94802
  • smokes
    #39784
    a sok paraszt fellazadna hogy boostert vettek:)
  • smokes
    #39783
    adhatnanak igc-ert az osszes porchae- t3 autokat
  • smokes
    #39782
    Tátva maradt a szád?
    Ja, hogy másképpen nem is fér el a fogad.
    amugy nem ertem min vagy felakadva.
  • kruger445
    #39781
    Tegnap este jutott eszembe a tuti IGC-s body álma. Emlékeztek az Underground széria alap kötényszettjeire? (Snyper és Ace) Szolidak voltak, de (szinte) mindenre illettek. Itt is de jó volna, ha bevezetnék. Szerintem 60 ezer IGC-t megérne, nem?
  • kaoszgolyo
    #39780
    Megkerestem, hátha segít emlékezni: "4000 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)".
  • kaoszgolyo
    #39779
    Kérlek, mutass képernyőképet a 4000 MB memóriáról!

    Nem fogsz, igaz?

    Ha mégis (de biztosan nem...), azt ne felejtsd, hogy nem 4000 MB memóriát írtál, hanem 4000 MB DDR2-800 SDRAM-ot, vagy valami ilyesmit, ami ugye egyértelműen a fizikai modul(ok)ra utal, nem az operációs rendszer által elérhető területre.
  • smokes
    #39778
    jolvan huzzal sorszamot ,utana irhatsz nekem.
  • Guido992
    #39777
  • kaoszgolyo
    #39776
    Engem?
  • kaoszgolyo
    #39775
    Fene tudja. Nem akartam visszatolakodni, amikor kilöktél a sorból. Az már más kérdés, hogy kétszer álltál sorba, mégsem jutott sok. Tisztellek, amiért megpróbáltad.

    Hajjaj, de még mennyire! A hangok.

    Hümm? A játékba nem pofázni járok, azt ide tartogatom. Például neked. Másokkal pedig beszélgetek. Pár emberrel lehet.

    No, el kellett tüntetni az aláírásod, mert nem vágott egybe oly jónak beállított számítástechnikai ismereteiddel? Vagy csupán véletlen egybeesés?
  • smokes
    #39774
    en most irtam neki utoljara mert folosleges ember.
    eskuszom egy 5 eves okosabb es ertelmesebb meg tisztelet tudo.
  • smokes
    #39773
    amugy winxp rendszeren is mas adatot fog kiirni ram felol meg win7-nel is, kerdes neked hogy ismerifel a geped meg amugy a teljes full ramodat felismeri de egy picit leszedbelole, de ha ezt se tudod akkor mirol is beszelunk ugye ,hogy ugye.
    na ha meg ilyen okos vagy akkor , te magad miert nem tudtad megirni nemesis-nek a valaszt hm?:)
    jah talan nem voltal uzemkepes allapotban mi.
  • Guido992
    #39772
    Én is ezért töröltem le... csak a szája nagy de nem tud megverni..luser és kész nem nyitok vitát csak a véleményem mondom el én öszinte ember vagyok.
  • smokes
    #39771
    meg ha nagyon imadod az irasom, latom arra izgulsz akkor majd world-be gyere es ott is ezt mond nekem, de ha veszitsz akkor viseled a loser rangodat:-)
    szajhoskodni a legkonnyebb meg hulyesegeket irni, mikor latom ossze vissza zagyvalsz mindent rendesen rossz nezni ,de csoda hogy meg nem szoltak neked ezert, es igy nem lehet kibirni hogy ne szoljak hozza.
  • smokes
    #39770
    kaoszgolyo amikor nem voltal ott esz osztasnalarrol senki nem tehet ,csak egyedul te magad hogy ilyen hulye lettel, de ugye segitenek vagy sugnak neked?
  • noxwill
    #39769
    Hozzák csütörtökön. Jó kis szülinapi ajándék lenne
  • noxwill
    #39767
    Ez kinek a pihent kis agyából pattant ki?
  • Ryder159
    #39766
  • Guido992
    #39765
    köszi az infót :)))
  • barack1997
    #39764
    olvasd el, és rájössz :) Majd ha berakják, a car class-t, ami már szerintem nincs messze :)
  • Guido992
    #39763
    Mikortól kapunk garázshelyet?
  • kaoszgolyo
    #39762
    Babakocsi. :)
  • kowavega
    #39761
    Asszem egyetértünk a dologban.. :D

  • nfsmw4ever
    #39760
    Ott a pont. Még több mesét nekem! :-D Olyan szépen indul így a reggel. Sokkal jobb, mint amikor besírtam az új noti procijának az újrapasztázásán... Persze én nem értek hozzá, csak sok évig nyúztam a laposaim. Még a world-öt is toltam a legutóbbival (ez hülyén hangzik, csak kerülném a szóismétlést. A legutóbbi helyett, a rajta íródott volna.) Jó volt. Csak az utolsó notim elcserélődött ipad2-re. Nem rossz ugyan de nem megy a world rajta. Ez egy hatalmas negatívum. Viszont nem kell pasztázni...
    Nah de bocs a szurkálódásért! Vegye aki akarja inkább ugratásnak. Most irány a meló, hogy legyen búsztra való.
    Szép napot mindenkinek!
  • kaoszgolyo
    #39759
    Ha más volnék, de nem vagyok, egyből és feltartóztathatatlanul rohannék hozzád számítástechnikai tudásért – még ha nincs is bajom a gépemmel –, amikor meglátom az aláírásodban azt a mesebelien szép számú 4000 MB RAM-ot. Csillogó szemekkel kérdezném, hol lehet olyat kapni, mennyiért, de az nem is számítana amúgy, mert akarnám, de nagyon, csak az lenne fontos, hogy vegyél nekem is, ha volnál olyan kedves, és tedd be a gépembe, én pedig megkínálnálak kávéval, és a kutyának is megmondanám, hogy ne tépjen szét, és az olyan jó lenne, és már annyira várnám, hogy 4000 MB memória legyen a gépemben, de tényleg, mert az olyan szép szám, és ha a kis szomszéd Vér István megtudná, mivel lett több a hardverem, hát, bőgéstől remegve összepisálná magát.

    Egyszerűbb lett volna a korábbi kérdésre válaszolnod, és akkor kiderült volna, hogy téves következtetést vontam le, és ha bármi számítástechnikai kérdésem van, téged keresselek elsőnek. De hát nem válaszoltál. Vajon miért nem? Ki tudja... Te, bizonyára. Én meg költöttem egy kis mesét. Aranyos, hogy szerepel benne kutya is, ugye?
  • Dealcsy
    #39758
    Az új Lexus nitrója fasza, de undorító a kasztni rajta (az eleje elviselhető, de hátul... ) - szerintem, le is szedtem.
    Remélem valami használható kasztnit be fognak rakni, mondjuk olyat, amilyen volt a Most Wanted-ban, mert azt nagyon csipáztam, de ez valószínű álom marad sajna.
    Jó vas, pláne hogy egyből pro alkatrészekkel van, igaz, én már kicseréltem egy párat 4 kulcsosra. A kanyarodásán szerintem van még mit javítani, nem tökéletes, de azért kanyarodik. De hát egy vérbeli rajongó csak ezzel fog menni, mással nem. És én az vagyok, pláne hogy nem sokára megveszem az európai verzióját live-ban (élőben), 2 tehenet megér (a gondolatmenetem: millió -> milkó -> milka -> tehén [csakhogy ne az legyen, hogy milyen baromságokat írok én itt]).

    A Car Class-oknak örülök. Most gondolok bele, hogy ez egyeseknek mekkora szívás, mert mondjuk vettek egy ultra t3-as alkatrészt 2000-3000 sb-ért, meg egy ultra t1-est 1000-1500 sb-ért, azt nem sokára mindegyikbe lehet rakni. Ez szerintem megint egy dühhullámot indít el egyes játékosok részéről, mint anno az ultrák bevezetésénél. (Mondjuk az jó poén volt a YouTube-ra feltöltött videó, hogy volt 2 db 50-es driver, azt törlik mindkettőt. Ez örök emlék marad.).

    Holnap vagy holnapután lesz ne mulass az IS300-ammal, aminek a végeredményét ki fogom ide is tenni, nem mintha magamutogató lennék, de szerintem nektek is tetszeni fog.

    De addig is: MAGYARORSZÁG 9. HELY olimpiai éremtáblázat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arany: 8, ezüst: 4, bronz:5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • noxwill
    #39757
    Arra sajnos nem emlékezhetek mivel akkor még nem játszottam.
    Az RX7 pedig Október környékén lett IGCs
  • tutuhawer #39756
    szerintem a Skyline az első, de most nem nézek utána, meg nem is emlékszem. A skyline 2011 március elején lett játéklóvés. Előtte volt-e a Mazda avagy sem?
  • Gyuszopapa
    #39755
    Mert nekem tetszik a kinézete,de nem árt ha szakít is.
  • noxwill
    #39754
    És e valamit.....
    Mire gondolsz? Jól megy vagy mi?
    Egyébként igen jól megy és nem néz ki rosszul. Ha jól emlékszem a legelső boostos autó amit IGC-vé tettek.
  • Gyuszopapa
    #39753
    Ha már eltűnik a rendszerből ez a gép( Mazda RX-7 “Battle Machine)ér valamit mert gondolkodom a megvásárlásán.
  • janihunk
    #39752
    Olcsóbb nem hiszem hogy lesz, nem hiába adnak több pénz kezdéskor. Tuti drágul az IGC-s rendszer is. De lehet hogy a nyeremény összege is nől.
  • tutuhawer #39751
    trükkös. Semmi konkrétum szerintem. Csak spekulálni tudnánk.
  • janihunk
    #39750
    Meg mi az hogy teljesítményhez lesz állítva a kocsi értéke? Most ez a Lexus akkor drágulni fog?
  • trakk
    #39749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Akkor legalább mostmár tudod. :)
  • janihunk
    #39748

    Hmm szerintetek megéri a kis Lexus? Illetve nem most kéne lennie a frissítésnek? A Car Class vagy mi az?
  • trakk
    #39747
    Megtehetném, hogy abbahagyom, de az nem vallana rám.
  • noxwill
    #39746
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocs, de nem vettem észre, nem nagyon fűzött rá senki, csak a Hitman spammalését vettem észre
  • chris1997
    #39745
    Ez van. Tehetsz mást?! :/
  • trakk
    #39744
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ilyenkor érzem picit úgy, hogy feleslegesen tépem itt a szám... vagy tényleg ilyen nehéz fél oldalt legörgetni?