94802
  • B13A6
    #41364
    Mentünk volna haverral privátban,de hoppá ...HOL?....legalább privátozni lehetne bármelyiken....

    Engem mondjuk ezzel az újítással pont nem ösztönöznek boost vásárlásra....Minek vennék nincs haszna...tuning nem kell igc-s partokból ki lehet húzni a kocsit a kategóriája tetejére(tovább minek?)...igc-s kocsik is versenyképesek saját kategóriáján belül...
    Porschem az újítás óta garázsdísz szinten van mert ott már szarok a versenyek.....nyomom a B,C,D -t attól függően melyik pálya tetszik...még ha most kezdeném,ezt akkor is megtudnám tenni igc-ből
    Tehát számomra totál értelmét vesztette a boost vásárlás....
  • CortezK2
    #41363
    Verseny után több pénzt adnak (+ kártyából is lehet kiforgatni szép összegeket)

    Nekem amúgy nincs sok bajom az új rendszerrel, az osztályokba sorolás itt-ott el van b@szva, de ez régen is így volt, Van pár ingyen garázshely, az IGC-s profilomba is meg tudom venni az LFA-t (már ha összekaparom addig a pénzt :P ) Az E46 valami brutál jól megy (szintén IGC-s).

    Multiban teltház van, persze nem mindíg tölt be, ha meg igen, akkor a 3. - 4. verseny után már nyugtatókhoz kéne nyúlni, de inkább megvárom míg jön vmi ismerős, és nyomatjuk privátban. Ahogy észrevettem, ott nem sűrűn van hosszú töltés, meg egyebek.

    Igaz kevés a pálya, de azért eddig minden nap volt olyan, ahol jókat tudtam menni. Max rákényszerülök, hogy ott is menjek, ahol eddig nem nagyon.

    Szóval én maradok a játékban, kitartás nektek is!
  • JuhaAasz
    #41362
    ekkora egy faszláma felfogást. és ha nem adnak 6 garázshelyet az jobb? ha nem lesz 2 hetente mindig más kocsi igc-s az jobb? ezekkel azért elég sokat adtak az igc-s játékosoknak. több pénzt meg azért nem adnak, mert így inspirálva vannak a játékosok, hogy nyomják a játékot, mert a kocsi amit meg kéne venni az 2 milla igc, neki van 100 ezer...két hete van különben elúszik a kocsi...miért nem bírtok kicsit a dolgok mögé látni?

    ez a mondat meg kész...így korán reggel...
    " ezzel is csak azt akarják elérni hogy több boostot vegyünk? Hát takarodjanak már"
    a válasz igen, mert ez a játék bármennyire hihetetlen is, nem arról szól, hogy nekünk hű de jó legyen. hanem a pénzről. ha tiéd lenne az egész, neked nem ez lenne a célod?
  • kowavega
    #41361
    "..., az IGCseknek aztán kurvára megkönnyítik a dolgunkat,..."

    hát igen, mekkora suttyók.. +garázshely, 6 igc-s autó.. pfuj.. rohadjanak meg
  • Undertaker189
    #41360
    Kezdem megérteni a TH hackereket, egy ekkora szarhalmazba nem fognak órákat ölni hiába -.- "
  • Undertaker189
    #41359
    Mi ez? Most komolyan ennyire szar is lehet egy játék? Hát mi a rákos lófasz az hogy egy nap csak 15 verseny érhető el? Mi értelme van? Annyira szar a szerver hogy nem lehet több? Meg ezek az új árak? Hát komolyan mondom, legalább a verseny után több pénzt adnának, hát basszák már meg, az IGCseknek aztán kurvára megkönnyítik a dolgunkat, ezzel is csak azt akarják elérni hogy több boostot vegyünk? Hát takarodjanak már
  • Quqa
    #41358
    Tudnak ezek a volt Box-osok. Az egymillió boost-os kérdés melyik pálya ez?

    A spoiler alatt titkosított infó van ne nyisd ki!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha már kinyitottad te fizetsz nekem 1 milla boost-ot hahaha!

    És az eredeti pálya!

  • Nomish
    #41357
    Na jól van srácok,eddig sem voltam túlzottan aktív,de azt hiszem felhagyok a játékkal,amíg nem javítják ezt a betöltök nem töltök dolgot,néha azért felnézek privátozni majd egy kicsit de semmi több.
  • HansKammerling
    #41356
    Gyáááh.... :D
  • barack1997
    #41355



    Kumbejj for ever :DD
  • Dealcsy
    #41354
    kirikirikirikirikacskacskacskacskumbejjcsárékumbejjbejjáááááá
    Ez feldobja a hangulatomat az esti műszakban.
  • barack1997
    #41353

    ennyi no comment
  • Dealcsy
    #41352
    Egy félkész játék, amit sose fognak befejezni. Hát tényleg jogos volt az arany sz*r kiosztása az ea-nak...
  • Quqa
    #41351
    Bocs, de az nem tűnt fel, hogy nincsenek pályák és ahol vannak ott is a senkiházi barom állatja csak azért van hogy kilökjön. Nem mentem sokat csak kb. 10-15 kört, de mindenhol ez megy (még alacsony szinten is 10-15), ha nem kifagy, nem tölt be stb. (utóbbi 2, ma 4x fordult elő) régebben napokig nem volt hasonló.

    Mennék az egyik kedvenc pályámon Union & Hollis-on MR2-vel (mivel mással hiszen T1-es pálya) 6-an a lobby-ban, van minden 911, M1, Murci és pár gyengébb vas. Kinézek, szerencsére első sorból indulok. Rajt, már csak 4-en, a 911-es a perfect mellé nyomja a sliget (beállok elé nem árt egy kis plusz kraft), de minek a híd után úgysem tud elfordulni, ha nem fékez kicsit. Nehezen, de sikerült neki. A parkolónál nem tudnak befordulni a szűk részen, mert harcolnak az M1-el (nem versenyeznek). A sarok sikerül, NOS mindketten persze felakadnak a civileken, mert juggert nem használnak pedig az kéne azért. A 911 az S-ben nitro-zik persze fejreál, elslisszolok mellettük. Valahogy előre keveredik a 911 a körforgalom utáni egyenesen. M1 az utolsó széles kacsás részen a helyett hogy szépen elmenne mellettem lökdösni próbálna, de egy N2O és pápá BMW, így 3. lett a 911 meg beért előttem kb. 1s-el gyorsabban.

    Ez a ramolós stílus minden pályán megvan kivétel nélkül, mert nincs pl. Waterfront Road, ahol a büdös parasztja menni szokott, így máshol csinálja az állatságait.
    Na ezért nem szeretik sokan ezt a kevés pályát, a többi tetszik a skill-ek, stat-ok, mindenbe minden mehet és különösen a garázsban az autóválasztót, ami igaz 2 év késéssel, de megérkezett.
  • noblem1983
    #41350
    Abban van valami, hogy az A és S kategóriát leszámítva egész jó versenyeket lehet menni. A mai B-s pályán pl. olyan jókat lehetett menni Evo X-el Suprával vagy akár R34el sem volt vészes. Az S5-öt meg hiába butítottam vissza C felső részébe semmire nem jó azzal a normálatlan kanyarodásával.
  • zsomboor
    #41349
    Én is csak olvasom hogy mindenki nyafog facebookon is, pedig szerintem sem lett rossz, multiplayer versenyek mindenképpen jobbak, márpedig én eddig is azt toltam, úgyhogy néhány idegesítő bugot és az A class-t leszámítva szerintem teljesen jó lett de ugyan ez ment a Skillek után is, majd megnyugszik mindenki megint és tolja tovább úgy ahogy van...
  • mormotax2
    #41348
    van fotom ojanrol aki 803 al repesztet töbet töltött a levegöben mint a földön
  • mormotax2
    #41347
    verjenek meg 10 -böl 9 szer de legalább tiszteségesen de hogy mitörtént az m3 gtssemmel a legstabilabb autom volt nem változtatam a tuningján semmit és esek kelek vele hegesztem a falat és nem élvezem
  • noblem1983
    #41346
    Hasonlóan vélekedek én is. Most is vannak a PU cheaterek, Aztán a balfékeke akik olyan szerencsétlen helyeken nitróznak, hogy rommá törik a kocsit aztán persze 5 másodperc és már mögötted vannak fittyet hányva a World fizikájának. A sok rammer aki már a rajtot azzal kezdik aztán meg kiröhög amiért ügyesen le tudott rammolni. Jobb esetben nem röhög mert a rajt után annyira szerencsétlen mert a pályát sem ismeri. A Legjobb pedig az egészben mikor elversz egy csítert aztán megdicsér, hogy jó a hacked (az elején említett állatfajból való).ÉS persze ma láttam olyan csalót is aki szinte teleportált a sima R35-tel ott már a jelentésben a BANN-t kértem rá. A múltkor feljelentett 100 csilagos driver is még mindig itt porol persze a frissen beújított új Challenger-el. Ez a néhány pálya meg kb fél-1 óra játékélményt biztosít (ha betöltődik)
  • mormotax2
    #41345
    fáraszto a sokk rammer szerintem fáraszto az is hogy a versenyek töbségében közöm nincs a versenyhez mert enyi csitert már rég nem láttam a kör versenyeken ot várakoznak a rajt rácson hogy 1-2 másodpercel elöted érjenek be a sprint versenyeken meg hiába vannak mögöted az utolso métereken mindig valahogy eléd kerülnek minden szép és jó a multi nagyon izgalmas lehetne de nem igy mire figyelnek a EA-nél kapják be !!!
  • Ryder159
    #41344
    A rajtrácsok hamar megtelnek de mire elindul a verseny...

  • Kevmonster
    #41343
    Jo éjt minden kedves tagnak!
  • veszettróka
    #41342
    Jó estét neked is, meg mindenkinek!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Csak beköszöntem, míg újraindul a játék két alt+f4 között -ma már nem tudom hányadszorra ilyen 369 km/h-s faszkalapok miatt.)
  • kruger445
    #41341
    Úgy látom, szinte mindenki kiábrándult az osztályokból és újra keletkezett egy indok, amiért lehet szidni a Fekete Dobozt Gyors Zöldcitromot és anyacégét.

    De tudjátok mit? Nem tartok veletek a pesszimista oldalon.

    Igenis örülök annak, hogy végre bármilyen alkatrészt pakolhatok bármilyen verdába. Örülök annak, hogy gyorsan megtelnek a rajtrácsok. Örülök annak, hogy az esetek nagy részében versenyképes tudok lenni a mezőnyben (még az elcseszett verdákkal is, mint az Evo IX). Örülök a plusz 4 ingyen garázshelynek. Örülök annak, hogy elég türelemmel lehet majd venni olyan autókat is IGC-ért, amik egyelőre csak boostért elérhetők. (Hű de vágyok egy egyes Golfra, biztos lesz majd az is.)

    (És bocsi, ha túl őszinte voltam.)
  • kaoszgolyo
    #41340
    Azért találtam ki, mert érdekelt az itteni emberek véleménye. A válaszok összesítése után leírom ide az eredményt. Kb. ennyi. Már nem lehet kitölteni.
  • chris1997
    #41339
    Jövő héten lesz kisorsolva :P
  • Kevmonster
    #41338
    Valakinek meg van már a mercedes mclaren 722 kódja?
  • kaoszgolyo
    #41337
    Nincs hited a magas falak előtt?
  • mamiya70
    #41336
    hát, azt kell, hogy mondjam, nekem nem jön be ez az újítás, sokkal jobban feküdt az ez előtti...
    nem fanyalogni akarok, de ez a véleményem...
    ha valaki most csöppen be a játékba, most regisztrál, most kezd, biztos jó és érdekes, de nekem nem az igazi... kár, hogy leszabályozták a pályák számát, és fura ez az új tuning verzió is...

    a CAMARO-mat legyengítettem, hogy visszamenjek A-ból B-be, persze érték szerint már B-ben vagyok, mégis A kategóriát jelez...

    az MX5 jól muzsikál, de ez a sok rammer, fárasztó...

    na jó játékot mindenkinek :(
  • B13A6
    #41335
    Azért jó hogy hiába vagyunk kategórián belül egy clio lazán elveri az evomat.....
  • Lycanon
    #41334
    Részemről inkább a TDU... :) az legalább kezeli a kormányt... míg a world nem... :)
  • SUNNY84HUN
    #41333
    az sem rossz , sajna én lemaradtam az 1 eurós akcióról így a virág bolti van meg :)) én szerintem megyek a zónába a stalker és a bandita barátaimhoz
  • JuhaAasz
    #41332
    eszembe jutott egy régi Edda dalszöveg...

    "...álmodtam egy világot magamnak, itt állok a kapui előtt..."

    kár, hogy álmomba állhatok a kapui előtt, mert ez a világ nem az a világ :D
  • chris1997
    #41331
    (itt az idő a Driver San Franciscot telepíteni :P )
  • SUNNY84HUN
    #41330
    de viszont megszaporodtak a rammerek , csíterek , mágnes zúdulat van és a 0 cash 0 rep bug még mindig jelen van ..
  • noxwill
    #41329
    De most vették ki :DDDD
  • SUNNY84HUN
    #41328
    d classban aláz az ingyenes speedhunteres toyota corolla ae86 , még jó hogy megfogtam anno azt az akciót
  • chris1997
    #41327
    Én is ugyanezt szoktam..
    De ez már unalmas..
  • Quqa
    #41326
    Én azt szoktam (múltidő) csinálni nyomok egy alt+F11-et és elkezdek kocsikázni míg be nem tölt, bár már nem megyek fel játszani csak gyémánt és szasz world, teszem fel a játszható gémeket.
  • tutika14
    #41325
    ahogy olvasom mintha egy angol szöveget google fordítóval fordítottál volna.... Egyébként eddig is egy rakás unalmas szar volt a world... most legalább van pár újdonság és valamivel élvezhetőbb. szerintem