94802
  • nfsmw4ever
    #40246
    PASSZ. Kérlek nálam így is megy. Összefűzi, panel feljön és minden aktív. Biil Gates féle megoldás. Töröld az egészet és szedj le mindent újra. (nem tudom milyen géped van. a directx kompatibilitás végett, mert nekem az install közben azzal vacakolt egy darabig)
  • nfsmw4ever
    #40245
    Most próbálom úgy ahogy te csináltad. Kíváncsi vagyok elakadok-e. Majd jelentkezem mire jutok.
  • Quqa
    #40244
    Hát én ott nem nyomtam rá hanem a leszedett állományoknál elvileg az első az a telepítő ami össze is füzi a többit, de nem csinál semmit. Aki feltette írhatna mi lehet e gond.
  • patrikhun97
    #40243
    Köszönöm az infót de eddig csak egy bömbim volt mégpedig a Gts Holnap már indulok is és uti társak jelentkezését várom:D
  • trakk
    #40242
    *Mindkét
  • trakk
    #40241
    Minkét BMW csupasz fekete.
  • patrikhun97
    #40240
    Remélem mihamarabb sikerülni fog visszaszerezni vagy találni valamit amivel zsarolhatom...
  • nfsmw4ever
    #40239
    Ööö... nem tuti hogy segítek vele. Letöltöttem ugye a launchert. Az leszedte az állományokat. Mikor végzett, akkor volt egy gombityó, hogy install. Arra rányomtam, és feltelepítette. Most ott tart, hogy Options és Run gombok vannak. Gondolom innéttől megy, csak most még nem indítom, mert videóval szrakodok. A launcherből kell telepítenie, mert darabolt állományként jön le a teljes telepítőkészlet és az tudja sorba fűzni. Bár lehet a winrar is képes rá. Azzal meg összefűz (egyesít) és kicsomagol. Akkor pedig abból már telepíthető.
  • Quqa
    #40238
    Valaki segítsen, ha tud leszedtem ezt a Driver San Francisco (jött vagy 5 órán át) viszont nem tudom telepíteni. Rányomok a lejött fájlnál az első telepítő ikonra bejön a játék indító rányomok az instalra és semmi. Megnéztem az e-mailt most onnan is leszedem és jött egy kód azt hova kell beírni? Mit nem csináltam jól? Köszönöm, aki tud segíteni.
  • nfsmw4ever
    #40237
    A SZEM addig szemmel tartja majd...
  • patrikhun97
    #40236
    Egy kis módosítás TH hackelt ezért ugrottam ekkora szintet és a kocsik is ezért ilyen tuningoltak... De ha tönkre tette a bömbi festését akkor megölöm Elutazok Bulgáriába majd egy hét múlva visszatérek jöttömre napkeltekor kelet felöl számítsatok
  • patrikhun97
    #40235
    Lenne egy kérésem azokhoz akiknek fenn van Tcmpatesz2 a barátok között nézzétek meg hogy nem nyúlt-e hozzá a kocsikhoz:S És köszönöm Chrisnek a segítséget! Ui Chris ha sikerül vendégem vagy egy sörre
  • chris1997
    #40233
    [OFF] Az lehet :D
  • kaoszgolyo
    #40232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mé' ne? A házigazdánk is azt csinálja, ahelyett, hogy jó borocskával kínálna.
  • chris1997
    #40231
    [OFF] :P :P Ne spammelj :P
  • kaoszgolyo
    #40230
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem sem.

    Még sosem.

    Megyek, megkérdezem a szüleimet.
  • chris1997
    #40229
    [OFF] még mindig nem jött meg......
  • chris1997
    #40228
    Processing serial number or unlock code.

    hm
  • chris1997
    #40226
    [OFF] hol kapom meg a kódot? mert késik ahogy látom...
  • chris1997
    #40224
    [OFF] megvéve :D
  • nfsmw4ever
    #40223
    Oksa. Köcce!
  • chris1997
    #40222
    Patesz: ment PÜ gyorsan válaszolj
    NFSMW: olvasom a tied
  • nfsmw4ever
    #40221
    Megám! Főleg hogy ezzel 7re emelkedik a nem virágboltban vásárolt játékok száma a polcomon.
  • chris1997
    #40220
    Nem hülyeség ott tényleg teljes kliens van.
    Hát jó, 1€-ért hülyének megéri :D
  • nfsmw4ever
    #40219
    Kapsz egy kódot, meg egy exe fájlt. azt lehúzod, dupla katt és elindul a downloader. Aztán ha lejön (én úgy látom) akkor telepíted a letöltött állományt. Szóval szerintem nem pont olyan mint az origin. Ott teljes kliens van. (ha hülyeség, akkor bocs, de én ilyennek látom ;-) )
  • Ryder159
    #40218
    mi a rák fa***ért nem lehet sehol fizetni Maestro kártyával.
  • chris1997
    #40217
    [OFF] és ez Steam kód, vagy valami olyasmi rendszerbe van, mint az Origin?
  • nfsmw4ever
    #40216
    Csorog lefelé :-D Köszönöm!
  • chris1997
    #40214
    [OFF] kód?
  • patrikhun97
    #40212
    Igen áldom a Gmail mert szűrt egy támadást! Az ip-je meg van tudok vele valamit kezdeni?
  • chris1997
    #40211
    De amúgymeg változtasd meg a jelszavad a world-nél meg az Email-nél is.
  • chris1997
    #40210
    Anyukád nem mondta, hogy ne állj szóba idegenekkel?

    Oké csak egy mailt kérek privátba...
  • patrikhun97
    #40209
    Chris téged tudlak hogy nagyon értesz a supportoláshoz kérlek segíts ha tudsz vagy van rá lehetőség Első és utolsó volt hogy szóba álltam idegenekkel://
  • chris1997
    #40208
    Ott a hiba, hogy idegeneket jelölsz be. Én sose jelölök be idegeneket, még ha sírnak is érte...
  • patrikhun97
    #40207
    Csak annyi volt az előzménye hogy mentem egy Martin Povlov nevű ürgével az (igazi neve) És bejelölt barátnak ennyire emlékszem tegnap este mentem vele ma meg annyit látok másik karakteremmel és hirtelen látom hogy fenn van és nyert valamit az én Karakteremen... Ha meg van valami megoldás akkor kérlek segítsetek szétrúgni a..... (szabit megkímélem :D)
  • nfsmw4ever
    #40206
    Szia! Először is részvétem! Lehet tudni valami előzményt? Hátha volt és akkor az közérdekű lehet, hogy más ne járódjon így.
    Egyébként erre lehetne valami megoldás az EA részéről. Gondolom a hozzá szükséges infok (IP. MAC. Első regisztrált mail cím, személyes adatok...) megvannak nekik valahol. Sok meló lenne??? Nem értek hozzá, csak fejelek. Meg a world közössége értékes sofőröket is veszített már el így.
  • patrikhun97
    #40205
    Bocsi a dupláért De Ha valamit csinál nem én vagyok!!!! Akárkit zaklat mindenki tiltsa le őt...:/ :(((
  • patrikhun97
    #40204
    Kérlek reportolja mindenki TCMPAtesz2 mert feltörték...
  • illesgergely
    #40202
    Kíváncsi vagyok, ha variálnak az autókkal akkor ismét nullázzák-e majd a ranglistát.
  • CortezK2
    #40201
    Jó az RX-7, ha 22-es szinten vetted, akkor gondolom a Battle mashine változatot szerezted be, legalább nem kell bele ültetést vadászni +a body kit is igen jó hozzá Startnál gyengélkedik, de utána bőven behozza a lemaradást a kanyarokban.
    Sok győzelmet az FDvel!