94802
  • B13A6
    #39662
    És szerinted mikor megfutotta a top1 időt nyilván "versenyezni" akart :)...ha így a leggyorsabb így leggyorsabb.....
  • JuhaAasz
    #39661
    pontosan az ilyen videó a tökéletes bizonyíték/indok arra, hogy semmi értelme nincs 100 millió single versenynek meg világranglista 1. helynek. hogy miért?

    mert az, hogy a lassulás elkerülése miatt a falon vezeti a kocsit, az nem versenyzés...az ilyen versenyzést és időeredményt, ÉN speciel szarbanézem, attól függetlenül, hogy ez a poseidon csávó biztosan a falon vezetés nélkül is egy hatalmas PRO
  • Quqa
    #39660
    A lényeget megfogalmaztad pár pályán jók nem mindenhol, és pár hónap alatt nem lehet a világelsők közé kerülni pláne nem nitro nélkül. Persze minden megoldható, ha az ember a lejjebb említett v betűs nagy-tudású emberke módszerét követi.
    Megj: nekem már akkor gyanúsak voltak mikor a skill rendszer előtt jöttek a nagy arcukkal hogy 50 lvl-eseket vernek 20-as szinten, akkortájt az teljesen képtelenség volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt a bizonyíték kell ám a nitro bőségesen!
  • patrikhun97
    #39659
    Azt nem tudom de ha az OpenVpnt használod huzamosabb ideig akkor bannolnak Sponsorpayről Multi account miatt...
  • kaoszgolyo
    #39658
    Elvileg minden hónapban lehet twittelni. Ettől lesz nekik folyamatos reklám. Ezt írják: "You can tweet once a month and continue to get an extra FREE GB of data each month!"
  • SUNNY84HUN
    #39657


    de az marad minden hónapban vagy csak 1x .. és utána vissza áll a havi 500 mb free mert lentebb elírtam

    off vége
  • kaoszgolyo
    #39656
    Egy twitteléssel összesen 1500 MB van. Az ImgLikeOpera kiegészítővel a képek által használt adatforgalom valamelyest kordában tartható, ha valaki Firefoxot használ.
  • norby9201
    #39655
  • SUNNY84HUN
    #39654
    sponsorpay-ért járt valaha ? itt vagyunk még jó páran
  • JuhaAasz
    #39653
    egy részét ennek kénytelen vagyok cáfolni. mentem énis kicsit régebben viszonylag elfogadható mennyiséget hitmanékkel és tud ő menni azért...és tud előzni is azért...tehát a CSAK rammolva dolog nem igaz...egyébként meg van pár kedvenc pályájuk, amit kurvára tudnak már szinte fejből, és azon ke tudnák hozni mondjuk a top 50-es időt...
    egyébként meg nem kell azt tudni, hogy miért is akar neki Tutu segíteni. megvan neked is a véleményed ez természetes, legalábbis megértem a fórumnyilvánulásai alapján meg minden, ez a Te dolgod. Én beszélgettem vele sokat, mentem vele sokat, és jó fej egyébként, csak itt a fórumon kicsit zilált :D meg véleményem szerint elég hevesen reagáló magas vérmérsékletű a fiú :D
  • proracerhun
    #39652
    De nem jár érte ban?
  • SUNNY84HUN
    #39651
    igen , van 1 havi free 400mb os keret azzal gazdálkodj az pá .. de nem rossz valamelyik nap 700sb-t kaptam vel össze uk -n
  • proracerhun
    #39650
    TunnelBear-t használja valaki? Nem bannolnak érte????
  • chris1997
    #39649
    Már megszokhattuk a cset hiányát :/
    De Steam, meg Xfire még mindig van.
  • Quqa
    #39648
    Én személy szerint nem szeretném, ha visszakerülnél nem vagy te és nem is voltál sosem top 10-20-50. sofőr. Mentem én sok 100-200-300. helyen levővel (a nevek nem fontosak), de a nyomukban sem voltál. Az hogy menni nem tudsz az csak egy dolog, de előzni csak ramolva sikerült, fordítva viszont ez elmaradt. És nem azért mert szemét vagyok, de ez az igazság.
    Hogy Tutu mit tud (különben semmit) és miért akar bármit is segíteni még mindig fogalmam sincs.

    Vikicsalot meg a másik -öt meg vagy ezren reportolták aki tudja és megy vele fotózza és tolja fel a Tutu által linkelt oldalra hátha törlik őket véglegesen.
  • kaoszgolyo
    #39647
    Használj virtuális gépet. A Babylon szerintem nem vírusos. A másik meg nem fizet. TunnelBearrel lehet országot váltani.
  • chris1997
    #39645
    Könnyű terelgetni a szót :D
    Nehogy már, a Viper Final Editionnel ne merjél murvába menni.. A Zonda Cinque-mel simán belementem :D
  • proracerhun
    #39643
    Lehetne valamit csinálni sponsorpay-be , hogy több ajánlat legyen ? Mert ingyenesbe csak babylon van meg valami megacould , de azt olvastam , hogy vírusos programok.
  • JuhaAasz
    #39642
    nem lehet...olyankor direkt kicsit tiltatja azt a fokozatot...hogy miért? szerintem azért hogy ne előzd meg aki mögé kerülsz :DD
  • kaoszgolyo
    #39641
    Hogy kell TE-ben jól repülőrajtot venni, miután a sünök szabadon engedtek?

    Kis ideig csak pörög üresben a motor, és gurul a kocsi. Mások viszont azonnal gyorsulnak. Tán váltani kell? Azt még nem próbáltam.
  • proracerhun
    #39640
    50 boost-ot össze kellene szednem , de sposorpay-be alig van ajánlat .
  • chris1997
    #39639
    Én teszter leszek.. November 2.-án amikor házhoz jön >.<
  • barack1997
    #39638
    Gagyinak tűnik, legalábbis nekem..
  • chris1997
    #39636
    [OFF] bocs szabi, autolog megszakadt egy pillanatra
  • maksoo
    #39635



    Nem rossz ez az ingyen Porsche:)
  • eQnLiEe
    #39634
    ezt nem hiszem el vagy nekem nem működött a kép beszúrása 2x is v csak alapból béna vagyok :s :D-.- sry szabi az előző 2-t töröld már légy oly kedves
    http://imageshack.us/photo/my-images/812/nfsw076w.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/850/nfsw077lj.jpg/
  • eQnLiEe
    #39633
    sry a duplázásért
    ez nem sikerült -.-

  • eQnLiEe
    #39632
    na 1 kicsit alkottam :b :D
    idősebbeké az elsőbbség :D

    aztán a fiatalabbak :b :D
  • JuhaAasz
    #39631
    akkor nagyon durván kanyarodhat a gép :D totálra vágja a játékot egyből...kikanyarodik a világból is
  • chris1997
    #39630
    Na végre egy online HP-s X)
  • chris1997
    #39629
    ChrisHUNGARY :D
  • chris1997
    #39627
    Gondoltam felmegyek, kicsit lepauseoltam a HP-t. Elindultam, meglesni mit tud Beacon-on az IS300. Elérem az első komoly balos kanyart, rögvest exe. hiba... anyád

    Akkor vissza HP
  • kruger445
    #39626
    Szerintem idővel azok is lesznek, de leszedálva. Se bronz cuccok, se semmi, majd felnyomod, ha akarod. (Megjegyzem: nekem 3 jelenleg SB-s célpontom van: az alap 1-es Golf, a Quattro és az E30 Sport Evolution. Porschénak elég számomra a 959. )
  • chris1997
    #39625
    Akkor: Eagle Drive(49), Garden Boulevard(47?), Station&Fisher(49), Spade Street(T1-es pálya(47))
  • barack1997
    #39624
    Szevasz TutuBarát, figyelek :)
  • HUNRRIKAN
    #39623
    t3 ba kellene ...
  • tutuhawer #39622
    Üdv, Barack, neked meg készülök egy festéssel holnap reggel. Majd a holnapi nap folyamán nézegesd a fórumokat
  • tutuhawer #39621
    ahogy látom, egyelőre te se tudsz itt semmiről, azért hőbörögsz. Bő Fél óra és jövök...
    most szevasztok...
  • barack1997
    #39620
    Kicsit visszavehetnél, Szabi megint takaríthat.. Nem kérés , csak javaslat, a további ittlétedhez :)
  • chris1997
    #39619
    Versenypályákon tudsz, attól függ, milyen tierbe keresel tuningot.