94802
  • HITMANHUN
    #39618
    bocs te nemtehetsz semmiről és nem tudsz semiről este olyan 10 fele segitek majd vegyél fel
  • HITMANHUN
    #39617
    kérdezd meg CSABAMAGYAR meg VIKTORHUNGARIT
  • HUNRRIKAN
    #39616
    hol tudok tuningot nyerni?????
  • tutuhawer #39615
    az nem az a hely, tudod
  • SUNNY84HUN
    #39614
    félre van még kalibrálva , majd beérik a world-ben
  • tutuhawer #39613
    új vagy te ebben a játékban - maradjunk ennyiben. Természetesen jövök a délután folyamán, kb 40 perc múlva , és tudunk dumálni
  • SUNNY84HUN
    #39612
    azt hittem már valami komoly dolog , változtatás történt a worldban , 119 hsz utolsó belépésem óta , de látom semmi csak a szokásos
  • BB0735
    #39611
    Ott már tuti nagy a gond, ha te oktatod az embereket netikettre...
  • HITMANHUN
    #39610
    most már szólt valaki.
  • HUNRRIKAN
    #39609
    ja ok bocsi nem szólt még senki hogy valamit rosszul csinálok ...
  • HITMANHUN
    #39608
    majd meglátod mikor elmegy melletted egy és használd a válasz gombot !!!!!!!!!!!
  • kaoszgolyo
    #39607
    Csalnak.
  • HUNRRIKAN
    #39606
    a cheaterek mit csinálnak ???
  • patrikhun97
    #39605
    Na tessék csíterekről volt szó erre összerak egyel-.-" Úgy ott hagyta az gts-emet egy alap gtr-el hogy csak 33 nitrót használt
  • chris1997
    #39604
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The RUN-os emberke van itt? Akinek eredetibe megvan?
  • chris1997
    #39603
    Úgy vettem akkor, hogy beragadt a caps lock, mert szabi nem csípi az ilyet.
  • HITMANHUN
    #39602
    caps lock volt
  • HITMANHUN
    #39601
    a minap mentem azzal a faszkalappal is ugy elment melletem rajtnál (gt 3 ) ellen egy murcival hogy csak a célban találkoztunk az is egy buzi
  • chris1997
    #39600
    Shift beragadt vagy Caps lock?
  • HITMANHUN
    #39599
    ÉS MIKOR MERT MÁR UNOM DE NAGYON KÉPES LETTEM VOLTA TOP 10 RE SALYÁT ERŐBŐL ERRE MEG IT VAN ÉN NEM VÁROK MÁR TOVÁBB VIKI MEG OTT CSAL BASZA MEG CSALT ELLENEM ELLENETEK HOGY IRHATSZ OLYAT HOGY NEM CSAL HM ????? MENTÉL TE VELE MERT AKKOR NEM TUDOM HOGY MERRE NÉZTÉL !!!!!!!!!!!!!
  • chris1997
    #39598
    EA/BB a hírhedt Csabag*cit(magyar) sem bannolja... pedig aztán látványosan csal. Viktor lehet MÁR nem csal, de még bűzlik a gyerek...
  • Lycanon
    #39597
    Hitmanhun... szerintem nem hackelt a viktorhungary... 14 éves gyerekről van szó... mit hackelne?... meg ha mégis hackelt... az EA/BB/"kutyafüle" nem 0-zta/banolta.... és szerintem arra is kicsi az esély, hogy azért mert "nem látják"... nyugi... szerintem idővel mindenki vissza kapja a profilját, vagy legalább kap mégegy esélyt, hogy bizonyítson... "megváltoztam, nem ""csalok"" többet".... :)
  • HITMANHUN
    #39596
    ja észre veszi meg mindenki látja de azon másodpercen ahogy ez megtörtént mindenki el is felejti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BASSSZUS
  • chris1997
    #39595
    Elég ha rendesen írod, észreveszi :P
  • HITMANHUN
    #39594
    hogy lássa feltünyön neki is az igazság de használhattam volna CAPS L0CKOT is hogy kiabáljak
  • chris1997
    #39593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és ezt miért válaszba tetted?! XP
  • HITMANHUN
    #39592
    tutu ha ezt olvasod te mondtad salyát szavaddal idézem :,viki nem tud hackelni nem tud ő semmit , na látod nem volt igazad igenis király a hackerek között mindenki tudja róla de senki se jelenti na ennyit a becsületről egyszer látnám hogy a szájtépés helyettt valaki legalább lebanoltatnám anak az embernek elhinném hogy becsületes na ennyi ot van a 17 . helyen bassza meg ...
  • HITMANHUN
    #39591
    nem tudja valaki hogyan lehet unbanoltatni magamat igaz hogy treasure hackeztem egyszer de ezért most örökre bannolva leszek hogy kapják be bezek viktor ott vigyorog basza meg ő is!!
  • veszettróka
    #39590
    Ezaz, 2 km/h szinte semmi. Csak miközben a jó gyorsulásért cserébe az egyik büntetve van orrtolós viselkedéssel, gyenge nitróval (CLE Corvette) a másik a gyenge nitróval (Mustang, Sesto E. stb), addig kedvenc Porschénk megkapott mindent.
    (Amúgy még mindig a Corvette CLE gyorsul a legjobban. De nekem jó ez így hogy hírdetitek hogy a Porsche megint a legjobb mindenben, leglább ez is olyan a lesz mint a tampon (gyk: előbb-utóbb minden ***c*-nak kelleni fog egy :D ))



  • Quqa
    #39589
    Azt elnézted szerintem nem gyorsul ennél semmi jobban és ami a legfontosabb marha hamar visszavált, ha esik a fordulat ettől megy annyira veszettül (e mellett nagyon stabil) és nem kicsit gyorsul 300 felett sem, nálam jelenleg 345 a vége.
    Máskülönben 2 Km/ó különbség semmit sem jelent!
  • RED BULL F
    #39588
    Ez a Treasure Huntos Lexus milyen szinten van? Megéri megvenni?
  • HUNRRIKAN
    #39587
    na ezt már téleg nem tudom szó nélkül hagyni bejön ellenem egy bmv m3 megyünk egy jó versenyt és a végén be várom hogy gratuláljak neki hogy szépen vezet és mit látok bmv m3 felirattal egy tojota mr 2 kép na én még téleg nagyon uj vagyok de látni még csak látok .... vagy nem ????
  • veszettróka
    #39586
    "base versions of cars" azaz alap-, csupasz verzió (én is gyárinak fordítottam volna )
  • kaoszgolyo
    #39585
    Gondolom, nem tuningos, nem módosított, nem Elite kiadású autókat lehet majd venni IGC-ért.
  • noblem1983
    #39584
    Ez egyébként mit jelentene pontosan "- A legtöbb gyári autó (alkatrészek nélkül) kapható lesz játékpénzért, kéthetente cserélődve"? Az autók nem a gyárban készülnek?
  • RoboKutya78
    #39583
    Jep ...
    Ez a hadjuk vagy hagyjuk kikészít:)) nehéz a magyar nyelv:)
  • kaoszgolyo
    #39582
    Jah, hagyjuk már ezt a témát. Adott gépet kell vizsgálni, nem általánosítani. Ha úgy érzi valaki, hogy túlmelegszik a laptopja, keressen rá, hogy van-e hozzá túlmelegedést orvosló BIOS-frissítés, másoknak is túlmelegszik-e, illetve, hogy a benne lévő processzorhoz milyen hőmérsékletet adott meg a gyártó. Ha garanciás, vissza kell vinni a boltba, és vagy megcsinálják, vagy pedig megmondják, hogy az adott hőmérséklet normális.
  • kanyesz07
    #39581
    metalcooler, hasonló a camazo zli elite
  • noxwill
    #39580
    Én azzal beérem ha egy csupasz GT2őt odaadnak 5milláért. Odaadom érte a fél garázsomat
  • RoboKutya78
    #39579
    Srácok hadjátok abba a notbook pc hűtéssel való elme bajos csevegést mert rögtön szétszakad a rekeszizmom a röhögéstől.
    Nekem van egy samsung r528 as notim simán futnak rajta a játékok mivel külön videokártyás nem fogyasztja a rendszer memóriát és röhögve órákon át tartom az ölembe játék közben a gépet mivel elmés megoldásnak köszönhetően úgy tervezték hogy hátul fújja ki a levegőt. Volt egy fusi notim is na azt hadjuk leégette a szőrt a lábamról az integrált vgának köszönhetően.
    Az asztali pct meg szintén ne hasonlítsátok a notihoz mert ég és föld a kettő vga alap 70 proci alap 70 tápegység alap 40-45 fok a winchester-erkről meg ne is beszéljünk 35-40 nekem kapásból van benne vagy 4
    El tudjátok képzelni nyáron a 35 40 fokos szobámba a gépem az asztalomon,szinte égetett a meleg.
    Noti 2 hetes nem tetszik a működése vidd vissza csereszavatos, ja és saját kútfővel bele se nyúljál
    Én is csak 3 év múlva cseréltem benne saját kezűleg memót meg vinyót.