94802
  • nfsmw4ever
    #40288
    Elvileg a csetablakba ha kapcsolóval beírod a nevét, akkor jobb klikk és nézheted.
  • nfsmw4ever
    #40287
    Van benne valami :-) De Devellis-ék tesznek... Én próbálok inspirálni
  • veszettróka
    #40286
    Mondjátok, olyan játékosnak aki nincs a barátlistámon, meg tudom nézni a TH statját valahogy?
  • Quqa
    #40285
    És hogy lehet belépni a multiba csak ismerősökkel lehet menni, vagy bárkivel mint a World-ben.
    Felhasználó nevet lehet valahogy módosítani (ugye az a név látszik ami az avatar-on rajta van, alatta meg a mottó ha jól értelmezem), mert elég kacifántost írtam.

    #40280 Még ha csak TH lett volna volt ott egyéb nyalánkság is.
    Jó lett a videó, de a delete gombot valahol ott az EA-nál vagy De Wellis-éknél kéne megnyomni.
  • RED BULL F
    #40284
    Amúgy csak én vettem észre azt, hogy amióta több shard elérhető, kevesebb az ERRORCODE is? Gyakorlatilag az utóbbi hetekben csak egyszer kaptam ilyen hibaüzenetet.
  • nfsmw4ever
    #40283
    Megyeget Köszi!
  • goregrind #40282
    Fasza gyors lehet nálad (is) a fájörfoksz!
  • nfsmw4ever
    #40280
    Reggelt Mindenkinek! No elkészültem végre. Az a helyzet,hogy megvan a bölcsek köve... Azt hiszem egykor Tutu mondta: Nem érdemes okosnak lenni. Van benne valami. Értendő ugye az nfsw városkában terjengő illegális part szerző akciókra. Kimondhatom, hogy bizony a sokak által utált TH hack a főnév ebben az esetben. Nemrég - itt is - sírdogált valaki, aki okos volt. Főleg miatta készítettem a videót....
    Bence is okos volt, de szerintem példaértékűen tisztázta magát! Még időben történt és nem nullázták (azt hiszem). Viszont akit nulláztak a stat oldalon, (pl Hitmanhun) az csakis a videóban szereplő módon "tisztázhatja" le a profilját. Egy-egy acc-on, minden profilban meg kell tenni, ha nulláztak. De nincs vész. Gyorsan megy.

    Akkor következzék a TH hack által összehozott streak egyetlen legális módú nullázása:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Akit érdekel és teheti, HD felbontáson nézze, mert elég jó minőségben tudtam feltenni és a sokatmondó számok elég aprók a videóban:



    Jó resetelést minden hackernek!
    Egy új és tiszta kezdet...
  • JuhaAasz
    #40279
    multija hogy műxik Szabi? mondanál róla 1-2 szót? :)
  • JuhaAasz
    #40277
    hol van ez?
    én csak torrentről húztam le, és nyomtam fősulin anno :D szobatársam vitte a küldetéseket...engem az annyira nem kötött el, én csak "beültem" a kocsikba, és mentem keresztbe végig amig szét nem tört :D aztán másik kocsiba és így tovább :D nem is tudom már a statisztika hány száz ledriftelt kilométert írt már :D
  • chris1997
    #40276
    zsíír. 1€-ért megéri sztem(Deluxe edtiton ráadásul).
  • JuhaAasz
    #40275
    ez pontosan megnevezve:

    egy retardált barom állat, aki nem bírja elviselni ha kikap :D
  • JuhaAasz
    #40274
    nagyon tetszett benne a belsőnézet kialakítások, és hogy űberfaszául lehetett belső nézetből menni...meg volt egy hibrid kocsi, aminek rendesen olyan volt a műszerfalazata, a motorhangról nem is beszélve :D és hogy milyen állatul lehetett szétdriftingelni a kocsi agyát :D főleg a nissan R-ekkel :D
  • BDGO94
    #40273
    hali mindenkinek.. west park... lyonson. mentem az előb egy 1.23 mat az mr2 vel 313 km volta maxom. de 1 nitróval és íjjet írt az egyik versenyző hogy support print in cheater supp dewils EA luser..LOL ez mi és én nem csaltam:)
  • JuhaAasz
    #40272
    még tavaly kijátszottam :D
  • chris1997
    #40271
    [OFF] végre jön le a Driver San Francisco.. de 1 mbps sebességgel... Ilyet tud az Ubisoft?! O.o
    Eddig az 500kbps nál összetettem a két kezem :P
  • JuhaAasz
    #40270
    kezd egyre érdekesebb lenni, hogy csak akkor tölt sokáig a lobby, ha azzal a versennyel pont szintet lépek...3 fős volt, és mégis sokáig tölt :D 1-et kibasz, én meg szintet léptem és van 37 exp az új szint óta :D és ez a szintlépések 80%-ába így van....
  • chris1997
    #40269
    UG2 Hamachi cucc....
  • chris1997
    #40268
    Most már semmi. Holnapután leszek majd, most supportolok magamért :D
  • SUNNY84HUN
    #40267
    mi a hamachi hálózatod neve ?
  • Tarpi
    #40266
    Én is megvettem az U2-t, hogy majd jókat multizunk. -rég nincs multija.
    Nem baj, megvettük a Carbont, majd azon multizunk. -már ezen sincs nfs: (ezért PS-t nem veszünk)
    Ez maradt DE A nfsw NEM olyan jó.
    a 'hamacsival' mi sem boldogultunk.
  • patrikhun97
    #40265
    Köszönöm:) Szerencsére a mostani akciót kihasználva vettem a spórolt boostból egy 1er coupét mivel rájöttem arra hogy az elit divat és drága T3-as autók vonzanák a hackereket:)
  • JuhaAasz
    #40264
    sok sikert újra a másik accodon :) hát igen, jól mondod, tanuljanak... :) én is bedőltem régen egy valamilyen fasságnak...utána nem is worldöztem vagy fél évig legalább :D aztán visszatértem és level 1-ről újracsináltam mindent :D (az első accos időmbe még a fórumhoz közöm se volt). azóta SOHA semmilyen körülmény között nem beszélgetek idegennel...
  • patrikhun97
    #40263
    Na jó éjt emberek én léptem sok ultrát kívánok mindenkinek, Chrisnek meg sokkal jövök.:D
    Szabi lenne egy kérésem visszatudnád rakni a Patrikhun1-es fejlécet?:) Mostantól itt vagyok elérhetö:) Mindenki tanuljon a hibámból jegyezd meg a születési évet amivel regeltél és ne állj szóba holmi Martin Povlovval... Én még nem vesztettem sokat (egy m3 Gts még nem a világ vége:) de sokan többet vesztettek! Mégegyszer jó éjt!
  • tutuhawer #40262
    Szevasztok, én nagyon sok futamot indítok a hajógyárból, ahol szinte kizárólag drifterek mennek és mellé treasure hunt hackerek is. Felnyomtam a japán autós treasure menőket, amihez barátkozni kell, meg megyek velük privátot és eddig nem lopták el a profilomat. Pedig rajta vagyok nagyon a témán... A viccet félretéve peches dolog, sajnálom. Nem értem , mi alapján lopnak profilokat a srácok... de elég szar dolog
  • SUNNY84HUN
    #40261
  • JuhaAasz
    #40260
    tokyo driftes RX7 moddolt kasztnit is tegyétek ráfele :D
  • HUNRRIKAN
    #40259
    megnézem
  • nfsmw4ever
    #40258
    Illetve a launcherban jobra fent az a szeró van kiválasztva amelyiken létrehoztad az acc-odat? Mert ha a másik aktív bejelentkezéskor, akkor ott is létre kell hoznod új accot. A két szeró: APEX és CHICANE.
  • chris1997
    #40257
    Alsó osztályos haveromnak megvan az UG2, miattad rávettem magamat meg őt is hogy tegye fel, aztán multiparty(csak tudnám kezelni a Hamachit..)
  • nfsmw4ever
    #40256
    Akkor semmi gond. A hiba a szerón van. Türelem és többször próbálkozz. Egy idő után helyreáll. Nincs vész. Majd hozzászoksz :-D
  • SUNNY84HUN
    #40255


    és 1 kis tápolás hozzá ug2 text
  • HUNRRIKAN
    #40254
    hát hiába lépek be miden áron uj akot kezdetne a régi meg nincs meg
  • trakk
    #40253
    Na most muszáj megint leszednem ezt.
  • tutika14
    #40252
    De a sok marha mond +3 as gagyi szar burnout koppintásos nfs-t csinálnak -.- meg nincs kocsid, nincs tuning, nincs semmi.-......
  • tutika14
    #40251
    Ja :( Én is egy ilyenért sírok már évek óta :(((
  • nfsmw4ever
    #40250
    Bővebben? Nem tudsz bejelentkezni? Wrong username or password a hibaüzi, vagy Logged failed. Please try again. Vagy más? Több infót légyszi
  • HUNRRIKAN
    #40249
    srácok eltünt az akkom nem tudom hogy hogy de nincs meg segiteni tud valaki ????
  • SUNNY84HUN
    #40248


    akkor is ez hozza legjobban a hangulatot , egy mai szintű grafal mindent verne

  • nfsmw4ever
    #40247
    Segítség! Nem tudom ki van otthon videó szerkesztésben, de kellene kis támogatás. Most készül egy worldös okító szösszenet és megakadtam. A klipeket összetudom fűzni, látványelemek is okés. De nem találom, hogyan, hol tudom kitakarni a felvett videó privát részeit. Valami szemcsésítés kellene egy egész kis helyen, de 3. órája szívok vele és nem megy. A Sony Vegas-t húztam le. Marha precíz proginak tűnik, de vagy hülye vagyok hozzá, vagy a szegényestől is keskenyebb az angol tudásom. Segítsen valaki légyszi! Bocs az offért, de nem akarok most órákig kockulni más topic-okban. És előre is köszönöm! Választ privátban ha kérhetem.