94802
  • Gyuszopapa
    #40200
    Az este sikerült elérnem a 22-es szintet és így megvettem a Mazda RX7-est.Egész jónak tűnik igaz 1 versenyt nyomtam vele de rögtön első lettem.
  • JuhaAasz
    #40198
    első vételem amiért töltök is be kis boost-ot az a mclaren f1 a need for speed 2-ből...valamikor még millenium előttről :D
  • JuhaAasz
    #40197
    hoppá :D mp4-12c alapból S kat. míg a nagymenő porschék csak A kat....ráadásul nem is "upgrade"elhetők az S-be :DD jupppppííííííííííííííííjéééééééééé
  • kruger445
    #40196
    Ha ennyire kiterítik a lapokat, osztják meg folyamatosan az infókat, már közel lehet az osztályok bevezetése.
  • Ryder159
    #40195
    ja augusztus. De azt nem mondta melyik augusztus
  • kruger445
    #40194
    Igen, a kedvenc. Akármi is lesz, én megtartom Akina Lovagját (AE86), mert imádom. Ha meg esélyt akarok magamnak pölö Country Clubon, előveszem a 959-est (a.k.a Béka), mert azt is szeretem.
  • tutuhawer #40193
    augusztus hónapban, éppen kiírta NEO1018 megint, aki a Twittert is figyeli, és én is láttam egy képet, hogy NFSDrew megerősíti, augusztus hónap a tuti
  • kruger445
    #40192
    Drew szerint: hamarosan.
  • tutuhawer #40191
    ja, hát így azért gond van / lehet. Pénzért megvenni a győzelmet nem lehet, meg nem is érdemes rámenni erre, mert azt változtathatják. A kedvenc meg kedvenc.
    Tibeo, ha jó pályán mész, akkor meg a Skyline GT-R R32 is megállja a helyét gyenge tuninggal is. Azzal nyomtam ma elég sok futamot is.
  • tutika14
    #40190
    Mondanám, de hiába hívom Devellis-t :( nem veszi fel... biztos haragszik rám :(
  • kruger445
    #40189
    Még kis plusz infó: T3-ban egy zöld Ford GT-je van (a.k.a Hulk), de nem használja. A s*ggrakéta jelenlegi állapotának ismeretében minek is? Lesz még itt visítás.
  • BDGO94
    #40188
    mikorra várható a clash srácok??,
  • kruger445
    #40187
    Úgy érzem, a hozzárendelt tartalmat. Addig Silviája volt, mert az volt a top T1 a boostos mindentvivő Golf 1 és MR2 megjelenéséig. (A Szilvi még most is megvan neki.)
  • tutika14
    #40186
    Már én is így vagyok :D Full azt veszek ami tetszik csak :D Ezért vagyok totálisan versenyképtelen XDDDD
  • kaoszgolyo
    #40185
    Te se lehetsz túl gyakran telerakott bili mellett...
  • tutuhawer #40184
    A tesód mit szeret? A toyota MR2-t? Vagy a hozzárendelt tartalmat? Én a Nissanokat nagyon szeretem. Javítás vagy rontás? A Nissanokat még mindig szeretem. A tesód is ezt a kérdést tegye fel magának, és kész is az ügy. Egyébként nem bánnám, ha borulna minden, de tényleg minden.
  • Quqa
    #40183
    Mellesleg ezt a luxus márkát sem írnám le, tud az menni nem is gyengén.
  • kruger445
    #40182
    Halljátok, tesóm (aki imádja a saját MR2-esét) most tiszta dühös amiatt, mert látta az E kategóriában a kedvenc motorcsónakját. (És még mindig a s*ggrakétáról beszélek.) Tudjuk, hogy ez még nem hivatalos, de ha tényleg abba a kategóriába kerül, akkor egy ordas nagy stat lerontás is járni fog ezzel szerintem.
    Ja és a Sciroccót vissza az E-be, Silvia lazán elveri alapból.
    Ja és McLaren F1-et minél hamarabb ide-ide-ide!!!!
  • chris1997
    #40181
    Akkor se téma ez...

    Én is max cián tablettával ítélem el a csalókat, A CSALÓKAT.

    Szóval vissza az arccal, mert nem tudom, ha nekem van nagy pofám................................
  • Quqa
    #40180
    Az iróniát persze a végére írhattam volna, csak hát mindig ezzel az embereivel jön, hát megfogalmaztam ahogy a kedvem tartotta, semmi gonoszkodás nem volt benne!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó egy kicsi talán volt benne.
  • chris1997
    #40179
    Na legalább te belátod a lényeget.

    De az ilyen elbaszott seggnyalókból, vagy hogyan mondhatnám szépen... elegem lett...
  • tutuhawer #40178
    Pont ezt mondom én is, nem is értem Quqát. Neked jár a piros pont, Chris. Ugyanakkor meg egy fekete is, mert nagy T nagy H. TH, tudod, érted... TH hacker vagyok ,érteeeeed.
    egyébként még nem bírom ki, Rabidfox barátom mutatta be egy fórumon, hogy is néz ki a lagg minálunk az NFS-ben, óriási:
  • chris1997
    #40177
    [OFF] Mint valami elbaszott gimiben, vannak a fúú de menők, meg az átlagosok... De egy játékban ezt eljátszani.. szégyen.
  • chris1997
    #40176
    [OFF] Miért ki az a tutuhawer? Ki? Egy játékos. Most komolyan... mitől több tutu mint bárki más? Annyival, hogy Ő lvl 50. Szóval veled egyrangú, meg a többi lvl50-essel. Tutuhawer nem több egy játékosnál. Nem kell itt megint a "fúú de ászvagyok, majd szépen lerohanjuk" cucc, mert hülyeség. Az ilyen idióta barmok miatt is mentem el, valahogy elegem lett....
  • tutuhawer #40175
    hagyd ezt a marhaságot
  • chris1997
    #40174
    Z4 GT3 tényleg rossz helyen van. Conti pedig 2 tonnával B. Miura szerintem C, ott van a helye. Szóval félig-meddig a lista igaz is lehet. Félig-meddig....
  • chris1997
    #40173
    R8 5.2 simán lehet A-ban brutális a gyorsulása...
    Átnézem a Forza3 listát, kb hasonló van ott is asszem..
  • noblem1983
    #40172
    érdekes ez a lista és néhány hiba van is benne.
    1. a Z4 GT3 pálya-versenyautó mit keres B-ben?
    2. A Lamborghini Miura SV-ről eldönthetnék, hogy C vagy D?
    3. Az Audi R8 5.2 A-ban van (vicc?) a Valentino Balboni ami a valóságban is összehasonlító tesztben jobb volt az R8-nál itt meg főleg jobbnak gondolom mit keres B-ben?
    4. Bentley Continental GT (ezt ők sem gondolhatják komolyan, hogy A a 2 tonnájával)
    5. Az SLR talán jó helyen is lesz ha nem lesz újra hasonlóan versenyre alkalmatlan
  • Quqa
    #40171
    Értelmezés saját száj izz szerint: Emberek = testőrök = über brutál svájcinégerek = verő emberek! Tutu egyet csettint és Velencén a száján keresztül húzzák ki a gerincét aki beszól neki.

    #40155 Hagyd már ezt a 1000LE-s istenverést, mindent fel lehet húzni és csak 3 dolog kell hozzá … pénz, pénz, pénz!
    Pl!
  • JuhaAasz
    #40170
    na csak tudok valamit :P nincs rossz sora a kis svájci szöszkének
  • chris1997
    #40169
    ÉS ők az embereid? fizetsz nekik? :P
  • tutuhawer #40168
    akik minden fórumon ott vannak.
  • JuhaAasz
    #40167
    82 cm-es tv, 1920x1080 MAXIMUM...elég űberbrutál így tolni a gamet....
  • chris1997
    #40166
    Ez bizony panamera.
  • JuhaAasz
    #40165
    miez?

    ezt láttam ma eger városába...hirtelen panamera turbora gondoltam...de megkérdem azért tőletek mesterek, hogy ezmiez? :D kis szöszi felvehetett volna vele :D
  • SUNNY84HUN
    #40164

    kit tolja még a battlefield play4free -t ? én ma elkezdtem, vegyen fel aki gondolja és ő is tolja
  • noxwill
    #40163
    Persze hogy kamu, de azért nem 100%osan. Valamiféle képet már ad a felosztásról.
    De azért az hogy az Exige mit keres a "B" osztályba amikor az A1 a "C"be van. A Procarnak se a "C2be meg a "B"-be semmi keresnivalója nincs. Az "A" osztályban a helye. Az XKR szépen vissza a "C"be.
  • chris1997
    #40161
    "Mondom, az embereim szóltak, hogy 1 hete szólt Drew, hogy ez nem valódi, tehát kamu. Nem kamuzok."

    Kik az embereid? Kik mondták, mikor? Ki mondta, melyik nagy embered? Devellis? :P
  • chris1997
    #40159
    R34*
    Szabi, szerkesztés tényleg kéne, az ilyen bakik miatt....
  • chris1997
    #40158
    Menőt?! hajrá..