94802
  • noxwill
    #39743
    Én már annyit kivettem hogy a partok jelenlegi tierenkénti felosztása megszűnik és nem lesz tovább kategorizálva. Szóval ha nyersz egy Attack gumit azt bármelyik verdába beteheted.
  • chris1997
    #39742
    A car classokról van szó.
    Lusta vagyo saját fordításra, úgyhogy... lapozz lejjeb
  • kanyesz07
    #39740
    és ez is és minden xd

    https://world.needforspeed.com/news/article/1656
  • kanyesz07
    #39739
    ez mit jelent??

    https://world.needforspeed.com/news/article/1630
  • kanyesz07
    #39738
    kérhetek fejléct?
  • Quqa
    #39737
    Ez nagyon jó én meg elpazaroltam egy csomó alkatrészt tegnap (kb. 150-et) mindenféle hulladékba, hogy fogyjon, ha tudom hogy egységes lesz hagytam volna. Mondjuk maradt elég így is, de azért sajnálom.

    Tutu jó hogy segítesz, de az a tuning lista ott van a fejléc alatt is, akinek nem tűnne fel.
  • chris1997
    #39736
    Szevasz

    (De ugye azt vágod, hogy nem örökre és naponta azért feljárok?! :P )
  • HUNRRIKAN
    #39735
    jaaaaaaa értem köszi
  • tutuhawer #39734
    kár, szevasz
  • B13A6
    #39733
    Ez jóféle....a skillekért kapott ultra tunedekből maradt egy csomó t1-es,így el fogom tudni használni másra :D...
  • adamatts
    #39732
    a chat ablakot bezárod vagyis inkább kicsibe rakod és mögötte meg tudod javítani
  • chris1997
    #39731
    Kár, nem kár, elegem lett.
    Elegem lett, hogy 3 percenként van csak multi.. jobb esetekben...
    Elegem lett, hogy tényleg ez a monotonság van a játékban: log in, TH, multi multi, unalom, multi, pá.
    És ez HP-ban nincs. Ott a multi nem ilyen monoton. Lőni kell az EMP-t, meg minden egyebet. Főleg amikor a turbórendszert benyomom, na az aztán a húúha. Meg ott a Burnout. Végre az ottani Elite jogsi megvan, így mehetek garázdálkodni ott multiba, na az aztán nem kutya. Meg most jön az MW, az meg BP szorova2...
    Szóval, igen feljárok.. néha. Aki elkap, azzal maradok, de ezt a monotonságot meguntam.
  • HUNRRIKAN
    #39730
    köszönöm a segítséget még lenne egy kérdésem autót hogyan tudok javítani ????
  • tutuhawer #39729
    kár
  • chris1997
    #39728
    óó grat. Néztem én is ilyet, de leálltam az egésznapos World függéssel, Car Class idején(vagy ha valaki keres) visszamegyek több időre, nem csak TH-ra.
  • adamatts
    #39727
    minden járgányhoz kiváló jó váltó grat
  • tutuhawer #39726
    http://www.team-ger.net/gxrdrago/NFSW/parts/us/
    itt a segítség, ha esetleg nem innen nézted volna. Érdemes ide-oda kattintani rajta, folyamatosan frissítjük
  • HUNRRIKAN
    #39725
    velocicom tuned transmission tier 1 es
  • HUNRRIKAN
    #39724
    nem igazán tudom pill megnézem
  • tutuhawer #39723
    hoppá, az pro tuned, igaz? 3 kulcsos tuned? Gratulálok, én is keresek egy olyat, de csak nem esik le... a Skyline-ban még mindig csak 6-9-4 van :(
  • HUNRRIKAN
    #39722
    srácok végre megnyertem az első tuningomat nagyon erős váltó 7 9 4 es
  • tutuhawer #39721
    miért mondod ezt? Igenis minden rendben a barátlistámban, megtalálja az ember a tiszta versenyzőket, és sok régi barát is van közte. Szóval sima ügy jó társaságba keveredni.
  • smokes
    #39720
    na rolad ne is beszeljunk, te mar csak tudod ugye?
    alkatreszek gyongye.
  • tutuhawer #39719
    ha jó helyen keresed, akkor azért megtalálhatóak, Razor.
  • smokes
    #39718
    de sok ezert veri a nyalat hogy ilyen olyan partja van ,mert vagy tisztesegesen van neki, vagy th hacket hasznalt. Csak az a baj keves a tiszteseges ember.
  • chris1997
    #39717
    Örülnék neki, pusztuljon a sok TH b*zi hacker
  • smokes
    #39716
    jah amugy mellesleg a sok th hackerek se fogjak sokszor tolni,mert valami szuro ujabb fajta programra keszulnek, a hivatalos forumaba rebesgetik ahogy forditottamle:)
  • smokes
    #39715
    RoboKutya78
    Jep ...
    Ez a hadjuk vagy hagyjuk kikészít:)) nehéz a magyar nyelv:)

    hagydra ,mert kaoszgolyo azt se tudja mit ir nehezkes a magyar nyelvtan neki, de megmagyarazza a nagy pc tudasat:))))
    nemesisnek sokszor lett irva ha ujonan vette vigye szervizbe, amugy meg nem ertem mit sir, nem mintha ebbe tudnanak segiteni,esetleg tanacsot adnak ,vagy jo vagy nem.
    meg utoljara hozzafuztem a temahoz es most mar felolem vege lehet.
  • adamatts
    #39714
    ott a pont krugernél + még...
    van egy csomó felni , neon és rendszámtábla a játékban a packok jóvoltából de amik benne vannak az aftermarket alatt az alap dolgok ezt még aláírom hogy csak azok vannak DE!... ezeket jó lenne IGC-sé tenni és vmivel markánsabb jobb és szebb afterm. partokat hozzáadni ha már ennyire reformálják a játékot
  • kruger445
    #39713
    ??? Miért, eddig szinthez voltak kötve? Az volna jó, ha végre nem ugyanaz a semmire nem illő body lenne a shopban "óccsóér'", hanem valami klassz(ikus)abb. Ja és legyen végre értelmes bodykit IGC-ért is!
  • kruger445
    #39712
    Ja, hogy a Holden Commodore VXR dupla akkora, mint egy Elise és mögötte lazán elbújik a DB9? Tényleg vicces.
    (Tudom, hogy itt a Pontiac verzió van középen, de akkor is Holdenként ismerik a legtöbben errefelé.)
  • tutuhawer #39711
    a bodykitről mindig eszembe jut, hogy az olcsóbb autóra olcsóbb, a drágább T2-esre meg drágább a bodykit. Nekem péládul a Skyline-ra kettőezer dollár a bodykit, az összes többi autómra többe kerül jóval... Szerintem valami kedvezmény jár, amennyit tuningoltam már ezt a modellt... :)
  • noblem1983
    #39710
    Az egyik aftermarket pack is le van árazva 1750 boostért vehető
  • SylarHun
    #39709
    Ezeken!

    http://www.lotustalk.com/forums/f152/aston-db9-pontiac-g8-gxp-lotus-71026/
  • SylarHun
    #39708
    Ezeken azért jó nagyot röhögtem.




  • JuhaAasz
    #39707
    minimálisan félreértelmeztem egy két mondatot akkor :P
  • trakk
    #39706
    Mai infók:

    - Az alkatrészek nem lesznek tierhez kötve, a meglévők át lesznek konvertálva
    - A fentinek megfelelően a kártyacsomagok is egységesítve lesznek, nem lesz bronz pack
    - Minden alkatrésznek hatása lesz minden tulajdonságra
    - A bodykitek sem lesznek szinthez kötve
    - Minden egy kulcsos alkatrész kapható lesz IGC-ért
  • RYAN012 #39705
    nekem ennyi is elég köszi :D
  • JuhaAasz
    #39704
    röviden tömören:
    Tier korlát megszűnik. Alkatrész mehet akármelik kocsira. Összes street cucc megvehető lesz igc-ért. Minden part hatni fog mindhárom értékre(pl egy motor is a handlingre). Az eddigi cuccok megmaradnak nem vesznek el. Vizuális tuningnál se lesznek szinthez kötve az egyes matricacsomagok. (lehet valamit kihagytam, de már 15 perce, hogy olvastam és telefonról is írok, úgyhogy ennyivel érd be :P)
  • BrianSpilner14
    #39703
    cső