94802
  • CortezK2
    #39417
    Alternatív
  • IDFMAXIMUS
    #39416
    sziasztok

    milyen szerver az a Chicane ?
  • proracerhun
    #39415
    Elmegyek az 576-ba startert venni , persze , hogy elfogyott...
  • Freeman16
    #39414
    Nagy az esélye.
  • Ryder159
    #39412
    Jó reggelt!

  • pmarky
    #39411
    nem megy
  • Freeman16
    #39410
    Nálatok megy az oldal?
  • kruger445
    #39408
    Kérdés: megvehető-e még a Lamborghini matricacsomag, és ha igen, mennyiért?
    Ábránd: ugyebár mindenki örült, mikor a 2 NfS-es matrica közé beszorult egy HKS badge. Szerintetek mekkora örömet okozna, hogyha lehetne ötös-tízes matricacsomagokat venni? Én úgy képzeltem el, hogy alkatrész-típusok szerint lennének összegyűjtve a jelvények (például gumiknál egy Toyo-Yokohama-Kumho-Hankook-Falken ötösfogat, vagy mondjuk motorvezérléseknél APEXi-GReddy-AEM-Skunk2-...) és külön-külön fel lehetne tenni a verdákra. A vinyl shopban lenne a helye, miután megvettük. Az ötös csomagnak mondjuk 250 SB lenne az ára, a 10-es multipacknak meg 500. Nos, szerintetek lenne igény rá?
  • CortezK2
    #39407
    Nagggyon zsíííír! Valaki adjon máááár egy ilyen Corollát, hülyét kapok :D

    #39359 Wildrim Itt vagyok én, csak hát ha hétvégén nincs meló, akkor ritkán vagyok megtalálható
  • kaoszgolyo
    #39406
    Már meséltek róla, tessék visszaolvasni. Nekem annyi maradt meg, hogy GT3 RS-szerű, csak nem kanyarodik olyan jól, meg 300 felett jobban gyorsul. :)
  • proracerhun
    #39405
    Valaki , akinek van új gt2 (997) annak érdekelne a véleménye az autóról. Végsebesség , gyorsulás , kezelhetőség.
  • nfsmw4ever
    #39404
    :-D Asszem lesz egy printszkrííín. Összesített 4. még úgyse voltam. Beszabehu. Jöhet a leszólás, de akkor is
  • kaoszgolyo
    #39403
    A 959 kellemesebb látvány. Még ha egy tégla is, nem irritáló.

    Így van, a régi randább volt. Legalább is a játékban. Meg amúgy sem volt egy szépség, és elismerem, akkor azt hittem, nem fognak lejjebb süllyedni. Már a 996-os is elfogadhatatlan volt, léket kapott a hajó, de a 997-től kezdve egy kettétört hajótestről beszélhetünk csak, ami a 911 külsejét illeti. A 993-ban az volt a jó, hogy még valamennyire megvoltak a formájában a klasszikus jegyek. A 997-tel megpróbáltak visszatérni a gyökerekhez, de abszolút nem sikerült, bár aki akarja, bele tudja magyarázni. Nem mintha a régi 911-et kellene majmolni a mában, nem, nem kell. Én mégis szívesen látnám a régi formákat méltón újraalkotva, mint ezeket a mai hitványságokat. Ha nem tudnak jobbat kitalálni – és sajnos nem tudnak –, másolják le a régit, alázattal, tisztelettel, és várjanak, amíg megtanulják, hogyan kell csinálni, várják meg, amíg megérzik, milyen a lehető legtökéletesebb forma egy 911 számára.

    Nem tudom, mit látsz. Mondd meg, mit néztél, hátha valami mást!
  • HUNRRIKAN
    #39402
    helló játszik most valaki ???? van valaki a world ön ???
  • chris1997
    #39401
    Kép
  • chris1997
    #39400
    Ez kép..


    Na ilyet meg kell tanulnom csinálni
  • BB0735
    #39399
    Ezek a partok mind jobbak a Gromlennél is, szóval így már az 1M-et javaslom, de végülis mindegy melyiket veszed, csalódni egyikben se fogsz.
  • B13A6
    #39398
    Most jó a chicane stats....összvissz 44 driver szerepel a leaderboardon....
  • chris1997
    #39397
    1M-ből keveset látok.. és nekem szebb mint az M3 sőt, egy pöppet jobb is..
  • Freeman16
    #39396
    Az E30 jön be a legjobban de tényleg elég sok van belőle.
  • adamatts
    #39395
    a nitroerők teljesen ki vannak egyenlítve ennél a 3 gépnél
  • zsomboor
    #39394
    A nitró az csont ugyan olyan a CSL-ben is meg az 1M Coupe-ban is
  • Quqa
    #39393
    Azért azt ne felejtsük el ha odapörköl egy csöpp nitrót az E30, akkor az összes T2-es lapit rendesen és a T3-ak nagy része is.
  • adamatts
    #39392
    teljesen mind1 melyik vasat veszed meg jól jársz vele ha ki akarsz tűnni a tömegből akkor az E30-on kívül bármelyik jó mert a többi 3-al is el lehet gyepálni az E30-st és még sok T3-st
  • Freeman16
    #39391
    Ezek a partok: Motor Ventura pro series 8-6%
    Turbó: Attac Motorsport ultra series 4-8%
    Váltó: Medion pro series 8-6-3%
    Felfüggesztés: Kerstel race series 3-4-6% vagy Norset race series 4-3-7%
    Fék: Speedsciens ultra series 0-0-9%
    Kerék: Attac Motorsport ultra series 4-4-14%
  • zsomboor
    #39390
    Hát így partok nélkül RÖVID távon a CSL a legjobb, később viszont ha lesznek cuccok bele lehet jobban járnál az 1 M Coupe-val
  • BB0735
    #39389
    Ha nincs sok partod, akkor egyértelműen a CSL, mert az alapból Gromlen cuccokkal érkezik.
  • adamatts
    #39388
    mindegyik bika gép a BMW-k hasonlóan mennek a Fordnak megvannak az izomautós betegségei de ahhoz képest jól kanyarodik
  • Freeman16
    #39387
    BMW M3 (E30), BMW 1-Series M Coupé, BMW 3.0 CSL Gr.5 esetleg
    Ford Mustang Boss 302 (1969) melyiket ajánljátok ha olyan túl jó partom sincs hozzájuk?
  • tutuhawer #39386
    jó, de ne szóljunk neki, mert megsértődik
  • B13A6
    #39385
    érdekes ötlet a tetején a szponzomatrica....oda minek ott nem látja senki....
  • zsomboor
    #39384
    gyors válasz: NINCS
  • Big Boss Hu
    #39383
    Egy gyors kérdés, vanmáchat? :(
  • Quqa
    #39382
    Egy ilyet azért még eltudnék viselni a játékban.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mercedes-Benz C63 AMG Black Series

  • tutuhawer #39381
    kiváló a festés.sok szponzormatrica viszont megkívánja a rajtszámot is. Ha rajtszám, akkor kell új felni is, valami 19-20-as méretű kb. A 84 például rajtszámnak kiváló, de mondom, oldalra is kerüljön, ha még elfér. Szerintem úgy a menő, de így is rendben a gép. Holnap vagy a napokban festek egy Nissant talán én is, elég komoly mutatvány lesz, soha senkinél nem láttam még...
  • SUNNY84HUN
    #39380
    kész az r35 matricázása ;))
    Tutu barátom ajánlom figyelmedbe

  • Quqa
    #39379
    Akinek nincs még meg itt lehet nyálat csorgatni!
  • kanyesz07
    #39378
    gyönyörű ez a kocsi a szin is..
  • Quqa
    #39377
    Persze hogy csúnya mert a 959 szebb (álmodik a nyomor) ez a kaszni kifejezettem jó rá, bár nekem marad a gyári, a régi sokkal randább volt.
    És milyen tanksapkáról beszélsz vagy én nem látok a színben egyetértek az borzalmas.
  • kanyesz07
    #39376
    izlések és pofonok.. Valakinek az tetszik valakinek amaz.. Hisz senkise ugyanaz.