94802
  • chris1997
    #40157
    Így legyen......

    R32/R34 lehet egy űberfasza masinacsoda, de alapon akkor sem ász. Tuningal naná, húz mint atom, én is imádom az R43-et de azért ha tiszta: Alapon nem többet tud, mint egy autó
  • tutuhawer #40156
    Szabi, miért nincs szerkestzés gomb gépelési hiba esetére???? menőt akartam írni
  • tutuhawer #40155
    azt kell tudni, akármilyen lista is érkezik, hogy a Nissan GT-R 32 egy műszaki csoda, és ha 1000 lóerőig nyomják, akkor is csoda akezelhetősége. Az R34 szintén. Szóval az lenne a mená, ha bármiből össze lehetne rakni bármit.

    Mondom, az embereim szóltak, hogy 1 hete szólt Drew, hogy ez nem valódi, tehát kamu. Nem kamuzok.
  • chris1997
    #40154
    Leszarom, addig valós, amíg a hivatalos drew nem mondja, hogy fake, addig szarok erre az ügyre.
  • chris1997
    #40153
    rendben............................................................................

    Quqa: Lehet, de.... hát jó kérdés. Utálom az MR2-t, nagyon a bögyömben van és örültem neki. De lehet lerontják, na kíváncsi leszek rá.
  • tutuhawer #40152
    ne válaszolj neki, megsértődik...
  • Quqa
    #40151
    Szerintem nem az RX8 230 LE, az MR2 meg 220 LE nézz pl. egy totálkár tesztet mihez hasonlítják.

    #40143 És mennyire lehet hinni ennek vagy ez olyan mint a leendő térkép ami egy 6547-es (évi) állapotot vázolt volna fel.
  • tutuhawer #40150
    az embereim most jelezték, hogy kamu. Az eredeti Drew szólt, hogy ez nem valós. Persze attól még lehet, hogy az erdeti Drew kamuzott a lista valóságát illetően, szóval lehet ez valós. Vagy kamu. Vagy az eredeti Frew lett kamu, amit a hacker csinált, és közzétett egy valós listát, majd ráhazudta, hogy kamu, hogy senki se tudjon semmit.
  • chris1997
    #40149
    kösz

    Drewnal küldtem link fotót... majd ő megmondja a tutit. Vagy nem.
  • tutuhawer #40148
    grat
  • chris1997
    #40147
    Én hivatalosnak látom.. eléggé.
  • trakk
    #40146
    Persze ezt ne vegyétek készpénznek, egyáltalán nincs semmi infó arról, hogy hivatalos lenne.
  • chris1997
    #40145
    Alap teljesítményével(valóság) jó helyen van a Skyline.
  • tutuhawer #40144
    A countach-t láttuk tuningolva B osztály tetején 588-as értékkel, szóval tovább építve az autót, talán feljebb is mehet. Így lehet számolgatni talán. Az R34-es Nissant viszont a B-ből indítanám, de így is lehet jó, ki tudja...
  • trakk
    #40143
    Fórumról
  • chris1997
    #40142
    Reális a lista.. végre :P
  • Quqa
    #40141
    Ez csak valami rossz vicc lehet E30 C-be MR2 meg E-be viszont az RX8 a C-be kerülne!
    Az F1-, AMG-, és a Carrera GT-nek viszont ürülök ha lennének!
    Különben honnét van ez a lista?
  • chris1997
    #40139
    És jön az Aventador...
    Meg a Huyara és b lett a Drágaszág.. ejha, tetszik :D
  • chris1997
    #40138
    Jó kedvem lett, csomó blacklist kocsi rossz helyen van, sőt rossz ítéletben XP
  • chris1997
    #40137
    E class az MR2.
    PARTY UP!! X)
  • trakk
    #40136
    Érdekes kép a car classokról a spoiler után
  • szilard12
    #40135
    Nagyon király, csak az oldalán azt a STOP TECH-es matrica kicsit számomra furcsa helyen van. De ha neked tetszik akkor nincs baj. Azon kívül nagyon jó
  • Ryder159
    #40133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a tököm az az X-fire és mire jó az?
  • Nomish
    #40132
    Elkészűltem a kedvenc autómmal,mely véleményem szerint méltó darabja a gyűjteményemnek! ^^
    Véleményeket,kritikákat szivesen elfogadok.



    Remélem ezúttal sikerül rendesen spoiler felirat mögé rejtenem,ha mégsem,akkor elnézést a sok helyért. :D
  • JuhaAasz
    #40131
    az legyen a legnagyobb baj, ha éppen 2 hétig nem lesz elérhető az eagle drive ;)
  • goregrind #40130
    GHelltrucker marad az egyszerűség kedvéért!

    De még csak ismerkedem a játékkal, eddig 2 verseny volt 2X, jelenleg még nem tudom jó-e vagy rossz a játék, kell még pár nap!
  • chris1997
    #40129
    (Jövőbeli Blur nicked? :D )
  • chris1997
    #40128
    Nem kis probléma..
  • goregrind #40127
    Megjött a BLUR dvd! Telepítés folyamatban, ha beválik akkor az nfsw marad kizárólag gyémántozásra egy darabig...
  • patrikhun97
    #40126
    Sziasztok kéne egy kis segítség a Chrome zseniktől Hogyan lehet törölni felügyelt bővítményeket?
    Ja és bocsi az offért:D
  • trakk
    #40125
    Ezt Obi írta, igaz? Ha már ő ilyet ír, akkor itt komoly probléma van.
  • chris1997
    #40124
    ja..
    Akkor se jó.. bár....
  • kaoszgolyo
    #40123
    12-15 pálya (beleértve a versenyeket és a rendőrözést) lesz elérhető egy nap. Ezeken annyiszor mész, ahányszor akarsz.
  • chris1997
    #40122
    Remélem, hogy fáradt vagyok de ez azt jelenti naponta 12-15 multi a max? O.o
  • chris1997
    #40121
    So, I was looking at the questions asked by members on the forums about the matchmaking update, and it's true: not all the events will be available every day.

    JoeyPK - Wait, so only a handful of events will be available on any given day? That means we can't race or favorite races every day?

    Drew - That is correct. Every day there will be 12 - 15 events available to race in. they will change every day.

    And that includes private racing...

    zztupapazz - Even though the of daily events sounds good, will private races and single player be restricted to the day events also?

    Drew - Yes, you will only be able to race (by this I mean all game modes) in the events of the day

    Well, there you are. After the update, all our favorite tracks will be gone and replaced with only the events of the day, and whenever a new car comes out, I won't be able to immediately test it on Petersburg Dam or any track really cuz the events change every day. I honestly don't know what I'm going to do now in this game.


    ...................................................
  • chris1997
    #40120
    [OFF] nem lehet, kocsikázni kell
  • trakk
    #40119
    Persze, mehetsz, ha éppen elérhető. Aztán persze az is lehet, hogy egy hétig nem lesz az.
  • JuhaAasz
    #40118
    ez a match-making lesz a legjobb az egészbe. Végre mehetek az eagle drive-ra, meg a station & fisher-re rx8al, anélkül, hogy bele kelljen nyugodnom p, hogy a 3 m1 procar, neg 2 gt3rs, meg 1 gt2 elverjen ... Kiváncsi vagyok mi milyen jól fog elsülni, de én már most ugy tekintek rá, hogy a mostani worldnek vége, és jön a world 2.0...ez csak jó lehet...(suttogva* : nagyon jó)
  • Freeman16
    #40117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A burnout-ban a versenyekhez vagy a roncstelepre nem lehet teleportálni? Mert a város egyik végéből elég unalmas elmenni a másikba, hogy autót cseréljek. És hogy nincs kijelölt pálya egy pillanatra nem figyelsz és teljesen letérsz a útról.
  • chris1997
    #40116
    Multiba kezdődik a lényeg, és a Criterion Elite jogsit szerezd meg :P