94802
  • kaoszgolyo
    #39457
    Nem, mivel az ilyen programok illesztőprogramot is telepítenek. 64 bites kernelhez minden bizonnyal csak 64 bites illesztőprogram jó.

    Miért akarod, hogy pörögjön a ventilátor?
  • JuhaAasz
    #39456
    overall 750+? :D
  • Quqa
    #39455
    Pedig jönnek, hamarosan! Autó osztályok.

    "E" osztály = 0-249 minősítés
    "D" osztály = 250-399 minősítés
    "C" osztály = 400-499 minősítés
    "B" osztály = 500-599minősítés
    "A" osztály = 600-749 minősítés
    "S" osztály = 750 - 1000 minősítés
  • tutuhawer #39454
    nem , nem fogják
  • barack1997
    #39453
    Ma berakják a car classokat :D
  • kowavega
    #39452
    nem mind
  • Ryder159
    #39451
    Akkor futtasd a telepítőt WinXP kompatibilitással, adminisztrátor ként
  • JuhaAasz
    #39450
    az a program mégse akart futni pont emiatt :D
  • stoker
    #39449
    amikor játszani akarok a nfsw vel bejelentkezem elinditanám de valami hibát ir ki SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_5 kérlek segitsetek nagyon szeretnék már nfsw-zni
  • Ryder159
    #39448
    A 32 bites programok gond nélkül futnak 64bit-es rendszeren.
  • Quqa
    #39447
    MSI Afterburner, ez csak nVidia-hoz jó, ATITool, Riva Tuner ezeket nem ismerem, de jó mind a 2-höz, hogy ventilátort állítani lehet e nem tudom az MSI-ben biztos van ilyen. Hogy külön lenne e Ati-hoz azt nem vágom, Vidia párti vagyok.
  • JuhaAasz
    #39446
    akkor lehet azzal van a gond, hogy ez laptop, de itt a hőfokokon kívűl semmi sincs. ahogy a configure részen se
  • veszettróka
    #39445
    Jestét, sok értelme nincs, de meg tudja mondani valamelyik 997 GT2 tulaj hogy meddig gyorsul az a überverda a Turnpike hídon, a két hídvégi dilatációs elem (gyk.: keresztcsík) között? Nitro nélkül persze, tuning overall érték is jó lenne mellé.
  • Freeman16
    #39444
    Amit írtam annál a főoldalon állítható a ventilátor sebessége.
  • JuhaAasz
    #39443
    leszedtem egy ilyet, de a FAN és FAN SPEED résznél az ég világon semmit se írt ki...ezért tanácstalan vagyok jelenleg. amúgy toshiba nem asus. láttam múltkor egy notebook hardware control programot ami alaklmas ilyesmire, de egyenlőre csak 32 bites op rendszereken fut...
  • Freeman16
    #39442
    A SpeedFan program jó erre.
  • SUNNY84HUN
    #39441
    elvileg ha asus a cucc akkor igen
  • JuhaAasz
    #39440
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    valaki tudna segíteni abban, hogy van rá mód, hogy a laptop ventillátora egy program segítségével maximális fordulaton pörögjön?
  • chris1997
    #39439
    Szevasz
    Szabi házigazda tudja csak beállítani a fejléced.
  • Guido992
    #39438
    császtok ez a forum nem engedi hogy azzal a cimmel regisztráljak amin eredetileg játszom.. Lotyo lennék 48 as szinten! Sziasztok
  • JuhaAasz
    #39437
    ez világos, olvastam korábban :D

    én egyébként azt írtam, hogy a videó alapján mi jön le az embernek :DD

    amúgy meg akkor rohadjanak meg, mert ha most jön a drag, akkor itt van a verhetetlen kocsi
  • Quqa
    #39436
    Akkor utoljára leírom és értelmezd, az alapverzió is jobban gyorsul (mindennél) akár egy ultra 911 GT3 mérten is, jobban vesz fel a fordulatot ennyi. Nincs harag, de úgy fogalmazol meg véleményt hogy nem próbáltad, én meg igen és nem keveset, és olyan időket megy néha alapon hogy csak, PU kutyafüle nélkül is.
  • Freeman16
    #39435
    Én csak olyan 7000-st szedtem össze. Ma a weboldal leállás elött csináltam az utolsó egy 1700sb-s német ajánlatot. Aztán weboldal leállás és azóta nincs semmi.
  • JuhaAasz
    #39434
    én most kifejezetten nem vitázni akartam, vagy vitázok, szimplán kérdeztem valamit. mert te NAGY BETŰKKEL ÍRTAD HOGY ALAP! viszont a videóban mindkettő alap. én csak annyit írtam, hogy a videóban látottak alapján a két kocsi egyforma, mert azt a minimális gyorsulási előnyt elveszti a nem oly precíz kanyarvételekkel.

    nem bántásból, de te se érted, hogy én mire gondolok, miről írok, csak letámadsz :D
  • chris1997
    #39433
    Nekem is ez a hiba van.....
    Lehet(hogy túl sokat kerestünk >.< ).....
  • Freeman16
    #39432
    Szerintetek bannoltak sponsorpay-ről? Nincsen semmilyen ajánlat.
  • Quqa
    #39431
    Úgy találták ki hogy ez rövid, szinte egyenes és nem nagyon kell érteni a pályán való haladáshoz, sőt szerencse sem kell mivel alig van civil. A lényeg, hogy megmutassák az autók közti sebesség különbségeket és arra ez tökéletes, mert ha ilyen rövid pályán is van akkor hosszabbon még több is lehet.

    #39430 Ez most komoly volt, amúgy veled meg nem vitázom, mert nem érted a lényeget … semmiben!
  • JuhaAasz
    #39430
    a videóban látott 2 porsche totál egyforma volt (alap). ebből bárkinek az fog lejönni, hogy egyforma a kettő. akkor miért nem két full ultra porsche-val csinálták a videót?
  • tutuhawer #39429
    Én azt mondom, a Stad and Hwy 99 14-es szinten jó pálya, de ott 5-öt kell menni mindegyik autóval, mert akkor van értelme. Ha nagyon a kanyarbeli stabilitást nézném... talán central coast, jó kis tempós kanyarokkal, meglátnánk, hogy melyik bírja jobban. Az meg hosszú pálya, és az ilyen összehasonlító-videósok amúgy se a legügyesebbek, szóval nem használják.
  • Quqa
    #39428
    Akkor mondhatsz akármit is ha próbáltad, különben meg semmit. Mentem 1-2 komoly sofőr ellen (tesztkört) és hát sokkal jobban gyorsul mindennél az alap!! verzió (az ultra 911 képest is.) Egyszerűen ráesik úgy gyorsul, igaz a kanyarban nem olyan jó, de ez ALAP verzió, jobb futómű szín kombival jobb lesz, ráadásul mára valamit finomítottak és könnyeben fordul. Érdekes viszont multiban mindenki aki meglátja egyből ram-al kezdené ha tudná.
  • JuhaAasz
    #39427
    csak a waterfront roadon könnyebb azonosat menni :D
  • SUNNY84HUN
    #39426
    hát eléggé ratyi pálya ez a tesztre , ott a STADIUM & CHASE vagy STATION & FISHER stb stb technikás pálya ilyen célra
  • tutuhawer #39425
    vajh' hogy találták ki, hogy ez a legjobb tesztpálya a világon?
  • JuhaAasz
    #39424
    ja és mielőtt valaki azzal jönne, hogy " de jobb időt ment a GT2 ", az nézze meg alaposabban a videót...csóri gyerek a végén elbaszta a kanyart :D
  • SUNNY84HUN
    #39423
    így van
  • JuhaAasz
    #39422
    a bizonyíték, hogy nincs különbség a két kocsi között. azt a minimális jobb gyorsulást, a precízebb kanyarbevétellel kompenzálja a GT3.
  • Quqa
    #39421
    Összehasonlítás 911 GT2 vs. GT3!
  • SUNNY84HUN
    #39420
    ha gt futam van akkor az élő közvetítésekben mikor heli repked a pálya felett tudja hogy ki kivel van

    #39386 jó, de ne szóljunk neki, mert megsértődik


    nem vagyok én olyan
  • Tarpi
    #39419
    Miután megkérdeztem, természetesen megleltem a megoldást
  • Tarpi
    #39418
    Chicane szervernek van stat oldala?