94802
  • chris1997
    #41282
    Skilleknél is ment a rinya aztán hirtelen mindenkinek tetszett szinte.
    Nekem a Car Class még mindig tetszik. Pályákat hiányolom össz vissz, meg hogy még mindig hülyeségek vannak, egy GT2 csak A? :P Hát igen, én most lendültem bele megint, kicsit leraktam a HP-t meg a DiRT3-at...
  • SUNNY84HUN
    #41281
    az a durva Nfree - nek írtam nem kell idegeskedni ezen mert ez csak 1 játék , erre én úgy felb....am magam hogy ajaj meg ez a pár pálya tiszta szánalom remélem mihamarabb vissza áll minden pálya , lehet elpártolok vissza más gamekhoz online és itt lehúzom a rolót mondjuk nem szeretném mert a sok régi emlék jó futamok a barátokkal stb rengeteg jó groupozás stb
  • Quqa
    #41280
    Én már leszarom ezt a játékot feldobálom a régieket és várom mikor rúgja már ki páros lábbal az EA De Wellis-éket.
  • SUNNY84HUN
    #41278
    na rohadna meg bent hagytam a sima szöveget az off ba másolás után
  • SUNNY84HUN
    #41277
    ja menni kellene pár város széli karikát mert csökkent a pia mennyisége a garázsban , már szarul érzi kocsim magát hogy nincs fullon a mellette lévő polc

    ja menni kellene pár város széli karikát mert csökkent a pia mennyisége a garázsban , már szarul érzi kocsim magát hogy nincs fullon a mellette lévő polc , meg 1 hete nem is hajtottam igazán
  • Quqa
    #41276
    Hát direkt kipróbáltam milyen alacsony szinten menni és innen üzenem 1-2 nagyokosnak, hogy szar az egész. 13-as szintem olyan ellenfelekkel pakol össze, hogy semmi esély a győzelemre, bár egyszer sikerült volna, de direkt lelassítottam mi a szitu és a 2-nak mi a legfontosabb, hát persze hogy leramoljon. Ez az idióta játékstílus minden szinten és class-ba érezhető a pálya teljes hosszában, nem előzni szeretne a parasztja, hanem letolni. Eddig olyan sima versenyek voltak egészen 20-as szintig, PU nélkül mentem (és mindenki más is) a 200SX-el semmi lökdösődés, de manapság csak nekem van 400 alatti stat-u járgányom a lobby-ban (utcai sport). Ennek az egész klassz baromságnak akkor lett volna értelme, ha megmarad az összes pálya és úgy sorsol össze a gép mint régen, nézve az autóosztályt és stat számokat, de hát ehhez érteni is kéne. Komolyan mondom ha összeállnánk itt páran 1-2 hónap alatt sokkal átgondoltabb és játszhatóbb World-öt tervezhetnénk.

  • Freeman16
    #41275
    Megyek is vásárolni van 4millám plusz még pár boxster az is megér 325000-t
  • KillerBlue
    #41274
    Mai bug! :D
  • chris1997
    #41273
    [OFF] Azt pazarold el pár innivalóra a garázsba :D
  • SUNNY84HUN
    #41272
    ha van igc-ben 2 misid azonnal ved meg kur@ jó dög , én most bevásároltam a boostos dögök mellé pár autót , azt összevissza 40 ezer igc-m maradt
  • chris1997
    #41271
    igen.
  • Freeman16
    #41270
    A Lexus LFA versenyképes?
  • patrikhun97
    #41269
    Mikor lesz mert akkora veszem a rep jegyet
  • kruger445
    #41268
    Ismerős.
  • kaoszgolyo
    #41267
    A színek most is ugyanazt jelentik.
  • Bukullusz
    #41266
    Nem nagyon szeretek neki menni másnak inkább megkerülöm de amikor direkt belém száll én meg pörgök a levegőben az már egy kicsit idegesít. Bezzeg ha én megyek bele valakibe én lassulok le.
  • kruger445
    #41265
    Esetleg a Juggernaut segíthet. Ha nagyon lökdösnek, én ezzel védekezek.
  • kruger445
    #41264
    BTW csak most esik le, hogy uniformizálódott a javítás. És hogy minden futam után 375 dollár mínusz a javítás.
  • Bukullusz
    #41263
    Van valami technika vagy skill vagy mit tom én amivel ha neki mész a másik kocsinak meg se érzed? Mert engem úgy szoktak hajigálni mintha papírból lenne a kocsi.
  • kruger445
    #41262
    Kétlem, hogy a Vatikán elég nagy lenne egy klasszikus 400m-es menethez, de képzelj el egy drift fesztivált ugyanott! Nagy menet lenne.
  • SUNNY84HUN
    #41261
  • kruger445
    #41260
  • patrikhun97
    #41259
    Honnan tudod azt, hogy a föföföpap nincs otthon a témában, mivan ha a Vatikán ad otthont a Vb-nek XD
  • SUNNY84HUN
    #41258
    annyira naprakész mint a pápa a város széli illegális gyorsulási témában
  • kruger445
    #41257
    Örömmel tapasztalom az elmúlt pár napban, hogy feltűntek a Takumi-festésű Hacsik. Már a másodikat láttam, az újon már kandzsi is volt oldalt. Szerencsére nincs annyira elterjedve, mint a Razor-stílus az M3GTR-eken vagy a Brian-stílusú R34-esek.
  • Dealcsy
    #41256
    A Bones tuning útmutató napra kész? Magyarán benne vannak az új változtatások?
    Csak mert van egy Attack Motorsport 0-0-16 fékem, azt meg szeretném tudni, hogy hat az irányításra.
    A választ előre is köszi (mindkettő kérdésre).
  • patrikhun97
    #41255
    Fasza le lettem hackerezve... Az egészben az fáj a legjobban, hogy egyMAGYAR versenytársunk és talán egy fórumozó rakta rám ezt a jelzöt! De hogy miért azt nem tudom...
  • RED BULL F
    #41254
    jól látom hogy a TH-s Lexus is felszívódott? A Caymannel egyetemben :O
  • kaoszgolyo
    #41253
    Igen.
  • zsomboor
    #41252
    Jelenteni jelenthetnek, nem csaltál kész, nem fog történni semmi (még a csalókat se bannolják ) engem napi szinten jelentettek mikor olyan pályán mentem amit jól ismerek....és itt vagyok
  • kruger445
    #41251
    Lehetséges, hogy mindenki más kapott még egy kört, miközben én 2 kör után le lettem intve? Paradise Hotelen történt az eset, nem győzök szabadkozni, hogy nem hackeltem. Lehet, hogy valaki mögöttem pont akkor adott még egy kört a versenyhez, mielőtt beértem volna és nem ért el hozzám a hatása? (Lehet elsírnám magam, ha emiatt feljelentenének.)
  • zsomboor
    #41250
    Akinek meg M6 Coupe-ra fáj a foga az 3200-ért megveheti web deals-ben míg a játékban 4000..ez érdekes
  • chris1997
    #41249
    (Ahogy Easter Z4 GT3-at is.)
  • chris1997
    #41248
    Én hagytam volna D-ben :D

    Blackfox: kösz az infót.
  • trakk
    #41247
    Aki még esetleg rendőrös Boss 302-re vágyik, az most tud venni web deals-ből.
  • chris1997
    #41245
    Alig tuningolható :D
  • B13A6
    #41243
    google közreműködésével olyat találtam,hogy nyertek már 100k casht és 100x powerupokat is+egy kép 1 000 000 igc jutalomról hs végén...Nem tudom photoshop-e....
  • szilard12
    #41242
    Egyre jobb bug-ok:
  • kaoszgolyo
    #41240
    Indítsd el a játékot és rájössz. Amit látni fogsz, magáért beszél.
  • Freeman16
    #41239
    Egy hetet távol voltam unom visszaolvasni valaki összefoglalná mit történt?