94802
  • HUNRRIKAN
    #39497
    pover upot igen de azt a játék adja nem ??? vagy amit ad azt se lehet használni ?? nem értem én ezt a játékot
  • chris1997
    #39496
    Kicsit inkorrekt kérdés: csalsz(használsz valamit)?
  • HUNRRIKAN
    #39495
    10 megás digi nem tom mi van vele
  • chris1997
    #39494
    Milyen a neted? Lehet hogy laggol és azért nem..
  • HUNRRIKAN
    #39493
    végigmentem egy versenyen és a végén ahogy feljön az ablak nem enged tovább ilyenkor mi van segítene valaki ???
  • Quqa
    #39492
    Én alapból nem használnék laptopot játékra (magyarul nem cseszném el, ráadásul abból a kp-ból egy uberfasza asztali is kijön) nem arra van tervezve, egyszerűen nem fér bele normális hűtés. Az asztali gépem sosem megy 40-45 fok felé a max. a Crysis 2-nél volt ott 50 fok volt a CPU.

  • HUNRRIKAN
    #39491
    sziasztok valakit el lehet most érni a world ben ???
  • noxwill
    #39490
    Quqa barátom mikor jösz fel Worldre? Beszélnünk kellene.
  • JuhaAasz
    #39489
    igazad van, le is szállok a témáról :D amúgy a car classokról miféle fejlemény van? facebookon olvastam, hogy a mai naptól "talking"olnak róla :D szóval beszéltek már róla valamit, azon kívűl, hogy melyik osztály mekkora overall-nak felel meg?
  • B13A6
    #39488
    Vagy csak simán nem kell nézni a proci hőmérsékletét....Én se néztem még soha,azt se tudom hogy kell,mégse volt még soha semmi baja...Nincs probléma és még a fórumot sem spamelitek szét.....
  • JuhaAasz
    #39487
    *télen
  • JuhaAasz
    #39486
    hehe :D na majd kiülök az albérlet elé egy horgászszékbe
  • SUNNY84HUN
    #39485


    szerintem menj le a pincébe és ott jó hideg van a lapinak , meg ha szerencséd van borocska is van ott
  • JuhaAasz
    #39484
    értem én, csak mivel ahogy írtam, hallani, hogy nem maxon pörög a venti, gondoltam valami programmal lehetne kényszeríteni, és akkor már ha csak 3-4 fokot lehúz az is valami :)
  • Big Boss Hu
    #39483
    68-72 laptop esetén nem számít magasnak
  • JuhaAasz
    #39482
    vettem alá laptophűtőt 5k-ért, de nem igazán húzza a hőfokot lefelé...amúgy azért kérdeztem ilyen program lehetőségről, mert játszok a world-el, a proci 68-72-nél ingázik, de hallani, hogy nem pörög a venti max-on(van, hogy ennyi hőfoknál jobban pörög, majd picit halkul, tehát lassul is...)
  • kaoszgolyo
    #39481
    Ühümm... (Remélem, ez rövid volt és érthető.)

    ALT+F11? Ha huzat van, becsukom az ablakot, nem pedig befalazom. Már ha be lehet csukni. Mert ha nem, előbb megjavítom. Vagy valami hasonló.

    Nem mondta senki. Kipróbáltam.
  • Quqa
    #39480
    Nem értem mit kell ezzel kínlódni kell venni egy laptop hűtőt és annyi baromi drága 1-2000 Ft.
  • smokes
    #39479
    latom NEMESIS-nek a vantilator sebbesege lehet gyenge, nem birja huteni a procijat, az gaz, akkor arra nem bizos hogy a program a megfelelo amit ajanlanak szerintem , egyszeru lassan beruhazhatra egy uj hutot:)
  • tutuhawer #39478
    hát, igen, ez nem az a kategória. Én nem is kockáztatok a skyline-nal, mindig full gázzal megyek vele, akkor baj nem történhet.
  • Quqa
    #39477
    Nem értelek minden nap van valami gondod a játékkal nem kötelező ezzel játszani, sokaknak javasoltam a GTR2-öt az szimulátor, ott úgy működik minden mint a valóságban (és minden kocsi ingyen van, ha kell dobok online kódot, legálisan), ez arcade játék nem valósághű. Lehet az a te játékod a hosszú ömlengéseid meg fölöslegesek. A klasszikus Porsche az a 911 és nem a 959 ami egy öszvér, az igazi 911 hátsókerekes.
    Ha zavar a sok kijelző: ALT+F11 és semmi sem zavar.
    A piros fék meg sosem volt a 911-be való (bárki is mondta hogy igen), mert bármi mással jobban megy.
    Tegnap meg is találtam az új GT2-be a megfelelőt és megtanítottam fordulni, nem egy GT3, de úgy bedobja a seggét a kanyarba ha akarom mint az RTR-X, de közben stabil marad és baromira megy, szinte félek tőle olyan és időket megy néhol PU nélkül, mint mással szétnitrozva.

    Más: azért remélem az MR2-, RX8-al csak lehet még 911-et verni.

    Más2: az alkatrészekről hallott valaki valamit azokkal mi lesz marad a mostani 12 fajta külön tier-ekre bontva vagy átkonvertálnak 6 fajtába vagy ott is lesz + 3 verzió mindenből. És a legfontosabb külön lesznek az autó osztályok szerinti alkatrészek vagy mindenbe jó lesz mindegyik és csak 1-6*-osok lesznek?
  • kaoszgolyo
    #39476
    Az új terepes változat. Ezzel járok a telekre.
  • kaoszgolyo
    #39475
    Mindennek megvan a maga ideje. 49-es szinten vettem, és azzal lettem 50-es. :)
  • kaoszgolyo
    #39474
    Úgy értem, hogy más kocsik gurulás közben is képesek kanyarodni, ez pedig csak csúszik oldalra.

    Megesik, hogy igen. Kanyarfüggő.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak semmi csicsa
  • kruger445
    #39473
    Ezért vettem Hacsit. Mert tudtam, mire számíthatok (UG2-t is azzal vittem végig nagyrészt). Most is nehézkesnek tűnik és kicsit gyengének, de megszoktam és szeretem.
  • Lycanon
    #39472
    Amikor én vettem scirocco-t akkor azt tapasztaltam, hogy "húdejó"... majd a 20-as szinttől meg, hogy "basszus...ez gyenge"... :)
  • tutuhawer #39471
    gáz nélkül nem kanyarodik? ezt hogy érted? Gázelvétellel próbálod venni a kanyarokat?
  • proracerhun
    #39470
    Körülbelül mikorra várhatóak a car class-ok?
  • kaoszgolyo
    #39469
    Én is reménykedem, de nem hiszek.

    [off]Vettem egyet én is. Érdekes jármű. Gáz nélkül nem kanyarodik, csak sodródik. Az első fehér autóm. Lett egy Sciroccom is. Egész gyors. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki még nem próbálta.
    [/off]
  • trakk
    #39468
    Üdv, távol voltam pár napot, lemaradtam esetleg valamiről?
  • SUNNY84HUN
    #39467
    én várom hogy mis sül ki belőle
  • tutuhawer #39466
    könnyen lehet, hogy mellélőnek direkt vagy véletlenül - nyilván direkt, de én mégis húznék egy "szerencsekártyát". A Skyilne kapja a tuningot továbbra is, az E30 meg vár a sorára. Már tudom, mi az optimum skil nekem a nagy autóimban, és azt is a Skyline kapja meg először , pedig azzal több meló van skillek terén... Minden pályán fogni tudok még 2-3-4-5 másodpercet , de most már inkább a Skyline-ra koncetrálok, hátha...
  • SUNNY84HUN
    #39465
    ezt meg pont láttam uncsitesómnál jártam
    busz égés
  • kaoszgolyo
    #39464
    Tettem fel egy 8-as féket egy másik 8-as fék helyére. A stat nem változott (pedig néha szokott, amikor négy kulcsost teszünk két kulcsos helyére, de most nem – éljen a konzisztencia...!). A kocsi sokkal jobban kanyarodik, valamint gyorsabb a kanyarban is. – és még nem is fékeztem... Jah, és pont könnyített súlyúnak mondott piros féket cseréltem le. Ezért nem bízom bennük. A tuning egy nagy színház, ahogy elő van adva, mert nem az alkatrész számít, hanem az, hogy milyen értékek vannak hozzárendelve a háttérben. Azt is bírom, amikor felteszek egy jobb féket, és a kocsi hangja agresszívebb lesz. Járt hozzá új kipufogórendszer is, vagy mi? Megtévesztés, amit csinálnak, és ők tudják a legjobban. Ezért nem bízom bennük. NFS 3-4-ben élveztem a rendőrös meneteket, a Worldben pedig csak a nyereményekért megyek a rendőrök ellen. Tizennégy éve tudtak élvezetest alkotni, talán ma is tudnának. Ha akarnának. De nem akarnak. Ezért nem bízom bennük. A szerver maszturbál. Kérlek várj. Ezért nem bízom bennük. SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_EJACULATION. Ezért nem bízom bennük.
  • B13A6
    #39463
    Le van írva a szövegben,hogy újra statolták a kocsikat ,hogy pontosabbak legyenek az értékek...
    Ez így szinte már hogy tökéletes(nek hangzik)....Az egyetlen problémám,hogy valszeg lesznek új leggyorsabb és még gyorsabb autók az meg már nem fér bele a keretbe :D ,meghát persze ezeket ismerve valamit felháborító módon fognak megoldani..
    Meg azt se sajnálnám ha mindegyik autó pontosan ugyanazt a nitrót kapná meg,de gondolom eszükbe se jut ilyen
  • RYAN012 #39462
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem Samsung300V5A notebook-om van és ott is terhelés alatt a gyári veltillátor (CPU 100%) 82 fok fölé nem engedi a gépet melegeni, feleslege állítani a ventillátor sebességet mert azzal csak kinyírod. Általában én egész nap használom a gépet és nincs vele gond. a MAX hőmérséklet amit bír a proci az Intel oldalán az 87 fok körül van. A gépem konfigurációja, és terhelés alatti hőmerséklet:
    2nd generaciós Intel Core I3 2350M 2,30GHz (79-82 fok)
    4 GB RAM(nem tudom még nem néztem meg)
    Intel HD 3000 Graphic Family 3D tenchnológiával(75-77 fok)
    Az alaplai is 77-79 fok
    nek kell aggodni a gyári hűtés tartja a hőmérsékletet hogy ne érje el a 85-87 fokot
  • kaoszgolyo
    #39461
    Káosznak rossz kedve van, azért. Tudod, ha valaki hosszú időn át egyértelműen rossz rendszert (a semmitmondó statokról beszélek, de beszélhetnék másról is) üzemeltet, attól nem feltétlen várok jót. Másrészt kb. semmiből nem tartana megcsinálniuk, hogy a képernyő képterületének fontos részeiről el lehessen tenni a paneleket. Mert nem mindenki játszik 1920×1080-as felbontásban, és 1024×768-as vagy kisebb felbontás esetén esetén is kibaszott szar helyen van néhány dolog a képernyőn. A powerup-kereszttől nem látni be a balos kanyarokat. TE-ben a jobb oldali piros feliratoktól nem látni be a jobbos kanyarokat. A kilométeróra és a kis térkép is rossz helyen van. Ráadásul minél nagyobb a felbontás, annál rosszabb, mert nagyobb területen kell átvinni a tekintetet, ha az ember látni akarja. Ezért van a gyorsnak szánt kocsikban központi helyen a nagy fordulatszámmérő, ugyebár, nem pedig egy eldugott sarokban. Na, például ezek miatt nem bízom bennük.
  • noxwill
    #39460
    De hogy mért kell ennyire negatívan hozzáállni azt nem értem....
    Majd meglátjuk. Reméljük a legjobbakat.
  • kaoszgolyo
    #39459
    És bizonyára ugyanolyan nesze semmire alapozottak lesznek, amilyenek most. 1 játékpénzben lefogadom, hogy a statok alapján pont úgy össze fog kerülni egy felülstatolt kocsi egy alulstatolttal, ahogy most is. A D osztály 150-es tere is ilyesmire utal. Ma pont beleférne egy MR2 meg egy Z4, és a Z4 három kör hátrányban fejezné be a kétkörös versenyt.
  • noxwill
    #39458
    Bizonyára a jelenlegi stat értékek emelkedni fognak....