94802
  • IDFMAXIMUS
    #39828


    Szerintetek milyen lett ?


    AUDI
  • JuhaAasz
    #39827
    zöld+
  • nfsmw4ever
    #39826
    Hallod... Hogy nem tudsz írni az oké. De látom olvasni sem. Elkevertem tényleg, de te nagyon kicsi vagy még a jó versenyekhez. Te nem tudtál elpicsázni. Érted? Szóval a fikázásod meg a parasztozásod téged minősít. Hogy mit pofázok bele? Csak irritál ha valaki bunkó módon fikáz másokat.
    Majd felnőtt leszel mehetünk párat.
  • Freeman16
    #39824


    Egy újabb th-s magyar.
  • smokes
    #39823
    amugy meg az x-fire oldal jol nezki tetszik, szal gratulalni tudok csak szabinak:)
  • smokes
    #39822
    de bocs kaoszgolyo en kerek elnezest a tovabbiakban ,amiket irtam, de latom ez a srac valamivel nincs tisztaban.
  • smokes
    #39821
    nfsmw4ever

    A játék-vezetési-képességeimet nem ő kritizálta, hanem Guido992 <-- kaoszgolyo irta, szal akkor mit pofazol bele a nagyok dolgaba ,amugy meg faj hogy elpicsaztalak a raketa autoval, elpicsazhatlak tobbszor is, de te ellentetben te nem igen fogsz gyakorolj meg fiacskam, csak probalkoz de eloszor huzz sorszamot
  • kruger445
    #39820
    Hol lehet látni, hogy ki van a csapatunk Xfire csoportjában? És hogy lehet őket bejelölni? (Nekem teljesen új a cucc.)
  • JuhaAasz
    #39819
    elvileg join-oltam a communitybe :D
  • adamatts
    #39818
    az X-fire csoportba hogyan lehet jelentkezni??
  • JuhaAasz
    #39817
    nagyon nagyon remélem, hogy a TH hackes ribancokat kitakarítják a játékból mire bevezetik a car classt, mert különben ki lesz a fa........
  • B13A6
    #39816
    u.i.: ez a kedves th hackes személy ismertebb nevén lotyo....
  • JuhaAasz
    #39815
    " A Car Class-oknak örülök. Most gondolok bele, hogy ez egyeseknek mekkora szívás, mert mondjuk vettek egy ultra t3-as alkatrészt 2000-3000 sb-ért, meg egy ultra t1-est 1000-1500 sb-ért, azt nem sokára mindegyikbe lehet rakni. Ez szerintem megint egy dühhullámot indít el egyes játékosok részéről, mint anno az ultrák bevezetésénél. "

    Az EA-nél pont azt teszik, amit én is tennék dühhullám kitörése esetén a játékosok részéről, mégpedig:
    beleszarnék.
    Soha senki nem kötelezett senkit se ilyen dolgok vételére, úgyhogy a felháborodás a játékosok részéről teljesen felesleges...ahogy mindenfajta más panaszkodás is... :D

  • B13A6
    #39814
    Hoppá.....megint....felnézek newsbe hát 1 órával ezelőtt valami bogyo07 irdatlan mennyiségű th jutalmat szedett fel.....
  • janihunk
    #39813
    Csatlakoztam X-en (Csipa)
  • RoboKutya78
    #39812
    Ja és az x- firet még windws mesengernek is lehet hasznosítani be tudod rá aplikálni a fiokodat:)
  • GEMPAHUN
    #39811
    Szevasztok
  • chris1997
    #39810
    Xfire nicked mi szabi?
  • chris1997
    #39809
    Need Speed For (the) World :D
  • RoboKutya78
    #39807
    Sg Group X- fire
    Itt a gropul lehet jönni akinek van x-fire progija
  • chris1997
    #39806
    Asszem az.
    (PM ment vissza)
  • RoboKutya78
    #39805
    az még jobb is ha jól tudom .
  • chris1997
    #39804
    (Közbe észrevettem, hogy LogMeIn-t szedtem nem Hamacit >.< Fail)
  • chris1997
    #39803
    Jó az.
    Steamet jobban szeretem, picit jobb benne az élőbeszéd, de az Xfire is megteszi.
  • RoboKutya78
    #39802
    Ja ja én rendszeressen használom szóval tuti progi és nem kell vele sokat szenvedni mint egy ts3 mal szabad portnyitás meg hasonló
  • kaoszgolyo
    #39800
    Még egy ordas nagy off.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lotyo az (fórum-fejlécet kért, de Szabi – eddig – elfelejtette beállítani neki (ez célzás volt:)). Így már nem vagyok biztos benne, hogy nekem írt-e, hiszen végeztem már előtte versenyben, ha nem is vertem meg.
  • RED BULL F
    #39799
    Nem tudjátok, ezzel a car class bevezetésével most, hogy az aftermarket cuccok sincsenek szintekhez kötve az eladásukért vajon kapunk azután IGC-t?
  • chris1997
    #39798
    az jó lenne, mert a Hamachi legújabb verziója szar.. és így a TS3 sem fog menni. Xfire jobb(Steam talán annál is)
  • RoboKutya78
    #39797
    Benne vagyok egy X-Fire csapat szervezésében mindenki tudna csatlkozni hozzá aki itt csetel .
    Látnátok hogy ki mikor játszik
  • RoboKutya78
    #39796
    Ha kell csinálok egy Sg need for speed csoportot és oda mindenki be tud jelentkezni.
  • chris1997
    #39795
    Igaz értelmesebb, vagy a Steam is jó
    (Robo neked ott mi a nicked?)
  • RoboKutya78
    #39794
    Tst akartok ? használjátok az x-firet hasznosabb progi Cris neked van is ha jól tudom lehet benne csoportos cset meghívást csinálni ne szenvedjetek a Ts3 mal
  • kaoszgolyo
    #39793
    A játék-vezetési-képességeimet nem ő kritizálta, hanem Guido992. Ha egyáltalán. Egyelőre még nem derült ki, mi is az ő nickje a játékban.

    Nem feltétlenül csak 4 GB-ot tud, de a 32 bites X86-os asztali Windowsokban csak ennyi kezelése van engedélyezve.
  • nfsmw4ever
    #39792
    Figyu Metál. Nem elég még? Előbb kikezded Káosz barátunk elég alpári módon. Majd fikázod - szerintem "aljas" módon. A módon a hangsúly - a world beli képességeit. Nekem úgy rémlik, hogy akadtam veled össze privátban. Többen voltunk. A picsarakétával durrogtattad a nitrokat és az RX8-ammal lealáztalak pu nélkül. Sőt. A nejem is előtted beért. Akkor te most a looser kategóriába tartozol? Vagy neked az átlaggal ellentétben rossz napod volt.
    Kissé lejjebb meg már parasztozol mindenkit aki boostot adott ki a porschéra?????? Normális vagy? Nincs egy helyesen leírt mondatod és parasztozol? Szálj le picit közénk, légyszives. Ha nem túl nagy kérés. Az informatikai tudásod meg inkább ne itt teszteld. Például a memória, meg a noti működési hőmérséklet témában is alaposan le lehet törni a szarvaid.
    És most fikázhatsz engem is. Nekem is van porschém. Is. Laptopot is használtam évekig... Azt is tudom, hogy egy 32bites oprendszer, fizikailag csak négy giga memóriát tud kezelni összesen. De 4000 Mb-ot még egyetlen diagnosztikai jelentésben sem láttam. Van mit tanulnom. De remélem a helyesírásom kielégítőnek bizonyul.
    Én kérek elnézést!
  • chris1997
    #39791
    [OFF] Most próbálok kreálni egyet
  • chris1997
    #39790
    Van TeaSpeak3 Cileintem. Szervert Hamachival próbálok majd.
  • chris1997
    #39788
    Na, felszenvedtem magam TH idejére, 14/15-nél exe hiba... Na akkor most megkeresem a Hot Pursuit ikont....
  • kruger445
    #39787
    (hopsz, én a régi GT2-re gondoltam. Bocsi.)
  • kruger445
    #39786
    Az jó volna, azt az MW-ben is szerettem. Bejön a hátulnézete a nagy lámpákkal.
  • chris1997
    #39785
    Ne aggódj, nem fogják beadni, max a 911 Turbot ;)