94802
  • trakk
    #40328
    Majd késő este jön.
  • pmarky
    #40327
    ám srácok nem úgy volt hogy ma jon a kovetkezo cikk a car class-rol ...de sehol semmi
  • proracerhun
    #40326
    A murci tetszene csak nincs rá se cash , se 50es szint... Akkor még majd eldöntöm , lehet várok murcira , ha nem kell majd szint a kocsikhoz.
  • SUNNY84HUN
    #40325
    a t3 asok amit írtál azok közül slr vagy e46 ajánlott de ha van rá cash és szint akkor evora ( ez a legjobb igc ért ) vagy murci ezekkel jobban jársz , r34 csak gyakorlott játékosnak ajánlott .. mert gépészkedni kell vele
  • SUNNY84HUN
    #40324
    aki játszik a battlefieldplay4free -vel : SUNNY84HUN néven ott is megtalál
  • proracerhun
    #40323
    Szeretnék venni most valami kocsit . Melyiket lenne érdemes megvenni? Nissan skyline r34 , bmw m3 gtr e46 , dodge viper srt10, slr mclaren 722 .
  • illesgergely
    #40322
    Olyan rég festegettem már, hogy el is felejtettem mekkora perverz állatnak kell lenni, hogy a bugos kasztnikra egy sima egyenes csíkot vagy egy egyszerű körívet is több darabból kelljen kirakni. Mára kiidegelt a Vinyl Shop, majd holnap befejezem a Lexusomat.
  • Nomish
    #40321
    Akkor én is bedobok már egy képet...:D

  • trakk
    #40320
    Nekem csak High-on van, semmi élsimítás nincs rajta.
  • SUNNY84HUN
    #40319
    én sehogy alapból ilyen maxon a world felém
  • SUNNY84HUN
    #40318
    már 39.99€ a deluxe is
  • RYO21
    #40317
    Élsimítást h csináltok? Mert én akármit állítok mindig marad egy kis rece
  • trakk
    #40316
    Ha már fotózgatunk
  • SUNNY84HUN
    #40315
    és erre a válaszom
  • tutuhawer #40314
    A skyline nagyon jó lett, az igen jó szögben sikerült. Még mindig az eredeti hátsó szárny a menő, nincs mese.
  • HansKammerling
    #40313
    Syiasytok, ma autókáztam picit és kipróbáltam ezt a fényképezős dolgot, ittvan pár kép mazsolázzatok:








  • tutuhawer #40312
    hozzáadod a barátlistához és a garászban meg tudod nézni. Én a nekem nem tetsző játékosokat fel is nyomtam a stat oldalon. RB26DETTFTW nevű ember neve nagyon tetszetős , DE!! Toyota Suprával megy a barom... mondom , okos húzás. Fel is nyomom még ma. A japán autós csalók nehogy véletlenül előttem legyenek , ha Skyline-nal mennék....
  • kanyesz07
    #40311
    ez mit jelent?

    https://world.needforspeed.com/news/article/1722
  • mamiya70
    #40310
    köszi :)
    ha jönnek majd az új garázshelyek lehet veszek egyet, aztán majd tuningolgatom lassan, abból ami esik...
    valakinél láttam még egy képet, ő egy 11-11-es ultra mocit tett bele, mondván, hogy ő érzelmi alapon dönt :)))
    nekem is tetszik az EVO ezért gondolkodom ebben és kérdeztem véleményt!
    még1* köszi!
  • tutika14
    #40309
    Nekem volt... tuningok nélkül is tetszett... a nitrója szerintem 0, az úttartása mostmár közepes, és motorikusan gyengének véltem. De tuningokkal dobhat a motoron szerintem bőven. Ha nem a legjobbra mész akkor a x-es Evo egy jó kocsi :)
  • mamiya70
    #40308
    Lancer EVO X-ről kinek van tapasztalata?
    egy gombhoz keresek kabátot :))))) vagyis van egy zöld ultra mocim és azt nézem, hogy melyik autóhoz ajánlott, illetve azokból mi az ami tetszik is...
    (emlékszem, hogy írtátok, nem minden esetben "érvényes" a BONES tuning útmutató... de hátha kiindulási alapnak jó...)
    ja és sajna csak IGC autó jöhet számításba...
    köszi a véleményeket!!!
  • patrikhun97
    #40307
    *Szabit (utálom az android billentyüzetet)
  • patrikhun97
    #40306
    Szabot megkérném arra, hogy abban az esetben ha esetleg ne adj Isten van szabad idöd megváltoztatnád a fejlécet a néha patrikhun1-re?:) Kezd irritálni az a Bulgaria felirat a mottóm helyén... És mivel már úgyse kapom vissza MINDENKI nypmjon rá egy Th hack miatti reportot
  • pmarky
    #40305
  • patrikhun97
    #40304
    Pontosan:) Ahogy egy mondás tartja: Türelem rózsát, jelen esetben pedig boostot terem
  • pmarky
    #40303
    :((( ..hát akkor már csak a várás maradt :))
  • nfsmw4ever
    #40302
    Nekem is volt ilyen. Majd két héten át. Elmúlott. Erre sincs magyarázat.
  • pmarky
    #40301
    sziasztok .. az hogy van hogy már egy hete nem tudok boost-ot venni ?? :SS mindig ez jon ki :S --- An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later. ..a paypal acc-okat mindig torlom a manage account pontban ...de semmi ...máskor is volt igy de 1-2 nap után tudtam venni , most meg egy hete semmi... olyan létezik hogy még innen is bannoljanak ?? xDD .. mert sponsorpay-rol bannoltak :SS
  • EDI28
    #40300
    én is kérek fejlécet
  • EDI28
    #40299
    jó lenne ha a TCM bekerülne a Community Spotlight-ba

    álmodozok
  • nfsmw4ever
    #40298
    A TH hack-esek csak a stat oldalon lettek nullázva. Legalábbis akiről tudok.
  • B13A6
    #40297
    Gondolom nem,mert az lószart nem ér....az accot bannolták szerintem....
  • RYO21
    #40296
    Akiket kitiltottak TH hack vagy egyéb miatt azok IP bant kaptak?
  • RED BULL F
    #40295
    Reggel, miközben a kisprofilomon TH-t csináltam azon gondolkoztam, hogy pár felesleges matricát leszedegetek az Aston Martinomról. A következő V12 matricát vagy 3 percig kerestem, míg végre rájöttem, hova is lett eldugva:



    De komolyan. Erre most mit lehet mondani?

  • HUNRRIKAN
    #40294
    áh végleg oda a profilom vártam reggelig hátha meglessz de semmi pedig már nyertem leültetést az autómba és örültem mint majom a farkának ugy látom hirtelen öröm volt nekem amugyse sikerül semmi
  • illesgergely
    #40293
    Sajnos nálam pont a fordítottja van mostanában. Elég gyakran dob le a játék és osztogatja a dnf-eket még privátban is. De szerintem nem a játékkal lehet a baj, hanem a drágalátos szolgáltatómmal, mint mindig.
  • nfsmw4ever
    #40292
    Nagy az isten állatkertje... De szerintem lelopták már a kaput is... Ennyi hülye nem mászik át kerítésen, még ha alacsony is...
  • veszettróka
    #40291
    Nem kell ráírnom :), itt fröcsög a marhája, mert legyőztem a 708-731-700 as Sesto lamboját. Csak belefojtottam volna a szót blokk helyett azzzal, hogy megemlítem neki a TH statját...
    Azért köszi. zöldplusz
  • nfsmw4ever
    #40290
    Megfogtál. Ha jól rémlik, akkor rá tudsz írni bárkire. Valahogy így: /w JÁTÉKOSNÉV
    De nem tuti. Majd kelnek az értelmesebbek is és megírják. A /w a whisper kapcsoló. De hogy a név elé-mögé, azt nem tudom most.
  • veszettróka
    #40289
    kapcsolóval? hmm oké megpróbálom - mit kapcsoljak és merre? :)
    (az utcán állva a compare drivers megvolt, de ott csak a versenystatok vannak)