94802
  • zsomboor
    #39293
    azért tettem hozzá hogy ha a másik is ugyan olyan jól megy a boostos gépével
  • chris1997
    #39292
    Leszögezem most azonnal capsel: NINCSENEK TIER KINGEK.
    Állítólag nagyon fasza a GT2 997, de már ettem multiba a régi GT2-vel.
  • kanyesz07
    #39291
    mit szóltok ehhez az új porschehoz?? Porsche 911 gt2 [977] ? aztmondják lehet ez az új t3 as king
  • kanyesz07
    #39290
    Én inkább az m1 és a pagani zondámat szeretgélem, még esetleg a lambo countach rendőröst

    vagy Team Escape csak El Camino.. Na de ezek közül nem bírják az ultrát szó szerint xdd. mivel egy t2 es m3 assal odavernek xdd.. és sokszor mert privatba nyomtam a sráccal. mondjuk 1x majdnem nyertem de akkor nitro+juggernautozot..
  • chris1997
    #39289
    959-et támogatom én is. SDC második bajnokságán nagyon szépen szerepelt Kruger a 959-el. És ebből látszik sofőrfüggő az egész. Általába mindig negyedik volt előtte meg csak boostos autók(Én(GT2, Juhaaasz(GT3RS) BB0735(LF-A))voltak.
  • kruger445
    #39288
    Levegőbe jár?! Ha ficánkolni akarsz nagyon gyorsan, a 959-es Porschét nyugodt szívvel tudom ajánlani. Nekem is van és nagyon szeretem.
  • kanyesz07
    #39287
    én má Corolla GT-mel veretm oda egy Murcielagot, és körös pályán

    És ha boostos akkor, akkormilyen kocsi? Amire ha teszek ultrát igen állatul megy
  • SUNNY84HUN
    #39286
    simán verhető komoly boostos verda evorával csak sofőr függő , pl STADIUM & CHASE pályán simán kipicsáztam többször 700 feletti statos 911 gt3 akat .. pedig csak az evorám 710- 686- 674 stattal rendelkezik


  • chris1997
    #39285
    Szóval, ha nagyon kell egy fúú de jó autó, akkor Evora talán jó, de nem azt jelenti, hogy mások nem tudnak gyengébb autóval odaverni.
  • chris1997
    #39284
    Félig igaza van kowának. Ami IGC az ingyen van(nem teszel bele valódi pénzt).
    Azt meg bármikor után pótolhatod, amikor kell.
  • zsomboor
    #39283
    IGC-ért olyan nincs az Evora a legjobb igc autó, de boostos top autók ellen nem mész vele semmire HA jól megy a másik is...
  • kanyesz07
    #39282
    nem azért veszem hogy eladjam -.- ... Egy nagyon jó kocsi kell amire ha ultrát teszek, már a levegőbe jár! És IGC ért!
  • kowavega
    #39281
    vedd meg, max eladod

    az alatta lévő meg az ami: Community Spotlight
  • kanyesz07
    #39280
    megéri megvenni a lotus evorat? Vagy tudok egy jobb kocsit de IGC árért?
  • kanyesz07
    #39279
    na ez meg mia franc..

    https://world.needforspeed.com/news/article/1592
  • zsomboor
    #39278
    én meg már vagy 3 órája fent vagyok...
  • kanyesz07
    #39277
    én nekem mennek a szerverek.. má nemtom mióta fentvagyok..
  • proracerhun
    #39276
    Mennek a szerverek!
  • tutika14
    #39275
    az a baj, hogy egyik sem. vár a szerver válaszára és harangvirág ....
  • zsomboor
    #39274
    próbáld meg beírni a jelszavad és elindítani, szar le hogy piros volt már hogy beengedett úgy
  • tutika14
    #39273
    az adagolja akkor, nálam totál kuka az egész :)
  • proracerhun
    #39272
    xD
  • zsomboor
    #39271
    Hát akkor ez így vicces, mert én itt tolom a multit Chinatown tram-on
  • tutika14
    #39270
    Akkor? Miért teszel fel értelmetlen kérdést? XDD Ha tudnád nem kérdeznéd! Szerintem logikus.
  • kopasz0
    #39269
    eszt én is látom te agyon iskolázot....
  • tutika14
    #39268
    pedig izomból nem futnak a szerverek xDDDD még az oldal se jön be :D komoly lehetsz akkor
  • tutika14
    #39267
    szerver eddig is volt, csak nem működik :) Egy egér bemászott a szervergépekhez és megrágott pár vezetéket :)
  • zsomboor
    #39266
    Nekem működik tökéletesen (már amennyire tökéletesen szokott ez működni)
  • kopasz0
    #39265
    nincs szerver??
  • tutika14
    #39264
    holnap is dolgozol? :)
  • tutika14
    #39263
    + új funkció is érkezik ami annyit takar, hogy a már megszerzett kocsikat lehívhatjuk a kiválasztott garázsunkba és gyalogos üzemmódban sétálgathatunk és nézelődhetünk, ami fölöttébb gyönyörű látványt nyújt a felhasználóknak! (bocsánat kiéltem magam. ez volt az utolsó xDDD )
  • speedboy71
    #39262
    Kurva jó most értem haza a munkából .És szedném össze a gyémántokat ! Erre nem tudok be lépni mert szar a serever ! Vajon meddig lesz rossz?
  • chris1997
    #39261
    (Egész más akasztásra gondoltam de ez is jó :P )
  • tutika14
    #39260
    Jajj igen! a garázsba ezentúl lehet felakasztani külömböző dísztárgyakat amit a versenyeken nyert credit Card-okból lehet nyerni! Credit card-ot olyan esetekben nyerhetsz, ha egyel alacsonyabb tier-ű kocsival versz meg egy nagyobb szintű és magasabb tier-ű versenyzőt! És most tovább fejlesztett apró beállítások is lesznek, mint guminyomás, kerékdőlésszög állítás és a spolerek dőlésszöge , súlyelosztás, meghajtás, sebességfokozatok áttétele stb...
  • proracerhun
    #39258
    Jó is lenne xDD
  • chris1997
    #39257
    Kifelejtetted a felakasztást..
  • tutika14
    #39256
    Most rakják be a Drag-ot a kanyot! és minden autó IGC-ért lesz! És értelmet adnak a játéknak! végre nem 3+os lesz a játék hanem normális tuningok lesznek! Tehát nem 3%-al vagy gyorsabb ha csoport 2-es 2 csavarkulccsal jelzett "motort" raksz az autódba :O És most kijavítják a szinkronhibát! majdan bekerül a már régóta igérgetett új városrész! És bekerül a Drift event is a játékba, ehhez hozzájönnek a Drifter kiegészítők (új bodykit-ek, kiegészített paint job lehetőségek.) Ezek után 2 nappal berakják az auto sculp-ot is amit már régóta szeretne mindenki! :D És ezentúl tankolnunk is kell a verdába :D +olajcsere XDDDD Éljen Devellis! :D
  • smokes
    #39255
    azt mondjak a jatek-se, de ugyse lepekfel most
  • chris1997
    #39254
    túl sokáig volt működőképes.
  • kanyesz07
    #39252
    mivan a nfs w weboldalával?