94802
  • Freeman16
    #41324
    Nálam is ez van ha egyáltalán betölt ma még sokat nem mentem de már 3x kifagytam.
  • Quqa
    #41323
    A kérdőív hova kerül, kinek lesz elküldve, ki találta ki, honnét van, ilyesmi érdekel.

    Azért izzik a face oldaluk Drew-éknek hogy bass.ák meg, webfordítva.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos Jól imádni fogják ezt, én kész javítási és tudod mit? ALL autók mega spendy most. Versenyek eloltotta azonos készpénz aránya, kincskereső jutalom kisebb, alapvetően utálom ezt mondani, de próbálják megölni ezt a játékot.

    milyen vicc frissítés most a kezdők nincs esélye, hogy megnyerje a játékot, és everythng többe én nem költenek egy fillért sem látna.

    jól im nem inpressed e class mod szívás. köszönöm NFSW tudod hivatalosan tönkre ezt a játékot.
    mint a tapaszt, de én is utálom, mer vette ki részét az eseményeket, én szerettem csinálni:(

    utálom ezt a frissítést

    ezt a játékot a tönkrement e patch!!

    legrosszabb frissítés minden idők óta ilyen hülye ugyanabban az időben a játék megáll a játékra 1 talán tanulni ses akkor, ha senki nem játszik

    Utálom ezt az eseményt szart sem tud játszani, amit akarsz.

    Ez a legrosszabb frissítés valaha! Most a játék tönkre! Ez nem játszható le.

    Gratulálunk elveszíti egy csomó játékos nfsw!

    És mennyi nem szalonképest törölhettek még!
  • JuhaAasz
    #41322
    aki ezt bevette annak gratulálok. nézzétek már meg a betűtípust gigafail
  • chris1997
    #41321
    Én megint elundorodtam az NFS World-től pont a multi miatt. Mi az már, hogy minden verseny előtt loading közbe hallom az autóm hangját? és mindig vki kimarad? végén megy 0 cas 0 rep(de megkapom titokban). Szóval, hol is a HP?!
  • chris1997
    #41320
    Nem kapható az SLR.. :DD
  • noxwill
    #41319
    Ezigen. Kiakadt a smucig mérőm

  • kanyesz07
    #41318
    boostot bezeg nem lehet nyerni xdd
  • Ryder159
    #41317
    akkor miért nem választhatok az 1millió és a 3000SB közül
  • zsomboor
    #41316
    Hát azért 1 millióbol most épp egy amúgy 3000 boostba kerülő autót tudsz venni szóval nem rossz az
  • chris1997
    #41315
    Vagy 50 nitrónak..
    De azért 1 milla IGC az nagyon jó
  • kaoszgolyo
    #41314
    Kérlek fogalmazd át a kérdése(i)d, mert nem értem (őket)! :)
  • KillerBlue
    #41313
    Ennél még egy jó ultra partnak is jobban örülnék. :(
  • zsomboor
    #41312
    jaja, de persze 32-es a csávó
  • SUNNY84HUN
    #41311
    de viszont ez már nem fake
  • kanyesz07
    #41310
    vazeee én meg kajakra örülködtem hogy " VAZEEE ez egy audi r8 coupe 5.2 es
  • tutuhawer #41309
    Mondtam, nemzetközi terepen is megy a szarozás, itt is elkeseredés van... valami nem OK, de azért még fel nem adom, egy trükköt még elő fogok húzni a kalapból, csak 1 skill kell hozzá. Mindamellett elég nagy melléfogás a patch autós része. Azaz, hogy semmi se változott csak tööbb, agresszívebb ellenfél vár ránk
  • trakk
    #41307
    A jackpot 1 millió pénz, twitteren is megerősítette Drew, ez egy fake kép.
  • chris1997
    #41306
    Photoshop szagú..
  • KillerBlue
    #41305
    Kiderült mi is a Jackpot! Ennek én is örülnék!!!!!!! :D
  • B13A6
    #41304
    áháá...félre biza
  • Quqa
    #41303
    Valamit félreértettél az én GT2-öm amiben ultra is van (3 tuned ultra, 2 sport ill. 1 imp. pro) csak A az alap GT3 Cop meg (mind race), S ez vicc és itt a lista mi volt a reális.

    Káosz ez a lista hova megy, facebook-on (Official NFSW) meg mit tudom én hol kéne követelni kerüljön vissza z összes pálya, mert ez így szánalmas.
    Máskülönben meg HS-n 2x elkaphatnak mindenkit különösebb következmény nélkül, tehát akkor is dobhat cuccot.
  • veszettróka
    #41302
    Ja, most nézem hogy nincs azzal bajod ha 1x elkapatják magukat. No akkor egy olyat mottónak hogy "ha elkapnak 2x, kilépek"
  • veszettróka
    #41301
    Mottónak a következőt "if you get caught, i quit" -aztán hajrá. 5% a mottó láttán kilép a lobbyból. Többinél meg nyomod pókerarccal amit nyomni kell ha elbuknak. Persze lehet igazságtalan, mert mondjuk valami tök lehetetlen helyzetbe hozzák a zsaruk, hát ígyjárt , majd szerencsét próbál a következővel.
    (+Kérdőív kitöltve)
  • kaoszgolyo
    #41300
    Káosznak semmi sem jó. Már-már hihetetlen, miket tapasztal. Nyomja a TE-t, azon belül a HS-t, mert ennyit süllyedt pár nap alatt a színvonal – és talán nem az övé –, és azt veszi észre, hogy a játékostársai inkább elkapatják magukat ahelyett, hogy powerupot nyomnának. Nincs ezzel baj, de a jóemberek kétszer is elkapatják magukat. Na már most, úgy illene, hogy fejenként egy elkapással gazdálkodjon mindenki, nemde? Ha valamiből kettő van, és ketten vannak rá, az fejenként egy. Nem egy bonyolult matek. Lehetne véletlen is, de annak túl látványos és gyakori. Talán azt hiszik, hogy powerup nélkül végigmenve jobb kártyát kapnak? Káosz tesztelte ezt, de nem talált összefüggést.

    Még lehet kérdőívet tölteni.
  • JuhaAasz
    #41299
    kibaszott nagy zöld plusz nemhiába ugattam én már tegnap is, hogy az igc-s 25-ös profilommal katasztrófa játszani...
  • B13A6
    #41298
    Most nemtom megnézni,de nekem nagyon úgyrémlik,hogy a gt3-ból a cop edition van S-ben...a sima meg A-ban....
  • Quqa
    #41297
    Hát pl. az hogy a tuningolt GT2 A az alap GT3 meg S-ben van nálam, pedig ez volt 1 22!!

    És a legjobb tegnap a GTS-el elpicsáztam (csak kíváncsiságból felnézem arra az 1-2 pályára) az összes GT–2-3, Murci akármiket, rendesen fel lett tépve az EA részéről is, pedig stat alapján verni kéne a többinek.
  • trakk
    #41296
    Persze, de legalább a háttér az más.
  • B13A6
    #41295
    Még jó hogy minden part ugyanúgy néz ki...sokkal egyszerűbb megoldás volt mint megrajzolni az ultrákat normálisra...
  • chris1997
    #41294
    Hát ezaz.. :D
  • chris1997
    #41292
    Nekem nem a GT2 a kedvenc...
    Nekem az R8 4.2 és az meg hogy lehetett A?! O.o
    R8 5.2 a 902-es gyorsulásával lehetne S simán(ha az LF-A lehet..).
    Z4 GT3 is.
    GT2 996 meg A alapon, kicsit megpakolva meg már S simán...
    GT2 997 meg alapból S.

    Komolyabb szarok fejleszthetőek lehetnének S be
  • B13A6
    #41291
    Nekem meg a z4 gt3 a kedvencem azt ez van mégsem lett miatta S....
  • chris1997
    #41290
    lószart....
  • B13A6
    #41289
    jah akkor meg ennyi erővel bármelyik másik lehetne S....
  • chris1997
    #41288
    Pályákra én is morcos vagyok...
    GT2 A? Mert ha reálisnak akarták volna a Car Classt a két GT2 mehetne S-be....
  • B13A6
    #41287
    Azért a pályák hiánya nem valami elhanyagolható apróság :D ...és mi hülyeség abban ,hogy gt2 A?
  • SUNNY84HUN
    #41286
    én sosem rinyáltam a skilleknél sem és semminél sem ( még az úgy ahogy bejött ) , de ez engem kiakaszt
  • chris1997
    #41285
    aha
  • B13A6
    #41284
    igen
  • trakk
    #41283
    Ez csak nekem újdonság?