94802
  • Tripla
    #39127
    Nem voltam itthon 1 hétig így nem volt időm netezni na mind 1 úgyse a legjobb verda :)
  • Tripla
    #39126
    akkor már nem kapom meg örökre :(
  • Tripla
    #39124
    Még nem játszottam de találtam 2 kódot amit tudtam aktiválni de nem tudom hogy mire jó pontosan "New codes have came out for the SUVs they are: CYXY-RVUJ-YYD7-UFDD (BFH National SUV) FMTX-D8WQ-62S8-LSX6 (BFH Royal SUV)"
  • noxwill
    #39123
    másnak is van ilyen ne félj
  • tutika14
    #39122
    Ki baszakodik velem?
    http://nfs-s.com/nfsw/TIBEO
  • zsomboor
    #39121
    komolynak néz ki így elsőre free roamban, majd mindjárt tolok egy-két versenyt is
  • zsomboor
    #39120
    új GT2-es Porsche bent van egyébként csak szólok
  • BDGO94
    #39119
    köszöntem :)))
  • eQnLiEe
    #39118
    köszi :) de nem bírtam ellenállni neki és megvettem :b :D

    zsomboor > igen az öreg bömire gondoltam
  • SUNNY84HUN
    #39117
    hali , Headstart - Növeli a Perfect Start időtartamát x%-kal Redline - Növeli a fordulatszám mezőt a Perfect Starthoz x%-kal
  • BDGO94
    #39116
    hali mindenkinek a fordulatszámnál azta zöldet meglehet növelni mer nagyon kicsi és nem mindig kapom el...???
  • noxwill
    #39115
  • Undertaker189
    #39114
    mocskos csíter
  • JuhaAasz
    #39113
    ne is mond. már most az van.....pedig még inni kéne, de nem fogok mert már végen van,
    ....űtsik 2012 be egy kortyot nem ittam
  • SUNNY84HUN
    #39112
    juhúúú tényleg , komoly feladat lesz neki azt teljesíteni
  • SUNNY84HUN
    #39111
    igaz igaz
  • Ryder159
    #39110
    Azért fel van adva neki is a lecke:



  • SUNNY84HUN
    #39109
    JuhaAasz egészségedre , akkor holnapra filmszakadás lesz
  • zsomboor
    #39108
    már ha nem az E92-re gondol amennyiben a CSL-ről beszélünk, kb. pont ugyan az mint az E30
  • SUNNY84HUN
    #39107
    1m és az e30 szintjén van top2 es autó simán megéri ha van boostod
  • CortezK2
    #39106
    Neked meg egészségedre
  • JuhaAasz
    #39105
    rdedull: nem látiok dsemenynit se.....vakulás van ezerrel egy dolgot tudok, hogy melyik megyébe vagyok a többi nem számit....rotyoigás van ezerrel í.dí partban gazdag estét minden társamnak :DDDDDD
  • eQnLiEe
    #39104
    Hali! Lenne 1olyan kérdésem h az új bömbi melyik eddigi verdához hasonlít leginkább irányíthatóságban??
  • Gyuszopapa
    #39103
    Most csak én látom hogy egy undorító cheater vagy aki örvendezik.A Battlefieldes topikokban már ennyi után be sem írhatnál mert ki volnál tíltva scriptel a forumról.
  • pmarky
    #39102
    lol akárhányszosz felmegyek a játékba pár perc és ledob ..nagyon állat
  • gyurka666
    #39101
    köszi a válaszokat akkor rá állok a dologra:P
  • noblem1983
    #39100
    Th=TReasure Hunt-nak nevezik. Naponta lehet összeszedni 15 db kristályt 02:00-a következő nap 02:00 órájáig. Az adott zónán belül találod meg a 15 db-ot és a lényeg minden nap szedd össze kihagyás nélkül.
  • mrredbull18
    #39099
    én tökéletesen értem de pl. ott van kanyesz.... olvasd vissza és megérted hogy mire fel irtam... és ha nem irom le idöben akkor gondolom még 1-2 lett volna ...
  • mrredbull18
    #39098
    azt hivják THnak (treasure hunt) össze kell szedni és kapsz valamit :D minden nap csak 1x lehet megcsinálni és minnél nagyobb a "napod" annál jobb dolgot kapsz
  • tutuhawer #39097
    pontosan 1 játékostársad linkelte be, senki se kommentálta úgy, hogy hűha, most aztán eltűnik minden csaló. Komolyan nem gondolta senki, de azért jelzésértékű, hogy van olyan trükkös magyar, akit aznap letiltottak, amikor volt az előző
  • gyurka666
    #39096
    Nos egy kérdés lehet hogy buta megint de amit látok a térképen zöld kristályt azzal mit kell kezdeni?talán valamiket gyűjtögetni kell mert alul kiírja nálam hogy 0/15-őt.... Előre is köszönöm ha valaki megmondja
  • Quqa
    #39095
    Ugye most csak viccelsz, tök mindegy hol mész pontosan látják ki mikor csal, ez az ö programjuk ha, csak 1 tizeddel is eltérsz a lehetséges paramétertől látják. És hogy miért nem tesznek ellene semmit az jó kérdés.
  • mrredbull18
    #39094
    muszáj volt mert volt olyan aki igy reagálta le hogy huh most bááj csiterek / old csiterek......

    juhász: te meg még mit csinálsz itt? hogy hogy itt koptatod a billt.???? ott a jo bor és te meg itt irkálsz ?
  • Undertaker189
    #39093
    Szerintem max a boost hackereket bannolnák (de hát nincs), mert akkor ugye veszik a pénzüket. Ami itt megbocsájthatatlan bűn
  • JuhaAasz
    #39092
    és mivan ha a csalók 90%a nem vett csak alig 10-20 forintért boostot? kérltem hogy ezt a minimális veszteséget nem hozná be az, hogyha a tisztességes játékosok költenek rá, mert csalómentes a cucc
  • tutuhawer #39091
    figyelj, én is setjem, hogy nem üzlet az eltiltás nekik, meg persze, lehet, hogy csak megy a mese megint, azért nem ma kezdtem. Az meg 100%, hogy több tapasztalatod van a pénz terén, mert én eddig én csak fizettem , sose üzleteltem. A probléma az, hogy kielemzed, hogy ez nem is komoly ,és nyugodtan lehet nyomni azt a szart. Engem zavar.
  • mrredbull18
    #39090
    hehe ott van élet xD
  • mrredbull18
    #39089
    ebből látszik hogy keveset dolgoztok pénzzel .... és hiába süketelsz itt az ilyen olyan pihiről.... mert egyenlő a 0val a mai világban ....
  • JuhaAasz
    #39088
    LE A HACKEREKKEL!!!!!!!

    na és most pedig borfesztivál van a falucskánkba, szóval bye-bye emberek, mindenkienk minden jót, én összedem a kavicskákat utána irány a borospincék világa, pincék között kísérőnek pedig egy kis viszki

    jövőhétre mire észhez térek a kómából remélem egy rakat hackert hazavágnak a kolbászos lecsóba :D
  • zsomboor
    #39087
    Szerintem meg pont hogy a speedhack érdekli őket kevésbé, azzal nem vesztenek semmit...ámde a TH hackkel mennyi boostot is spórolsz meg? azzal hogy egy fillért nem kell ultra packokra meg esetleg power up-ra (bár az nem drága annyira) költened? elég sokan csinálják, és ez viszont már pénz -lenne- az EA-nak, így persze hogy nem tetszik nekik. Én így látom a dolgot, de szinte biztos hogy csak egy-kettőt fognak kitenni. az nfs-s.com-hoz meg annyi közen van az EA-nak hogy megcsinálták a játékot meg vele együtt a speed api-t...