaAasz
    #39041
    elküldtem privátba. remélem megérted és sikerrel jársz :D
  • BDGO94
    #39039
    :S vágom playplayal meg aza gond hogy az még 2 nap míg arra ha feltőltök megjönn . de azér kösszy :)
  • JuhaAasz
    #39038
    nem tudom merre található a régi lengyeles móka leírása, de valaki betehetné BDGO04-nek.
    haver, lehet a mastercard basakszik(ahogy sok pókeres oldalon is), ezért csinálj egy paypalt, ahhoz rendeld a mastercadod, majd azzal vegyél. ezt így most nem érted meg, azért kéne a leírás, ha valakinek megvan lökje már be a srácnak légyszives, köszi
  • BDGO94
    #39037
    jah vagyez nem nekem LOL bocsi nem néztem :S:S
  • BDGO94
    #39036
    nem kamu címet adtam meg :) de már mondom töltőtte és jó volt mostmeg szarakszik
  • kaoszgolyo
    #39035
    Számlázási címnek valami spanyol kamut adtál meg, vagy nem gond a magyar cím?
  • BDGO94
    #39034
    és nem értem hogy most mia f...van mer ahogy mondod másnak míndig megy nekem meg nem vagyis eddíg mentjah és ase mondhatom hogya kártyán nincs cash mer néztem pókerre töltöttem voltam mára autómatánális ki vettem.. meg mostis hagytam rajta egy keveset de semmi ugyanaza helyzet..
  • BDGO94
    #39033
    mastercard 8 ezer bbosst de énmár vettem vagy 4x boostot és eddig többé kevésbé jó volt..
  • JuhaAasz
    #39032
    bankkártyával meg paypallal működik, lakcíme cserét meg területi helyet kell spanyolra tenni(asszem).

    egyébként ez részletesebb leírást elolvsanék, mert másnak mindig megy a vásárlás :D
    tehát milyen kártyával, hogyan, hova kattintva, mit csinálva stb :D
  • BDGO94
    #39031
    link van ?? vagy hogyan működik az...
  • BDGO94
    #39030
    amugy azta lengyel boostot hogykel??
  • BDGO94
    #39029
    hagytam még a számlánegy 10 est de változattlana helyzet ugyanezt írja :S
  • BDGO94
    #39028
    na érthetően mindenkinek, alíg vártam hogy megvegyema bmw-é m1 procart mega mr2-öt jah meg hozá tunningot, ésrá akartam tölteni 2x 8 ezer bostot, na mind1 reggel néztem és rajta volt mer pókerre töltöttem,szval föllépteme nfs oldalra és töltenni akartam arra iss. és ezt írta ,,, ::::Purchase Error

    Youve experienced error code NU2001. This means there was either a problem processing your billing information or the transaction. If you continue to see this error please contact EA Help via the game-specific HELP link for assistance. jah a pénzemet nem vonta le csak azt hittem hírtelen meraz autómata baszakodót. de akoris idegesítő hogy vegyetek emberek boostot és nem enged LOL...:S
  • SUNNY84HUN
    #39027
    hát ez az , múltkor spanyolra 1500re is adtak autót nem csak matricát
  • kowavega
    #39025
    HA kell a top up cucc akkor lengyel (2800 a 8ezer) ha nem kell, akkor spanyol, és 1500at kapsz 1 euróért, múlt héten vettem kb. 3ezer HUFért
  • SUNNY84HUN
    #39024
    lehet kéne venni de most nem valami kecsegtető a topup :))
  • kaoszgolyo
    #39023
    Aki vesz mostanság spanyol boostot, legyen oly szíves és írja meg, mibe került pontosan!
  • kaoszgolyo
    #39022
    #39003?
  • SUNNY84HUN
    #39021
    Szevasztok , az lenne a kérdésem hol olcsó a boost ma melyik országba költözzek hirtelen :)) ?
    Hát ha tud valaki valami konkrétumot és nem kell jobbra balra bogarásznom , előre is köszi .
  • BENCE4
    #39019
    www.youtube.com/watch?v=hC13dztNkvg
  • noxwill
    #39018
    Egyébként mért nem lehet ezt a nyomit eltenni láb alól? Biztos van számára egy mély gödör valamelyik építkezésen. Vagy egyszerűen el lehetne intézni San Andreasos módszerrel. ToyToy WCbe bezárni egy rakat kulával, a budit be egy gödörbe és betont rá.
  • noxwill
    #39016
    http://www.sg.hu/forumkepek/2007_12/szmajliiibe28.gif

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1233324348&no=38984]#38984[/URL]
  • SylarHun
    #39015
    [B]Ismét lecsap a banhammer!!!![/B]

    Official Need for Speed World
    Ban Hammer Strikes Again in Need for Speed World!

    Cheating and hacking is something we take very seriously in Need for Speed World. Yesterday, we *started* another round of mass bans against all players who have used cheats or hacks in the game. http://bit.ly/OOsF3q

    https://www.facebook.com/OfficialNeedforSpeedWorld]https://www.facebook.com/OfficialNeedforSpeedWorld]
  • noxwill
    #39014
    Infó a CarClassokról

    Habár semmi újat nem mond de azért akinek kimarad annak röviden:
    Hamarosan a jelenlegi Tiereket Car Classok (Autó osztályok) váltják fel. E szerint az autók 6 különböző Classba lesz sorolva. A Classok nem lesznek fixek, minden autó alap besorolása megváltoztatható annak függvényében milyen alkatrészekkel van megpakolva.

    Egyébként személyes megjegyzésként annyit, hogy amint megjön ez a rendszer elég komoly hiperautó áradatra számítok. Mert ugye eddig arról szólt a fáma hogy azért nem jönnek ezek a gépszörnyek mert majd jön a T4 ahová valók. Na T4 nem lesz, helyette lesz ez a Class rendszer.
  • kowavega
    #39013
    amelyik tetszik
  • proracerhun
    #39012
    Ha vennék egy starter pack-ot milyen t3as kocsit érné meg venni? pagani zonda f vagy koenigsegg ccx vagy bmw m3gts+bmw z4gt3 ?
  • kowavega
    #39011
    él még, amikor kb. 1 hete csináltam profilt a th hacknek új emailon, akkor megkaptam a boostot
  • kaoszgolyo
    #39010
    Ember! Kérlek, higgadjál le!

    Megvan?

    Jó.

    Írd le értelmesen, mit csináltál és mi történt. Így talán tud valaki segíteni.
  • BDGO94
    #39009
    Alszanak amuyg itmeg ez egyre kezd furáb éenni emberek 130 ezer fizut kapok és 50 ezret vettem ki :S@ vicessssssssssssssssssssssssssssss:@@@@@ worddddddddddddddd??????????,, aztem igen azzz mer próbálgattam vagy 20x szor de ezt írta : ouve experienced error code NU2001. This means there was either a problem processing your billing information or the transaction. If you continue to see this error please contact EA Help via the game-specific HELP link for assistance.


    Jah és nincs rajta a boost na jó én ezt biztos nem fogom hagnyi bemegyeka bankba ha levonták akor beperelema ea ijjet enm tehett egy cégsem azér áljunkmármeg....
  • Rehom
    #39008
    MINDENHOVA BELINKELTE, MÁR ÍRTAM EGY CSOMÓ topicba, moderátoroknak, de hol vannak ilyenkor? ....
  • BDGO94
    #39005
    hát ezt nem hiszem ell komoylan LOL fackyou Ea games mijen suport ha én veszek vmit írják hozzá hát ez kiverte......... ez nagyon Szar.jiváncsi leszeka hozzászolásokra mít írtok a pénzem rajta van mer pókert előb töltöttem fel és rajta van az egyböl feltöltötte ezmeg sorry fasz :S
  • BDGO94
    #39004
    én gbp be töltenék ma jőtta fizum de lol... ijet írr Youve experienced error code NU2001. This means there was either a problem processing your billing information or the transaction. If you continue to see this error please contact EA Help via the game-specific HELP link for assistance.


    Na ezmi kérdem én ha az ember tölteni akar már azis baj LOLLLL???
  • Quqa
    #39003
    A Spanyol 1500 boost megint 1 EU.
  • noxwill
    #39002
    Nektek is vannak napok amikor cseszettül nem jön össze semmi? Minden trafik téged kap el, a kanyarokat idegességetekbe nem tudjátok bevenni..... Hát most nálam ez megy. Úgy erőlködök mint valami vajúdó nő.... Phejj. Na léptem melózni, szevasztok.
  • kaoszgolyo
    #39001
    Mi volt ez a sok hardveres off szarság, kérem? Legyen már kulturáltság, a macska rúgja meg!
  • tutuhawer #39000
    háááát , nem vitték túlzásba. Kutyafüle info ez - nekem.

    a letiltásos szöveg magyarul a TCM-en:
    http://tcm.mconline.hu/index.php?drawfc=74319
  • Quqa
    #38999
    Remélem már komoly lesz. Ban Hammer