94802
  • kaoszgolyo
    #39578
    Hogy van neked 4000 MB RAM-od? 96 MB hibás?
  • smokes
    #39577
    ennek van ubernitroja, aki meresz aljonki velem ezzel a verdaval odaverek
  • chris1997
    #39576
    [OFF] Tőlem ez a fosszállító nem kap esélyt :P
  • veszettróka
    #39575
    oké, és akkor melyiknek van übernitrója?
  • illesgergely
    #39574
    Nem rajongok ezért az izéért, de ha már kiveszik kapott egy esélyt...

  • smokes
    #39573
    hozok en olyan dragster autot hogy veri mindegyiket, azt a szemekiguvad:D
  • B13A6
    #39572
    Felőlem bárhova belőhetik nem lepődöm meg...a nagy elite dragster izom camaro 205-öt ér el míg ugyanazon a távon az exige 213-at....
  • smokes
    #39571
    BLACKFOXHUn , es a laptopot enm kell pasztazni a procijat?
    amugy meg NEMESIS vagy cserelj uj hutest vagy mehet a kukaba, a laptopok altalaba nem sokaig birjak, meg 2 hetes?
    es hasznalt fogadni merek:-)
    ujonan nem adnaki ilyent, ha meg is akkor miert nem vitte szervizbe hisz az meg jotelesos.
  • kaoszgolyo
    #39570
    Hm? Most is nagyon jó kocsik vannak IGC-ért.
  • noblem1983
    #39569
    Este ezzel a Freza29 nyomorékkal akadtam össze. Szépen meg volt csinálva a GT2-ese külsőleg és belsőleg de aztán volt pislogás ahogy kanyarodott a szemétláda. A végén üzentem egy szépet neki miután az adatlapját is megnéztem. Erre úgy káromkodott mint a vízfolyás. Ha ott lettem volna mögötte a valóságban olyan belevertem volna, hogy a monitort szétfejeli(-1 csíter 1 hétig kb.). De legalább jót röhögtem a primitív írásbeli megnyilvánulásain.
  • veszettróka
    #39568
    Más: látom senkit sem érdekelt rajtam kívül hogy mégis hová volt pofájuk belőni az új Gt2 -es Porsche tiszta gyorsulását. Azért ideírom:
    298 kmh-tt megy ott, ahol a CLE Corvette 300-at. Az eddig második legjobban gyorsuló kocsi, a '12 es Mustang Boss uott 293-at megy.
  • veszettróka
    #39567
    Ilyen ízleld, de le ne nyeld alapon majd valami jól korlátozva lesz rajtuk.
  • Gam3r
    #39566
    Hát nem tudom azért lp 640-el jó pár boostos kocsit meglehet szívatni szerintem,+ ha az ingyen boostokat gyűjtöd kijön egy t1-t2 top verda is(én is vettem először vinnyogós skyline-t, majd mr2-őt) :).
  • Guido992
    #39565
    Már azzal feldobhatnák a játékot hogy minden t1, t2, t3 szinten egy- egy autót nem boost ért hanem játék kessért lehessen megvenni. élvezhetetlen a játék hogy minden boost os a fasz költ rá játékra...
  • Gam3r
    #39564
    Bár mostantól se fogok többet feljárni mint havonta 2 max 3 óra, na de mind1!:D
  • B13A6
    #39563
    Jól hangzik amit írnak,hogy gyári verziók fokozatosan igc-sek lesznek(legtöbbje)...ettől azt is várom,hogy gt3 rtr-x vagy hasonló nyalánkságok is megkaphatók lesznek igc-ért ...de gondolom ezügyben csalódást okoznak...
  • Guido992
    #39562
  • Gam3r
    #39561
    LOL, köszönjük NFSW!
  • B13A6
    #39560
    itt van amit worldosok írtak
    - Two when they create their driver
    - One at level 12
    - One at level 20 (new)
    - One at level 30 (new)
    - One at level 40 (new)
    - One at level 50 (new)

    bárhogy számolom 7.....
  • B13A6
    #39559
    istenkém ez fáj
  • Guido992
    #39558
    Nem 6 ot vagy 7 et kapsz hanem összesen lesz annyi..
  • B13A6
    #39557
    +4...az a 3 amit a mostani rendszer szerint kapunk megmarad pont ugyanugy és még kapjuk azt a 4-et ahogy kruger írta 10 lvl-enként.....ez így 7....
  • Guido992
    #39556
    hogy lenne 6? 50 es szintnél van 4
  • janihunk
    #39555
    Kapun k 6 ingyen garázst?
  • Guido992
    #39554
    ó zsír és mikortol lesz? most 48 as szinten vagyok.
  • kruger445
    #39553
    Attól függ, hanyas szintű vagy. Például, ha 20 és 30 szint között vagy, akkor csak 1 új hely lesz nyitva az osztályok bevezetése után.
    20-29 -> +1
    30-39 -> +2
    40-49 -> +3
    50 -> +4
  • Guido992
    #39552
    lesz plussz hely a garázsban?
  • kruger445
    #39551
    Ha GT-t nem is, 4 plusz helyet fogunk kapni visszamenőleg. Én is most olvasom a cikket. Csak bírjam ki addig, tutira meg fogom venni az R32-es Skyline-t és igyekszem Nakazatósra alakítani.
    Bárcsak normális kasztniszettek is lehetnének majd vehetők IGC-ért az osztályok bevezetése után, legalább egy hétig... (Persze az IS350 szerencsés kivétel, jól áll rajta az a vadabb kötényezés.)
  • proracerhun
    #39550
    A héten meglesz a starterem. Remélem nem lesznek nagyon drágák a kocsik , mert vennék egy új gt2-t meg egy m3 gts-t .
  • Ryder159
    #39549
    Nagyon jól hangzik, egyre jobban várom
  • kaoszgolyo
    #39547
    Hármat. Négyet. Így lesz hét.
  • Lupous
    #39546
    Eredetileg mennyi garázshelyet kaptunk a játékban? 3-4?...akk most kapunk (legalábbis a régiek még+2-3at? (Elférne szal nem lenne rossz :P)
  • proracerhun
    #39545
    Ugye a héten még nem lesznek bent a cár class-ők?
  • mormotax2
    #39544
    az el caminot én sem fogom hiányolni minden profilomban volt mára már csak kető maradt de azokat sem használom
  • mormotax2
    #39543
    nem hangzik rosszul a sokk változás iaz az új skill rendszert is meg kelet szokni de végül is én elégedett vagyok mert látszik hogy értünk csinálják de este menyi cheater volt beszarás ja és egy Darius r8 am már van yes
  • noxwill
    #39542
    Az El Camoniért én személy szerint nem kesergek. Bár az tény hogy aki az első helyért mert annak T2ben ezt kellett választania. Viszont muszáj lesz a Dariusos R8ból szerezni 1et.
  • CortezK2
    #39541
    Ez a része jól hangzik ;)

    Jól végződik az este, összeakadtam egy csíííter 959-essel, aki még a sok szarjával se volt képes lehagyni, úgyhogy kilépett a veersenyből. Na aztán vége a versenynek, news meg csattog mint a vadbarom, egyik ember a friend listen nyomatja a Th csalást. Remove+block+report.
    F@sz kivan, asszem ideje aludni.
  • trakk
    #39540
    Mai Car Class-információk:

    - Változni fognak az autók árai (játékpénz és SB is)
    - Minden autó javítása ugyanannyiba fog kerülni
    - A játék kezdeténél 30,000 helyett 200,000 pénzzel kezdünk majd, valamint több autó közül lehet majd választani
    - A játékpénzért kapható autók megvétele nem lesz szinthez kötve
    - 50 szintig 6 garázshelyet lehet kioldani, ezt visszamenőleg meg fogjuk kapni
    - A legtöbb gyári autó (alkatrészek nélkül) kapható lesz játékpénzért, kéthetente cserélődve
    - Új játékpénzes autók érkeznek, ahogyan új tuningolt SB-s autók is
    - Véglegesen kikerülnek ezek a játékpénzért kapható autók: az összes Royal Purple-autó, Audi R8 Darius, RX-7 Battle Machine, 350Z Underground 2, El Camino kék Juggernaut, Scirocco Zack

    ...beszarás...
  • HUNRRIKAN
    #39539
    az jóó nem halok meg ... pedig már azt hitem
  • tutuhawer #39538
    az előfizetés összegébe nem megy bele az emelt díjas boost SMS nálam. Lebeszélhető havidíj X forint, és afelett még az egy darab SMS-em plusz költség